slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Lietuvos rinktinės „Vyčio Tribūna“

2011 Rgs 04 21:55

Futbolo aistruoliai: „Mums gėda dėl Lietuvos futbolo rinktinę nušvilpusių krepšinio sirgalių“
http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... -24-168031" onclick="window.open(this.href);return false;

Futbolo nykštuke vadinamos Lichtenšteino rinktinės nesugebėjusių įveikti Lietuvos futbolininkų pasirodymą Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione susirinkę žiūrovai įvertino švilpimu. Tokį dalies žiūrovų elgesį pasmerkė ištikimiausi rinktinės aistruoliai, tvirtinantys, jog futbolininkus reikia palaikyti net ir tuomet, kai jiems nesiseka. Jie taip pat teigia, kad aktyviausiai švilpė į stadioną atėję krepšinio sirgaliai.

Europos čempionato atrankos ciklą tęsiančiai Lietuvos rinktinei nepavyko pasiekti revanšo. Prieš tris mėnesius patyrę apmaudžią nesėkmę išvykoje (0:2), praėjusį penktadienį Lietuvos futbolininkai vėl buvo priversti aikštę palikti nuleistomis galvomis (0:0).

Teisėjui paskelbus apie rungtynių pabaigą rūbinių link patraukę šalies futbolininkai buvo palydėti iš tribūnų sklidusiu švilpimu. Tiesa, dalis ištikimiausių, į kiekvienas rungtynes vykstančių rinktinės gerbėjų pasipiktino tokią žiūrovų reakcija.

„Mes matome, kad Raimondui Žutautui galbūt čia ne vieta ar kad rinktinė tiesiog žaidžia blogai. Bet nušvilpti savo palaikomos komandos negalima. Kai išgirdau švilpimą, mane apėmė didžiulis liūdesys. Man gėda dėl tų žmonių, kurie švilpė. Taip negalima elgtis. Tai yra labai labai blogai, – naujienų portalui 15min.lt tvirtino į kiekvienas rinktinės namų rungtynes bei į kai kuriuos išvykos mačus paskui komandą vykstantis Giedrius I. – Juk yra buvę ir skaudesnių pralaimėjimų. Bet aš nepamenu, kad rinktinę kas būtų taip nušvilpę. Juk žinote, kokia situacija yra su Lietuvos futbolu ir jo sirgaliais. Mūsų tikrai nedaug, bet mes vieningai stengiamės palaikyti rinktinę ir tai darome net ir tuomet, kai jai nesiseka.“

Švilpė krepšinio sirgaliai?

Pasak kauniečio Giedriaus I., švilpimas sklido ne iš A ar B tribūnų, kuriose rungtynes stebi ištikimiausi rinktinės gerbėjai.

„Kaip mačiau, futbolininkus iš aikštės švilpimu palydėjo į stadioną atėję krepšinio sirgaliai. Iš ko sprendžiu, kad tai buvo būtent krepšinio sirgaliai? Jie turėjo daug krepšinio sirgaliams būdingos atributikos. Paprastai tokių balionų ar dūdelių stadione nepamatysi. Be to, daugelis jų vilkėjo Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjų marškinėlius. Visas rungtynes jie sėdėjo tylėdami ir tingiai valgė bulvių traškučius. O po rungtynių jie dar sugebėjo atsistoti ir nušvilpti futbolininkus. Tai jei tu nušvilpi savo rinktinę, tai kokio velnio eini į stadioną? Gali ir prie televizoriaus paburbėti, jei kažkas blogai“, – pykčio dėl tokio kai kurių sirgalių elgesio neslėpė Giedrius I.

Rinktinę būtina palaikyti visuomet

Vyriškio teigimu, Lietuvai atstovaujantys futbolininkai į rinktinę atvyksta ne dėl pinigų. Pasak Giedriaus I., sportininkai stengiasi dėl šalies futbolo gerbėjų, kurie rinktinę turėtų palaikyti ir tuomet, kai jai nesiseka.

„Man būna šlykštu, kuomet krepšinio rinktinę, kol ji laimi, žmonės palaiko, o kai pralaimi – maišo su žemėmis. Kalbant apie futbolo rinktinę, niekada nėra buvę, kad kažkas atsisakytų atvykti dėl asmeninių priežasčių. Jei futbolininkai būna sveiki, jie visuomet atstovauja rinktinei. Įsivaizduokite – atvažiuoja futbolininkai į rinktinę, jiems tenka žaisti tokio lygio stadione kaip Kaune ir dar galiausiai žmonės sugeba juos nušvilpti“, – kalbėjo kaunietis.

