Kovo 28 d. (šeštadienis)

7) Tauras (Tauragė) - Džiugas (Telšiai) 3:2 (2:1)
„Tauro" dirbtinės dangos stadionas, 350 žiūrovų
Teisėjas - L. Gedvila (Šilutė)
Įvarčiai: 31 min. K. Gečas, 39 min. V. Kurmis, 53 min. (iš 11 m baudinio) L. Bielskis (Tauras); 45 min. M. Šluta, 50 min. V. Polianskij (Džiugas)
Įspėti: 30 min. L. Ankudinovas, 39 min. V. Kurmis, 62 min. D. Norkus, 67 min. J. Meištininkas, 90+3 min. J. Rimkus (Tauras); 32 min. L. Anderson (Džiugas)
Pašalintas: 60 min. J. Rimkus (Tauras).

4) Kruoja-2 (Pakruojis) - Šilas (Kazlų Rūda) 4:2 (3:1)
Panevėžio FA stadionas, 80 žiūrovų
Teisėjas - A. Gutovskij (Vilnius)
Įvarčiai: 19 ir 25 min. E. M. Ie, 21 min. T. Salamanavičius, 90+2 min. D. Kriukas (Kruoja-2); 24 ir 65 min. E. Grigaitis (Šilas)
Įspėti: 28 min. D. Tamošauskas, 59 min. R. Visockas (Kruoja); 27 min. G. Urba, 56 min. A. Urbšys, 67 min. E. Grigaitis (Šilas)

6) Nevėžis (Kėdainiai) - Minija (Kretinga) 3:0 (0:0)
Kėdainių m. stadionas, 250 žiūrovų
Teisėjas - R. Šmitas (Šilutė)
Įvarčiai: 51 min. R. Mikuckis, 65 min. E. Pečiulis, 81 min. A. Lyberis (Nevėžis)
Įspėti: 45 min. A. Jerošenko, 70 min. A. P. Moreira E Silva (Minija)

Kovo 29 d. (sekmadienis)

5) Lietava (Jonava) - Kražantė (Kelmė) 5:1 (2:1)
Kėdainių m. stadionas, 120 žiūrovų
Teisėjas - D. Šimėnas (Vilnius)
Įvarčiai: 14, 38 ir 73 min. L. Stonkus, 70 min. E. Utyra, 88 min. A. Gėgžna (Lietava); 5 min. G. Čeponkus (Kražantė)
Įspėti: 32 min. A. Rocys, 68 min. E. Utyra (Lietava); 78 min. A. Renusas (Kražantė)

1) Banga (Gargždai) - Panevėžys (Panevėžys) 3:1 (1:0)
Gargždų m. stadionas, 1000 žiūrovų
Teisėjas - V. Gerasimovas (Klaipėda)
Įvarčiai: 22 ir 67 min. M. Gudauskas (Banga); 85 min. A. Laurenčikas, 88 min. (į savus vartus) G. Vasiliauskas (Panevėžys)
Įspėti: 44 min. S. Urbaitis, 82 min. A. Ivanauskas (Banga); 61 min. D. Donėla (Panevėžys)

9) Lokomotyvas (Radviliškis) - Palanga (Palanga) - neatvyko šeimininkų komanda
Panevėžio FA stadionas
Teisėjas - M. Pomeckis (Panevėžys)

8) Kaunas (Kaunas) - Šilutė (Šilutė) 0:0 (0:0)
NFA stadionas, 78 žiūrovai
Teisėjas - M. Lukjančukas (Šiauliai)
Įspėti: 40 min. E. Lukoševičius, 42 min. L. Trakšelis (Šilutė)
Pašalintas: 44 min. M. Lukaševič (Šilutė)

2) MRU (Vilnius) - Auska (Alytus) 0:0 (0:0)
LFF stadionas, 120 žiūrovų
Teisėjas - D. Ramanauskas (Vilnius)
Įspėtas: 71 min. A. Miniauskas

***

Kitos rungtynės

Balandžio 15 d. (trečiadienis)

3) 20:00 Žalgiris B (Vilnius) - Trakai-2 (Trakai)
LFF stadionas

...

Re: LFF I-a lyga - 2015 m. statsistika

2015 Bal 01 17:30

LFF I lygos pradžia žiūrovams padovanojo 24 įvarčius

Kovo 28 dieną startavo šiųmetis LFF I lygos sezonas. Per dvi dienas buvo sužaistos septynerios I turo rungtynės, iš kurių dvi - transliuotos internetu - baigėsi lygiosiomis.

