bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

UEFA Regionų taurė

2012 Kov 14 12:05

UEFA Regionų taurės atranką „REO“ žais Vilniuje
2012-03-14
http://www.fkreo.lt/2012/03/14/uefa-reg ... -vilniuje/" onclick="window.open(this.href);return false;

Paveikslėlis

Vilniaus futbolo klubo komanda „REO“ kelią UEFA Regionų taurės link pradės namuose. Lietuvos sostinėje ateinantį rudenį vyks pirmasis atrankos turnyras, kuriame be Vilniaus klubo dalyvaus Azerbaidžano, Serbijos ir Makedonijos, Švedijos arba Šiaurės Airijos mėgėjų lygų nugalėtojai. Tai paaiškėjo Nione (Šveicarija) ištraukus varžybų burtus. „Tai – pirmasis mūsų komandos oficialus Europos turnyras. Labai džiaugiamės, kad jį pradėsime namuose, palaikomi Lietuvos aistruolių, – sako „REO“ vyriausiasis treneris Stasys Baranauskas. – Sutaupysime jėgų ir laiko, nevažiuodami į Azerbaidžaną ar Serbiją, ir turėsime galimybę sukurti šventę mūsų futbolo aistruoliams“.

„REO“ į UEFA Regionų taurės varžybas pateko pernai laimėjusi Lietuvos I lygos čempionatą. Pernai Lietuvai turnyre atstovavo Alytaus „Alyčio“ futbolininkai, tačiau per atrankos turnyrą Čekijoje jiems nepavyko iškopti į antrąjį etapą. Pasak UEFA Jaunimo ir mėgėjų futbolo komiteto pirmininko Jimo Boyce‘o, UEFA Regionų taurė yra vienas svarbiausių UEFA organizuojamų turnyrų. „Draugiškumas ir komandinė dvasia, tvyranti UEFA Regionų taurės varžybose, lieka su jose dalyvavusiais futbolininkais ilgą laiką. Šis turnyras yra nepaprastai svarbus žaidėjams, kurie neturėjo galimybės dalyvauti Europos taurių varžybose“, – po burtų traukimo ceremonijos sakė J.Boyce‘as.

Pernai UEFA Regionų taurę iškovojo Bragos (Portugalija) futbolininkai. Tačiau šiais metais turnyre nedalyvauja nė viena Portugalijos komanda. Tai reiškia, kad taurė turės naujus šeimininkus, kurie paaiškės po finalo 2013 metais, kurio šeimininkais bus viena iš aštuonių į paskutinį etapą patekusių komandų. Aštuonios finalinio etapo dalyvės paaiškės po to, kai bus sužaisti du atrankos mini turnyrai. Dviejų grupių nugalėtojai ir geriausią rezultatą parodęs antrosios vietos laimėtojas po to pateks į tarpinį etapą, kurio aštuonių grupių nugalėtojai ir keliaus į finalinį etapą. Dauguma turnyre dalyvaujančių asociacijų į jį siunčia savo mėgėjų turnyrų nugalėtojus, tačiau mažesnėms asociacijoms leidžiama siųsti nacionalines mėgėjų rinktines.

Tikslias varžybų Vilniuje datas dar turi nustatyti UEFA. Tačiau jau aišku, kad Vilniaus klubo varžovais bus Azerbaidžano bei Serbijos futbolininkai ir viena iš trijų – Makedonijos, Švedijos arba Velso – ekipų.

Vilniaus futbolo klubas „REO“ įkurtas 2005 metais. Nuo savo įkūrimo klubas yra du kartus laimėjęs Vilniaus apskrities III lygos pirmenybes 2006 ir 2008 metais, o 2010 metais laimėjo Lietuvos futbolo federacijos II lygos pirmenybes ir pateko į LFF I lygą. 2011-aisiais „REO“ laimėjo Lietuvos I lygą ir sportiniu principu pateko į stipriausią šalyje A lygą.

...

Re: LFF veikla

2012 Rgp 21 17:19

Regionų taurės varžybas organizuos LFF

Lietuvos futbolo federacija (LFF) išplatino pranešimą, paaiškinantį situaciją dėl UEFA Regionų taurės varžybų organizavimo.

Pagal Lietuvos futbolo federacijos (LFF) varžybų nuostatų 35 punktą, LFF I lygos pirmenybių nugalėtojai įgija teisę atstovauti Lietuvai UEFA Regionų taurės (UEFA REGIONS CUP), tačiau tik įvykdžius visus UEFA varžybų nuostatų keliamus reikalavimus.