„Futbolininkai dėl Lietuvos aukoja savo sveikatą, o tą laiką, kurį galėtų praleisti ilsėdamiesi su šeimomis, jie skiria rinktinei ir visa tai daro dėl mūsų. Žmonėms tiesiog negalima nušvilpti savų futbolininkų, kurie yra tikri patriotai“, – Giedriui I. antrino kartu su juo rungtynes stebėjęs Povilas.

Futbolininkų nenustebino

Lietuvos rinktinės gynėjas Deividas Česnauskis, duodamas interviu Didžiosios Britanijos televizijai BBC, tvirtino, jog iš tribūnų pasigirdęs švilpimas jo nenustebino.

„Žaisdami namuose, mes privalome įveikti tokius varžovus kaip Lichtenšteinas. Tad švilpimas po rungtynių buvo normalus dalykas. Po pralaimėjimo išvykoje mes turėjome reabilituotis, tačiau to nepadarėme“, – kalbėjo D.Česnauskis.

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: Lietuvos rinktinės

2012 Vas 23 13:40

Prisiekęs futbolo gerbėjas ir keliautojas Martynas Starkus, kartu su „Sekmadienio futbolo lyga“, inicijuoja šalyje futbolo judėjimą, kuris burs šios sporto šakos gerbėjus, diskutuos apie jos populiarinimą šalyje, kylančias problemas ir skatins aktyviai palaikyti šalies rinktinę. Pastaroji, anot M. Starkaus, šįmet yra kaip niekad arti galimybės laimėti kelialapį į pasaulio futbolo čempionatą.
http://www.lrytas.lt/-13291197531328612 ... %8Dius.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.lff.lt/lt/article/carlsberg_ ... u_judejimo" onclick="window.open(this.href);return false;

kas čia per reiškinys ?? vipinis judėjimas už modernų futbolą ?? kas čia per popsūcha, net nesužaidę nei vienų rungtynių
kaip niekad arti galimybės laimėti kelialapį
o ar ne po kiekvienų burtų tas artumas būna toks pats :)

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Lietuvos rinktinės

2012 Vas 23 15:15


kas čia per reiškinys ?? vipinis judėjimas už modernų futbolą ?? kas čia per popsūcha, net nesužaidę nei vienų rungtynių
kaip niekad arti galimybės laimėti kelialapį
o ar ne po kiekvienų burtų tas artumas būna toks pats :)
nu matai nera grupiei anglu,isp,it,francu ir galvoja pizonynas tokie kaip Starkus kad y PC papuls :)

UCCM
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: Lietuvos rinktinės

2012 Vas 23 22:45


kas čia per reiškinys ?? vipinis judėjimas už modernų futbolą ?? kas čia per popsūcha, net nesužaidę nei vienų rungtynių
kaip niekad arti galimybės laimėti kelialapį
o ar ne po kiekvienų burtų tas artumas būna toks pats :)
nu matai nera grupiei anglu,isp,it,francu ir galvoja pizonynas tokie kaip Starkus kad y PC papuls :)
Aš irgi galvoju

grynas
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012 Sau 11 10:22
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: Lietuvos rinktinės

2012 Vas 24 09:05

Nėra Starkus popsas futbole, jie ten su prelegentų chebra visi normalūs futbolo sirgaliai, tik kad ne ultros, bet to naujo "judėjimo" prasmės ir aš nelabai suprantu

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvos rinktinės

2012 Vas 24 09:57

Lietuvos Futbolo feisbuke komentaruose daugiau apie tai. Gal susidarysit aiškesnę nuomonę.

UCCM
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: Lietuvos rinktinės

2012 Vas 24 19:06

Gal jūs atskirą skiltį įdėkit. Pvz: Carlsberg projektai...

...

Re: Lietuvos rinktinės

2014 Lap 15 14:05

Lietuva susižavėjęs šveicaras stos į lietuvių barikadų pusę
Lina Motužytė („Lietuvos rytas“) 2014-11-15
http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/l ... u-puse.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Šveicaras Michelis Carrelis šiandien apsivilks žalios spalvos marškinėlius, kaklą apsivynios žaliu-geltonu šaliku ir Sankt Galene palaikys Lietuvos futbolo rinktinę.

