Moderatorius: Respublik

Pranešimai: 10884

Re: Lukas Spalvis

2014 Vas 23 22:10

Šiandiena po žiemos pertraukos atnaujintas danijos čempionatas. Alborgas išvykoje žaidė prieš brondby ir paskutinę minutę paleido pergalę iš rankų. Lukas Spalvis rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje ir žaidė iki 80min. Šaunu, kai tokio amžio lietuvis įsitvirtina vidutinio lygio europos komandoje.
Tikėkimes, kad jis bus nevienintelis kuris sklandžiai pereis iš jaunimo į vyrų futbolą

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

2014 Vas 25 10:18

Aktyviai žaidęs L. Spalvis padėjo „Aalborg BK" iškovoti lygiąsias

33-iąjį tašką po žiemos pertraukos atnaujinto Danijos futbolo čempionato XIX turo rungtynėse iškovojo antrąją vietą dvylikos komandų turnyre užimantis Luko Spalvio atstovaujama „Aalborg BK" ekipa, svečiuose susitikimą su ketvirtojoje pozicijoje esančiu „Brondby IF" (26 tšk.) klubu baigęs lygiosiomis 2:2 (1:1).

Pagrindinėje sudėtyje rungtynes pradėjusį ir aktyviai žaidusį L. Spalvį 80 minutę aikštėje pakeitė Sorenas Frederiksenas. Pirmąjį savo įvartį „Aalborg BK" pelnė po to, kai vartininkas atmušė L. Spalvio smūgiuotą kamuolį tiesiai Rasmusui Joenssonui po kojomis.

Šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Kennethas Zohore (17 min.) ir Thomas Kahlenbergas (90 min.), o svečiams įvarčius pelnė R. Joenssonas (22 min.) ir Danielis Stenderupas (89 min. į savo vartus).

22-ąjį tašką iškovojo devintojoje pozicijoje esanti vartininko Emilijaus Zubo atstovaujama „Viborg FF" komanda, kurią treniruoja Aurelijus Skarbalius, susitikimą namuose su šeštojoje vietoje esančiu „Randers FC" (24 tšk.) klubu baigusi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Vartininkas iš Lietuvos liko atsargoje

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Thomo Dalgaardo (58 min.) smūgio, o rezultatą išlygino Viktoras Lundbergas (65 min.).

Danijos čempionate pirmauja „FC Midtjylland" (36 tšk.) futbolininkai, o trečiojoje pozicijoje lieka čempionės titulą ginanti „FC Kobenhavn" (31 taškas) komanda.

...

2014 Vas 28 14:35

Viską atvirkščiai parašo, jei žmogus starte lošia, tai parašys, kad po keitimo išėjo...

L.Spalvis pasirodė po keitimo, „Aalborg“ laimėjo
BNS ir lrytas.lt inf. 2014-02-27 19:18, atnaujinta 2014-02-27 19:19

Antrąją vietą dvylikos komandų Danijos futbolo čempionate užimantis Luko Spalvio Olborgo „Aalborg BK“ klubas iškopė į 2013-2014 metų sezono šalies taurės turnyro (DBU Pokalen) pusfinalį.
1/1
L.Spalvis žaidė nuo 63-čios minutės. Ketvirtfinalio mače svečiuose lietuvio ekipa 4:1 (2:0) sutriuškino aštuntąją vietą Danijos čempionate užimančius Orhuso AGF komandos futbolininkus.

L.Spalvis šiame mače žaidė nuo 63-čios minutės, aikštėje pakeitęs Jeppe'ą Curthą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Nikolajus Thomsenas (2 min.), Kasperas Kuskas (66 min.) ir Patrickas Kristensenas (71 min.).

Vieną įvartį į savuosius vartus įmušė aikštės šeimininkų žaidėjas Danny'is Olsenas (33 min.), o įvarčiu į svečių vartus pasižymėjo Stephanas Petersenas (79 min.).

Taurės turnyro pusfinalyje „Aalborg BK“ varžove bus „AC Horsens“ ekipa arba „Vejle“ futbolininkai.

