Pranešimai: 8573

Re: Linas Mėgelaitis

2022 Vas 02 07:12

Sekmadienį įvairiose užsienio lygose žaidė futbolininkų iš Lietuvos. Italijos „Serie C“ lygoje Linas Mėgelaitis žaidė startinėje sudėtyje, bet po pertraukos lietuvis buvo iškart pakeistas, kadangi jo atstovaujamas „Viterbese“ klubas per pirmąjį kėlinį praleido tris įvarčius ir galiausiai 1:3 pralaimėjo „Pescara” klubui.

Kitose „Serie C“ lygos rungtynėse vartininkas Ovidijus Šiaulys buvo paliktas ant „Entella“ klubo suolo, o jo ekipa 0:2 pralaimėjo „Modena” klubui.

Trečioje Ispanijos lygoje vartininkas Ernestas Juškevičius buvo paliktas ant „Linares“ klubo suolo, o be lietuvio „Linares“ išvykoje 1:2 pralaimėjo „Cornella” klubui.

Indijos Super lygoje Keralos „Blasters“ klubas, kurio sporto direktoriumi dirba Karolis Skinkys, 0:1 pralaimėjo „Bengaluru” klubui.

2022 Vas 02 19:11

L.Mėgelaitis įvarčiu prisidėjo prie savo pirmosios komandos pergalės išvykoje

Italijos „Serie C“ lygos pirmenybėse savo antrąjį sezono įvartį įmušė saugas Linas Mėgelaitis, o lietuvio atstovaujamas „Viterbese“ klubas išvykoje 3:0 nugalėjo „Imolese“ ekipą. L.Mėgelaitis pelnė pirmąjį rungtynių įvartį 14 minutę ir taip padėjo pamatus savo komandos pergalei.

L.Mėgelaitis šiose pergalingose rungtynėse žaidė visas 90 minučių, o jo komanda po šios pergalės su 18 taškų pakilo į aštuoniolikta lygos vietą. „Viterbese“ klubui tai buvo vos trečioji sezono pergalė ir pirmoji pasiekta išvykoje.

2022 Vas 08 17:42

L.Mėgelaitis Italijoje triumfavo antrą kartą iš eilės

Italijos „Serie C“ lygoje antrąja pergale iš eilės džiaugėsi „Viterbese“ klubas, kurio gretose žaidžia Linas Mėgelaitis. Lietuvis žaidė visas rungtynes ir padėjo savo ekipai išvykoje 2:0 įveikti „Vis Pesaro“ klubą.

Po šios pergalės „Viterbese“ su 21 tašku pakilo į aštuonuolikta vietą.

Kitose „Serie C“ lygos rungtynėse vartininkas Ovidijus Šiaulys liko ant suolo, o jo atstovaujamas „Entella“ klubas išvykoje 3:2 nugalėjo „Olbia“ klubą ir po šios pergalės su 42 taškais pakilo net į ketvirtą vietą.

2022 Kov 17 13:45

Pravalas gavosi iš Megėlaičio sprendimo pakeisti klubą vasarą.
Pirmiausiai buvo rašytą, kad tikisi patektį į Serijos B klubą, bet liko serijoje C.

Megėlaitis ir toliau beveik visą laiką žaidžia startinėje sudėtyje, bet komanda laimi retai. Likus 6 rungtynėm nuo automatinio iškritimo yra atitolę tik 3 taškais, o nuo garantoto išlikimo lygoje skiria 8 taškai. Todėl tikriausiai teks kovoti dėl išlikimo.

Buvusi komanda Gubbio žaidžia sėkmingiau nei praėjusiai metais ir dabar kovoja dėl 6 vietos ir beveik garantuotai tęs kovą dėl pakilimo į B seriją.

2022 Geg 08 16:53

Šeštadienį pirmose rungtynėse dėl išlikimo lygoje Mėgelaičio „Viterbese“ išvykoje pralaimėjo 0–1 „Fermana“ klubui. Žaidė visas rungtynes.

Dabar lieka paskutinės rungtynės, išlikimą Serie C reikštų bet bet kokiu rezultatu laimėtos antrosios rungtynės namie.

2022 Bir 20 10:23

Nėra iki galo aišku dėl Mėgelaičio likimo Viterbese.

iš italų kalbos nesupratau iki galo ar bus siūloma susimažinti algą, ar bus siekiama parduoti, kad sumažinti išlaidas.
The big names like Riccardo Calcagni, Domenico Mungo and Emilio Volpicelli are protected by multi-year contracts and will be sold only in exchange for an indispensable economic offer. Different speech instead for Andrea Bianchimano, Linas Megelaitis and Murilo who can also start by arranging some exchanges to lighten the amount of wages.

2022 Lie 04 08:49

Gubbio vairą perėmė buvęs Lecce treneris, tuo metu turėjęs Megelaitį sudėtyje, todėl Linas paminimas kaip potencialus papildymas.
Viterbese taip pat turi naują trenerį ir jo pristatyme Linas paminimas kaip žaidėjas kurio turėtų nelikti.

2022 Rgs 05 01:44

Italijos „Serie C“ lygos sezoną sužaisdamas visas 90 minučių pradėjo saugas Linas Mėgelaitis, bet jo atstovaujama „Viterbese“ komanda svečiuose 0:2 pralaimėjo „Calcio Giugliano“ klubui.

2022 Rgs 12 11:22

Italijos „Serie C“ lygoje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo ginamas „Viterbese“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Fidelis Andria“ klubu. L.Mėgelaitis 82 šių rungtynių minutę buvo įspėtas geltona kortele.

„Serie A“ pirmenybėse ant atsarginių suolo liko lietuvis Marius Adamonis, kurio atstovaujamas Romos „Lazio“ namuose 2:0 nugalėjo Veronos „Hellas“ klubą.

Norvegijos antroje lygoje vartininkas Igoris Spiridonovas liko ant atsarginių suolo, o jo atstovaujama „Bryne“ ekipa namuose sužaidė lygiosiomis 3:3 su „Sogndal“ klubu.

2022 Lap 03 11:40

L.Mėgelaitis su klubu žengė į taurės aštuntfinalį

Trečiadienį į „Serie C“ lygos klubų Italijos taurės („Coppa Italia Serie C“) turnyro aštuntfinalį žengė „Viterbese“ klubas, kuriam atstovauja Linas Mėgelaitis. „Viterbese“ namuose 2:1 palaužė „Calcio Giugliano“ ekipą.

L.Mėgelaitis šias rungtynes pradėjo ant suolo, bet aikštėje pasirodė iškart po pertraukos, kai jo komanda jau pirmavo 2:0. Lietuvis padėjo savo komandai išlaikyti persvarą ir žengti į taurės aštuntfinalį.

2022 Gru 08 11:26