UEFA Regionų taurės varžybų nuostatų 18 straipsnio antroje dalyje nustatyta, jog šiose varžybose gali dalyvauti tik žaidėjai, kurie atitinka mėgėjų statuso kriterijus: negali būti bet kada anksčiau pasirašę profesionalaus kontrakto (FIFA žaidėjų statuso ir perėjimų (transfer) taisyklėse nustatyta, jog profesionalas yra žaidėjas, jog turi rašytinę sutartį su klubu ir jam skiriamas apmokėjimas už dalyvavimą futbolo veikloje viršija jo patiriamas išlaidas), nėra žaidę profesionalioje ir aukščiausioje šalies lygoje.

Minėtų reikalavimų neatitiko praėjusių metų LFF I lygos nugalėtojas Vilniaus „REO” klubas, nes jame registruoti žaidėjai 2012 m. rungtyniauja aukščiausioje šalies lygoje – Lietuvos „General Financing A lygos” čempionate – ir šiuo metu yra ar anksčiau buvo sudarę profesionalų kontraktus.

Neįvykdžius šių reikalavimų, varžybose dalyvauja žemesnes vietas užėmusios komandos.

Atstovauti Lietuvai 2012/13 m. UEFA Regionų taurės varžybose – kurių atrankos 4 grupės mini-turnyras įvyks 2013 m. balandžio mėn. 21-27 d. – šiuo metu pretenduoja keli futbolo klubai. Jie turi teisę iš savo apskrities komandų žaidėjų sudaryti rinktinę, su kuria galėtų dalyvauti minėtose varžybose.

LFF pabrėžia, jog UEFA Regionų taurės turnyre už dalyvavimą atrankos turnyre komandoms nėra skiriamos premijos. Visos UEFA šiam turnyrui numatytos lėšos, pagal UEFA Regionų taurės nuostatus, yra skiriamos atrankos varžybų organizavimui.

Turnyrą organizuos LFF, kaip vienintelė tokią teisę turinti organizacija. Dėl Lietuvai šiame turnyre atstovausiančios komandos sprendimą priims LFF Vykdomasis komitetas.
_______________________________________________________________________________________________
http://penalty.lt/regionu-taures-varzyb ... izuos-lff/" onclick="window.open(this.href);return false;

karys
Pranešimai: 9176
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Lietava

2012 Gru 12 16:05

http://www.lff.lt/lt/article/balandi_li ... s_turnyras" onclick="window.open(this.href);return false;

Balandį Lietuvoje vyks UEFA Regionų taurės atrankos turnyras

[Balandį Lietuvoje vyks UEFA Regionų taurės atrankos turnyras]

2013 metų balandžio 22-26 dienomis Kaune ir Vilniuje įvyks UEFA Regionų taurės turnyro pagrindinio atrankos etapo varžybos.

UEFA turnyre, kuriame rungtyniauja mėgėjų statusą turinčios komandos, Lietuvai atstovaus LFF I lygos pirmenybes praėjusį sezoną laimėjusi Jonavos „Lietava".

Atrankos etapo 4 grupėje lietuvių varžovais bus Serbijos, Makedonijos ir Azerbaidžano komandos. Serbams atstovaus Belgrado ekipa, Azerbaidžanui - Karačalos komanda, o makedonams - Pietryčių Makedonijos regiono rinktinė. Pastaroji prieš tai įveikė preliminarų atrankos etapą.

„Lietava" rungtynes žais Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos stadiono dirbtinės dangos aikštėje, o Vilniuje įvyks kitų atrankos komandų dvikovos.

Į finalinį UEFA Regionų taurės etapą pateks grupės turnyro nugalėtojai.

4 atrankos grupės tvarkaraštis:

2013 m. balandžio 22 d.
Vilnius, LFF stadionas, 14:00
Belgradas - Pietryčių Makedonija

Kaunas, NFA stadionas, 18:00
Jonavos „Lietava" - „Qarachala"

2013 m. balandžio 24 d.
Vilnius, LFF stadionas, 14:00
Pietryčių Makedonija - „Qarachala"

Kaunas, NFA stadionas, 18:00
Jonavos „Lietava" - Belgradas

2013 m. balandžio 26 d.
Vilnius, LFF stadionas, 14:00
„Qarachala" - Belgradas

Kaunas, NFA stadionas, 14:00
Pietryčių Makedonija - Jonavos „Lietava"

taip reikia suprast, kad reo variantas nepasikartoja ir lietava pasilieka I lygoje su oficialiu mėgėjų statusu :)

...

