Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 03 22:14

Makenzi labai tingėčiu atsakinėti į kiekvieną teiginį tai tik priminčiau kad Supertaurės rungtynės nėra kažkokios draugiškos rungtynės, tai oficialiai apibrėžtos draugiškos rungtynės, turinčios savo pripažintą statusą ir įtrauktos į oficialų kalendorių ir tai yra būtent Lietuvos futbolo sezono pradžia.
Jeigu tamstai nuostatai/kalendoriai atrodo prasti ir neteisingi, tai nereiškia, kad jie staiga nustoja galioti. Tas parašymas yra oficialus apibrėžimas kurio reikia laikytis, jeigu nėra jį pakeičiančio. KŽ vadovams irgi daug kas nepatinka, bet tai nereiškia, kad staiga jų nuomonė tampa teisinga ar oficiali...

P.S. Skirtumo tarp tų dviejų savokų iš esmės nėra, nes aš toliau aiškiai išreiškiau kad kalbu apie dabartį, taigi apie 2017 sezoną. Kitokiu atveju tai reiškia lygiai tą patį.
P.P.S. Gal kiek grubiai, bet prie dabartinių nuostatų, sąlygų ir tikrovės vienintelis (bent jau apie kurį aš žinau) bandantis atlikti pasirinktą palyginimą/aforizmą esi tik tu bandantis pririšti supertaurę prie kitų varžybų. Pasiskaityk tą dalį, kur bandžiau padėti suprasti, kad jeigu varžybos yra susijusios, tai visiškai nereiškia, kad staiga jos tampa viena kitos tąsa.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 11:42

Respublik, tu kaip visada esi teisus, net nedrįstu priešgyniauti. Bet tai yra promotional tipo varžybos, arba promo. Tai yra pirmosios oficialios varžybos kalendoriniais metais, aš taip rašiau. Rašiau tai ir akcentavau. OK, kad nuostatuose apibrėžiama, kad sezono pradžia ir tamsta man rašai "futbolo sezono". Pilnas delfis, lrytas ir kitur skalambija apie sezono pradžią. :D Galima skaityti paraidžiui ir viską suprasti paraidžiui. :P Futbolo sezonas, be abejonės prasidėjo pirmomis oficialiomis varžybomis. O aš dalyvauju kitose erdvėse (wiki), kur yra savo "poniatkės". Geriau tu man pasakyk, kelintų metų čia taurė buvo? :roll: 2017-ųjų, ar 2016-ųjų? :P Jau nebežinau, ką reikia galvoti. Kelintų metų produktas čia? :roll: ;)

Sezonas. A lygos sezonas vakar prasidėjo, baigsis rudenį. O vasarą bus LFF taurės varžybų ciklas. Tai yra 2017 metų futbolo sezonas. Ir viskas paaiškės per vienu kalendorinius metus.
Sezonas prasideda A lygos varžybomis, jomis ir baigiasi. Bet bandoma jį įprasminti Supertaure.

Anksčiau buvo per du metus ištęstas LFF taurės varžybų ciklas. Tada prasidėdavo 2012/2013 m. futbolo sezonas vienais metais pavasarį, o baigdavosi kitų metų gegužės mėnesį. :P
O Supertaurė ne prie ko ir, su visa pagarba tau, niekas (net nuostatai) manęs neįtikins tuo, kad vežimą prieš arklį reikia statyti. ;)

p.s. Skirtumas menkas, bet akcentai skiriasi. Man Supertaurė niekur neįsipaišo, nors tu ką. :D
p.p.s. Tai aš gi ir rašau, kad niekinės varžybos. Na, tai kas, kad į oficialius kalendorius įtrauktos. Promo renginukas, kuris sutraukia daugiau nei 3000 žiūrovų, o tai daugiau nei LFF taurės finalas (2100 ar 2500) ar A lygos, ar LFF taurės varžybos. Teks dar skaityti ir permanyti. ;)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 11:55

Sezonas gali prasidėti kuom nori - A lyga, supertaure ar rinktinės varžybomis..

