Tobex
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: LFF veikla

2020 Lie 31 13:06

valdymas yra veikla. tarkim įmonėlė kurioje dirbu kartais dalyvauja projektuose, kuriuose mūsų funkcija ir būna valdyti (administruoti ir kžordinuotu) projektą. ir už tai gauname pinigus, yra projektų vadovų etatai ir visa kita
vas kas yra LFF veikla:
https://lff.lt/federacija/apie-mus/veikla/

o valdymas ar kumščiu į stalą, ar demokratiškas ar totalitariškas ar koks nors pilkasis kardinolas viską koordinuoja.

kitaip sakant yra komanda kuri muša įvarčius, daro pražangas, keikiasi. o ją valdyti gali tiek demokratiškasis Dambrauskas, tiek treninguotasis Pankratjevas.

LFF veikla tikrai nėra valdyti LFF :D

Anbo
Palaikoma komanda: Žalgiris

2020 Rgp 01 17:12

na po konferencijos matome, kad federacija tvirtai stovi ant bėgių ir juda tinkama linkme į šviesų rytojų :)

jeigu rimtai, tokios svėtimos gėdos ir sovietinio marazmo kaip LFF konferencijose jau sunku Lietuvoje pamatyt. Tai turėtų būti įrašyta į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą, kaip kultūrinė tradicija :)

Anbo

2020 Rgp 01 17:23

Mariaus Bagdono išrinkti konferencijos perlai, kai tarybinė gvardija atskleidė Malžinsko buržuazinį supuvimą :)

https://www.facebook.com/mariusbagdonas ... 8668674831

Tobex
Palaikoma komanda: Šiauliai

2020 Rgp 01 17:39

prieš kiekvienus rinkimus likus mėnesiui ar savaitei išlenda opozicija kuri pradeda siūlyti revoliucijas ir pertvarkas. nieko naujo šiemet nenutiko.

Anbo

2020 Rgp 01 18:00

Na aš manau kad jau užtenka šitų nesąmonių ir marazmų, Futbolo federacija jau priėjo tašką, kada ją reikia pertvarkyti. Nes ji yra visiškai supuvusi, korumpuota ir nepajėgi vystyti Lietuvos futbolą.

Aš tikiuosi kad po ateinančių rinkimų aukščiausia šalies vadovybė imsis šio klausimo, kreipsis į FIFA ir UEFA ir bus įvestas tiesioginis valdymas. Kito kelio tiesiog nelieka, nes dabartinė federacijos struktūra yra tiesiog beviltiška. Čia nėra ką taisyt, reikia perdaryti.

haus
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

2020 Rgp 01 19:23

Na aš manau kad jau užtenka šitų nesąmonių ir marazmų, Futbolo federacija jau priėjo tašką, kada ją reikia pertvarkyti. Nes ji yra visiškai supuvusi, korumpuota ir nepajėgi vystyti Lietuvos futbolą.

Aš tikiuosi kad po ateinančių rinkimų aukščiausia šalies vadovybė imsis šio klausimo, kreipsis į FIFA ir UEFA ir bus įvestas tiesioginis valdymas. Kito kelio tiesiog nelieka, nes dabartinė federacijos struktūra yra tiesiog beviltiška. Čia nėra ką taisyt, reikia perdaryti.
Kaip kažkada gargždas savo bloge parašė "..pasaulį naują pastatysim.." Manai vienus pakeites kitais bus kas kitaip? Aš nemanau. Ši konferencija akis atverė. Aš niekad nebučiau galejes patiketi kad tiek mažai nubalsuos už VRFS redaguotus LFF istatus. Atrodo visiems tinka kaip yra. Ir prieš balsavo tokie asmenys kuriuos laikiau blaiviai mastančiais. Žvingilas išvis krito žemiau plintuso. Apie klubų ijungimą i konferencija dabar irgi iškilo klausimas. A lygos klubai visur palaikė LFF pozicija. Priėmus daugiau klubų turėsim daugiau klounų.

