matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Marius Stankevičius

2013 Bir 26 15:02

Italijos teisėsaugos akiratyje – ir M. Stankevičiaus kontraktas su „Lazio“
http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/i ... -lazio.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Antradienį Italijos finansų policija atliko reidą ir surinko dokumentus iš 41 Italijos klubo. Teisėsaugą ypač domino aukščiausios „Serie A“ lygos klubai. Iš šių pirmenybių buvo patikrinti aštuoniolika klubų – tik du liko nepaliesti. Tarp patekusių į bylą, kurioje – kaltinimai mokesčių slėpimu bei pinigų plovimu, yra ir Romos „Lazio“ komanda, kuriai atstovauja Marius Stankevičius.
Italijos žiniasklaida pranešė, kad tarp teisėsaugai įtarimą sukėlusių kontraktų yra ir gynėjo iš Lietuvos sutartis su „Lazio“.
Finansų policiją ypač domina kai kurie agentai, turintys sutartis su užsienio ir Italijos futbolininkais. Kol kas neaišku, ar M. Stankevičiaus kontraktas pažeidžia Italijos įstatymus.
Policijos rykštės išvengė tik du „Serie A“ klubai - „Cagliari“ ir „Bologna“.
M. Stankevičius į „Lazio“ atvyko 2011 metais.
Tarp įtarimus keliančių klubų – ir „Livorno“ bei „Juve Stabia“, kuriems yra atstovavęs Lietuvos rinktinės puolėjas Tomas Danilevičius.

...

Re: Marius Stankevičius

2013 Rgs 06 10:34

Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas M. Stankevičius keliasi rungtyniauti į Turkiją
Penalty.lt 2013 m. rugsėjo 6 d. 07:36

Po ilgų dvejonių Lietuvos rinktinės žaidėjas Marius Stankevičius nusprendė atsarginių suolą Italijoje iškeisti į garantuotas žaidimo minutes Turkijoje. Penalty.lt žiniomis, Romos „Lazio“ komanda sutiko perleisti savo legionierių iš Lietuvos „Gaziantepspor“ klubui. Turkai su 32-ejų metų lietuviu turėtų pasirašyti dvejų metų sutartį. M. Stankevičius „Lazio“ ekipai atstovavo nuo 2011 metų.

Bet pastaruoju metu gynėjas nepatekdavo į pagrindinę komandos sudėtį.

Praėjusį sezoną jis rungtyniavo tik trejose „Serie A“ rungtynėse, o šį komandos trenerio Vladimiro Petkovičiaus pasitikėjimo neužsitarnavo.

„Gaziantepspor“ klube M. Stankevičius bus trečias lietuvis. Čia nuo 2010 metų rungtyniauja vartininkas Žydrūnas Karčemarskas, o nuo šių metų pradžios – puolėjas Darvydas Šernas.

Naują Turkijos čempionatą „Gaziantepspor“ pradėjo pralaimėjimais Stambulo klubams „Galatasaray“ ir „Bešiktaš“ bei lygiosiomis su „Antalyaspor“ komanda.

http://sportas.delfi.lt/futbolas/lietuv ... z2e60AMHcN" onclick="window.open(this.href);return false;

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Marius Stankevičius

2014 Rgp 09 11:59

Stankevičius keliasi į Hannover! :shock:

Tikiuosi, kad dabar ir į LT rinktinę sugrįš.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Marius Stankevičius

2014 Rgp 09 14:45


Tikiuosi, kad dabar ir į LT rinktinę sugrįš.
Pankratjevas nekvies. Per daug kalba , nežino kada užsičiaupti reikia.

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Marius Stankevičius

2014 Rgp 16 14:41

Rinktinei netinkantis lietuvis rengiasi debiutui Bundeslygoje
http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/r ... lygoje.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Sutartį su „Hannover“ klubu šią savaitę sudaręs Marius Stankevičius trečią kartą per karjerą rungtyniaus pasaulio futbolo čempionų šalyje. Pirmiausia buvo Italija, paskui – Ispanija, o dabar – Vokietija.

