Lietuvos gynėjas Linas Klumavičius treniruojasi su vilniečiais. 31 metų gynėjas lietuvis ′′ Ekranas ", ′′ Suduwa ", ′′ Trakay ", ′′ Žalgiris ", Latvijos ′′ Daugava ", Ukrainos ′′ Dnepr ", ′′ Cribwas ", rumunų ′′ Dinamo ", ′′ Politechnika Yassi ′′ apgynė nulaužtų komandų garbę. Jis taip pat reguliariai kviečiamas į Lyno Lietuvos rinktinę žaidėjas.
FC ′′ KAYSAR ′′ spaudos tarnyba

Pranešimai: 11749

2021 Vas 10 11:44

Šian Kaisaras jau po pirmo kėlinio 0:4 pralaiminėjo Voronežo Fakelui. Klimavičius svariai "prisidėjo" prie 2 praleistų įvarčių ir neišgelbėjo likusiuose, tad visai logiškai buvo pakeistas per pertrauką ir kazachai antrą kėlinį baigė 0:0.

2021 Vas 23 21:39

Po rungtynių su Fakelu Klimavičius daugiau ir nebepasirodė Kaisaro sudėty draugiškose.