Pranešimai: 11747

2014 Kov 09 10:56

L. Spalvis prie įtikinamos „Aalborg“ pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu
2014-03-08

Šeštadienį Danijos čempionato XXI turo rungtynėse lietuvio Luko Spalvio atstovaujama Olborgo „Aalborg“ komanda svečiuose 5:2 (4:1) įtikinamai nugalėjo Orhuso AGF. L. Spalvis prie pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu. Pirmųjų „AaB“ įvarčių ilgai laukti nereikėjo. 13-ąją minutę L. Spalvio ženkliai prisidėjo prie kone svarbiausio rungtynių įvarčio – atliko rezultatyvų perdavimą Kasperui Kuskui (1:0). Po dviejų minučių rezultatą padvigubino Rasmusas Jönssonas (2:0). 30-ąją minutę AGF viltis sugrąžino Danny Olsenas (2:1). Tačiau iki pirmosios mačo dalies finišo Olborgo futbolininkai atsakė dviem įvarčiais – 37-ąją minutę įmušė K. Kuskas (3:1), 44-ąją – Kasperas Risgårdas (4:1). Antrasis rungtynių kėlinys tapo formalumu. 65-ąją minutę pasižymėjo „Aalborg“ atstovas Nicolajas Thomsenas (5:1). 73-ąją minutę rezultatą padoresniu pavertė D. Olsenas (5:2). L. Spalvis rungtyniavo iki 77-osios mačo minutės. Po pergalės „AaB“ ekipa, kurios jaunimo gretose žaidžia kitas lietuvis Domantas Šimkus, aukščiausioje Danijos lygoje užima antrąją vietą (37 taškai). Pirmaujanti Herningo „Midtjylland“ (39 tšk.) XXI turo rungtynes žais pirmadienį. Trečiojoje vietoje žengia UEFA Čempionų lygos grupių etapo dalyvė Kopenhagos „København“ (31 taškas po 20-ies turų). AGF (26 tšk.) tarp 12 Danijos lygos komandų žengia šeštojoje vietoje. Kitas vietos čempionato rungtynes L. Spalvio komanda žais kovo 16-ąją namie su „Midtjylland“.

Autorius – Giedrius Vaitkevičius

2014 Kov 09 11:13

2014 Kov 09 11:21

Ir prie trečio įvarčio nemažai prisidėjęs.

modo
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2013 Bal 16 12:56
Palaikoma komanda: FK Kruoja

2014 Kov 10 14:49

gerai atrodo Lukas,ziurejau si susitikima.

2014 Kov 16 22:50

“Aalborg” su L.Spalviu įveikė Danijos čempionato lyderius
2014-03-16 21:31
P.Jakelis

Danijos futbolo čempionato 22-ojo turo centrinėse rungtynėse sekmadienį susitiko pirmenybių lyderiai „Aalborg“ ir „Midtjylland“. Po atkaklios kovos pergalę 1:0 šventė „AaB“ ekipa, kurios gretose sėkmingai žaidė Lietuvos rinktinės puolėjas Lukas Spalvis. Alborgo miesto stadione vykusioje akistatoje netrūko intrigos ir emocijų. Daugiau nei 13 tūkstančių susirinkusių futbolo gerbėjų su nerimu stebėjo itin svarbia pergale pasibaigusias rungtynes. Galutinį rezultatą lėmė įvykis 29-ąją minutę, kai po Jakobo Nielseno perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Kasperas Risgardas (1:0). Po pertraukos svečiai žaidė aktyviau ir bet kokiomis priemonėmis siekė išlyginti rezultatą, tačiau „AaB“ gynyba buvo nepralaužiama. Pastaruoju metu startinėje Alborgo miesto komandos sudėtyje įsitvirtinęs lietuvis L.Spalvis dvikovą pradėjo startinėje sudėtyje ir aikštę paliko 75-ąją minutę, kai žiūrovai jį išlydėjo gausiais aplodismentais. Lietuvis tradiciškai nepaisė autoritetų ir buvo aktyvus šeimininkams atakuojant. Po šių rungtynių „AaB“ Danijos čempionato turnyro lentelėje su 40 taškų po 22 turų užima antrąją vietą ir nuo įveiktų lyderių atsilieka vos dviem taškais. Kitame susitikime Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamas „Viborg“ klubas sužaidė taikiai 1:1 išvykoje su „OB“. E.Zubas liko ant atsarginių žaidėjų suolelio. Turnyro lentelėje su 23 taškais „Viborg“ užima vienuoliktąją poziciją.