Būdamas 33-ejų, kai karjeros pabaiga arčiau nei pradžia, M.Stankevičius turi galimybę pradėti kai ką nauja. Ir jam tai patinka, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Buvęs ilgametis Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas paliko „Gaziantepspor“ (Turkija) klubą ir persikėlė į „Hannover“ komandą, kad dar kartą pajustų elitinio futbolo skonį.

Iš visų kartų Lietuvos futbolininkų tik Valdas Ivanauskas, kurio marškinėliai iki šiol kabo Hamburgo stadione, ir Gintaras Staučė, 1997–2001 m. gynęs Duisburgo komandos vartus, yra žaidę bundeslygoje.

2008 ir 2009 metais geriausiu Lietuvos futbolininku išrinktas M.Stankevičius yra patyręs Italijos ir Ispanijos čempionatų kovų skonį, o dabar turės progą debiutuoti dar vienos futbolo valstybės čempionate.

Vienam svarbių gynėjų patyrus traumą, lietuvio paslaugų prireikė Hanoverio komandai, kuri praėjusiame Vokietijos čempionate finišavo dešimta tarp aštuoniolikos komandų.

65 rungtynes Lietuvos rinktinėje sužaidęs ir 5 įvarčius pelnęs gynėjas nesudvejojo ir po derybų greitai persikėlė į Hanoverį.

Savaitgalį jis iš šalies stebėjo, kaip „Hannover“ futbolininkai kontrolinėse rungtynėse 3:1 įveikė buvusią M.Stankevičiaus ekipą Romos „Lazio“.

Nuo antradienio lietuvis įsiliejo į naujosios savo komandos pratybas.

– Mariau, kokie jūsų pirmieji įspūdžiai Hanoveryje? – M.Stankevičiaus paklausė „Lietuvos rytas“.

– Kai atvyksti į naują komandą, įspūdžių visada daug.

Jaučiuosi panašiai, kaip būdamas aštuoniolikos, kai pirmą kartą iš namų išvažiavau žaisti į užsienį.

Tai tik pradžia Hanoveryje, bet per pirmąsias pratybas iškart pajutau, kad futbolas čia žaidžiamas didesniu greičiu nei Turkijoje.

– Daugumos 33 metų futbolininkų karjera paprastai krypsta iš aukštesnių lygų į žemesnes. Jums atvirkščiai – iš Turkijos patekote į bundeslygą. Ar dėl to pats nenustebote?

– Žinoma, ne kasdien gaunu tokių pasiūlymų. Tačiau kiekvienas žaidėjas turi ambicijų ir visada siekia žaisti stipresnėje komandoje. Toks yra ir mano noras.

Šaunu, kad gavau tokią galimybę.

– Ar Turkijos klubas jus noriai paleido, nes turėjote dar metų sutartį su „Gaziantepspor“?

– Diskusijų buvo, bet pavyko susitarti. Radome kompromisą, kuriuo, regis, liko patenkintos abi pusės.

– Ar žaisdamas kitose šalyse domėjotės Vokietijos čempionatu?

– Išskirtinai – ne. Tačiau domiuosi visomis stipriausiomis lygomis, tarp jų ir bundeslyga.

– 2006 metais, kai Italija tapo čempione, žaidėte Italijoje, „Brescia“ klube. 2010 metais, kai pasaulio čempionais tapo ispanai, atstovavote Ispanijos klubui „Valencia“. Dabar vėl persikėlėte į pasaulio čempionų šalį. Ar Vokietijoje dar juntama euforija dėl praėjusį mėnesį iškovotos pergalės?

– Mano draugai neseniai man pasakė, kad vis patenku į pasaulio čempionų šalį. Anksčiau apie tai nesusimąstydavau. Tai įdomus ir džiugus sutapimas.

