GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Geg 28 15:13

nežinau ar Lietuvoje kas nors apie tai rašė, gal ir rašė, bet aš užsienio spaudoje radau, kad Akmenė 7x7 čempionatui įregistravo Mandinho draugelį Rodnei. Antrą pagal gerumą karjerą padariūsį užsenietį.
http://www.minifutbolas.lt/index.php?ac ... id&id=2574
Vo, geras. Man tas Rodnei tada, FC Vilniuje, darė daug didesnį įspūdį, nei bet kuris kitas žaidėjas, įskaitant Paulinho. Beje, jis turi ir Vokietijos pilietybę..
Butu idomu ji pamatyti zaidzianti ir lauke :) Kozkodel neabejoju jog jis ir A lygai dar butu geras, jei tik nesuestas traumu.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Bir 10 21:51

Meteo Ljujič ex Žalgirietis sužaidė primą sezoną Portugalijos aukščiausioje lygoje.
25 rungtynės, 8 startinėje sudėtyje, 17 kartų pasirodė aikštėje po keitimo. 1 asistą padarė


Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Bir 23 19:59

Sėkmės istorija. Per metus – nuo Plikių „Sakuonos“ iki pasaulio čempiono titulo
https://www.futbolas.lt/naujiena/406057 ... ono-titulo

Kai prieš metus į legendinio Česlovo Kavarzos atstovaujamą Plikių „Sakuonos“ klubą atvyko devyniolikmetis ukrainietis Danila Beskorovainyj, jis tebuvo vienas iš daugelio užsieniečių, kažkodėl pasirinkusių Lietuvą. Šis gynėjas neprašovė – vos po trejų rungtynių jis jau vilkėjo Klaipėdos „Atlanto“ marškinėlius, o dar po metų su Ukrainos U-20 rinktine laimėjo pasaulio čempionatą.

„Viskas dėl užsispyrimo ir charakterio. Dirbau net ir tada, kai nesisekė tik tam, kad kažkada galėčiau žaisti aukštu lygiu. Darbas visada atsiperka, nesvarbu, kur esi. Agentas man pasiūlė atvykti į Lietuvą, čia mane pamatė ir pasilikau. Tuomet man labai svarbu buvo pajusti didįjį futbolą ir Lietuva tam kuo puikiausiai tiko“, - savo pradžią mūsų šalyje, kalbėdamas su futbolas.lt, prisiminė D.Beskorovainyj.

Nedaug trūko, kad vėliau ukrainietis būtų atsidūręs „Kauno Žalgiryje“, tačiau tuomet klubas ir futbolininko agentas nerado bendrų taškų ir D.Beskorovainyj išvyko.. į pasaulio čempionatą, kur buvo tvirtas starto sudėties žaidėjas.

Tvirtas pozicijas jis turėjo ir Algimanto Briaunio treniruojamame „Atlante“, kur kairiojo gynėjo pozicijoje konkuravo su Lietuvos jaunimo rinktinės ir dabartiniu „Riterių“ gynėju Aleksandru Levšinu.

„Atlante“ nebuvo lengva. Buvome surinktas geras kolektyvas, vaikinai norėjo laimėti ir tai neblogai gaudavosi. Manau, kad galėjome kovoti dėl prizinės vietos, jei ne.. Kad taip neįvyko kalta tik klubo valdžia, kuri pradėjo nemokėti pinigų ir dėl to vaikinai išsiskirstė“, - patirtį Klaipėdoje prisiminė futbolininkas.

Kas įvyko toliau?
Karjera pradėjo kilti į viršų. Čia Lietuvoje aš gavau žaidybinės praktikos, pasitikėjimo savimi, dėl to išvažiavau kitoks futbolininkas. Aišku, man dar augti ir augti. Noriu žaisti top lygiu ir, tikiu, kad įdėjus daug darbo, tai yra įmanoma.

Po laimėto pasaulio čempionato kol kas prabėgo ne tiek daug laiko. Ar jūs patys suprantate, ką padarėte?
O, taip. Mes padarėme kažką neįmanomo. Aš tikrai dar nesuvokiu, kad tai svabiausias momentas mano gyvenime. Juk ne kasdien žmonės tampa pasaulio čempionais.

Kaip vertinate savo asmeninį pasirodymą?
Sakyčiau, kad labai sunki buvo turnyro pradžia – rungtynės prieš amerikiečius. Kai jau įsivažiavau, viskas klostėsi pakankamai gerai. Ne man vienam taip. Daugeliui futbolininkų reikia laiko. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pamatyti ir įvertinti kitų komandų žaidėjų lygį. Tai davė puikų supratimą, ko turiu siekti ir ties kokiais aspektais dirbti.

Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę sudalyvauti finale ir pajausti, ką reiškia tokių rungtynių atmosfera, ką reiškia įtampa, jaudulys ir visi tie dalykai, kurių kitose rungtynėse niekada nepajustum.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Lie 11 18:28

Šiandien Europos Lygoje Piunik - Škupi rungtynėse (3:3) du įvarčius už makedonus mušė kadais FBK ir Šilutės žaidėjas Muharem Bajrami.

JonasPetraitis
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Lie 12 10:43

O beje, matėt, Maksimovičiui RFS pasakė ate prieš euro taures.
Tarp kitko jie išvykoj sugebėjo įveikti Olimpija, žiauriai smagu dėl Dambrausko.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Lie 16 20:10

Maximiliano Ugge įvartis svečiuose padėjo Nyme „Kalju“ pereiti Škendijos barjerą Čempionų Lygoje.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Lie 26 11:11

Lukman Haruna rado naują komandą, po Palangos. Šiomis dienomis pirsijungė prie Tuniso US Tataouine

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Lie 30 20:51

Ogana šian pasidarbavo Gibraltare - 2 įv. į vietos Lincoln Red Imps vartus ir Ararat Armenia keliauja į tolesnį etapą.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Rgp 02 02:51

Taigi ir gavosi taip, kad Gerson Acevedo ex-Sūduva yra be klubo.

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Rgp 11 18:27

Slavia získala libereckého Oscara. Talentovaný záložník na severu Čech ještě půl roku zůstane
https://www.slavia.cz/clanek.asp?id=Sla ... cara-16796

Oscar'as perėjo į Prahos Slavia. :shock:

Beje, smagu kai čekai Lietuvą įvardiją kaip šiaurės valstybę ;)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Rgp 11 21:39

Žalgirių derbio transliacijos komentatoriai sakė, kad kol kas Oskaras Slavijoje nežais, bus paskolintas Libereco klubui. Taip pat minėjo, kad Čekų žiniasklaida neva rašė, jog Oskaru domėjosi ir ManCity :)

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Rgp 12 21:48

Žalgirių derbio transliacijos komentatoriai sakė, kad kol kas Oskaras Slavijoje nežais, bus paskolintas Libereco klubui. Taip pat minėjo, kad Čekų žiniasklaida neva rašė, jog Oskaru domėjosi ir ManCity :)
Taip, yra straipsnyje paminėtas pirmas dalykas.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Rgp 23 12:40

Levanas Mačerašvlis pasirašė su FC Lori iš Armėnijos

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2019 Rgs 23 19:53

Po 7 sezonų Baltijoje Maximiliano Uggè grįžo į Italiją, Serie C klubą Gozzano.

Paveikslėlis

Grįžti į