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 12:52

Makenzi tai nėra mano nuomonė. Tai yra futbolo valdininkų oficiali pozicija ir deja šiuo atveju ji yra zilijoną kartų reikšmingesnė negu bet kokios mano ar tavo nuomonės ar interpretacijos... Kaip UEFA Supertaurė yra UEFA sezono pradžia, kaip beveik bet kurios UEFA šalies narės supertaurės yra jų sezono pradžios taip ir LT Supertaurė yra naujų metų sezono pradžia, nes taip yra parašyta ir taip yra padaryta. Kaip pasakytų amerikiečiai period.

O ką tu turi omeny apie wiki tai tikrai nesuprasiu, LT wiki yra kone rojus, kur nereikia jokių išnašų(references), nėra jokių reikšmingumo taisyklių ir gali daryti kone ką nori. Jeigu aš pvz netingėčiau ir apsilankyčiau kokioje KŽ temoje tai ten tiek asmeniškumų ir neakademiškumo, kad man akys išsprogtų po visų WCOOP'ų ir mėnesių aiškinimųsi dėl to, kad būtų galima bet ką daryti. Bet tingiu... :roll:

P.S. Be mažiausios abejonės 2017. O tą, kuris sugalvojo perkelti varžybas, nors jos vyko sekančiais metais, reikėtų pakepinti ir kepinti(žinoma ne tiesiogine prasme). Trink tokius dalykus be gailesčio ir taisyk iš karto.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 13:20

Žinau, kad remiesi transfunkcionierių nuostatais. :D Žinau apie masažus už 13k., apie zilijonus ir bachūrų poniatkes. :P Ir žinau, kad mūsų pozicija niekam neįdomi. :)

Galvoju, kad jeigu futbolo sezonas yra kišamas į vienų metų (pavasario-rudens) formatą, tai rudenį per sezono uždarymą turėtų būti viskas aišku: kas A lygą laimėjo, kas LFF taurę, ir magaryčių duodi Supertaurę. Arba leidi sukovoti dėl jos. A lyga plius LFF taurė lygu Supertaurė. O ne atvirkščiai. Dėl to šitas kipišas. :P

Wiki tekstus, pats matai, "Jonava" valgo nekramčiusi. :roll: KŽ tema tokia, kokios tasai klubas nusipelno. :D Plyz, tingėk, matyk viena akimi. :D

2017? :roll: :lol:

***

Man labiausiai patiko, kad visi iš eilės rašinėjo "A lygos debiutantai FK "Šilas" futbolininkai". Visiška nesąmonė. :D
Beje, debiuto taip ir nesulaukėme. Per pirmas A lygos varžybas jie būtų buvę debiutantai. O per antras gal kai kas būtų debiutavęs, bet garantuotai per kiekvienas varžybas būtų sakę, kad debiutantai.
Debiutuoti galima tik kartą. (Kai kam Kaunas - laikinoji sostinė. Vis dar.)

Teisingiausiai rašė tie, kurie parašė, kad "A lygoje debiutuosiantys". Bet istorija parodė, kad visi apsišovė. :D

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 13:59

P.S. Be mažiausios abejonės 2017.

O tą, kuris sugalvojo perkelti varžybas, nors jos vyko sekančiais metais, reikėtų pakepinti ir kepinti(žinoma ne tiesiogine prasme). Trink tokius dalykus be gailesčio ir taisyk iš karto.
O dabar tau staigmena: http://www.fkzalgiris.lt/lt/trofejai" onclick="window.open(this.href);return false;

"Žalgiris" suskaičiavo savo trofėjus.

