JonasPetraitis
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Rgp 04 09:03

"LFF vadovas Danilevičius – apie neatsirandančius naujus talentus, 131-ą Lietuvos vietą reitinge ir Pukelio reputaciją"

https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... reputacija

Respublik
Pranešimai: 2736
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Rgp 04 12:28

"LFF vadovas Danilevičius – apie neatsirandančius naujus talentus, 131-ą Lietuvos vietą reitinge ir Pukelio reputaciją"

https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... reputacija
Kuo daugiau 19 "manau teisėtai pagal įstatus išrinktų" vyrų ir 1 skaičiumi prirašyta moteris kalba, tuo mažiau su kiekviena diena jie nori pasakyti.

Teko per paskutinius mėnesius skaityti labak daug leidinių apie WC stadionų/infrastruktūros statybas Qatare, tai skamba visiškai kaip tie darbų vadovų įsakyti pasakoti apie sąlygas darbininkai. Interviu kuriame nebenorima kalbėti apie nieką...

Zemaitiss
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: LFF veikla

2020 Rgp 04 20:43

straipsniukas kaip turetu funkcionuot ir pas mus.. o kazkas inksdavo kodel LFF turetu islaikyt ar remt klubus.. https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... ier-lygoje
viska pasakanti istrauka... 'Šio mačo vertė – įspūdinga. Jeigu finalą laimės „Bretford“, per artimiausius trejus metus už patekimą į „Premier“ lygą ekipa gaus 160 mln. svarų sterlingų. „Fulham“ pergalės atveju gaus 135 mln.
O ka gauna musu I lygos nugaletojai??..spyri i sikna ir begale priekaistu..

Tobex
Pranešimai: 7742
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: LFF veikla

2020 Rgp 04 20:47

tai ne iš federacijos gauna, o iš transliacijų teisių.
Jei pirmos lygos rungtynes rodytų koks nors TV6, o A lygos TV3 ir mokėtų už transliacijų teises babkes, tai gal ir pas mus būtų didelis piniginis skirtumas tarp I ir A lygų

Zemaitiss
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: LFF veikla

2020 Rgp 04 21:36

ar tuom tu tikras kad cia uz transliacijas...?...juolab kad premijos abiem klubam skirias...jeigu pastebejai Fulhamas gavo ismoka ir uz iskritima...is EPL...
Lietuvos atzvilgiu kaiptik LFF remt turetu...nes ner absoliuciai nieko..nei transliaciju...nei turbut padoriu remeju..su tokiu nuliniu poziuriu dabar ir turim 6 klubus.

Respublik
Pranešimai: 2736
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Rgp 04 22:05

ar tuom tu tikras kad cia uz transliacijas...?...juolab kad premijos abiem klubam skirias...jeigu pastebejai Fulhamas gavo ismoka ir uz iskritima...is EPL...
Lietuvos atzvilgiu kaiptik LFF remt turetu...nes ner absoliuciai nieko..nei transliaciju...nei turbut padoriu remeju..su tokiu nuliniu poziuriu dabar ir turim 6 klubus.
Taip, čia paskaičiuoti būsimi pinigai klubams dalinami iš transliacijų teisių. Anglijoje tie pinigai dalijami per keletą skirtingų dalių (pagal skirtingus kriterijus), kad didesni klubai gautų daugiau. Fullham, tuo tarpu gautų mažiau, nes šiandien vis dar sulaukia pinigų už ankstesnį buvimą lygoje. Tik skubu pridėti, kad čia galimi pinigai per ateinančius trejus metus, už vieną prabūtą sezoną. Buvau beje kažkada forume įmetęs lentelę kaip atrodo PL klubų biudžetai be šitų pinigų už transliacijas.

Tiktai primenu, kad prieš porą metų Žalgiris bandė parduoti Europos kvalifikacijos teises ir visi kabeliniai kanalai atsisakė pirkti sakydami, kad per brangu kažką už tai mokėti ir jiems neapsimokės.


O LFF visgi kažkiek klubams skiria visų lygų nuo A iki II jau ir šiandien sumokėdami už teisėjų darbą, dar kažkiek gaunama padengti transliacijoms A Lygos. Mėgėjams kažkiek per paramos projektus. Kažkiek padalinama už jaunimą. Ar reiktų daugiau ir kam yra klausimas... Estai saviškiams pavyzdžiui skiria daugiau.