Didžiausią pergalę iškovojusi Jonavos „Lietava" užima pirmą vietą turnyro lentelėje. Iškovotais 3 taškais sezoną pradėjo Tauragės „Tauras", Pakruojo „Kruojos" dubleriai, Kėdainių „Nevėžis" ir Gargždų „Banga". Techninė pergalė 3:0 įskaityta „Palangos" klubui, nesulaukiusiam varžovų Panevėžyje.

Pirmieji pergalėmis džiaugėsi „Tauras", „Kruoja-2" ir „Nevėžis"

Tauragiškiams atiteko garbė stebėti pirmąsias 2015 m. sezono rungtynes tarp „Tauro" ir debiutavusio Telšių „Džiugo". Karolis Gečas 31 minutę išvedė šeimininkus į priekį, kurie netrukus padvigubino persvarą.

Atkaklūs Telšių klubo žaidėjai pademonstravo charakterį. Marius Šluta pelnė debiutinį „Džiugo" įvartį pirmenybėse, o antro kėlinio pradžioje Vitalijus Polianskij išlygino rezultatą. „Tauras" dar kartą įsiveržė į priekį Lukui Bielskiui realizavus 11 m baudinį ir iškovojo pergalę 3:2.

„Kruojos" dubleriai I lygoje debiutavo pergale prieš pajėgų Kazlų Rūdos „Šilo" kolektyvą. Edelino Miguelis Ié pirmajame kėlinyje atliko dublį, o šeimininkai pirmavo 3:1.

Antrajame kėlinyje Kazlų Rūdos komanda sušvelnino rezultatą, kai Evaldas Grigaitis pelnė antrą įvartį. Visgi „Šilo" viltis pakovoti dėl taško palaidojo Dominyko Kriuko tikslus smūgis per pridėtinį laiką, fiksavęs rezultatą 4:2.

„Nevėžis" rungtynėse su Kretingos „Minija" pademonstravo teigiamą rezultatą 3:0 ir puikią stadiono apšvietimo sistemą. Įvarčiais antrajame kėlinyje džiaugėsi Rokas Mikuckis, Ernestas Pečiulis ir vienas rezultatyviausių 2014 m. I lygos snaiperių - Aivaras Lyberis.

Laurynas Stonkus pirmauja snaiperių, o Gargždų stadionas - žiūrovų lankomumo įskaitoje

Kėdainiuose vykusios „Lietavos" ir Kelmės „Kražantės" rungtynės išsiskyrė didžiausiu rezultatyvumu. Gediminas Čeponkus penktą minutę išvedė kelmiškius į priekį, tačiau netrukus iniciatyvos ėmėsi Laurynas Stonkus, savo dubliu pirmajame kėlinyje persvėręs rezultatą. Antrame kėlinyje jonaviečiai nemažino apsukų puolime; trečiąjį įvartį pelnė L. Stonkus, o „Lietava" triumfavo 5:1.

Žiūrovų gausa nudžiugino „Bangos" sirgaliai, stebėję savo numylėtinių dvikovą su šiemet įkurtu „Panevėžio" klubu. Gargždiškiai ilgai pirmavo po Manto Gudausko dublio, tačiau svečiai nepasidavė - 85 minutę rezultatą sušvelnino Arnas Laurenčikas. „Banga" neišleido rungtynių kontrolės ir įveikė debiutantus 3:1.

Įvarčių dar nepelnė 8 klubai

Į pirmenybes sugrįžusiam FBK „Kaunui" teko priimti šiemet sustiprėjusios „Šilutės" iššūkį, tačiau rungtynių eiga 44 minutę pakrypo kauniečių naudai - teisėjas už pavojingą kontaktą parodė raudoną kortelę Maksimui Lukaševičiui. Visgi abi komandos nepajėgė išnaudoti daugybės susikurtų progų ir tenkinosi lygiosiomis 0:0.

Rungtynės neįvyko Panevėžyje, kur turėjo žaisti Radviliškio „Lokomotyvo" ir „Palangos" klubai. Nominalių šeimininkų komanda neatvyko į stadioną, tad balandžio 1 dienos LFF Drausmės komiteto sprendimu pergalė rezultatu 3:0 buvo įskaityta pajūrio atstovams.

2014 m. antrą vietą pelnęs MRU klubas nesugebėjo įveikti debiutavusios Alytaus „Auskos" barjero. Arčiausiai tikslo buvo Nikolajaus Misiuko bandymas 62 minutę, tačiau kamuolys atšoko nuo dešinio virpsto, o vėlesnius vilniečių bandymus blokavo budrūs svečių gynėjai.