Anbo

2020 Rgp 01 19:40

Stipriai rinkimus į LFF prezidentus pralaimėjęs P.Malžinskas: „Mes esam toli, toli kažkur praeityje“

https://www.15min.lt/video/stipriai-rin ... yje-184780

Anbo

2020 Rgp 01 19:47

Kaip kažkada gargždas savo bloge parašė "..pasaulį naują pastatysim.." Manai vienus pakeites kitais bus kas kitaip? Aš nemanau. Ši konferencija akis atverė. Aš niekad nebučiau galejes patiketi kad tiek mažai nubalsuos už VRFS redaguotus LFF istatus. Atrodo visiems tinka kaip yra. Ir prieš balsavo tokie asmenys kuriuos laikiau blaiviai mastančiais. Žvingilas išvis krito žemiau plintuso. Apie klubų ijungimą i konferencija dabar irgi iškilo klausimas. A lygos klubai visur palaikė LFF pozicija. Priėmus daugiau klubų turėsim daugiau klounų.
Pokyčiai visada įmanomi. Dabar daugelis futbolo žmonių yra tiesiog yra įbauginti ir nemato alternatyvos. 1980-aisiais irgi atrodė kad Lietuvos valstybės atkūrimas ir SSSR žlugimas yra tiesiog neįmanomas, fantastinis dalykas. Nepraėjo 10 metų ir situacija kardinaliai pasikeitė.

Mano nuomone nuėmus korumpuotą iLFF viršūnę, pokyčiai taptų daug lengviau įgyvendinami.

haus
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

2020 Rgp 01 20:20

Gerai, sakykim ar kas nors tikėjo prieš trys metus kad Tomas Danilevičius bus toks koks yra dabar? Na jis gal ne korumpuotas bet kad prisitaikes tai tikrai. Kaip Darvydas Šernas pasakė "..Tomai nejaugi tu taip tikrai manai? Negaliu patikėti.." Arba Žvingilas. Asmeniškai teko su juo bendrauti, na atrodė padorus žmogus, už permainas. Tiesa paskutini karta bendravom prieš pora metų. Šiandien vos nuo kedės nenuvirtau. O tas tostų sakymas Danilevičiui kaip pirmo pabrolio per vestuves išvis vemti vertė. Beja ir Nemunas Dagilis nors baikotavo konferenciją, bet mano kad Švinius reikalingas LFF.

Taigi, Anbo, sistema žmogų keičia, o keičiant sistema ir ateinant naujiems žmonėms tie nauji irgi taikosi prie naujos. O kurti kažka naujo tai reikia grežti skyle tame uždarame burbule, bet tam reikia sajungininkų o VRFS panašu tokių neturi.

Anbo

2020 Rgp 02 08:39

Eina Bachūriukai išrinko geriausius pasisakymų momentus ir sudėjo į trumpą 3 min video :)

https://www.facebook.com/einabachuriuka ... 4015460571

matvaju

2020 Rgp 02 11:26

cirkininkui malzinskui beliko klouno kepure uzsideti :twisted:

Anbo

2020 Rgp 02 11:37

Malžinskas puikiai laikėsi visame tame marazmo baliuje ir manau visuomenėje užsidirbo daug populiarumo taškų. Vis dėlto matosi visai kitas žmogaus kultūros, mąstymo lygis. Kai tuo tarpu oponentai pasirodė kaip kažkokie marozai. Mano vertinimu LFF labai prašovė viešai pademonstruodama savo tikrą veidą.

P.S. Rytis Vyšniauskas: "Smagu, kad 2020 metais yra galimybė tiesiogiai matyti partijos suvažiavimus ir išgirsti įkvėpiančias kolchozų pirmininkų kalbas." :D

šiaip

2020 Rgp 02 12:58

cirkininkui malzinskui beliko klouno kepure uzsideti :twisted:
O, ir vėl tauragiškio draugas turi savo atskirąją nuomonę :)

Anbo

2020 Rgp 02 16:17

trumpa bet taikli įvykusios konferencijos apžvalga :) kažin, Žvingilas gaus kokį paskatinimą už uolumą ir iškalbą? :D

LFF konferencijos perliukai: banditų paieškos, stikliukas už beviltišką reikalą ir sugluminęs palinkėjimas Danilevičiui: "Niekada nebūk ir netapk politine kekše"

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1355894

JonasPetraitis

2020 Rgp 03 07:41

Gaila, kad vargšelių tauta esam ir tik "patriotiniais" pezalais pasigirti galim pasislėpę už kompiuterių ekranų.
Kokioj Serbijoj tai tikriausiai sirgaliai būtų išvaikę šitą konferenciją be ceremonijų, ko pasekoje UEFA galėtų viską švariai pradėti nuo 0.

Grįžti į