Iškovojus pasaulio čempionato titulą, Vokietijoje tyliai bus džiaugiamasi ilgai.

Pavyzdžiui, praėjusį savaitgalį Hanoverio komanda žaidė kontrolines rungtynes su „Lazio“, o jų metu buvo pagerbti du pasaulio čempionai – mūsų vartininkas Ronas Robertas Zieleris ir Miroslavas Klose iš „Lazio“.

Žinoma, dabar Vokietijoje žmonės nebevaikšto su vėliavėlėmis ir vakarais nebešūkauja, kad laimėjo.

Vokiečiai santūresni. Iš pirmo žvilgsnio man pasirodė, kad jie nenori aukštinti savęs. Mačiau žmonių paprastumą, ir man tai labai patiko.

– „Hanover“ direktorius Dirkas Dufneris pristatydamas jus sakė, kad esate pirmos klasės gynėjas, galintis žaisti ir viduryje, ir dešinėje. Kokį vaidmenį Hanoverio klube įsivaizduojate?

– Pagyrų nereikėtų sureikšminti – koks buvau žaidėjas, toks ir likau.

O dėl mano vaidmens nuspręs treneris. Esu pasirengęs pasiūlyti komandai savo pagalbą. Galbūt jai pravers mano patirtis, nes klube žaidžia daug jaunų futbolininkų.

Gal ir nebūsiu svarbiausias gynėjas, bet gal būsiu reikalingas komandai kai kuriais momentais. Aiškiau bus matyti, kai ilgiau pabūsiu komandoje.

– Ar vokiškas futbolas jums primena italų ar ispanų?

– Iš pirmųjų treniruočių matau, kad žaidimas panašus į ispanų. Tik vokiškas kur kas agresyvesnis.

Pagal greitį jis primena ispanų futbolą, o pagal spartą – anglų.

Čia nėra žodžio „palauk“. Aikštėje reikia mąstyti ir priimti sprendimą, ką daryti su kamuoliu, labai greitai.

– Keista, bet, būdamas vienintelis lietuvis vienoje elitinių pasaulio futbolo lygų, nesate kviečiamas į Lietuvos rinktinę. Gal tapus bundeslygos žaidėju durys į rinktinę vėl atsivers?

– Gerbiu rinktinę ir trenerius. Man regis, rinktinė turi jaunų žaidėjų, dėl jų tobulėjimo verta užleisti kelią.

Gal dar galėčiau padėti komandai, bet jau esu tokio amžiaus, kad jaučiuosi pasirengęs užleisti vietą jaunesniems, suteikti jiems daugiau galimybių atsiskleisti ir save parodyti.

– Ką manote apie Lietuvos rinktinės galimybes 2016 metų Europos čempionato atrankos grupėje, kurioje žaisime su Anglija, Šveicarija, Slovėnija, Estija ir San Marinu?

– Dar sunku ką nors spręsti. Buvo daug atrankos ciklų ir kiekvienas jų mums buvo sunkus ir sudėtingas.

Šiandien nesame favoritai ar stiprūs varžovai favoritams.

Tačiau rinktinei niekada netrūko didelio noro.

Tikiuosi, kad su tuo entuziazmu pavyks nuveikti ką nors įdomaus.

M.Stankevičiaus karjera

Gimė 19981 m. liepos 15 d. Kaune

1998–2001 m. Panevėžio „Ekranas“.

2001–2008 m. „Brescia“ (Italija).

2008–2009 m. Genujos „Sampdoria“ (Italija).

2010 m. „Sevilla“ (Ispanija).

2010–2011 m. „Valencia“ (Ispanija).

2011–2013 m. Romos „Lazio“ (Italija).

2013–2014 m. „Gaziantepspor“ (Turkija).

Nuo 2014 m. „Hannover“ (Vokietija).

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Marius Stankevičius

2014 Rgp 17 08:57

Walldorf 1 - 3 Hannover
Taurės mačui registruotas nebuvo.

