Respublik
Pranešimai: 6519
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvių užsienyje pasirodymai

2022 Rgp 04 17:59

Dambrauskas prieš žygio Europoje pradžią: „Mūsų tikslas yra sužaisti geriausias įmanomas rungtynes ir laimėti“
https://www.tv3.lt/naujiena/sportas/dam ... i-n1181900

Šįvakar savo žygį Europoje pradės Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas. Kroatijos vicečempionai į Europos batalijas prisijungė nuo trečiojo UEFA Konferencijų lygos atrankos etapo, o pirmuoju jų varžovu tapo Portugalijos „Vitoria Guimaraes“ ekipa.

Pirmosios rungtynės vyks „Hajduk“ tvirtovėje „Poljud“ stadione, o atsakomoji akistata jau vyks Portugalijoje. Prieš pirmąją akistatą V.Dambrauskas dalyvavo spaudos konferencijoje, kur iškart pradėjo atsakinėti į žurnalistų klausimus.

- Kokia situacija su Josipu Elezu? Ar naujasis gynėjas Chidozie Awaziemas žais?
- Situacija su Elezu yra labai gera. Nežinau, kodėl to klausiate. Jis buvo patyręs traumą, bet dabar yra pasiruošęs, treniruojasi ir nori žaisti. Kalbant apie naujoką, tai aš niekada neatskleidžiu sudėties prieš rungtynes. Kol kas jis dalyvavo trijuose treniruotėse, esame labai laimingi, kad jis atvyko ir jis bus registruotas šio vakaro rungtynėms.

- Prieš „Varaždin“ žaidėte prastai. Ar pavyks paruošti komandą šio vakaro rungtynėms?
- Taip, tai nebuvo geros rungtynės ir už tai prisiimu visišką atsakomybę. Žaidėme gerai pirmas 15 minučių, bet tada geras žaidimas dingo ir jo surasti nepavyko. Antrojo kėlinio viduryje nusprendėme tiesiog kovoti dėl trijų taškų, o problemas dėl žaidimo tvarkyti vėliau. Esu tikras, kad šįvakar pamatysite visai kitą komandą. Jaučiame atsakomybę prieš fanus, todėl esu tikras, kad sužaisime geras rungtynes.

- Atrodo, kad žaidžiate daugiau kontratakuojantį futbolą, o ne kamuolio kontrole pagrįsta. Ar tai jūsų planas?
- Ne, tai nėra mūsų idėja. Nenoriu, kad „Hajduk“ žaistų kontratakuojantį futbolą. Noriu, kad mes dominuotume. Neturiu paaiškinimų kodėl prieš „Varaždin“ žaidėme būtent taip, bet tai tikrai nebuvo mūsų tikslas. Norime žaisti futbolą, kuriame dominuotume. Mūsų laukia labai geras Portugalijos klubas, kuris mėgsta žaisti su kamuoliu, tad nebus lengvą iš jų tą kamuolį atimti, bet bosai aikštėje norime būti mes.

- Ar fizinis pasiruošimas rungtynėse turės svarbią rolę ir ar būtumėte patenkintas lygiosiomis?
- Fizinis pasiruošimas yra gerinamas diena iš dienos. Štai kodėl kalbėjome apie rungtynių ritmą, o jo nuolatinio neturėjome. Nesame įgavę geriausios savo formos, bet esame tokios formos, kuri leidžia žaisti tinkamą futbolą. O dėl lygiųjų – tai tikrai nebūčiau tuo patenkintas. Mūsų tikslas yra sužaisti geriausias įmanomas rungtynes ir laimėti.

- Ar kalbėjote su Toni Borevkočiumi apie „Vitoria“ klubą iš kurio jis atvyko nuomos pagrindais. Kiek daug jis padėjo?
- Mes visada kalbame su žmonėmis ir ne tik su Toni. Patikėkite manimi, turime visą informaciją, kurią galėjome gauti.

- Kaip psichologiškai pasiruošėte šioms rungtynėms?
- Šį sezoną žaidėme tris rungtynes ir jose nežaidėme tokiame lygyje, kokiame turėtume. Žaidėjai tai žino, o aš esu tikras, kad mūsų lygis gerės su kiekvienomis rungtynėmis. Psichologinio aspekto ties tuo negalima atskirti. Europinėse rungtynėse, pilname „Poljud“ stadione, treneriui yra lengviausia. Kai įžengi į rūbinę, turi 20 žaidėjų, kurie yra pasiruošę atiduoti viską dėl „Hajduk“. Jei šio vakaro rungtynėms dar kažką reikia papildomai motyvuoti, net nesuprantu kodėl apie tai kalbame.

Respublik
Pranešimai: 6519
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvių užsienyje pasirodymai

2022 Rgp 04 19:56

Pirmose rungtynėse Černiauskas ant suolo, Uzėla neregistruotas.

Per pertrauką RFS atsilieka 0–1, bet Hibernians pasiėmė antrą geltoną ir žaidžia dešimtyje.