Prieš dešimtmetį Lietuva susižavėjusiam 52 metų šveicarui nekilo klausimo, į kurią barikadų pusę stoti 2016 metų Europos čempionato atrankos rungtynėse tarp Šveicarijos ir Lietuvos rinktinių.

Bankininkystės srityje dirbantis vyras į Lietuvą pirmą kartą atvyko 2004-aisiais.

„Tuomet nusprendžiau ištyrinėti Baltijos šalis. Nežinojau visiškai nieko ir buvau apstulbintas nuostabių vietovių, įdomios kultūros ir labai šiltų ir malonių žmonių“, – savo pirmąją kelionę į mūsų šalį prisimena jis.

Nuo to laiko jo atostogų maršrutas nesikeičia. Kiekvieną balandį jis vyksta į Klaipėdą aplankyti savo ketverių metų krikštasūnio ir jo šeimos.

„Džiaugiuosi matydamas, kaip mano draugų sūnus auga.

Pats jaučiuosi pusiau šveicaras, pusiau lietuvis ir tuo didžiuojuosi“, – pasakojo M.Carrelis.

Lietuva susižavėjęs šveicaras tapo ir mūsų šalies sporto rinktinių gerbėju. Jis balandį „Siemens“ arenoje sirgo už mūsų ledo ritulininkus pasaulio 1B grupės čempionate. „Gaila, kad jiems nepavyko patekti į aukštesnę pakopą“, – su apmaudu prisimena jis.

Pavasarį Klaipėdoje M.Carrelis stebėjo Lietuvos krepšinio lygos ketvirtfinalio mačą tarp „Neptūno“ ir „Šiaulių“. Šveicaras būdamas Lietuvoje lankosi ir futbolo A lygos mačuose. Vis dėlto didžiausią dalį M.Carrelio širdyje užima Lietuvos futbolo rinktinė.

„Aš turiu nemažai lietuviškos atributikos: marškinėlių, kepuraičių, vėliavą. Tačiau man brangiausi Lietuvos rinktinės marškinėliai, kuriuos 2012-aisiais po rungtynių su Lichtenšteinu padovanojo Artūras Rimkevičius“, – pasakojo šveicaras.

Prieš keletą dienų jis kalbėjosi su buvusiu rinktinės kapitonu Tomu Danilevičiumi. Karjerą baigęs puolėjas persikėlė į Šveicariją ir šeštadienį su šeima taip pat planuoja vykti palaikyti rinktinės.

„Laukiu jo žinutės, būtų tikrai smagu susitikti“, – susitikimą planuoja šveicaras.

Bilietus į šias rungtynes ištikimam Lietuvos rinktinės gerbėjui padovanojo nacionalinės komandos puolėjas Vytautas Andriuškevičius.

Futbolo gerbėjas seka ne tik nacionalinės komandos, bet ir šalies čempionatų rezultatus. Mėgstamiausia – Lietuvos futbolo A lygoje žaidžianti „Šiaulių“ komanda.

„Prieš ketverius metus keliaudamas užsukau į A lygos rungtynes Šiauliuose. Ši komanda žaidė su Vilniaus „Žalgiriu“. „Geltoni-juodi“ laimėjo 1:0. Stadione sutikau labai malonių žmonių. Kasmet atvykdamas į Lietuvą ir nuvykęs į stadioną juos sutinku. Esame draugai“, – aiškino M.Cerrelis.

Behemoth'c
Pranešimai: 813
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Lietuvos rinktinės

2014 Lap 17 13:45

Bankininkystės srityje dirbantis vyras į Lietuvą pirmą kartą atvyko 2004-aisiais.
Bilietus į šias rungtynes ištikimam Lietuvos rinktinės gerbėjui padovanojo nacionalinės komandos puolėjas Vytautas Andriuškevičius.
bankininkystes srityje dirba.. bilieto nusipirkt negali.. o mes ji dar ir snapsu Sankt Galeno bare vaisinom... :mrgreen:

...