Behemoth'c
Pranešimai: 813
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Marius Stankevičius

2014 Rgp 28 11:41

Pasirodo jau debiutavo Stanke Vokietijoj... Regionalliga Nord (IV lygmuo) pirmenybese :!: WERDER-II - HANNOVER 96-II 3:0 http://www.weltfussball.de/spielbericht ... ver-96-ii/" onclick="window.open(this.href);return false;

Žygutis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2014 Lie 17 12:56
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė.
Miestas: Vilkaviškio raj.

Re: Marius Stankevičius

2014 Rgp 28 13:41

Kada pasirodys?
:mrgreen: Laikas bėga, bet futbolas išlieka tas pats.

...

Re: Marius Stankevičius

2014 Spa 27 09:07

Marius Stankevičius debiutavo Vokietijos Bundeslygoje, o jo atstovaujamas Hannover 96 klubas išvykoje Dortmunde 1:0 patiesė pačią Borussia! Marius žaidė iki 72-osios minutės. SUPER !!

...

Re: Marius Stankevičius

2014 Spa 27 09:17

M. Stankevičiaus debiutas pažymėtas „Hannover“ klubo pergale Dortmunde
http://www.DELFI.lt" onclick="window.open(this.href);return false; 2014 m. spalio 25 d. 18:46

Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius debiutavo „Bundeslygoje“, o jo atstovaujama „Hannover 96“ komanda IX turo rungtynėse Dortmunde 1:0 (0:0) parklupdė „Borussia“ futbolininkus.

33-ejų lietuvis dvikovą pradėjo starto vienuolikėje, bet 72-ą minutę buvo pakeistas. Vienintelį ir pergalingą įvartį nugalėtojams antrame kėlinyje įmušė Hiroshi Kiyotake.

Itin atkakli ir permaininga akistata įvyko Frankfurte, kur vietos „Eintracht“ ekipa priėmė „Stuttgart“ futbolininkus. Šeimininkai pelnė pirmąjį susitikimo įvartį, bet svečiai atsakė trimis tiksliais smūgiais.

Nors „Eintracht“ futbolininkams buvo pavykę susigrąžinti persvarą (4:3), pergalę rezultatu 5:4 išplėšė Štutgarto miesto ekipa.

Rezultatai:

„Borussia“ 0 - 1 „Hannover 96“
62' [0 - 1] Hiroshi Kiyotake
89' Ceyhun Gulselam („Hannover“) gavo raudoną kortelę

http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/m- ... z3HKM6f8uK" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Marius Stankevičius

2015 Sau 22 14:08

M. Stankevičius žaidė 90 min., o „Hannover“ šventė pergalę
2015 m. sausio 21 d. 19:43

Aštuntąją vietą Vokietijos futbolo elite užimanti gynėjo Mariaus Stankevičiaus atstovaujamas „Hannover 96“ klubas treniruočių stovyklos Turkijoje kontrolinėse rungtynėse 3:1 (2:0) įveikė aštuntoje pozicijoje Šveicarijos pirmenybėse esančią „FC Aarau“ komandą.
33-ejų metų Lietuvos futbolininkas žaidė visą mačą.
Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo 20-metis turkas Kenanas Karamanas (18 ir 44 min.), vienu – Janas Schlaudraffas (53 min.).
Vienintelio įvarčio autorius pralaimėjusiųjų gretose – Stephanas Andristas (63 min.).

http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/m- ... z3PYFBj7UO" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Marius Stankevičius

2015 Geg 26 14:21

Marius Stankevičius jau žvalgosi naujo klubo
http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-505423" onclick="window.open(this.href);return false;

„Svarbiu momentu treneris pasitikėjo manimi“, – džiaugėsi Bundeslygos sezoną aikštėje baigęs Marius Stankevičius. Rinktinės trenerių jis nedomina.

