Mindaugas Grigalevičius

2010 Vas 20 01:09

O, Dieve, kur eina mūsų futbolas?:

Grigalevičius pelnė įvartį Armėnijos klubui

Treniruočių stovyklą Kipre surengęs Armėnijos futbolo vicečempionas Aštarako „Mika“ klubas kontrolinėse rungtynėse 3:0 (0:0) sutriuškino Vroclavo „Šląsk“ (Lenkija) ekipą. Trečiojo įvarčio autoriumi tapo iki 72-os minutės žaidęs buvęs Vilniaus „Vėtros“ puolėjas Mindaugas Grigalevičius, o nugalėtojų vartus visą mačą gynė buvęs Marijampolės „Sūduva“ vartininkas Saulius Klevinskas. Armėnijos vicečempionui įvarčius taip pta pelnė Ulisesas Montenegro Cano (52 min. iš 11 m baudinio) ir Botis Demelis (70 min.).

2010 Vas 20 01:34

Kas nors man gali pasakyti kokios algos tokiose pasaulio skylėse, kaip Armėnija ir panašiai? Kiek tie mūsų futbolininkai gauna, kad važiuoja į peržiūras?

Armėnai tai šašlykais moka :lol:

O jei rimtai, tai ko gero gauna daugiau nei LT, jei važiuoja. Tik man juokingas tas kasmetinis važinėjimas po visokias Armėnijas, Moldovas, Kiprus ir kitas šiknas. Kur paspardo kamuolį puse sezono ir vėl namo. Jau geriau su vienu klubu ilgiau paloštu, susižaidę parodytų rezultatus ir vaziuotu iš karto į kokią normalesnę šalį.

hmmm...
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 14:42
Palaikoma komanda: Nėra

2010 Vas 21 14:45

Patikekite tokiuose Armenijose ar dar kazkokiose salyse algos yra minimaliai bent 3 kartus didesnes nei Lietuvoje. O Kipro siulyciau neliest... Ten algos yra bent 8 kartus didesnes...

laurynas222
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010 Kov 01 18:00

Mindaugas Grigalevicius

2010 Kov 01 18:04

M.Grigalevicius pasirase su "MIKA", jo agentura pranesa.

hmmm...

2010 Bal 03 12:48

Nu vo Jums visiems kaip šašlykas muša golus...:)

2010 Bal 22 14:15

Dviejų lietuvių ekipa nepateko į Armėnijos futbolo taurės finalą
2010 balandžio 21 d., trečiadienis

Šiandien atsakomosiose Armėnijos taurės pusfinalio rungtynėse „Mika“ ekipa, kuriai atstovauja du futbolininkai iš Lietuvos, savo aikštėje 0:2 (0:2) nusileido „Banants“ futbolininkams ir nepateko į taurės finalą. Pirmasis šių ekipų pusfinalio susitikimas buvo pasibaigęs taikiai 1:1. Šiandienos rungtynėse vartininkas Saulius Klevinskas ir puolėjas Mindaugas Grigalevičius žaidė visas 90 minučių. Armėnijos taurės finale „Banants“ ekipos varžovais bus „Pyunik“ klubas. Finalas vyks gegužės mėn. 9 d.

2010 Geg 03 13:41

Lietuvių klubas Armėnijoje toliau pirmauja lygoje
2010 gegužės 03 d., pirmadienis

Savaitgalį Armėnijos futbolo čempionate buvo žaidžiami šeštojo turo susitikimai. Toliau pergalingai žygiuoja du lietuvius savo gretose turinti „Mika“ ekipa. Sekmadienį, „Mika“ futbolininkai minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) įveikė „Impuls“ klubo futbolininkus ir išsaugojo lyderės poziciją. Vienintelį įvartį, 89 susitikimo minutę „Mika“ ekipai pelnė H.Mkoyan. Startinėje sudėtyje rungtynes pradėjo tik vartininkas Saulius Klevinskas ir žaidė iki susitikimo pabaigos, o puolėjas Mindaugas Grigalevičius aikštėje pasirodė 82 minutę ir jau per teisėjo pridėtą laiką buvo nubaustas geltona kortele. Septintojo turo susitikimai bus žaidžiami kitą savaitgalį.

2010 Geg 21 22:15

Grigalevičius šiuo metu Armėnijoje traumuotas:

O Saulius Klevinskas nepraleido 532 minutes iš eilės įvarčio ir pateko tarp 14-os Armėnijos lygos vartininkų, kurie nepraleido įvarčio bent 500-us minučių:

2010 Bir 07 09:31

Armėnijos futbolo čempionate lietuvių klubas turėjo tenkintis tašku
2010 birželio 06 d., sekmadienis

Šiandien Armėnijos futbolo čempionate buvo žaidžiami dešimtojo turo susitikimai. Ir toliau pergalės nepavyksta iškovoti „Mika“ ekipai, kuriai priklauso vartininkas Saulius Klevinskas ir puolėjas Mindaugas Grigalevičius. „Mika“ išvykoje 1:1 (1:0) baigė rungtynes su priešpaskutinę vietą užimančia „Kilikia“ ekipa ir toliau išliko ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Šįkart traumuotas vartininkas S.Klevinskas susitikimą stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o traumą taip pat besigydantis M.Grigalevičius į rungtynių protokolą įtrauktas nebuvo.

2010 Bir 20 14:29

M.Grigalevičius po traumos grįžo į aikštę
2010 birželio 20 d., sekmadienis.

Šeštadienį Armėnijos futbolo čempionato dvyliktajame ture du lietuvius savo klube turintis „MIKA“ klubas išvykoje susitiko su „Gandzasar“ ekipa. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).
“Mika” ekipai ir toliau tęsiasi nesėkmių ruožas, po keturių iš eilės rungtynių, kuriose nepavyko iškovoti pergalės „Mika“ praėjusiame ture iškovojo tris taškus, tačiau šiame ir vėl nepasisekė.
Nors 35 minutę pelnę įvartį svečiai pirmavo, tačiau persvaros išlaikyti nepavyko ir 66 minutę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. „Mika“ ekipos protokole vis dar nebuvo registruotas traumuotas vartininkas Saulius Klevinskas, tačiau po daugiau nei mėnesio, išsigydęs traumą, aikštėje pasirodė puolėjas Mindaugas Grigalevičius. Lietuvis aikštėje pasirodė tik 78 minutę ir žaidė iki mačo pabaigos. „Mika“ turnyrinėje lentelėje išliko ketvirtoje pozicijoje.

Re: įvairūs

2012 Rgs 21 00:03

Mindaugas Grigalevičius pasirašė kontraktą iki sezono pabaigos su Norvegijos 3 diviziono komandą Froya FK.
Froya FK 14 komandų čempionate užima... 13 vietą.

2013 Gru 03 23:42

Gal žinot ką dabar daro šis labai ramus žaidėjas šiuo metu ?

2013 Gru 04 00:16

iš skurdžio internetinės info, tai anas žaidžia kažkokiam Frøya FK, kas yra ketvirta norvegų lyga....

2013 Gru 04 00:24

tai jis jau seniai ten žaidžia, ta aš ir pats žinau, bet galvoju gal grįš į A-lyga