I turo rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio B" ir „Trakų" dublerių nukeltos į balandžio 15 d. vakarą. Visos pirmenybių komandos jau ruošiasi II turui, kuris prasidės penktadienį, balandžio 3 d.

Po dviejų I lygos turų – trivaldystė

Sirgaliai antrajame LFF I lygos ture galėjo įvertinti visas 18 pirmenybėse dalyvaujančias komandas. Nė viename iš 9 susitikimų nebuvo užfiksuota lygiųjų, o visus 6 taškus savo kraityje turi pirmaujanti „Palanga“, Kėdainių „Nevėžis“ ir Pakruojo „Kruojos“ dubleriai.

Lyderių takais. Palangiškiai – rezultatyviausi pirmenybėse

„Palanga“ po itin rezultatyvaus antro kėlinio pakirto kelmiškius 7:1. Pajūrio klubas dėl neatvykusių varžovų nepademonstravo savo žaidimo I ture, tačiau balandžio 3 dieną savo sirgaliams ir futbolo.tv žiūrovams padovanojo tikrą įvarčių fejeriją.

Aurimas Jurgelevičius jau 9 minutę nuginklavo „Kražantės“ vartininką. Kiek vėliau sekęs štilis pasirodė apgaulinga žinia prieš štormą: 50 minutę Mikas Kura pradėjo svečių triuškinimo bangą, į kurią įsitraukė Gediminas Žilys ir Edgaras Ditmonas. Kelmės klubas garbės įvartį pasiekė dvikovos pabaigoje.

Tado Markevičiaus galva pelnyto įvarčio užteko „Nevėžiui“, kad įveiktų besisvečiavusią Gargždų „Bangos“ ekipą. „Mūsų rezultatai kol kas tik džiugina. Iškovojom tris taškus ir dar nepraleidome įvarčio – tai solidžios ir brandžios komandos bruožas“, – po rungtynių saviškius gyrė „Nevėžio“ treneris Darius Urbelionis.

Kuklesne pergale džiaugėsi ir „Kruojos-2“ kolektyvas, 1:0 pranokęs Radviliškio „Lokomotyvą“. Jaunasis Dominykas Kriukas įvarčiu pasižymėjo jau antrose žaistose rungtynėse.

Naujokų pergalės. Istorinis savaitgalis „Auskai“ ir „Panevėžiui“

Viena didžiausių II turo staigmenų laikytina debiutantės Alytaus „Auskos“ triuškinanti pergalė prieš Tauragės „Taurą“. Nors pirmenybių starte Dzūkijos atstovai neatskleidė kūrybinio potencialo puolime, šįsyk savo sirgalių akivaizdoje „Auska“ pelnė net 4 įvarčius be atsako. Pirmojo alytiškių įvarčio autorius – Tomas Miklinevičius, o kitose atakose aktyviai pasidarbavo Marius Šarkelis.

Pirmąją pergalę rezultatu 1:0 iškovojo iš paskutinės vietos startavęs FK „Panevėžys“. Svarbius 3 taškus naujokams pelnyti padėjo Povilo Lukšio patirtis ir įgūdžiai – šis žaidėjas besibaigiant pirmajam kėliniui smeigė vienintelį įvartį į Telšių „Džiugo“ vartus.

„Geltonai žalių“ ir „Mėlynai baltų“ akistatoje triumfavo pirmieji. Mindaugui Zlatkui prireikė vos 4 minučių, kad išvestų FBK „Kauną“ į priekį, tačiau kretingiškiai nepasidavė bei pajėgė per pusvalandį išlyginti rezultatą. Visgi netruko nė minutės, kai po Alisono Silvos įvarčio šeimininkai nurūko į puolimą ir vėl įgijo persvarą. Jurijui Kurbangalijevui po įvarčio į savus vartus nepavyko reabilituotis, tad „Minijai“ teko pripažinti pralaimėjimą minimaliu deficitu 1:2.

Vilniaus regiono skirtybės. MRU laimėjo, dubleriai pergalių palauks

Pernai antroje I lygos vietoje su komandos draugais finišavęs naujasis MRU vyr. treneris Gediminas Paberžis neslėpė, kad vilniečiams prireiks šiemet laiko, kol „įsivažiuos“. Visgi pirmieji pasikeitusio „studentų“ kontingento rezultatai suteikia vilties išlaikyti vietą tarp stipriųjų. Rungtynėse su Jonavos „Lietava“ Seržas Hiacintas Tatiefangas realizavo 11 metrų baudinį, o Nikolajus Misiukas įtvirtino pergalę 2:0.

