Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

2010 Kov 07 11:23

30-ąjį tašką Vengrijos futbolo pirmenybių XVII turo rungtynėse pelnė Lino Pilibaičio Dėro ETO klubas, šešiolikos komandų turnyre iš ketvirtosios vietos pakilęs į trečiąją.

Šeštadienį namuose Dėro futbolininkai mačas su vienuoliktojoje pozicijoje esančia Budapešto „Vašaš“ (20 tšk.) komanda baigė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Lietuvos futbolininkas šiose rungtynėse žaidė iki 74-os minutės.

Svečiai pirmavo po Adamo Hrepkos (44 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Onisoras-Mihaius Nicore (90+1 min.).

Čempionato lyderiu tebėra Fehervaro „Videoton FC“ (39 tšk.) klubas, o antrą vietą užima Debreceno VSC (34 taškai) komanda.

2010-03-29 18:40

37-ąjį tašką Vengrijos futbolo pirmenybių XX turo rungtynėse iškovojo trečiąją vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Lino Pilibaičio Dėro ETO klubas, namuose susitikimą su septintojoje pozicijoje esančia Papos „Lombard FC“ (27 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0).

Lietuvis žaidė visą mačą, kuriame šeimininkai pirmavo po Tarmo Kinko (41 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Peteris Oroszas (82 min.).

13-ą tašką iškovojo pirmenybių autsaiderė Miškolco „Diosgyor“ vienuolikė, kurios vartus visas 90 minučių gynė Mindaugas Malinauskas. Miškolco futbolininkai svečiuose rungtynes su dvyliktojoje pozicijoje esančia Kečkemeto TE (21 tšk.) komanda baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

„Diosgyoro“ futbolininkai pirmavo po tikslaus Adamo Balajtio (6 min.) smūgio, bet susitikimo pabaigoje praleido Vladano Cukičiaus (85 min.) įvartį.

Beje, rungtynes Miškolco komanda baigė be pašalinto iš aikštės Zsolto Bognaro (74 min.).

Vengrijos futbolo čempionate pirmauja Fehervaro „Videoton FC“ (46 tšk.) klubas trim taškais lenkiantis Debreceno VSC ekipą.

bronius

2010 Bal 24 22:32

L.Pilibaičio ekipai pergalę lėmė du taiklūs esto smūgiai
2010 balandžio 24 d., šeštadienis

Šiandien Vengrijos aukščiausioje lygoje, 24-ojo turo rungtynėse Djoro ETO ekipa, kuriai atstovauja ir Lietuvos nacionalinės rinktinės saugas Linas Pilibaitis, savo aikštėje 2:1 (1:0) įveikė „Spartacus“ futbolininkus įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė žaidėjas iš Estijos Tarmo Kink. Lietuvos šias rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje ir buvo pakeistas iki rungtynių pabaigos likus 17 minučių.

Vartininko Mindaugo Malinausko atstovaujama Diosgyori VTK ekipa, šio turo rungtynes žais rytoj.

bronius

2010 Bal 26 23:29

L.Pilibaičio komanda Vengrijos futbolo čempionate užima trečią vietą
2010-04-26 22:28

Vienuoliktą pergalę Vengrijos futbolo pirmenybių XXIV turo rungtynėse iškovojo trečiąją vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Lino Pilibaičio Dėro ETO (43 tšk.) klubas, namuose 2:1 (1:0) įveikęs penkioliktojoje pozicijoje esančią „Nyiregyhaza“ (19 tšk.) vienuolikę. Lietuvį 73-čią minutę aikštėje pakeitė Valentinas Babičius, kuris 84-ą minutę buvo pašalintas iš aikštės. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė estas Tarmo Kinkas (34 ir 47 min.).

Autsaiderės pozicijoje esanti Miškolco „Diosgyor“ (16 tšk.) ekipa su vartininku Mindaugu Malinausku sekmadienį savo aikštėje 1:3 (0:1)nusileido į dešimtąją vietą pakilusiai Sombathejaus „Haladas“ (29 tšk.) vienuolikei.