šiaip
Pranešimai: 3445
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: LFF veikla

2020 Rgp 05 09:48

Ir, berods, Anglijoje net ne federacija tuos pinigus už transliacijas dalija, o pati lyga. Tai kai mūsų A lyga gaus dideles sumas už transliacijas, tai I lygos klubai patys lips viens kitam per galvas, kad tik patektų.

Respublik
Pranešimai: 2736
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Rgp 07 19:52

Beje čia pokonferencinis Vytauto Vaškūno kreipimasis:
https://www.facebook.com/LVJFA/posts/31 ... __tn__=K-R

LVJFA valdybos nariams,
LVJFA nariams,
LFF generaliniam sekretoriui,
LFF prezidentui,
LFF Vykdomojo komiteto nariams

Dėl Lietuvos futbolo federacijos vykdomojo komiteto kaltinimų 2018-11-19

1. 2018-11-12 Lietuvos futbolo federacijos (toliau - LFF) Vykdomasis komitetas (toliau - VK) nusprendė 6 mėnesiams suspenduoti LVJFA prezidentą Vytautą Vaškūną. 2018-11-14 LFF generalinis sekretorius LVJFA atsiuntė raštą, kuriame nurodoma, kad Vytautas Vaškūnas nesivadovavo LFF įstatais bei padarė grubius pažeidimus (toliau - Raštas), dėl kurių buvo priimtas sprendimas jį suspenduoti:

• Vytautas Vaškūnas yra skolingas LFF už naudojimąsi automobiliui BMW, valst. Nr. JAG 882;
• Vytautas Vaškūnas naudojosi LFF išduota kuro kortele;
• Vytautas Vaškūnas naudojasi LFF vardu įsigytu telefonu;
• LVJFA pasirašiusi paslaugų teikimo sutartį su VŠĮ „FT Golas“, kurios direktorė yra Gelija Vaškūnė;
• LVJFA yra sudariusi paslaugų teikimo sutartį su Lietuvos jaunųjų futbolininkų tėvų asociacija;
• LVJFA nariais negali tapti visos norinčios su vaikų futbolu susijusios mokyklos ir organizacijos.

2. LFF VK 2018-11-12 sprendimas suspenduoti V. Vaškūną buvo skubotas, priimtas neatsižvelgus į visas faktines aplinkybes bei prieštaraujantis LFF įstatams, kadangi LFF VK savo narį gali suspenduoti tik už jo, kaip VK nario veiksmus, o ne už jo kaip fizinio asmens ar LVJFA darbus. Dar daugiau, klausimas dėl V. Vaškūno suspendavimo buvo įtrauktas į LFF VK darbotvarkę skubotai, iš anksto nepranešus LFF VK nariams bei pačiam V. Vaškūnui. Toks LFF VK tam tikrų narių elgesys netoleruotinas bei prieštarauja LFF įstatams, kadangi nauji klausimai į LFF VK darbotvarkę apskritai negali būti įtraukiami posėdžio metu, o darbotvarkė privalo būti paskelbiama prieš 5 dienas iki VK posėdžio (LFF įstatų 33 str. 3 punktas). Be to, šiuo atveju VK nariai negali pasiteisinti tuo, neva šis klausimas iškilo tik prieš VK posėdį, kadangi iš pateiktų duomenų apie V. Vaškūną akivaizdu, jog jie buvo renkami jau kurį laiką. Nors nei VK metu, nei LFF Rašte nėra pateikta jokių V. Vaškūno kaip LFF VK nario nusižengimų ar LFF įstatų pažeidimų, tačiau žemiau pateikiama informacija kiekvienu iš VK narių keltu klausimu, kuri aiškiai pagrindžia tai, jog V. Vaškūno suspendavimas niekaip nebuvo susijęs su jo, kaip VK nario, pareigomis ar veiksmais, o greičiausiai buvo sąlygotas politinių tikslų.