Balandžio 3 d. pirmąsias savo rungtynes Klaipėdoje sužaidė „Trakų-2“ vyrai. Povilas Malinauskas išvedė „riterius“ į priekį, tačiau antrajame kėlinyje rungtynių eigą pakeitė „Šilutės“ jaunuoliai Arnoldas Nausėdas ir Justas Milius. Nors Pamario komanda rungtynes baigė dešimtyje, jai pavyko išsaugoti naudingą rezultatą 2:1.

Evaldui Grigaičiui įsimins išvyka į Vilnių. Kazlų Rūdos klubo saugas 10 minutę pelnė įvartį, o per likusį laiką „Žalgiris“ B bergždžiai mėgino atrasti laukymę tankioje „Šilo“ gynyboje.

Rezultatyviausi žaidėjai
1-2. Evaldas Grigaitis („Šilas“); Laurynas Stonkus („Lietava“) – 3 įvarčiai

3-8. Edgaras Ditmonas, Mikas Kura, Gediminas Žilys („Palanga); Mantas Gudauskas („Banga“); Edelino Miguel Ié, Dominykas Kriukas („Kruoja-2“) – 2 įvarčiai

14. Džiugas 2 -2 0
15. Minija 2 -4 0

2015 Bal 13 15:02

2015 m. LFF I lygos II turo statistika (2015 04 03, 04, 06)

I lyga

II (2) turas

Balandžio 3 d. (penktadienis)

14) Šilutė (Šilutė) - Trakai-2 (Trakai) 2:1 (0:1)
Klaipėdos m. stadiono atsarginė aikštė, 80 žiūrovų
Teisėjas - G. Kuzavas (Plungė)
Įvarčiai: 54 min. A. Nausėdas, 75 min. J. Milius (Šilutė); 33 min. P. Malinauskas (Trakai-2)
Įspėti: 20 min. S. Babilius, 47 min. L. Trakšelis, 52 min. D. Paldauskas, 69 min. L. Valius (Šilutė); 79 min. P. Malinauskas (Trakai-2)
Pašalintas: 80 min. D. Paldauskas (Šilutė)

12) Kaunas (Kaunas) - Minija (Kretinga) 2:1 (2:1)
NFA stadionas, 90 žiūrovų
Teisėjas - S. Karka (Kaunas)
Įvarčiai: 4 min. M. Žukovas (Kaunas); 32 min. A. P. Moreira E Silva, 33 min. (į savus vartus) J. Kurbangalijevas (Minija)
Įspėti: 31 min. D. Laugalys, 83 min. R. Lipnevičius (Kaunas); 51 min. K. Mažionis, 89 min. A. P. Moreira E Silva (Minija)

Balandžio 4 d. (šeštadienis)

11) Palanga (Palanga) - Kražantė (Kelmė) 7:1 (1:0)
Klaipėdos m. stadiono atsarginė aikštė, 50 žiūrovų
Teisėjas - O. Abramavičius (Klaipėda)
Įvarčiai: 9 min. A. Jurgelevičius, 50 ir 85 min. M. Kura, 56 ir 83 min. G. Žilys, 89 min. E. Ditmonas (Palanga); 87 min. A. Paškauskas (Kražantė)
Įspėti: 65 min. M. Perepliotovas (Palanga); 2 min. E. Milašauskas, 51 min. K. Vladička, 84 min. L. Rimkus, 89 min. L. Jurgėlas (Kražantė)

15) Auska (Alytus) - Tauras (Tauragė) 4:0 (2:0)
Alytaus dirbt. dangos stadionas, 250 žiūrovų
Teisėjas - U. Veprauskas (Kaunas)
Įvarčiai: 41 min. T. Miklinevičius, 42 min. A. Miniauskas, 63 min. D. Grižas, 65 min. Šarkelis (Auska)
Įspėti: 45 min. A. Botyrius, 45 min. D. Grižas, 50 min. T. Miklinevičius, 90 min. S. Šeštavickas (Auska); 30 min. D. Norkus, 48 min. D. Jablonskij, 63 min. D. Šadbaras, 88 min. L. Ankudinovas (Tauras)

