...

Lietuvos mini futbolo rinktinė

2014 Lap 27 16:25

LIETUVA 0 - 5 GRAIKIJA

***

Lietuvos rinktinė nesėkmingai pradėjo Europos mini futbolo čempionatą
2014-11-27 http://futbolo.tv/straipsniai/2014-meta ... cempionata" onclick="window.open(this.href);return false;

Herceg Novi mieste (Juodkalnijoje) prasidėjo Europos mini futbolo čempionatas. Pirmose rungtynėsė Lietuvos mėgėjų rinktinė nusileido Graikijai rezultatu 0:5 (0:2).

Graikų pranašumas jautėsi beveik visų rungtynių metu, tačiau beveik visus įvarčius lėmė lietuvaičių nesusikalbėjimas gynyboje arba netikslūs perdavimai pradedant savo atakas. Praėjusiais metais vykusiame Europos čempionate Kretoje Lietuvos rinktinė taip pat susitiko su graikais, tuomet rungtynės baigėsi 2:0 šeimininkų naudai.

Šįvakar 20 val. Lietuvos rinktinės dar laukia dvikova su Europos čempionais rumunais. Rytoj grupės varžybas užbaigs dvikova su Slovėnija (14 val.). „Nuotaikos nekokios, tačiau turime pamiršti skaudžią nesėkmę ir ruoštis vakaro rungtynėms prieš Europos čempionus“, - kalbėjo rinktinės vadovas Kęstutis Bagonas.

Priminsime, kad rungtynės vyksta šeši prieš šešis du kėlinius po 20 minučių ant dirbtinės dangos.

Fostra
Pranešimai: 567
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:18

Re: Lietuvos mini futbolo rinktinė

2014 Lap 28 00:07

O kas čia dar per rinktinė? Kokiu principu ji sudarinejama? Gal ir aš atsirinkęs būčiau...

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Lietuvos mini futbolo rinktinė

2014 Lap 28 09:54

Labai fainas žaidimas, siūlau ir tau tai pažaisti

Fostra
Pranešimai: 567
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:18

Re: Lietuvos mini futbolo rinktinė

2014 Lap 28 12:17

Žinau, kad fainas, bet aš visai ne to klausiau - kokiu principu ir kas surinko šitą rinktinę?

...

Re: Lietuvos mini futbolo rinktinė

2014 Lap 28 14:13

rinktinės vadovas Kęstutis Bagonas.


kas ans toks yra??? :roll:
Žinau, kad fainas, bet aš visai ne to klausiau - kokiu principu ir kas surinko šitą rinktinę?
man irgi būtų įdomu sužinoti, kas per kapela..

Grįžti į