Vengrijos futbolo čempionate pirmauja Fehervaro „Videoton FC“ (54 tšk.) klubas, lenkiantis Debreceno VSC (52 taškai) futbolininkus.

bronius

2010 Geg 09 22:32

Vengrijos futbolo čempionate L.Pilibaičio klubo pergalė
2010 gegužės 09 d., sekmadienis

Vengrijos futbolo čempionato 27-jame ture, Lino Pilibaičio atstovaujamas Dėro ETO klubas išvykoje 3:1 (0:1) įveikė „Kaposvari“ ekipą ir iki septynių taškų sumažino atsilikimą nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančio „Fehervar“ klubo. Prieš keletą turų šis atsilikimas buvo 13 taškų. Aikštėje tik po pertraukos pasirodęs lietuvis rungtyniavo labai aktyviai ir padėjo, tuo metu atsilikinėjusiai komandai iškovoti pergalę. Taip pat lietuvis išprovokavo ne vieną varžovų pražangą, už vieną kurių priešininkams buvo parodyta geltona kortelė.

Nesėkmę patyrė „Diosgyor“ ekipa, kuriai dėl galvos traumos padėti negali vartininkas Mindaugas Malinauskas. Absoliutūs lygos autsaideriai šįkart išvykoje 1:0 (0:0) nusileido “Paksi“ futbolininkams.

Iki čempionato pabaigos komandoms liko sužaisti trys turai.

bronius

2010 Geg 24 12:10

L.Pilibaičio klubui – Vengrijos pirmenybių bronzos medaliai ir kelialapis į Europos lygos turnyrą
2010 gegužės mėn. 24 d. 11:23

Svarbią pergalę Vengrijos futbolo pirmenybėse iškovojo Dėro ETO klubas, kuriame rungtyniauja Linas Pilibaitis. Lietuvio atstovaujama ekipa namie rezultatu 1:0 (0:0) įveikė Šėkešfėkervaro „Videoton“ futbolininkus ir, surinkusi 57 taškus, užėmė trečią vietą, kuri suteikia kelialapį į kito sezono Europos lygos turnyrą. Paskutiniame mače L. Pilibaitis žaidė visas 90 min. Lietuvis šį sezoną šmušė 1 įvartį.

Skaudžiu pralaimėjimu čempionatą baigė turnyro autsaideris Miškolco „Diosgyori VTK“ klubas, kuriame vartus saugo Mindaugas Malinauskas. Šį kartą lietuvis aikštėje nepasirodė, o Miškolco futbolininkai namie 2:5 (1:2) nusileido Budapešto MTK vienuolikei. Kitą sezoną „Diosgyori VTK“ klubas varžysis žemesnėje lygoje.

Čempionatą laimėjo ir kelialapį į Čempionų lygą gavo „Debreceni VSC“ komanda (62 tšk.), kuri vos vienu tašku aplenkė „Videotoni“ ekipą. Ši turės tenkintis kelialapiu į Europos lygos turnyrą.

bronius

2010 Lie 15 23:14

FK Atyrau 0:2 (0:1) Gyori ETO
26 min. L.Pilibaitis 0:1

bronius

2010 Rgs 19 23:19

Vengrijos futbolo lygos mače L.Pilibaitis buvo pašalintas iš aikštės
2010-09-19 21:38

Trečią pergalę Vengrijos futbolo pirmenybių septintajame ture iškovojo bei į penktąją vietą pakilo Lino Pilibaičio Dėro ETO (11 tšk.) klubas, svečiuose 3:0 (1:0) sutriuškinęs keturioliktojoje pozicijoje esančią Solnoko MAV (5 tšk.) ekipą. Lietuvos futbolininkas šiame mače po antrojo įspėjimo buvo pašalintas iš aikštės (87 min.). Nepilnos sudėties rungtynes baigė ir aikštės šeimininkai - po antrojo įspėjimo raudona kortelė buvo parodyta Zoltanui Molnarui (89 min.). Vieną įvartį nugalėtojams pelnė Tamašas Koltai (37 min.), du - Nicolas Ceolinas (51 ir 73 min.).