3. Pirma, dėl automobilio BMW naudojimo. Pažymėtina, kad, 2017 m. tarp Vytauto Vaškūno ir LFF buvo sudaryta automobilio BMW 218d Active Tourer, identifikacinis numeris: WBA2C1108FVZ53651 (toliau - Automobilis). Vytautas Vaškūnas nurodo, jog niekada iki rašto gavimo bei VK 2018-11-12 posėdžio jam LFF nekėlė reikalavimo grąžinti susidariusį įsiskolinimą. Pažymėtina, kad Vytautas Vaškūnas nuo sutarties sudarymo LFF jau sumokėjo 4235,01 eurų, jis pripažįsta, jog turi 3445,32 eurų įsiskolinimą, kurį padengs artimiausiu metu. Nepaisant esamo įsiskolinimo, kurio Vytautas Vaškūnas niekada neneigė, o LFF jo padengti nereikalavo, LFF VK akivaizdžiai nepagrįstai šį įsiskolinimą vertina kaip LFF įstatų pažeidimą. Akivaizdu, jog Automobilio nuomos sutartis buvo sudaryta fizinio asmens - Vytauto Vaškūno bei LFF. Minėta Automobilio nuomos sutartis niekaip nėra susijusi su Vytauto Vaškūno kaip LVJFA prezidento ar LFF VK nario teisėmis ar pareigomis. Apskritai neaišku, kaip fizinio asmens įsiskolinimas už nuomą LFF gali būti pažeisti LFF įstatus?!

4. Antra, dėl naudojimosi LFF telefonu. Vėlgi, niekada neslėpiau to. Prašymo jį grąžinti ar draudimo juo naudotis niekada negavau. Jį naudojau darbo reikmėms. Nurodau, kad LFF pateiktą sąskaitą už jį mielai padengsiu, iki šiol nesu gavęs tokių reikalavimų ar pretenzijų. LFF telefono naudojimas vėlgi niekaip nesusijęs su Vytauto Vaškūno kaip LFF VK nario pareigomis, telefonas buvo gautas jo, kaip LVJFA prezidento, funkcijoms vykdyti.

5. Trečia, dėl paslaugų teikimo sutarties su VŠĮ „FT Golas“, kurios direktorė yra Gelija Vaškūnė. LFF VK 2018-11-12 posėdžio metu V. Vaškūnas apkaltintas interesų konfliktu bei LVJFA pinigų švaistymu, nes 2018-03-20 LVJFA sudarė sutartį su VŠĮ „FT Golas“. Vytautas Vaškūnas nurodo, kad tokie kaltinimai yra niekuo nepagrįsti. Vien tai, jog VŠĮ vadovauja V. Vaškūno sutuoktinė savaime nereiškia, jog sudarant sutartį buvo padaryti tam tikri pažeidimai. Ši sutartis buvo sudaryta terminuotam laikui konkrečioms LVJFA užduotims atlikti, kadangi LVJFA darbuotoja Vilma Jaciukevičienė išėjo į vaiko priežiūros atostogas, o darbo krūvis LVJFA yra didelis ir būtų tekę terminuotam laikui priimti naują darbuotoją, vietoje to LVJFA nusprendė laikinai pirkti paslaugas iš VŠĮ „FT Golas“. Kadangi VŠĮ „FT Golas“ turi kompetentingus asmenis, kurie sutiko terminuotai teikti paslaugas LVJFA, su jais ir buvo pasirašyta sutartis. Pažymėtina, kad LVJFA siekia išsaugoti jų ilgametės darbuotojos darbo vietą, todėl sudarė ginčijamą paslaugų teikimo sutartį. Ši sutartis jokiu būdu LVJFA nėra nuostolinga, buvo susitarta, kad paslaugas šie teiks už Vilmos Jacukevičienės darbo užmokesčio dydžio atlygį. Be to, ši sutartis nebuvo pasirašyta vien tik Vytauto Vaškūno sprendimu. Dar daugiau, paslaugas LVJFA teikė ne tik Gelija Vaškūnė, tačiau ir kiti VŠĮ „FT Golas“ nariai: tiek Lukas Pangonis LVJFA Drausmės komitete, tiek Audrius Statkevičius Lietuvos regionų pirmenybėse. Be kita ko, vienas iš VŠĮ „FT Golas“ steigėjų yra verslininkas Sikstas Ridzevičius, kuris jau daug metų yra vienas iš LVJFA rėmėjų, pavyzdžiui, šių metų sausio 29 d. jis parėmė asociaciją 1400 eurų suma ir savo produkcija prizams („Flinto“ žurnalais). Vadovaujantis išdėstytu, akivaizdu, kad sutartis LVJFA ne tik, kad nėra nuostolinga, tačiau yra akivaizdžiai naudinga: LVJFA už vieno žmogaus atlyginimą yra teikiamos net trijų žmonių paslaugos. Taip pat palaikomi geri santykiai su nuolatiniu LVJFA rėmėju.