Re: Lietuvos rinktinės

2014 Lap 17 13:52

Bankininkystės srityje dirbantis vyras į Lietuvą pirmą kartą atvyko 2004-aisiais.
Bilietus į šias rungtynes ištikimam Lietuvos rinktinės gerbėjui padovanojo nacionalinės komandos puolėjas Vytautas Andriuškevičius.
bankininkystes srityje dirba.. bilieto nusipirkt negali.. o mes ji dar ir snapsu Sankt Galeno bare vaisinom... :mrgreen:
čia kaip tame ankekdote.. kur dirbi? banke? kokios pareigos.. valytojas :D :mrgreen:

šveicarai už jumi protingesni, nahaliawai išgerti visi gudrūs, užtenka lietuviškos atributikos, porą frazių lt ir jau šnapso įpils..

minkštos lietuvaičių širdelės, kai kas suvirpina jautriausias mūsų stygas..

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Lietuvos rinktinės

2014 Lap 17 13:54

„Tuomet nusprendžiau ištyrinėti Baltijos šalis. Nežinojau visiškai nieko ir buvau apstulbintas nuostabių vietovių, įdomios kultūros ir labai šiltų ir malonių žmonių“, – savo pirmąją kelionę į mūsų šalį prisimena jis.
nesuprantu, kodėl mes tiek dėmesio skiriame visokiems valkatoms, tipo susižavėjusiems Lietuva. Labai čia įdomu, ką kiekvienas atvykėlis galvoja apie mūsų šalį. Dažniausiai , tai būna eiliniai našarnikai arba aferistai. Dar jam šnapso davė. Į snukį tokiam reikėjo, jeigu nežino kurią šalį turi palaikyti.

...

Re: Lietuvos rinktinės

2014 Lap 17 14:01

„Tuomet nusprendžiau ištyrinėti Baltijos šalis. Nežinojau visiškai nieko ir buvau apstulbintas nuostabių vietovių, įdomios kultūros ir labai šiltų ir malonių žmonių“, – savo pirmąją kelionę į mūsų šalį prisimena jis.
nesuprantu, kodėl mes tiek dėmesio skiriame visokiems valkatoms, tipo susižavėjusiems Lietuva. Labai čia įdomu, ką kiekvienas atvykėlis galvoja apie mūsų šalį. Dažniausiai , tai būna eiliniai našarnikai arba aferistai. Dar jam šnapso davė. Į snukį tokiam reikėjo, jeigu nežino kurią šalį turi palaikyti.
bet koks kaifas.. matai šveicarą kokį su lietuviška maike ir myžalų ratiklais prie klyno..

su tokiu taip ir norisi dainuoti tautišką giesmę..

***

jaučiu Ukrainoje - Nuo Lucko iki Harkivo, o ypač Kijowe rasis daug prijaučiančių mūsų deržavai..

visas stadionas susirinktų, jeigu tik žinotų, kad litvinai girdo degtinaite visus "mūsiškius"...

Behemoth'c
Pranešimai: 813
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Lietuvos rinktinės

2014 Lap 17 15:20

Dar jam šnapso davė. Į snukį tokiam reikėjo, jeigu nežino kurią šalį turi palaikyti.

Ka ten must.. ir taip raisas.. gipsuota koja ir dar su ramentais... jau kas tai anksciau nubaude.. ir turejo toki faina popierini (vienkartini) fotoaparata..

...

Re: Lietuvos rinktinės

2014 Lap 17 15:41

Dar jam šnapso davė. Į snukį tokiam reikėjo, jeigu nežino kurią šalį turi palaikyti.

Ka ten must.. ir taip raisas.. gipsuota koja ir dar su ramentais... jau kas tai anksciau nubaude.. ir turejo toki faina popierini (vienkartini) fotoaparata..
Valakatos ten visi bankuose dirbo.. ten juk registruoti banką gali bet koks luošys.. plovė pinigus, kol netyčia naujasis rusas sulaužė koją..

***

tikras Lt rinktinės aistruolis su "kapeika" važinėja..

Paveikslėlis

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Lietuvos rinktinės

2014 Lap 17 15:50

Ka ten must.. ir taip raisas.. gipsuota koja ir dar su ramentais... jau kas tai anksciau nubaude.. ir turejo toki faina popierini (vienkartini) fotoaparata..
Valakatos ten visi bankuose dirbo.. ten juk registruoti banką gali bet koks luošys.. plovė pinigus, kol netyčia naujasis rusas sulaužė koją..
kad visur tie bankininkai vaikščiojantys į futbolą panašūs. Ir klubą palaikys, kuris daugiau pinigų turi, ir rinktinę tos šalies palaikys, kuri jam dėmesio parodys ir bilietą į futbolo mačą nupirks :)

Grįžti į