LFF SUPERTAURĖ
2003, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016


Ar tikrai 2017 :?:

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 14:44

Tai parašyk atstovams kad susitartų vieni su kitais :)
http://www.fkzalgiris.lt/galleries/30/1180.html" onclick="window.open(this.href);return false;

O ir šiaip jau
http://old.lff.lt/lt/article/2013_m_lff ... ijampoleje" onclick="window.open(this.href);return false;

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 14:54

:D egzistencinis ginčas :)

žinoma kad supertaurė yra tų metų, kada žaidžiama, trofėjus

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 14:56

:D egzistencinis ginčas :)

žinoma kad supertaurė yra tų metų, kada žaidžiama, trofėjus
Negali būti? jeigu žaidžia 2016 metų čempionai ir vicečempionai, tai kurių galų Supertaurė jau tampa 2017-ųjų? :roll:

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 14:59

Tai parašyk atstovams kad susitartų vieni su kitais :)
http://www.fkzalgiris.lt/galleries/30/1180.html" onclick="window.open(this.href);return false;

O ir šiaip jau
http://old.lff.lt/lt/article/2013_m_lff ... ijampoleje" onclick="window.open(this.href);return false;
Buvau radęs dar kelis perliukus, gaila neišsaugojau. iki tokio lygio viskas taip suvelta, kad nebeaišku, kas yra kas. :) Bet galvoju, kad žalgiris savo trofėjus teisingai surašė. :) O pirmas linkas, kur foto visos, tai diletantų stumykla ir tiek. :)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 15:03

:D sėkmės kovojant už teisybę

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 15:13

:D sėkmės kovojant už teisybę
Ačiū.
Žinai, yra tokių, kurie net kratosi lyg traukulių kamuojami, akis išpūtę už teisybę eina.
O man dzin. Atsisėdau, žiūriu vienur, žiūriu kitur. Bandau suprasti, kas per velniava. Sakau, pasiklausiu iškiliausiųjų protų, ką jie galvoja. ;)
Jeigu 2017-ųjų m. A lygą laimės "Žalgiris", o 2017 metų LFF taurę "Tauras" ir bus Supertaurė varžybos, tai čia bus pirmasis "Žalgirio" trofėjus 2018 metais. Bet Supertaurė, pagal mane vis tiek 2017-ųjų metų.
Blin, negali padaryti taip, kad pačiam kvailiausiam (t.y. man) viskas būtų aišku? :D Jeigu ten rašytojėlis ("Žalgirio" rašeivos nuolat privelia klaidų) padarė klaidą 2017 užrašė, tai feikas ir tiek.
O ant trofėjaus kokie metais iškalti? :roll: Tada visiems viskas aišku bus. ;)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 15:59

Tai kad varžybų nuostatuose viskas aiškiai parašyta, nežinau ko čia nesuprasti:

2017 m. LIETUVOS FUTBOLO FEDERACIJOS VARŽYBŲ NUOSTATAI
118. 2017 m. LFF Supertaurės varžybos yra vykdomos iki 2017 m. LFF A lygos čempionato pradžios.
119. 2016 m. LFF A lygos čempionato nugalėtojai žaidžia vienerias Rungtynes 2017 metais su 2016 metų LFF Taurės laimėtojais dėl Supertaurės.

Supertaurė yra 2017 metų, o joje žaidžia komandos pagal 2016 metų "nuopelnus".

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 16:10

125. 126. 127 irgi į temą. ;) Tai net oficiali "Žalgirio' kontora nesusiskaičiuoja savo Supertaurių. :) Aš tai ant marškinėlių mačiau, kad 2017 m. užrašai buvo, Supertaurė ir dar kažkas, o saite nėra pažymėta 2017.

Ačiū, Anbo, dabar man viskas tapo aišku ir ties 2017, ir avansu iki 2018 metų A lygos pradžios klausimų nebus, nebent sugalvos perrašyti nuostatus. :D

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Lietuvos Supertaurė

2017 Kov 04 16:32

Aš tave 10 kartų į nuostatus nukreipinėjau, kai Anbo pasitavo aišku pasidarė?.. :lol:

Grįžti į