rokoshius
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013 Rgp 04 00:43
Palaikoma komanda: Valencia CF

Marskineliai!

2013 Rgp 04 01:08

Sveiki futbolo fanatikai ar siaip zmones besidomiantys sia nuostabia sporto saka! Pastaruoju metu atitrukau nuo futbolo, jis man pasidare svetimas, ne mielas dalykas. Pariesingai nei anksciau. Per tuos 4 nuostabius gyvenimo metus sukaupiau nemazai futbolo kolekcijos, viena is ju nacionalines Lietuvos vyru rinktines marskineliai, turiu juos 4, visus juos parduodu, tikrai manau, kad atsiras zmogus kuriam jie pravers, gal netgi papildys ju renkama kolekcija... 8-)

Turiu:

A. Novikovo marskinelius ilgomis rankovemis, juos jis vilkejo zaisdamas 2011-10-11 rungtynese su cekijos respublika. Kaina 80Lt
M. Stankeviciaus marskinelius trumpomis rankovemis, sie marskineliai nedeveti. Kaina 30Lt
M. Zaliuko marskinelius trumpomis rankovemis, marskineliai nedeveti, taciau juos puosia S. Mikoliuno ir D. Serno parasai. Kaina 40Lt
T. Danileviciaus marskinelius ilgomis rankovemis, marskineliai nedeveti. Kaina 30Lt

Kainos is teisu kaip matote yra simbolines :) Perkant visus marskinelius kaina 150Lt! Del kainu beabejones galima deretis. Del marskineliu ar bet kokiu kilusiu klausimu kreipkites telefonu: 867847464. :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Marskineliai!

2013 Rgp 04 01:57

Hm, keista reklama.. Žmogas rašo, kad futbolas yra šūdas, todėl nori atsikratyti visko, kas su tuo susiję. Aš iš tavęs nepirkčiau, bet gal atsiras tokių, kurie pamanys, kad tu šių marškinėlių nevertas..

rokoshius
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013 Rgp 04 00:43
Palaikoma komanda: Valencia CF

Re: Marskineliai!

2013 Rgp 04 22:12

atsipeikek zmogau! niekas nesako, kad futbolas man yra sudas, tiesiog man sie marskineliai tapo nereikalingi, o tuos daiktus kurie man pasidaro nereikalingi as parduodu (nezinau kaip tu), taip, kad nenusisnekek ir nerasinek nesamoniu, geriau jau vietoj to, kad cia kazka rasinetum eitum i lauka sviezio oro pakviepuot, gal bent kiek smegenis prapustu ;)

Grįžti į