16) Nevėžis (Kėdainiai) - Banga (Gargždai) 1:0 (1:0)
Kėdainių m. stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - S. Melnikovas (Vilnius)
Įvartis: 18 min. T. Markevičius (Nevėžis)
Įspėti: 90+1 min. D. Lastauskas (Nevėžis); 18 min. J. Adamas, 66 min. A. Butkus, 84 min. E. Drąsutis, 90+2 min. K. Urbaitis (Banga)

17) MRU (Vilnius) - Lietava (Jonava) 2:0 (1:0)
LFF stadionas, 150 žiūrovų
Teisėjas - K. Bartuškevičius (Kaunas)
Įvarčiai: 22 min. (iš 11 m baudinio) S. H. Tatiefang, 59 min. N. Misiuk (MRU)
Įspėti: 51 min. R. Kliukoitis, 66 min. D. Malkevičius (MRU); 5 min. D. Suslavičius, 21 min. L. Vertelis (Lietava)

10) Panevėžys (Panevėžys) - Džiugas (Telšiai) 1:0 (1:0)
Panevėžio FA stadionas, 450 žiūrovų
Teisėjas - G. Macevičius (Vilnius)
Įvartis: 45 min. P. Lukšys (Panevėžys)
Įspėti: 71 min. G. Tomkevičius (Panevėžys); 6 min. L. Anderson, 36 min. K. Jankauskas (Džiugas)

18) Žalgiris B (Vilnius) - Šilas (Kazlų Rūda) 0:1 (0:1)
LFF stadionas, 100 žiūrovų
Teisėjas - V. Kazlauskas (Kaunas)
Įvartis: 10 min. E. Grigaitis (Šilas)
Įspėti: 76 min. H. Šidlauskas (Šilas); 17 min. R. Simanavičius, 19 min. G. Urba, 33 min. E. Grigaitis, 68 min. A. Raginis, 76 min. E. Juška (Šilas)
Pašalintas: 85 min. E. Juška (Šilas)

Balandžio 6 d. (pirmadienis)

13) Lokomotyvas (Radviliškis) - Kruoja-2 (Pakruojis) 0:1 (0:0)
Panevėžio FA stadionas, 74 žiūrovai
Teisėjas: J. Butkus (Ukmergė)
Įvartis: 76 min. D. Kriukas (Kruoja-2)
Įspėti: 40 min. T.Sirevičius (Lokomotyvas); 55 min. D. Tamošauskas (Kruoja-2)

***

2015 m. LFF I lygos III turo statistika (2015 04 10, 11, 12)

I lyga

III (3) turo statistika

Balandžio 10 d. (penktadienis)

20) Tauras (Tauragė) - Lokomotyvas (Radviliškis) 2:2 (1:1)
Tauragės dirbt. dangos stadionas, 110 žiūrovų
Teisėjas - E. Citavičius (Kaunas)
Įvarčiai: 45 min. (iš 11 m. baudinio) L. Ankudinovas, 47 min. I. Dementev (Tauras); 12 min. V. Stankevičius, 83 min. E. Bielickas (Lokomotyvas)
Įspėti: 76 min. I. Dementev, 90+1 V. Kurmis (Tauras); 44 min. R. Grižas, 85 min. E. Mučinis, 89 min. A. Šteinas (Lokomotyvas)

21) Nevėžis (Kėdainiai) - Palanga (Palanga) 2:0 (1:0)
Kėdainių m. stadionas, 300 žiūrovai
Teisėjas - N. Vasiliauskas (Vilnius)
Įvarčiai: 14 min. A. Vieira Dos Santos Tarlazis, 63 min. A. Lyberis (Nevėžis)
Įspėti: 13 min. R. Slepakovas, 76 min. D. P. Werling (Nevėžis); 36 min. R. Šveikauskas, 51 min. E. Ditmonas, 56 min. M. Bitinas, 70 min. L. Baranauskas (Palanga)

Balandžio 11 d. (šeštadienis)

23) Džiugas (Telšiai) - Šilas (Kazlų Rūda) 1:2 (1:2)
Telšių dirbt. dangos stadionas, 500 žiūrovai
Įvarčiai: 26 min. F. C. A. Warren (Džiugas); 22 ir 38 A. Urbšys (Šilas)
Įspėti: 17 min. L. Anderson, 64 min. T. Vyšniauskas, 89 min. K. Jankauskas (Džiugas); 27 min. A. Urbšys, 34 min. D, Cibulskas, 59 min. R. Simanavičius (Šilas)