Pirmą pergalę čempionate iškovojo bei į tryliktąją vietą pakilo lygos debiutantė Šiofoko BFC (7 tšk.) vienuolikė su Eimantu Marozu. Be lietuvio žaidęs BFC klubas šeštadienį išvykoje 2:1 (0:1) privertė pasiduoti aštuntojoje pozicijoje esančius „Ferencvarosi TC“ (10 tšk.) futbolininkus. Aikštės šeimininkai pirmavo po Kazuo Homma (41 min.) įvarčio, rezultatą išlygino Thomas Sowunmi (69 min.), o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Andre Schembri (71 min.).

Turnyre pirmauja Budapešto MTK (14 tšk.) klubas, lenkiantis Kapošvaro „Rakoczi“ ir Budapešto „Honved“ (po 13 tšk.) ekipas, o čempionės titulą ginanti vartininko Mindaugo Malinausko Debreceno VSC vienuolikė su 10 taškų ketvirta.

bronius

2010 Spa 03 23:18

Vengrijoje - L.Pilibaičio įvartis ir rezultatyvus perdavimas

Vengrijos pirmenybėse buvo žaidžiami 8-o turo susitikimai. Lino Pilibaičio atstovaujamam Dėro ETO klubui išvykoje nepavyko palaužti lygos autsaiderių Šombatėjaus „Haladas“ futbolininkų pasipriešinimo ir rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis – 3:3 (1:2). Lietuvis žaidė visas rungtynes ir 5-ą minutę pelnė pirmą komandos įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio svečiai pasižymėjo antrą sykį ir išsiveržė į priekį – 2:1. Be to, L. Pilibaitis antrame kėlinyje buvo nubaustas geltona kortele. ETO klubas turi surinkęs 11 taškų ir užima septintą vietą.
„Haladas“ 3 – 3 ETO
5' [0 – 1] L. Pilibaitis
13' [1 – 1] N. Sipos
41' [1 – 2] N. Trajkovič
47' [1 – 3] R. Aleksidzė
49' [2 – 3] D. Lengyel
70' [3 – 3] S. Schimmer

bronius

2010 Spa 16 00:34

L.Pilibaičio ekipa neišbrenda iš nesėkmių ruožo
2010 spalio 16 d., šeštadienis

Vengrijos futbolo čempionate toliau tęsiasi juodasis periodas Lino Pilibaičio Dėro ETO ekipai. ETO futbolininkai nesugeba laimėti jau trečio susitikimo iš eilės. Penktadienį jie savo aikštėje 0:1 (0:0) nusileido „Papa“ futbolininkams. Vienintelis rungtynių įvartis buvo pelnytas mačo pabaigoje, kuomet 81 minutę pasižymėjo David Abwo. Lietuvos rinktinės saugas ETO ekipos gretose žaidė visą mačą. Ketvirtą nesėkmę šių metų čempionate patyrusi ETO ekipa turnyrinėje lentelėje jau nukrito į dvyliktą poziciją.

bronius

2010 Spa 23 10:00

Dar viena L.Pilibaičio ekipos nesėkmė
2010 spalio 23 d., šeštadienis

Iš nesėkmių ruožo niekaip neišbrenda Lino Pilibaičio atstovaujama Dėro ETO ekipa, kuri nesugeba laimėti ketvirtų iš eilės Vengrijos čempionato rungtynių. Penktadienį ETO futbolininkai išvykoje 2:1 (0:0) nusileido Paksi SE ekipai ir turnyrinėje lentelėje nukrito į tryliktą poziciją. Praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai pirmieji išsiveržė į priekį, kuomet 62 minutę pasižymėjo Fouad Bouguerra. Visgi susikurtos persvaros jiems išlaikyti nepavyko, kuomet aikštės šeimininkai pelnė įvarčius 75 ir 79 minutėmis. Visą mačą žaidė Lietuvos nacionalinės rinktinės saugas 77 mačo minutę buvo įspėtas. Likę turo susitikimai bus žaidžiami šeštadienį ir sekmadienį.