2014 Kov 23 18:03

Spalvis šnd pora uždėjo, bet komanda pralošė

matvaju

2014 Kov 23 20:12

L.Spalvis atidarė savo įvarčių sąskaitą Danijos futbolo čempionate

Sekmadienis įsimintina diena tapo Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjui Lukui Spalviui. Jaunasis puolėjas Danijos futbolo čempionate atidarė savo įvarčių sąskaitą iš karto pelnydamas net du įvarčius. Tiesa, apmaudu, jog jo atstovaujama „Aalborg“ ekipa netikėtai svečiuose 2:3 nusileido paskutinėje lentelės vietoje esančiai „Soenderjyske“.

Prieš rungtynes „AaB“ žaidėjų ir trenerių nuotaikos buvo puikios, kadangi antroje lentelės vietoje esantis Alborgo miesto klubas pastaruoju metu demonstravo puikų žaidimą ir labai gerus rezultatus bei buvo vadinamas labai ryškių susitikimo favoritu.

Rungtynių pradžioje „AaB“ futbolininkai tai įrodinėjo ir darbais – jie tvirtai kontroliavo žaidimą, užspaudė varžovus prie jų vartų ir vieną po kitos kūrė pavojingas atakas. 29-ąją minutę svečių fanai pagaliau turėjo progą kelti rankas į viršų ir džiūgauti, kai po nuostabaus Kaspero Kusko perdavimo iš dešiniojo krašto prieš vartus buvusiam L.Spalviui beliko kyštelėti koją ir išvesti „AaB“ į priekį 1:0!

Tai buvo pirmasis L.Spalvio įvartis Danijos futbolo čempionate per karjerą, tačiau, kaip parodė rungtynės, tikrai ne paskutinis.

Deja, bet įmušę įvartį rungtynių favoritai atsipalaidavo ir buvo skaudžiai nubausti. Gynyboje užsimiegoję jie per dvi minutes praleido du įvarčius ir dar 29-ąją minutę triumfavę, 32-ąją minutę jau pralaiminėjo 1:2.

Po tokio netikėto scenarijaus posūkio „AaB“ dar labiau perėmė iniciatyvą ir sukūrė nemažai progų įvarčiui pasiekti. Viena iš tokių 66-ąją minutę baigėsi ne bet kuo, o antruoju L.Spalvio įvarčiu – gavęs perdavimą mūsų tautietis galva pasiuntė kamuolį į vartus ir įbėgęs į juos pradėjo švęsti kartu su čia pat buvusiais ekipos fanais (2:2)!

Iš karto po šio epizodo L.Spalvis buvo pakeistas, o svečių aistruoliai savo didvyrį išlydėjo neįtikėtinai gausiomis ovacijomis.

Jau atrodė, jog per likusį laiką „AaB“ sugebės įmušti ir trečiąjį įvartį, tačiau labai nepatikimai žaidusi gynybos linija šeimininkams suteikė dar vieną šansą, kuriuo šie pasinaudojo ir šventė netikėtą pergalę rezultatu 3:2.

Turnyro lentelėje su 40 taškų L.Spalvio atstovaujamas klubas ir toliau žengia antras.

Rungtynių įvarčius galite pažiūrėti paspaudę ČIA: http://www.dr.dk/Sporten/Fodbold/Superl ... 155649.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

2014 Kov 24 11:18

Artėjančioje atrankoje turėsime tikrą puolėją. Ne medį :)

2014 Kov 24 11:43

pokstelk
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2014 Kov 07 19:52

2014 Kov 27 22:40

Spalvis dar du šiandien Danijos taurės pusfinaly įkalė.

2014 Kov 27 22:54

šaunu.. Prieš sezoną pamatęs, kad jau registruojamas rungtynėms tikėjausi, kad pavasarį jau reguliariai žais, bet kad į startą dar šiemet praeis tai netikėjau :)