Respublik
Pranešimai: 6519
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2022 Rgp 01 16:05

Tamsiausios Alytaus paslaptys - I - Kriminalinė Lietuvos zona su Dailiumi Dargiu
https://www.youtube.com/watch?v=30n9yfy7Cz8
Paklaustas apie buvusių veikėjų transformacijas, V. Grigaravičius sako, kad vienas iš buvusių Alytaus šešėlinio pasaulio asmenų šiandien yra patekęs netgi ir į miesto savivaldybę. Paprašytas įvardinti minėto alytiškio tapatybę, buvęs šalies policijos vadovas atsakė: „Jis ir dabar ten dar yra...“.

Stebina ir tai, kad kai kurie iš buvusių veikėjų netgi pasuko į sporto funkcionierių gretas. Dar 1993 m. lapkričio 27 d. „Alytaus naujienų“ laikraštyje pasirodė šešių tuomet Alytaus gyventojų, siejamų su vietos gaujomis, nuotraukos ir tai, kad jie yra įtariami padarę įvairaus pobūdžio nusikaltimus. Tarp minimų asmenų pažymėtas ne tik Baublių vadeiva laikytas A. Baublys, bet ir Rimas Kantaravičius. Ilgus metus bokso pasaulyje sukęsis R. Kantaravičius 2021 m. gegužę buvo išrinktas Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidentu.

Respublik
Pranešimai: 6519
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2022 Rgp 06 15:34

Sporto bare su Danilevičiumi. Sutriuškintas „Žalgiris“, politikų karas su LFF ir UEFA atsakas

https://www.youtube.com/watch?v=MkfG_9YxfBg

Respublik
Pranešimai: 6519
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2022 Rgp 09 05:55

Tomas Danilevičius, Erika Švenčionienė, Tadas Motuzas, Amnesty International meluoja nerausdami

https://www.youtube.com/watch?v=mbaT9jixcDU

Respublik
Pranešimai: 6519
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

vakar 05:28

Sporto sistemą konstruosiantis Mindaugas Špokas: apie „bedugnę“ ir LFF puolimą
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/k ... 26-1914972

Liepos 1-ąją veikti pradėjusi Nacionalinė sporto agentūra (NSA), kurios uždavinys – prikelti Lietuvos sportą, pagaliau turi vadovą. Juo paskirtas Lietuvos krepšinio federacijoje darbus neseniai užbaigęs Mindaugas Špokas. Prisistatydamas naujasis sporto gaivintojas skambiomis frazėmis nesimėtė nei kalbėdamas apie tikslus, nei apie pastarojo meto opas.

Kitais metais ši agentūra valdys apie 60 mln. eurų biudžetą, jos pagrindinis tikslas bus orientuotis į aukšto meistriškumo sportą, taip pat fizinį aktyvumą, užsiimti infrastruktūros klausimais ir federacijų kompetencijų kėlimu.

Jis mano, kad didžiąja dalimi – 90 proc. – federacijų finansavimą turėtų remti pasiekti rezultatai.

„Tikslas nėra remti tą, kuris pateko į trisdešimtuką. Mūsų tikslas yra pasaulio šešioliktukas, o jei konkrečiau – medaliai“, – teigė M.Špokas.

Prieš keletą savaičių Lietuvos sportą, o tiksliau futbolą, supurtė politikų smūgis – jie siūlo kardinalias permainas federacijoje (LFF). Šiai nepaklusus – net įvesti tiesioginį valdymą, kuris keleriems metams išbrauktų šalies futbolo rinktines ir klubus iš tarptautinio žemėlapio.

„Yra asociacijų įstatymas. Jei pagal tai viskas atitinka, tuomet tai yra viena dalis. Kita – visada norisi skaidrumo, – nuomonę dėstė M.Špokas. – Vien diskusija yra gerai, o ateityje reikia žiūrėti teisiškai. Manau, tiek UEFA, tiek FIFA irgi prižiūri LFF, nes skiria dideles lėšas. Taip pat audituoja. Ateityje, veikiausiai, reikėtų daryti bendrus, šabloninius asociacijų įstatus, kad jie atitiktų visus punktus. Pagal naują įstatymą rotacija yra visur numatyta, kadencijos numatytos ir valdymo organų, ir vadovų.“

Pasitikslinus, ar M.Špokas nėra politikų siūlomos revoliucijos šalininkas, naujai paskirtas NSA vadovas aiškino, jog reikia geriau pasigilinti į situaciją.

„Bet yra juridika. Yra bendruomenė, kuri renkasi demokratiniu būdu. Klausimas, kaip atrodo skėtinės organizacijos. Modelių pas mus yra labai daug, gal mūsų tikslas yra paruošti tuos modelius, numatyti, kaip yra atstovaujama bendruomenė. Turime ir LTOK rinkimus, kur kiekvienas gali kelti kandidatūrą ir būti vykdomojo komiteto nariu, jei gauna daugumą. Yra krepšinio federacija, kur kiekvienas klubas atstovauja sau ir per skėtines organizacijas gali patekti į valdymą. Futbole yra šakinės organizacijos. Kompetencijų centrą tam ir turėsime, kad jis išaiškintų modelius, atitikimą tarptautinei praktikai. Ir kad mažiau kalbų būtų apie valdymą, o daugiau apie pozityvą ir rezultatus“, – sakė M.Špokas.

Grįžti į