Re: FK Lietava

2012 Gru 13 11:42

taip reikia suprast, kad reo variantas nepasikartoja ir lietava pasilieka I lygoje su oficialiu mėgėjų statusu
Dar nesenai šis klubas buvo paskutinis I-oje lygoje. Šiais metais tik nustebino ir laimėjo pirmenybes. :shock: Tegul dar metus, du pasimarinuoja I-oje lygoje.

...

Re: FK Lietava

2013 Bal 22 15:56

Rungtynių tvarkaraštis:

Balandžio 22 d. (pirmadienis)
Kaunas, NFA stadionas, 14:00
Belgradas - Pietryčių Makedonija

Kaunas, NFA stadionas, 18:00
Jonavos „Lietava" - „Qarachala" - tiesiogiai http://www.Futbolo.TV" onclick="window.open(this.href);return false;

Balandžio 24 d. (trečiadienis)
Kaunas, NFA stadionas, 14:00
Pietryčių Makedonija - „Qarachala"

Kaunas, NFA stadionas, 18:00
Jonavos „Lietava" - Belgradas - tiesiogiai http://www.Futbolo.TV" onclick="window.open(this.href);return false;

Balandžio 26 d. (penktadienis)
Vilnius, LFF stadionas, 14:00
„Qarachala" - Belgradas

Kaunas, NFA stadionas, 14:00
Pietryčių Makedonija - Jonavos „Lietava" - tiesiogiai http://www.Futbolo.TV" onclick="window.open(this.href);return false;
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2013 kartus.

...

Re: FK Lietava

2013 Bal 22 15:56

Jei šiandien ar trečiadienį turėsite laiko, kviečiame užsukti į Nacionalinės futbolo akademijos stadiona - šio sezono Geltonai Žalių namus ir pasižiūrėti kaip UEFA Regionų taurėje grumsis Jonavos "Lietava". Jų rungtynės nuo 18 val. (Įėjimas - nemokamas)

...

Re: FK Lietava

2013 Bal 23 11:39

"Lietava" antrajame kėlinyje nusileido Azerbaidžano komandai
http://www.lff.lt/lt/article/lietava_an ... o_komandai" onclick="window.open(this.href);return false;

UEFA Regionų taurės atrankos turnyre Jonavos "Lietava" be patyrusių žaidėjų neprilygo varžovams. Kaune vykusioje dvikovoje „Lietava" praleido tris įvarčius per paskutinį pusvalandį ir 0:3 nusileido Azerbaidžano atstovams „Qarachala".

Jonaviečiams šiame turnyre negalėjo padėti net keli patyrę žaidėjai. Startinėje sudėtyje rungtynėse su Azerbaidžano atstovais buvo tik du futbolininkai, vyresni nei 25 metai - Aurimas Mockus ir Albertas Ramonas.

Pirmajame kėlinyje „Lietava" sėkmingai atmušinėjo varžovų atakas ir net turėjo gerą progą pasižymėti, tačiau kontratakoje pabėgusio puolėjo smūgį atrėmė vartininkas.

Vis tik po pertraukos „Qarachala" išnaudojo savo teritorinę persvarą. 68 min. teisėjas įžvelgė pražangą baudos aikštelės krašte ir azerbaidžaniečiai realizavo 11 metrų baudinį. Rungtynėms artėjant prie pabaigos dar dvi svečių atakos buvo tikslios.

...

Re: FK Lietava

2013 Bal 23 11:44

LIETAVA 0 : 3 QARACHALA
Balandžio 22 d. (pirmadienis)
Kaunas, NFA stadionas, 18:00


Mėgėjų futbolo flagmanas LIETAVA buvo gėdingai sutriuškintas svečių iš azerų žemės...

Santrauka: http://futbolo.tv/reportazai/2013-metai ... -qarachala" onclick="window.open(this.href);return false;

Komentarai: http://futbolo.tv/reportazai/2013-metai ... -qarachala" onclick="window.open(this.href);return false;

Rungtynės: http://futbolo.tv/reportazai/2013-metai ... -qarachala" onclick="window.open(this.href);return false;


Rungtynių statistika

„Lietava" - „Qarachala" 0:3 (0:0)
Kauno NFA stadionas,
Teisėjas - Laša Silagava (Gruzija)
Įvarčiai: 68 min. Novruz Alakbarov (11 m.), 82 min. Timur Dadashov, 87 min. Zaur Aliyev („Qarachala").
Įspėti: 40 min. Vytautas Stanevičius („Lietava"); 63 min. Anar Hasanov („Qarachala").

...