25) MRU (Vilnius) - Kražantė (Kelmė) 4:1 (1:0)
LFF stadionas, 54 žiūrovai
Teisėjas - J. Butkus (Ukmergė)
Įvarčiai: 13 min. A. Ruškys, 48 min. (iš 11 m baudinio) N. Misiuk, 61 min. J. Baltrimavičius, 74 min. D. Sadovski (MRU); 63 min. A. Renusas (Kražantė)
Įspėti: 54 min. P. Osauskas (MRU); 20 min. A. Juozapaitis, 26 min. G. Viktoravičius, 48 min. E. Milašauskas (Kražantė)
Pašalintas: 31 min. G. Viktoravičius (Kražantė)

19) Panevėžys (Panevėžys) - Šilutė (Šilutė) 2:2 (1:1)
Panevėžio FA stadionas, 380 žiūrovų
Teisėjas - D. Šimėnas (Panevėžys)
Įvarčiai: 17 min. A. Ribokas 62 min. P. Lukšys (Panevėžys); 4 min. L. Trakšelis, 65 min. (iš 11 m baudinio) P. Belanovky (Šilutė)
Įspėtas: 41 min. S. Pilypas (Šilutė)
Pašalintas: 43 min. A. Žernys (Šilutė)
*44 min. P. Lukšys (Panevėžys) nerealizavo 11 m baudinio

27) Trakai-2 (Trakai) - Auska (Alytus) 5:0 (1:0)
LFF stadionas, 50 žiūrovų
Teisėja - J. Lavreniovaitė (Vilnius)
Įvarčiai: 16 min. R. Staniulevičius, 55 ir 63 min. P. Malinauskas, 66 min. M. Sičinskis, 88 min. R. Kliukoit (Trakai-2)
Įspėti: 25 min. G. Narmontas, 28 min. A. Botyrius (Trakai)

Balandžio 12 d. (sekmadienis)

22) Kaunas (Kaunas) - Lietava (Jonava) 0:1 (0:0)
NFA stadionas, 110 žiūrovų
Įvartis: 60 min. A. Montvydas (Lietava)
Įspėti: 54 min. A. Lipnevičius, 56 min. R. Lipnevičius, 85 min. A. Petraška (Kaunas); 30 min. R. Suslavičius (Lietava)

24) Žalgiris B (Vilnius) - Minija (Kretinga) 4:1 (2:0)
LFF stadionas, 115 žiūrovų
Įvarčiai: 3 min. J. Lasickas, 23 min. E. Baniulis, 64 min. D. Romanovskij, 89 min. J. Momkus (Žalgirietis); 90 min. J. Koršakovs (Minija)
Įspėtas: 25 min. V. Jefremovs (Minija)
Pašalintas: 41 min. E. Baniulis (Žalgiris B)
*57 min. D. Romanovskij (Žalgiris B) nerealizavo 11 m baudinio

26) Banga (Gargždai) - Kruoja-2 (Pakruojis) 2:1 (0:1)
Gargždų m. stadionas, 600 žiūrovų
Įvarčiai: 74 min. K. Kelpšas, 81 min. A. Staponka (Banga); 32 min. E. M. Ie (Kruoja-2)
Įspėti: 40 min. S. Urbys, 57 min. S. Jurkus, 61 min. A. Kelpšas (Banga); 69 min. E. M. Ie (Kruoja-2)

2015 Bal 21 11:33

2015 m. LFF I lygos IV turo statistika (2015 04 17, 18, 19)
IV (4) turas

Balandžio 17 d. (penktadienis)

35) Tauras (Tauragė) - Šilas (Kazlų Rūda) 0:5 (0:2)
Tauragės dirbt. dangos stadionas, 120 žiūrovai
Įvarčiai: 7 ir 56 min. A. Urbšys, 31 ir 62 min. E. Grigaitis, 74 min. D. Cibulskas (Šilas)
Įvarčiai: 25 min. A. Šveikauskas, 47 min. D. Norkus, 62 min. V. Gudjonis (Tauras); 83 min. A. Jakelaitis (Šilas)

Balandžio 18 d. (šeštadienis)

36) Nevėžis (Kėdainiai) - Lietava (Jonava) 1:1 (0:0)
Kėdainių m. stadionas, 350 žiūrovų
Įvarčiai: 57 min. T. Markevičius (Nevėžis); 79 min. A. Gėgžna (Lietava)
Įspėti: 75 min. F. M. Malheiro Paim, 90+1 min. N. Kestenis (Nevėžis); 18 min. A. Montvydas, 44 min. M. Stirbys (Lietava)