Respublik
Pranešimai: 6519
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvių užsienyje pasirodymai

2022 Rgp 04 23:40

VAU

Makenzis
Pranešimai: 6779
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Lietuvių užsienyje pasirodymai

2022 Rgp 04 23:45

pendelio RFS neįmušo, o tai galima buvo visai kitaip sužaisti... teko 85 min. imti šturmu :D ir viltingas 1-1

Respublik
Pranešimai: 6519
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvių užsienyje pasirodymai

2022 Rgp 04 23:50

IR tada Portugalams tokiu pačiu atsako !!!

Respublik
Pranešimai: 6519
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvių užsienyje pasirodymai

2022 Rgp 05 00:09

^itos rungtynės po Žalgirio, po kitų visiškas palate cleanser'is, kaip buvo sudėliotas Hajduk planas, žaidėjų užsidegimas, kaip atsikovodavo antrus kamuolius, net tokios kondicijos aikštėje, net kai nebūdavo techniškai geriausi veiksmai padaromi, bet vis vien kiek vien atsidavimu, įdiegtu judėjimu atrodydavo aplenkdavo varžovus tiesiog nepaprastai smagu žiūrėti. Įvarčiai tiesiog puikūs nuo Vitoria pirmo, išlyginamoji situacija, iki pat atsakomojo paskutinio.

Nepaprastai smagu žiūrėti ir bravo Dambrauskui, na ir gal gali Portugalai netekti dviejų komandų iš karto atrankoje viename etape.

Makenzis
Pranešimai: 6779
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Lietuvių užsienyje pasirodymai

2022 Rgp 05 00:31

Viborg FF v. B36 sumušė 3-0, va čia tai... :roll:

o portugalai įveikiami, kai žaidi su jais grubiai ir gudriai. Vokiečiai portugalus taip sudorodavo. Tiesiog be ceremonijų nuskriausdavo, o jie verkdavo ir nieko negalėdavo priešpastatyti.

Respublik
Pranešimai: 6519
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvių užsienyje pasirodymai

2022 Rgp 05 17:16

V.Dambrauskas: „Mano mėgstamiausia pergalė yra būsima“
https://www.sportas.lt/naujiena/460899/ ... yra-busima

Splito „Hajduk“ klubas vakar sužaidė pirmąsias šio sezono rungtynes Europoje. Trečiajame UEFA Konferencijų lygos atrankos etape „Hajduk“ namuose priėmė Portugalijos „Vitoria Guimaraes“ klubą ir jį nugalėjo rezultatu 3:1.

Įdomu tai, kad Vitorijos klubas pirmasis pelnė įvartį, kuomet 61 minutę atliko pirmąjį ir vienintelį savo smūgį į „Hajduk“ vartus, bet tada Valdo Dambrausko auklėtiniai „skolą“ grąžino su kaupu ir pelnė tris įvarčius be atsako. Iš pradžių pasižymėjo Emiras Sahiti, po to rezultatą persvėrė Dario Melnjakas, o pergalę įtvirtino Filipas Krovinovičius.

Atsakomosios šių komandų rungtynės vyks po savaitės Vitorijoje, o šios poros nugalėtojas po to turės žaisti su galinguoju „Villarreal“ klubu, kuris užpernai iškovojo UEFA Europos lygo trofėjų.

„Turėsime sunkias rungtynes Portugalijoje, turime joms pasiruošti. Tai tik pirmosios rungtynės. Žaidėme puikias rungtynes, bet ne tobulas. Žaidėme prieš komandą, kuri nori turėti kamuolį. Pirmoji užduotis buvo atimti iš jų kamuolį ir neleisti su juo žaisti. Buvome per lėti pirmame kėlinyje, todėl atlikome korekcijos ir prisitaikėme antrajame. Krovinovičius turėjo kamuolį daugiau, spaudėme juos, jie nebuvo arti mūsų baudos aikštelės. Puolėme gerai, įmušėme tris įvarčius. Esu nusivylęs, kad praleidome įvartį, nes tai buvo vienintelis jų šūvis, bet mes nusipelnėme laimėti“, – po rungtynių sakė V.Dambrauskas.

„Guimaraes“ yra atakuojanti komanda, o šiandien privertėme juos gintis. Vaikinai nepasidavė dėl stadiono, to negali atsitikti prieš tokią publiką. Nors ir pirmi praleidome įvartį, jautėmės, kad esame geresnė komanda. Tikiu, kad kitos savaitės rungtynės bus visiškai kitokios, tad šiandienos turime pamiršti. Žinome, kokie aistringi yra jų gerbėjai. Tai bus kitoks žaidimas, nes jie neturi ko prarasti. Tikime savimi, žinome, ką galime, ir tikiu, kad nepalūšime esant spaudimui“, – tęsė lietuvis.