Re: FK Lietava

2013 Bal 23 11:45

Kitose turnyro grupės rungtynėse Pietryčių Makedonijos komanda rezultatu 2:1 nugalėjo Belgrado futbolininkus, kurie dvikovą baigė be vieno žaidėjo.

Trečiadienį antrose rungtynėse „Lietava" susitiks su Belgrado ekipa. Į finalinį UEFA Regionų taurės turnyrą pateks atrankos grupės nugalėtojas.

...

Re: FK Lietava

2013 Bal 23 12:41

Vytautas Stanevičius ("Lietavos" saugas) ir jo prikolnas interviu... net ašarą išspaudė, kai pasakė, kad vyrams padangas nuleido... :mrgreen:

Paveikslėlis

Fostra
Pranešimai: 567
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:18

Re: FK Lietava

2013 Bal 23 17:36

Siaip tai net 2 kartus per viena interviu jiems padangas nuleido :mrgreen:

The Miz

Re: FK Lietava

2013 Bal 23 18:29

Siaip tai net 2 kartus per viena interviu jiems padangas nuleido :mrgreen:
ant azerbaidzanietisko drato uzvaziavo, tai ir nuleido. :lol:

...

Re: FK Lietava

2013 Bal 24 11:22

Balandžio
24
Trečiadienis

2013 m. UEFA Regionų taurė
18:00 | "Lietava" VS. Belgradas (Serbija), NFA stadionas


Gal ten kokia Belgrado rinktinė surinkta??? Ir vėl nieko nesumeistraus LIETAVA... :roll:

...

Re: FK Lietava

2013 Bal 26 11:28

“Lietava” nepasipriešino Belgrado komandai
http://penalty.lt/antrose-rungtynese-li ... -komandai/" onclick="window.open(this.href);return false;

UEFA Regionų taurės atrankos turnyro antrose rungtynėse Jonavos „Lietava” nesugebėjo pasipriešinti Belgrado (Serbija) futbolininkams. Tris įvarčius rungtynių pradžioje įmušę varžovai nugalėjo 5:0.

Nepatyrusiai „Lietavos” ekipai rungtynės prasidėjo labai nesėkmingai. Jau ketvirtą minutę svečiai iš Serbijos uždirbo 11 metrų baudinį ir jį realizavo. Dar po kartą serbai gražiais smūgiais pasižymėjo 21 ir 26 minutėmis. „Lietava” taip pat turėjo gerą šansą pasižymėti, tačiau svečius gelbėjo vartininkas. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 0:3.

Savo persvarą Belgrado komanda padidino antrojo kėlinio viduryje po smūgio galva. Dar kartą varžovai įmušė 78 min., kai pabėgo nuo „Lietavos” gynėjų.
Kitose turnyro grupės rungtynėse „Qarachala” komanda rezultatu 2:0 nugalėjo Pietryčių Makedonijos regiono ekipą, kuri jau pirmajame kėlinyje užsidirbo dvi raudonas korteles.

Turnyrą penktadienį baigs „Lietavos” rungtynės su makedonais Kaune ir serbų bei azerbaidžaniečių dvikova Vilniuje, LFF stadione.

...

Re: FK Lietava

2013 Bal 26 11:33

LIETAVA 0 : 5 BELGRADAS
2013 m. UEFA Regionų taurė
2013 04 24


Varge tu mano, tokio siaubo senai neteko matyti... Nepatyrę, nematę užsieniečių... tų pasiteisinimų kiek sugalvota... :mrgreen:
Vienžo, kai su žydrom maikėm žaidžia, tai ir rezultatai gaidiški... :twisted:
„Lietava“ nusileido ir Serbijos atstovams
2013-04-24


Santrauka: http://futbolo.tv/reportazai/2013-metai ... -belgradas" onclick="window.open(this.href);return false;

Rungtynės: http://futbolo.tv/reportazai/2013-metai ... -belgradas" onclick="window.open(this.href);return false;
Rungtynių statistika

„Lietava” – Belgradas 0:5 (0:3)
Kauno NFA stadionas,
Teisėjas – Jakob Kehlet (Danija)
Įvarčiai: 4 min. Vuk Randjić, 21 min. Nikola Donevski, 26 min. Srdjan Vojnović, 63 min. Djordje Crnomarković, 78 min. Darko Krstić (Belgradas)
Įspėti: 17 min. Karolis Ganusauskas, 39 min. Martynas Stankevičius, 57 min. Vytautas Stanevičius, 62 min. Arnas Gabulas („Lietava”), 66 min. Darko Krstić (Belgradas)

Grįžti į