31) Auska (Alytus) - Kaunas (Kaunas) 0:0 (0:0)
Alytaus dirbt. dangos stadionas, 350 žiūrovų
Įspėti: 60 min. D. Laugalys, 65 min. A. Petraška, 85 min. T. Čeliauskas, 90 min. P. Giedraitis (Kaunas)

28) Panevėžys (Panevėžys) - Kražantė (Kelmė) 2:2 (1:1)
Panevėžio FA stadionas, 350 žiūrovų
Įvarčiai: 16 min. J. Skinderis, 67 min. A. Ribokas (Panevėžys); 26 min. K. Kavaliukas, 81 min. V. Viktoravičius (Kražantė)
Įspėti: 66 min. A. Meškinis, 72 min. J. Skinderis (Panevėžys); 21 min. K. Kavaliukas, 36 min. A. Juchno, 87 min. R. Čypas (Kražantė)

29) Kruoja-2 (Pakruojis) - Minija (Kretinga) 0:2 (0:0)
Pakruojo m. stadionas, 55 žiūrovai
Teisėjas - J. Mačikunytė (Šiauliai)
Įvarčiai: 54 min. G. Strikys, 90 min. D. Gedvilas (Minija)
Įspėti: 50 min. E. Lukoševičius, 58 min. G. Balašauskas, 71 min. S. Olberkis (Kruoja-2)
* 50 min. J. L. Dos Santos Junior nerealizavo 11 m baudinio

Balandžio 19 d. (sekmadienis)

30) Džiugas (Telšiai) - Trakai-2 (Trakai) 1:0 (0:0)
Telšių dirbt. dangos stadionas, 500 žiūrovų
Teisėjas - V. Gerasimov (Klaipėda)
Įvartis: 48 min. R. Petrikas (Džiugas)
Įspėti: 53 min. M. Šluta (Džiugas); 35 min. P. Malinauskas, 35 min. A. Starta, 61 min. A. Lipskis, 89 min. M. Leonavičius (Trakai-2)
Pašalintas: 65 min. B. Amašukeli (Trakai-2)

34) Žalgiris B (Vilnius) - Šilutė (Šilutė) 1:0 (1:0)
LFF stadionas, 112 žiūrovų
Teisėjas - G. Macevičiius (Vilnius)
Įvartis: 23 min. K. Andreou (Žalgiris B)
Įspėti: 69 min. A. Korsakas (Žalgiris B); 21 min. M. Lėkis, 34 min. D. Paldauskas (Šilutė)

32) Banga (Gargždai) - Palanga (Palanga) 2:2 (1:2)
Gargždų m. stadionas, 800 žiūrovų
Teisėjas - S. Atmanavičius (Klaipėda)
Įvarčiai: 6 min. S. Urbys, 69 min. K. Urbaitis - iš 11 m.b. (Banga); 25 min. L. Baranauskas, 33 min. A. Jurgelevičius (Palanga)
Įspėti: 53 min. A. Jurgelevičius, 69 min. L. Artimavičius (Palanga)

33) MRU (Vilnius) - Lokomotyvas (Radviliškis) 3:1 (2:0)
Teisėjas - A. Šnekutis (Marijampolė)
Įvarčiai: 29 min. J. Baltrimavičius, 32 min. N. Misiukas, 90+4 min. V. Drazdauskas (MRU); 79 min. I. Šapola (Lokomotyvas)
Įspėti: 54 min. N. Misiukas, 56 min. A. Likša, 62 min. A. Lukoševičius, 80 min. P. Osauskas (MRU); 79 min. I. Šapola (Lokomotyvas)

2015 Geg 13 09:31

2015 m. LFF I lygos VII turo statistika (2015 05 07, 09, 10, 12)

LFF I lygos VII (7) turas

Gegužės 7 d. (ketvirtadienis)

57) FBK Kaunas (Kaunas) - Kruoja-2 (Pakruojis) 4:1 (3:0)
S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, 150 žiūrovų
Įvarčiai: 3, 21 min. J. H. Rea, 44 min. P. Sirotavičius, 78 min. E. Petkevičius (Kaunas); 82 min. Edelino (Kruoja-2)
Įspėti: 15 min. A. Lipnevičius, 19 min. L. Turauskas, 80 min. P. Giedraitis (Kaunas); 35 min. E. Nocius, 90 min. L. Zimba (Kruoja-2)

Gegužės 9 d. (šeštadienis)