bronius

2010 Spa 27 00:31

Vengrijos taurės ketvirtajame etape L.Pilibaičio įvartis
2010 spalio 27 d., trečiadienis

Antradienį Vengrijos futbolo taurės turnyro ketvirtajame etape įtikinamą pergalę išvykoje iškovojo Dėro ETO ekipa, net 7:1 (3:0) įveikusi trečiojo diviziono „Barcs“ komandą ir patekusi į penktą turnyro etapą. Startinėje ETO ekipos sudėtyje rungtynes pradėjęs lietuvis Linas Pilibaitis rungtyniavo iki 53 minutės. 21 mačo minutę lietuvis pelnė pirmą susitikimo įvartį. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Fouad Bouguerra, Tamas Koltai ir Nicolas Ceolin. Dar vieną paskutinę mačo minutę įsimušė patys „Barcs“ futbolininkai.

Eimanto Marozo ir Mindaugo Malinausko ekipos, ketvirtojo etapo rungtynes žais trečiadienį.

bronius

2010 Spa 31 17:37

Vengrijos čempionate – L.Pilibaičio įvartis
2010 spalio mėn. 31 d. 13:57

Šeštadienį Vengrijos aukščiausioje futbolo lygoje pasižymėjo lietuvis. Gyoro ETO komandai atstovaujantis Linas Pilibaitis savo ekipai padėjo laimėti mače su „Kecskemeti“. Visą mačą žaidęs saugas iš Lietuvos pirmame kėlinyje įmušė įvartį nuo 11 metrų žymos. ETO klubas sustikimą laimėjo 2:1. Ši pergalė komandai leido pakilti į vienuoliktą turnyro lentelės vietą.

„Debreceni“ ekipa, kurios vartus gina Mindaugas Malinauskas Vengrijos lygoje užima ketvirtą vietą.

bronius

2010 Lap 10 09:31

L.Pilibaičio atstovaujamas klubas Vengrijos taurės turnyro mačą baigė lygiosiomis
http://www.demasport.lt" onclick="window.open(this.href);return false; ir http://sportas.delfi.lt/abroad/lpilibai ... d=38380707" onclick="window.open(this.href);return false;
2010 lapkričio mėn. 9 d. 22:17

25-erių metų Lietuvos rinktinės saugo Lino Pilibaičio atstovaujamas Dėro ETO klubas antradienį svečiuose pirmąsias Vengrijos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynes su Budapešto MTK komanda baigė lygiosiomis 0:0. Lietuvis žaidė visas 90 minučių. Atsakomosios rungtynės Dėro mieste bus žaidžiamos gruodžio 11-ą. Trečiadienį pirmas aštuntfinalio rungtynes žais Vengrijos taurės laimėtojas "Debreceni" klubas su Mindaugu Malinausku.

bronius

2010 Lap 13 11:00

Vengrijos futbolo čempionate L.Pilibaičio ekipos lygiosios
2010 lapkričio 13 d., šeštadienis

Antras lygiąsias iš eilės Vengrijos futbolo čempionate į savo sąskaitą įsirašė Dėro ETO ekipa, kuriai atstovauja ir lietuvis Linas Pilibaitis. Šįkart ETO futbolininkai 1:1 (0:0) baigė susitikimą su čempionato lyderiais „Fehervar“ futbolininkais. Abu susitikimo įvarčiai buvo pelnyti per paskutiniąsias penkias mačo minutes. 86 susitikimo minutę ETO išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo George Genugrava, o per pridėtą mačo laiką rezultatą, nuo 11 m. žymos, išlygino Andre Alves. Visą susitikimą ETO ekipos gretose žaidė Lietuvos rinktinės saugas L.Pilibaitis. Susitikimą ekipos baigė ne pilnų sudėčių – ETO be dviejų pašalintų žaidėjų, o „Fehervar“ – be vieno. ETO turnyrinėje lentelėje užima dešimtą vietą.