2010 Vas 15 11:27

2016/2017 Hapoel Arce (Izraelis) Liga Leumit - 6 rungtynės;
2015/2016 Hapoel Petah Tikva (Izraelis) Lig Leumit - 15 rungtynių, 1 įvartis;
2015/2016 Maccabi Petah Tikva (Izraelis) Ligat ha'Al - 8 rungtynės, 1 įvartis;
2014/2015 Ironi Kiryat Shmona (Izraelis ) Ligat ha'Al - 27 rungtynės, 2 įvarčiai;
2013/2014 Ironi Kiryat Shmona (Izraelis ) Ligat ha'Al - 30 rungtynių, 6 įvarčiai;

____________________________________________________________________
Tik pirmąjį kėlinį žaidęs draugiškaas su Banja Luka „Borac“ (Bosnija ir Hercegovina) M.Panka 22-ąją min. išvedė savo komandą į priekį 1:0. Widzew - Banja Luka „Borac“ (Bosnija ir Hercegovina) 3:1 (2:1).

Re: Mindaugas Panka

2010 Vas 21 19:54

Widzew - Zenit 1:0 (Panka 33min. ikale)

2010 Kov 01 19:21

Panka nesustoja mušti įvarčius už Widzevą :)
M.Panka pelnė įvartį Lodzės komandai
ELTA ir lrytas.lt inf.

Lenkijos futbolo pirmosios lygos komandos Lodzės „Widzew“ saugas Mindaugas Panka per kontrolines rungtynes su Otvocko „Start“ ekipa iš antrosios šalies lygos įmušė įvartį.

„Widzew“ nugalėjo varžovus 4:0 (1:0). Visas rungtynes žaidęs M. Panka pasižymėjo 67 min. (3:0).

Darvydas Šernas „Widzew“ komandoje žaidė iki 60-osios min.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

2010 Kov 02 07:56

Galėtų taip kas mačą ir Ekstraklassoje mušti. O po to ir už rinktinę ;)

2010-3-08

Darvydas Šernas ir Mindaugas Panka pelnė po įvartį bei svariai prisidėjo prie Lodzės „Widzew“ ekipos pergalės prieš principinį varžovą – Lodzės LKS klubą. Lenkijos pirmosios lygos 20-ojo turo rungtynėse „Widzew“ išvykoje sutriuškino LKS futbolininkus 4:1. Nuo praėjusių metų spalio mėnesio nepralaiminčiai pirmosios lygos lyderei „Widzew“ vienuolikei ši pergalė buvo dar vienas žingsnis Lenkijos „Ekstraklasos“ link.

Mačą sėkmingiau pradėjo 7000 gerbėjų palaikoma LKS komanda, kuriai 31-ąją minutę įvartį pelnė Rafalas Kujawa. Tačiau persvaros aikštės šeimininkai neišsaugojo net iki pertraukos.

41-ąją minutę Darvydas Šernas tiksliu šūviu iš 20-ies metrų atstatė pusiausvyrą, o dar po poros minučių kitas saugas iš Lietuvos Mindaugas Panka smūgiu galva išvedė „Widzew“ ekipą į priekį.

82-ąją minutę Lukašas Brozas įtvirtino svečių pergalę, o jau per pridėtą laiką Marcinas Robakas pradėjo LKS ekipos triuškinimą.

Darvydas Šernas buvo pakeistas 90-ąją susitikimo minutę, o Mindaugas Panka rungtyniavo iki finalinio švilpuko.

„Widzew“ (44 tšk.) komanda tvirtai pirmauja lygoje. Tuo metu LKS (34 tšk.) smuktelėjo į ketvirtą poziciją.

Greenas

2010 Kov 09 08:08

2010 Kov 12 14:51

Kartu su lietuviais – stipriausi
2010-3-12

Štai tokia antrašte straipsnį apie saugų iš Lietuvos Darvydo Šerno ir Mindaugo Pankos atstovaujamą Lodzės “Widzew” klubą penktadienį pradeda Lenkijos dienraštis “Dziennik Lodzki”. Laikraštis veda paralelę tarp “Widzew” pergalingo žygio šalies I lygoje ir šiemet 600 metų jubiliejų mininčio istorinio Žalgirio mūšio bei daro išvadą, kad lietuviai visais laikais buvo patys patikimiausi lenkų sąjungininkai.