6. Ketvirta, dėl paslaugų teikimo sutarties su Lietuvos jaunųjų futbolininkų tėvų asociacija (toliau - LJFTA). LJFTA yra LVJFA narė bei partnerė, kuri aktyviai dalyvauja bei prisideda prie visų LVJFA organizuojamų renginių. Kartu bendradarbiaujant buvo sukurtas LVJFA Etikos kodeksas jaunimo futbolo dalyviams, kuris šiais metais yra pripažintas Kūno kultūros sporto departamento bei Švietimo ir mokslo ministerijos, taip pat buvo nominuotas ir nugalėjo Lietuvos olimpinio komiteto Fair Play apdovanojimą. LJFTA atstovas dalyvauja LVJFA Drausmės komitete, kuriame jis turi didelį darbo krūvį (jau šiai dienai yra išnagrinėtos 105 bylos). LVJFA su LJFTA yra pasirašiusi sutartį, pagal kurią LVJFA moka simbolinį 300 plius mokesčiai atlygį tiek už Drausmės komiteto nario darbą, tiek už kitų LJFTA narių darbą LVJFA renginiuose. Iš esmės sutartyje numatytas atlygis padengia tik LJFTA narių atvykimo (kuro) į LVJFA renginius išlaidas, todėl ši sutartis LVJFA neša gerokai didesnę naudą nei nuostolį. Be to, ji, kaip ir visos kitos LVJFA sutartys, nebuvo pasirašytos ar primestos Vytauto Vaškūno, jis buvo svarstyta LVJFA valdyboje bei priimtas valdybos narių vieningas sprendimas tokią sutartį sudaryti.

7. Penkta, dėl LVJFA reikalavimo nariams. Pažymime, kad LVJFA įstatuose yra išvardyti visi nariams keliami reikalavimai. Šie įstatai buvo rengiami LFF teisininkų bei derinami su jais. Dar daugiau, LVJFA įstatai suderinti tiek su LFF įstatais, tiek su kitų šakinių LFF asociacijų įstatais. Visi, kurie atitinka LVJFA įstatų reikalavimus, turi galimybę tapti LVJFA nariais. Be to, net ir tie asmenys, kurie dėl savo formos ar kitų sąlygų neatitinka LVJFA įstatuose numatytų reikalavimų nariams, visada yra laukiami ir kviečiami tapti LVJFA partneriais, su jų pasiūlymais, pagalba bei iniciatyvomis.

8. Vadovaujantis aukščiau išdėstytomis aplinkybėmis ir faktais, akivaizdu, kad Vytautas Vaškūnas jokių savo, kaip LFF VK nario, pareigų nepažeidė. Tai patvirtina ir LFF atsiųstas Raštas, kuriame tik abstrakčiai nurodoma, kad yra šiurkščiai pažeisti LFF įstatai, tačiau konkretūs įstatų pažeidimai nėra nurodomi.

9. LFF įstatų 36 str. yra numatytos VK nario pareigos. Nei viena iš tų pareigų, kaip matyti iš aukščiau išdėstytų aplinkybių, nėra pažeista ar neįvykdyta. LFF nurodomi kaltinimai dėl Vytauto Vaškūno skolų LFF ar naudojimosi LFF turtu niekaip nėra susiję su LFF įstatų laikymusi ar LFF VK nario pareigomis. Jo asmeniniai sutartiniai santykiai su LFF dėl tam tikro materialaus turto yra reguliuojami kitų teisės aktų (pvz. Civilinio kodekso), bet jokiu būdu ne LFF įstatų.