Marius Stankevičius „Hannover“ komandoje per paskutinį Vokietijos futbolo Bundeslygos turą sužaidė 7 minutes. 83-iąją minutę, namie žaidusiam „Hannover“ pirmaujant 1:0 prieš „Freiburg“, 34-erių metų lietuvis pakeitė įvarčio autorių japoną Hiroshį Kiyotakę.

Pergalė leido „Hannover“ užimti 13-ąją vietą 18 komandų turnyre ir išlikti Bundeslygoje kitam sezonui.

Tai buvo antrosios M. Stankevičaus rungtynės „Hannover“. Prieš tai 2014-ųjų spalio 25 d. jis sužaidė 72 minutes mače su Dortmundo „Borussia“.


***

- Kaip nutiko, kad visą laiką buvus atsargoje, į aikštę buvote įleistas svarbiausiu komandai momentu? – paklausėme M. Stankevičiaus.

- Komandos vairą perėmė naujas treneris, kuris įvertino mano darbą treniruotėse. Ir kai atėjo svarbus momentas, kai sprendėsi viskas, jam reikėjo kažkuo pasitikėti. Jis pasitikėjo manimi. Manau, ir aš, ir komandos draugai to pasitikėjimo neapvylėme. Išėjau žaisti tuo metu, kai pirmavome 1:0 – tai labai slidus rezultatas. Įmušėme dar vieną įvartį, laimėjome 2:1 ir išlikome Bundeslygoje.

- Ar tikėjotės pabaigti pirmenybes aikštėje?

- Kiekviena kartą tikiuosi, kad būsiu pakviestas žaisti, išeisiu į aikštę. O ir šiaip, kad išeisiu žaisti, kalbėjo visi – ir futbolininkai, ir kiti komandos nariai. Jei ne startinėje sudėtyje, tai bent po keitimo. Todėl tikrai negaliu pasakyti, kad man tai buvo netikėta.

- „Hannover“ likimas sprendėsi paskutiniame mače...

- Antras ratas mums buvo apskritai labai sunkus. Viskas baigėsi laimingai todėl, kad pavyko laimėti dvejas paskutines rungtynes.

- Kaip vertintumėte šį savo sezoną?

- Net nežinau, kaip jį man vertinti. Kai pagalvoji – juk nieko aš per jį nenuveikiau...

- Sezonas baigėsi, ką veiksite toliau?

- Toliau aš ruošiuosi atostogauti, o po atostogų vėl žaisti futbolą. Tam, kad jį žaisti, suprantama, pirmiausia reikia susirasti komandą. Sutartis su „Hannover“ buvo pasirašyta metams ir ji baigėsi.

- Klubas nežada jos pratęsti?

- Tam, kad sutartis būtų pratęsta, reikia, kad tu bent ką nors per sezoną būtum nuveikęs. O kaip jau aš sakiau, šį sezoną man nieko nuveikti nepavyko. Todėl teks „Hannover“ palikti.

- Gal gavote iškvietimą į Lietuvos rinktinę, birželį žaisiančią atrankos rungtynes su Šveicarijos komanda?

- Iškvietimo į rinktinę negavau. Ir jokių kalbų, kad mane nori matyti rinktinėje, negirdėjau.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: įvairūs

2015 Rgp 17 16:38

Stankevičius turėtų šitam klubelyje lošt: https://en.wikipedia.org/wiki/U.S._Lecce" onclick="window.open(this.href);return false;

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: įvairūs

2015 Rgp 17 16:47

According to colleagues Pianetalecce.it, ds Giallorossi Stefano Trinchera have targeted a National Lithuanian. It is Marius Stankevicius defender class '81. The former Sampdoria and Valencia played last season in Germany with Hannover 96 on him is strong interest from several clubs of B and Lega Pro, but when Lecce is on top of his preferences.

Prieš porą dienų rašė.

Didelio skirtumo gal ir nėra, bet Seria B solidžiau skamba.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: įvairūs

2015 Rgp 17 16:55

Stankevicius del seimos turbut nenorejo gryzti i Zalgiri ?

Grįžti į