“Mindaugas Panka yra vienas universaliausių žaidėjų saugų linijoje, o Darvydas Šernas tapo tikru siaubu varžovų gynėjams, kai Pawelas Janasas (“Widzew” vyr. treneris – red.) surado šiam futbolininkui vietą puolimo grandyje. Darvydo Šerno įvarčiai šį sezoną gelbėjo komandą jau ne vienose sunkiose rungtynėse. Abu lietuviai puikiai įsiliejo į komandą ir greitai užsitarnavo kolegų pripažinimą bei gerbėjų simpatijas.” – pagyrų “Widzew” klubo legionieriams iš Lietuvos negaili laikraštis “Dziennik Lodzki”.

Futbolas.lt primena, kad praėjusį savaitgalį “Widzew” ekipa Lodzės derbyje 4:1 sutriuškino LKS komandą, o Darvydas Šernas ir Mindaugas Panka prie pergalės prieš principinį varžovą pridėjo po įvartį. Darvydas Šernas buvo pripažintas geriausiu šio mačo žaidėju. Ketvirtadienį abu lietuviai buvo išrinkti į Lenkijos I lygos 20-ojo turo simbolinę vienuolikę, o daugiausiai futbolo gerbėjų balsų šiuose rinkimuose surinko Darvydas Šernas.

Lodzės “Widzew” klubas (44 tšk.) tvirtai pirmauja lygoje ir solidžia persvara lenkia artimiausią persekiotoją Ščecino “Pogon” (36 tšk.) komandą. Šeštadienį “Widzew” futbolininkų laukia mačas išvykoje su penktoje vietoje žengiančia Poznanės “Warta” (32 tšk.) vienuolike.

Plastilinas

2010 Kov 15 17:24

Saunuoliai lietuvaiciai, malonu tokius atsiliepimus skaityti. Lenkijos pirma lyga, o dar ir greiciausiai Ekstraklassa kitame sezone yra labai geras variantas.

2010 Kov 20 23:07

Widzew Lodz 3 - 0 Dolcan Zabki
Panka 32 min. imuse.

2010 Spa 24 12:11

Lenkijos futbolo čempionate M.Pankos įvartis
2010 spalio 24 d., sekmadienis

Šeštadienį Lenkijos futbolo čempionate pirmą savo įvartį šį sezoną pelnė Mindaugas Panka, taip prisidėdamas prie komandos pergalės prieš Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkus. Lodzės „Widzew“ čempionato lyderius įveikė rezultatu 4:1 (3:0). M.Panka pasižymėjo 43 rungtynių minutę gavęs perdavimą iš Darvydo Šerno. Abu lietuviai žaidė visą mačą be keitimų. „Jagiellonia“ ekipos gynėjai Tadas Kijanskas ir Andrius Skerla taip pat rungtyniavo be keitimų.
Net ir pralaimėjęs „Jagiellonia“ klubas išliko Lenkijos lygos lyderiu, o „Widzew“ ekipa iškovojusi pergalę taip pat nepakeitė savo pozicijos. Šešiolikos komandų turnyre ji devinta.

Pergalę iškovojo ir Gdynės „Arka“ komanda, kuriai atstovauja puolėjas Tadas Labukas. „Arka“ savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikė „Belchatow“ ekipą ir turnyrinėje lentelėje pakilo į dešimtą poziciją. T.Labukas aikštėje pasirodė po keitimo 35 rungtynių minutę ir žaidė iki rungtynių pabaigos.

Nesėkmę Krokuvoje patyrė Gdansko „Lechia“ futbolininkai 5:2 (1:1) nusileidę vietos „Wisla“ ekipai. „Lechia“ ekipos gretose dar nerungtyniauja traumuotas Vytautas Andriuškevičius. „Lechia“ turnyrinėje lentelėje užima trečią vietą.

įvartis:

komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

2010 Spa 30 20:56

Vakar, prieš pat pirmo kėlinio mače prieš GKS Belchatow pabaigą, Panka buvo pakeistas, nes bandydamas priešininkui išmušti kamuolį susižeidė, berods, kelį. Reikia pastebėti, kad antrajam kėlinyje trūko jo užtikrinto žaidimo viduryje. Nors turėjo iniciatyvą, widzewas 90+5' minutę prasileido įvartį ir pralaimėjo 1-0.

2010 Spa 30 21:45

Koks kanalas rodo Lenkijos Ekstraklasą? Ar per palydovą žiūri?

2010 Spa 31 12:42

Žiūriu per internetą, sakykim, pakenčiama kokybė ir reikai atiduoti duoklę lenkų komentatoriams, tikrai savo darbą išmanantys žmonės.