10. Be to, LVJFA yra atskiras juridinis asmuo, kuris turi savo valdymo organus, kurie sprendžia dėl LVJFA veiklos bei sutarčių sudarymo. Šiuo atveju LFF VK metu buvo iškelti tam tikri klausimai dėl neva neteisėtų sutarčių sudarymo, kurios aprašytos šio rašto 6 bei 7 punktuose, tačiau jos niekaip nesusijusios nei su LFF įstatų tinkamu įgyvendinimu, nei su LFF VK nario pareigomis. Visgi, gerbiant LFF bei jos organus, šiame rašte yra paaiškinamos sutarčių sudarymo aplinkybės bei jų reikalingumas LVJFA. Kaip matyti, sutartys akivaizdžiai neša naudą LVJFA, o ne jai kenkia.

11. V.Vaškūnas pažymi, jog artimiausio VK posėdžio metu sieks jo neteisėto ir nepagrįsto suspendavimo panaikinimo.

Respublik
Pranešimai: 2736
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Rgp 07 20:32

Jaunimo futbolo organizacijos supažindintos su žaidėjų perėjimo reglamentu
https://lff.lt/news/11168/jaunimo-futbo ... eglamentu/

Daug diskusijų sukėlęs žaidėjų perėjimo tarp futbolo ugdymo įstaigų (akademijų) reglamento projektas buvo išsiųstas susipažinti 151 organizacijai, siekiant įvertinti jų nuomonę.

Lietuvos futbolo federacija, siekdama nustatyti aiškesnę jaunųjų žaidėjų perėjimo tvarką ir numatyti kompensacinio mechanizmo pritaikymą, parengė reglamento projektą. Rugpjūčio 1 dieną LFF Vykdomasis komitetas, įvertinęs diskusijas ir bei išreikštą noro keisti tam tikrus reglamento punktus, nutarė grąžinti reglamento projektą tobulinti.

Šiuo reglamentu yra siūloma nustatyti taisykles dėl kompensacijos mokėjimo tvarkos futbolo ugdymo įstaigoms, investuojančioms į jaunųjų žaidėjų ugdymą, taip pat apibrėžti atsakomybę bei jos taikymo sąlygas. Pažymėtina, jog reglamentas galiotų tik toms organizacijoms, kurioms taikoma LFF jurisdikcija. Reglamentas nebūtų taikomas atvejams, kuriuos apibrėžia esami LFF ir/ar FIFA Žaidėjų̨ statuso ir perėjimo iš Klubo į Klubą reglamentai.

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija išsiuntė reglamento projektą įstaigoms, kurios specializuojasi jaunimo futbole ir prašė išsamiai pateikti pastabas ir pasiūlymus iki rugpjūčio 12 dienos.

Anbo
Pranešimai: 7839
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Rgp 09 11:33

naujas Skirmanto Malinausko video:

LFF užsimojo cenzūruoti YouTube'ą / Šindeikis / Bondauskis / Pikčilingis / Žvingilo politinės kekšės / vaikų "galvos mokestis"

https://youtu.be/tqBNpxCRpaA


Anbo
Pranešimai: 7839
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Rgp 10 21:43

Na situacija rimtai kaista. Panašu, kad Skirmantas Malinauskas nusiteikęs neimt belaisvių, spjauna Šviniui tiesiai į veidą :D Nežinau kas Lietuvoj dar drįstų tai padaryti. Žiūrėsim ar didysis Lietuvos futbolo autoritetas pajėgus atlaikyt rimtą iššūkį ne savo surežisuotoj konferencijoj :)