56) Kražantė (Kelmė) - Džiugas (Telšiai) 1:1 (1:0)
Kelmės stadionas, 150 žiūrovų
Įvarčiai: 3 min. A. Juozapaitis (Kražantė); 47 min. C. Warren (Džiugas)
Įspėti: 43 min. A. Juozapaitis, 45+1 min. E. Indrišiūnas, 70 min. G. Čeponkus, 81 min. E. Milašauskas (Kražantė); 20 min. K. Jankauskas, 23 min. E. Stonkus, 74 min. K. Petkus, 85 min. P. Ukrinas (Džiugas)

62) Nevėžis (Kėdainiai) - Žalgiris B (Vilnius) 2:2 (1:1)
Kėdainių miesto stadionas, 180 žiūrovų
Įvarčiai: 22 min. T. Markevičius, 75 min. G. Kulbis - iš 11 m.b. (Nevėžis); 42 min. D. Romanovskij - iš 11 m.b., 53 min. H. Vaineikis (Žalgiris B)
Įspėti: 37 min. F. Paim (Nevėžis); 70 min. D. Romanovskij, 84 min. K. Čirba (Žalgiris B)

55) Minija (Kretinga) - Panevėžys (Panevėžys) 1:2 (0:0)
Kretingos miesto stadionas, 350 žiūrovų
Teisėjas - O. Abramavičius
Įvarčiai: 48 min. L. Dos Santos (Minija); 64 min. M. Savėnas, 83 min. G. Tomkevičius (Panevėžys)
Įspėti: 21 min. K. Mažionis, 53 min. V. Jefremovs, 81 min. D. Gedvilas, 90 min. A. Tolis (Minija); 45+1 min. P. Lukšys, 59 min. D. Donėla, 78 min. M. Savėnas, 88 min. J. Skinderis (Panevėžys)

59) Auska (Alytus) - Lokomotyvas (Radviliškis) 0:4 (0:0)
Alytaus miesto stadionas, 400 žiūrovų
Įvarčiai: 61 min. A. Šteinas, 69 min. E. Stankevičius, 75 min. A. Šteinas - iš 11 m.b., 80 min. I. Šapola (Lokomotyvas)
Įspėti: 73 min. G. Štreimikis, 86 min. V. Rutkauskas (Auska); 29 min. E. Mučinis, 35 min. T. Sirevičius (Lokomotyvas)

Gegužės 10 d. (sekmadienis)

61) MRU (Vilnius) - Tauras (Tauragė) 7:2 (4:0)
LFF stadionas, 60 žiūrovų
Teisėjas - J. Lavrenovaitė (Vilnius)
Įvarčiai: 19, 90 min. A. Ruškys, 39, 43, 53 min. N. Misiuk, 45 min. E. Grigaitis, 88 min. T. Misiūnas (MRU)
Įspėti: 29 min. T. Statkevičius, 34 min. T. Švaikevičius, 81 min. N. Misiuk, 81 min. T. Misiūnas (MRU); 80 min. L. Ankudinovas, 81 min. D. Šadbaras (Tauras)

58) Palanga (Palanga) - Trakai-2 (Trakai) 3:1 (3:1)
Klaipėdos centrinio stadiono atsarginė aikštė, 100 žiūrovų
Įvarčiai: 22 min. J. Kasparavičius, 31, 35 min. L. Baranauskas (Palanga); 12 min. R. Kliukoit (Trakai-2)
Įspėti: 20 min. M. Bitinas, 51 min. M. Stonkus, 69 min. S. Urbys (Palanga); 49 min. M. Leonavičius (Trakai-2)

60) Banga (Gargždai) - Šilutė (Šilutė) 2:1 (2:0)
Gargždų stadionas, 800 žiūrovų
Įvarčiai: 30 min. D. Pačkauskas, 32 min. A. Butkus (Banga); 73 min. M. Lukashevich (Šilutė)
Įspėti: 56 min. S. Urbys (Banga); 15 min. M. Lėkis, 60 min. J. Milius (Šilutė)

Gegužės 12 d. (antradienis)

63) Lietava (Jonava) - Šilas (Kazlų Rūda) 4:0 (3:0)
Jonavos miesto stadionas, 750 žiūrovų
Įvarčiai: 8 min. L. Miščiukas, 20, 55 min. L. Stonkus, 35 min. M. Ganusauskas (Lietava)
Įspėti: 75 min. M. Stankevičius, 82 min. A. Vansevičius (Lietava); 27, 53 min. A. Raginis, 38 min. A. Jakelaitis, 43 min. D. Cibulskas, 76 min. E. Kaptainis (Šilas)
Pašalintas: 53 min. A. Raginis (Šilas)