„Nebūčiau nustebęs, jei būtume pelnę ketvirtą įvartį, nes išlikome kompaktiški. Negaliu kaltinti nė vieno savo žaidėjo. Atsarginiai žaidėjai taip pat atliko puikų vaidmenį. Aišku, jie nebuvo lyg ne iš šio pasaulio, bet visi padarė savo darbą – vyrai buvo fantastiški. Dario yra puikus komandos draugas, žaidžia gynyboje ir puolime, puikiai žaidžia ir sunkiai dirba. Kai tu turi tokį požiūrį, manau, Dievas tau už atlygins. Jis pelnė keletą mums labai svarbių įvarčių. Zlatko Daličius (Kroatijos rinktinės treneris, - aut. pastaba) žino, ką daro, ne man rekomenduoti jam žaidėjų. Galiu tik pasakyti, kad Dario žaidžia labai gerai ir ties tuo pabaigsiu“, – savo komanda ir atskirai antrojo įvarčio autoriumi džiaugėsi V.Dambrauskas.

V.Dambrausko taip pat buvo paklausta ar tai buvo jo mėgstamiausia pergalė Europoje.

„Mano mėgstamiausia pergalė yra būsima. Noriu laimėti visas rungtynes. Manau, kad mes vis dar augame, išgyvename tam tikrus etapus. Jei palyginsite situaciją prieš dešimt mėnesių ir šiandieną, tai yra didelis skirtumas. Mes bręstame, augame, o tai yra futbolo žavesys“, – sakė „Hajduk“ treneris.

Dėl kovų Europoje „Hajduk“ šį savaitgalį nežais Kroatijoje ir apie tai V.Dambrauskas sakė: „Tai kartais gerai, kartais ne. Klubai, žinoma, nori kuo ilgiau žaisti Europoje. Turėsime daugiau laiko pasikalbėti ir pasiruošti“.


Respublik
Pranešimai: 6519
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvių užsienyje pasirodymai

2022 Rgp 10 23:43

Prieš 3 etapą prognozuodamas rungtynių baigtis būtent tokį variantą ir spėjau, ir kadangi ir Viborg–B36 Tórshavn, ir Wolfsberger–Gżira po vienas rungtynes prašoviau, tai tapo tik pirma mano atspėta pora. O šiaip smagu už Valdą ir Hajduk kad keliauja toliau ir sveikinimai išmetus Portugalus. Kaip smarkiai matosi trenerio indėlis šitoje komandoje jau praėjusios savaitės rungtynėse bandžiau apsakyti, net prieš pajėgesnius oponentus tiesiog smagu žiūrėti.

V.Dambrausko komanda pralaimėjo Europoje, bet gali ruoštis akistatai su „Villarreal“
https://www.sportas.lt/naujiena/461234/ ... villarreal

Trečiadienį UEFA Konferencijų lygos trečiojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes žaidė Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas.

Portugalijoje prieš vietos „Vitoria Guimaraes“ klubą Kroatijos vicečempionai pralaimėjo rezultatu 0:1, bet tai nesutrukdė V.Dambrausko auklėtiniams žengti į paskutinį UEFA Konferencijų lygos atrankos etapą, kadangi pirmąsias rungtynes Splite „Hajduk“ laimėjo rezultatu 3:1, o po šio vakaro rungtynių galutinai triumfavo rezultatu 3:2.

„Guimaraes“ klubas šio vakaro rungtynėse į priekį įsiveržė jau 5 minutę, bet „Hajduk“ po ankstyvo įvarčio nepalūžo, nors varžovai juos spaudė. Visgi, Portugalijos klubo spaudimas vaisių nedavė ir „Hajduk“ atsilaikė. Jiems situaciją rungtynių pabaigoje palengvino ir „Guimaraes“ saugo gauta antra geltona kortele, po kurios šeimininkai nuo 77 minutės liko žaisti mažumoje.

Ketvirtajame, paskutiniame, UEFA Konferencijų lygos atrankos etape „Hajduk“ klubo lauks galingasis „Villarreal“ klubas iš Ispanijos. V.Dambrausko komanda turės įveikti būtent šiuos garsius varžovus, jei norės žaisti UEFA Konferencijų lygos grupėse, kuriose tikrai žais Vilniaus „Žalgiris“.

Tobex
Pranešimai: 10083
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2022 metai

2022 Rgp 11 20:17

pagal bukmekerius RFS nežymus favaritas šiandiena, o FC Riga aiškus autsaideris

viva
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2022 metai

2022 Rgp 11 21:46

pagal bukmekerius RFS nežymus favaritas šiandiena, o FC Riga aiškus autsaideris
RFS gelbėja VAR nebuvimas

Tobex
Pranešimai: 10083
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2022 metai

2022 Rgp 12 08:58

tokio didelio feilo kaip pernai latviams nereikia, kad nepatekti į konferencijų lygą. Bet jei vėl nepateks, tai bus feilas.

Kalinauskas
Pranešimai: 2842
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: 2022 metai

2022 Rgp 12 09:55

pagal bukmekerius RFS nežymus favaritas šiandiena, o FC Riga aiškus autsaideris
RFS gelbėja VAR nebuvimas
Ir teisėjos autoriteto nebuvimas.

Grįžti į