Žmogaus, kuris rašo už Pukelį, nulaižytas rašinėlis gerb. Arūno FB paskyroj:
"Kad nebūtų jokių interpretacijų – naujieną pranešiu pirmas: ką tik išsiunčiau Skirmantui Malinauskui prašymą paneigti tikrovės neatitinkančias žinias.
Nes kaip žinote, per savo paskyrą „YouTube“ kanale šis veikėjas paskelbė įrašų, kuriuose paskleidė melagingus faktus apie mane.
Nevertinsiu, ar tai – nepatikimų minėto „jutūberio“ informatorių ar beribės fantazijos problema.
Pasakysiu tik tiek: tokie faktai neegzistuoja, jie yra išgalvoti, todėl negalėjo būti paskelbti.
Dėl šios priežasties ir išsiunčiau prašymą paneigti.
Ne ieškinį – tik prašymą ištaisyti klaidas, paneigti melą ir gyventi gražiai, be teisminių procesų.
Kritiką aš visada priimu, bet jau sakiau – ji turi būti konstruktyvi, o ir kritikams taikomi tiek įstatymai, tiek etikos standartai.
Nereikia iš manęs kurti demono, o savęs daryti auka (nors tai kelia šypseną: vieną dieną šis veikėjas skelbia, kaip manęs bijo, o kitą – jau varsto įvairių aukštų pareigūnų kabinetų duris ir nebijo).
Nereikia sekti pasakų, kad ginu savo garbę ir orumą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pinigais. Priminsiu, kad iš LFF niekada negavau ir negaunu jokio atlygio, pats finansiškai remiu įvairias futbolo iniciatyvas, tad apsiginti man tikrai užteks ir savų pinigų.
Tik mažiausiai noriu eiti į teismą, nes gyvenime tikrai turiu ką veikti: esu atsakingas už savo verslą ir sukurtas darbo vietas, o ir turiu pareigų Lietuvos futbolui. Tad kviečiu Skirmantą Malinauską ištaisyti padarytas klaidas: nešvaistykime laiko ir energijos – skirkime juos prasmingiems darbams."

Malinauskas šauna atgal tokį nevaikišką:

Arūnas Pukelis labai mandagiai, taisyklinga lietuvių kalba praneša, kad išsiuntė man eilinį prašymą kažką paneigti. Kol kas sunku pasakyti, ko jis manęs prašo, nes toks prašymas manęs nėra pasiekęs.

Ateičiai, kai rašai tokį įrašą FB (tiksliau jį rašo kažkas pasamdytas), būtų smagu matyti viską ir turėti galimybę pakomentuoti. Jos neturiu, tai palaukim.
Dabar galiu remtis tik FB įrašu. Šviniau, apie baimę, aukas, demonus papasakok tiems žmonėms, kurie banditams namus savo statomus perrašinėjo, nes buvo įtikinami, kad gyvybė svarbiau nei turtas, papasakok sudegusioms moterims, kurios duoklės nemokėjo, papasakok verslininkams, kurie verslus turėjo atiduoti, nes nei jie, nei jų darbuotojai teroro neatlaikydavo, papasakok vairuotojams, iš kurių mašinos buvo atiminėjamos, papasakok visiems daužytiems, kankintiems ir tiems, kurie jau po velėna. Pareigūnams papasakok, kurie tau kardomąsias priemones taikė, o po to su jais buvo susidorota, jie turėjo palikti tarnybą, kad kitiems būtų viskas aišku.

Nes apie tai tu nepasakoji, o aš pasakosiu ir visa Tauragė žinos, kas iš mūsų melagis ir bailys. Ir ne tik Tauragė. Svarbiausia, tu pats tai jau žinai ir tau baisu, kad ši problema nei pinigais, nei įtaka, nei smurtu nesisprendžia. Teismų aš nebijau, pripratęs. Tik skirtingai nei tu, aš ten ne įtariamuoju baudžiamosiose bylose lankiausi ir nei karto nesu pralaimėjęs.

Dėl baimės, tu labai nori, kad tavęs bijočiau, jau kelintą kartą tai girdžiu, bet visada sakiau ir sakysiu - tavęs nebijau, nes esi padugnė iš kriminalinio pasaulio, kuris dabar savo banditiškais metodais baigia valytis kelią Lietuvos futbole. Tam turi būti užkirstas kelias ir futbolo bendruomenė pagaliau turi suprasti, kad federacija nėra žaisliukas tokių žmonių rankose.

Galiu tik pakartoti, kad jeigu kažkas atsitiks man, mano šeimai, netyčia užsiliepsnos automobilis ar butas, visi žinos, kieno plati šypsena už to šviečia. Tau šie žodžiai atrodo baimė? Jeigu aš tavęs bijočiau, ar daryčiau tuos video įskaitant pirmą? Mano sąžinė rami, o tu pats žinai, kiek skeletų spintose laikai. Tiesą sakant, net nežinau, ar čia tik perkeltine prasme šį posakį suprasti reiktų.

