LFF III lygos MAFF pirmenybės

2017 Geg 16 16:48

Baigėsi MAFF 2016 m. pirmenybės

Baigėsi Marijampolės apskrities futbolo federacijos 2016 m. pirmenybės. Spalio 3 d. vyko rungtynės tarp Marijampolės „Švyturio“ ir Kybartų „Sveikatos 2“ komandų, kurios ir išaiškino pirmenybių nugalėtoją. Pirmą kartą jais tapo Kybartų „Sveikata 2“ komanda. Antri liko „Švyturio“ komanda, treti – „Eurostandartas“. Po rungtynių MAFF prezidentas R. Kukis apdovanojo pirmenybių prizininkus medaliais ir čempionams įteikė taurę. Taip pat buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai. „Švyturio“ – A. Lukšys, „Sveikata 2“ – J. Vaišnys. Pirmenybių rezultatyviausias žaidėjas tapo „Švyturio“ komandos žaidėjas A. Breivė – 11 įvarčių. Marijampolės apskrities futbolo federacija sveikina čempionus.