Respublik
Pranešimai: 2736
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Rgp 12 01:31

Šiauliai – už futbolą tose pačiose rankose
https://www.skrastas.lt/aktualijos/siau ... se-rankose

Savaitgalį įvykusiuose Lietuvos futbolo federacijos prezidento rinkimuose dalyvavę Šiaulių apskrities futbolo federacijos (ŠAFF) nariai balsavo už ligšiolinį vadovą Tomą Danilevičių, kuris rinkimus ir laimėjo. Tačiau rinkimų rezultatai sukėlė neigiamų vertinimų bangą ir tarp futbolo bendruomenės, ir tarp Seimo narių.

Rinkimus laimėjęs T. Danilevičius surinko 71 iš 77 visų galimų balsų. Juo pasitikėjo ir ŠAFF nariai. Balsą už buvusį nacionalinės rinktinės kapitoną atidavė Rimantas Viktoravičius, Deivis Kančelskis, Mantas Zemeckas, Vytis Audinis bei Gintautas Mirauskas.

„Jis per savo trumpą kadenciją spėjo nuveikti daug darbų, ypač atstovaudamas Lietuvai užsienyje. Lietuva jau seniai nebuvo sulaukusi tiek teigiamo dėmesio iš UEFA ar FIFA, ir vykstantys renginiai čia tai tik įrodo“, – sako ŠAFF prezidentas Gintautas Mirauskas.

Jo teigimu, T. Danilevičius Šiauliuose jis lankydavosi ne kartą, domėdavosi apskrities futbolu.

„Būtent dėl šių visų priežasčių rinkimuose balsavome už Tomą“, – teigia G. Mirauskas.

Paulius Malžinskas šiauliečių savo žodžiais nesužavėjo. Jį palaikė tik Vilniaus regiono futbolo sąjungos narių penki balsai.

„Prieš rinkimus Paulius skambino, sakė nori atvažiuoti į Šiaulius, pristatyti savo idėjas, susipažinti su valdyba, atsakėme, kad laukiame, bet taip jo ir nesulaukėme“, – sako G. Mirauskas.

Ar Lietuvos futbolas yra švarus?

Parlamentaras bei Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos (JSRK) narys Andrius Kupčinskas teigia, jog Lietuvos futbolas turi problemų bei jas reikia spręsti.

„Lietuvos futbole jau seniai įsigalėjo sisteminės ydos ir problemos, į kurias turime reaguoti, analizuoti ir diskutuoti parlamentinės kontrolės formate, pakviečiant suinteresuotas puses“, – sako A. Kupčinskas.

„Federacijoje nerimą kelia valdymo etika ir iš jos plaukiantys klausimai, ypač po federacijos prezidento rinkimų, kurių etiką nesuderinama su Sporto įstatymo nuostatomis, kuris reglamentuoja sporto principus“, – sako Seimo narė Rasa Petrauskienė.

Kitą savaitę posėdžiaujančiai JSRK siūloma įtraukti papildomą klausimą dėl futbolo perspektyvų Lietuvoje, nes federacijos prezidento rinkimai sukėlė abejonę, ar federacija supranta atsakomybę visuomenei bei demokratinius principus.

A. Kupčinskas ir R. Petrauskienė teigė, jog futbolas yra vienas iš valstybę reprezentuojančių sričių, o vaikų, kurie užsiima futbolu, yra daugiau nei užsiimančių krepšiniu, todėl futbolui turi būti keliami didesni skaidrumo reikalavimai.

Anbo
Pranešimai: 7839
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Rgp 18 11:01

LFF DISKUSIJA: ŽAIDĖJŲ PERĖJIMO REGLAMENTAS VAIKŲ FUTBOLE

https://youtu.be/3V1pA-7hacY


JonasPetraitis
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Rgp 19 09:30

Geriausiai Labukas iššovė... Maždaug: "atvažiavau pasižiūrėti, kas čia vyksta" - "kokių turite pasiūlymų reglamentui?" - "nežinau..."

Anbo
Pranešimai: 7839
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Rgp 22 11:32

Skirmantas Malinauskas toliau tęsia Arūno Pukelio temą :) Šįkart daug iside info apie kriminalinę LFF viceprezidento praeitį

Deganti Tauragė

https://youtu.be/tKvR_aKXQZ4


Grįžti į