Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Modestas Vorobjovas

2022 Vas 13 19:05

Antradienį pirmą kartą žaidė visas trejetas, kas jau yra visai neblogai.
Antradienį Rumunijos lygoje lietuviškasis Arado UTA klubas išvykoje atsilaikė prieš Rumunijos čempionus Klužo CFR ir su jais sužaidė lygiosiomis 0:0.

UTA klubo startinėje sudėtyje žaidė Karolis Laukžemis, kurį 57 minutę pakeitė kitas lietuvis Modestas Vorobjovas. Tuo metu Rolandas Baravykas aikštėje pasirodė 72 minutę.

Respublik

2022 Geg 07 17:42

Vorobjovas šiandien įmušė Otele asistuotą įvartį, UTA 1–0 nugalėjo Mioveni. Modestas žaidė visas rungtynes, Laukžemis pasirodė po keitimo 69 minutę, Baravykas pastaruoju metu sėdi ant suolo.

Lieka paskutinės rungtynės su Bukarešto Dinamo, sezoną užbaigs 10-ti arba 11-ti.

M.Vorobjovas lieka Rumunijoje, bet keičia komandą

Buvęs Lietuvos rinktinės vidurio saugas Modestas Vorobjovas savo klubinę karjerą ir toliau tęs Rumunijoje.

Nuo praėjusio sausio futbolininkas atstovavo Arado UTA ekipai, tačiau su šiuo klubu pasibaigus sezonui atsisveikino.

Visgi toli keliauti lietuviui nereiks. Pranešama apie tai, kad nuo šiol M.Vorobjovas atstovaus Targovištės „Chindia“.

Ši ekipa pastarajame Rumunijos čempionate užėmė vienuoliktą vietą.

Rumunijoje M.Vorobjovas jau sužaidė 30 rungtynių ir įmušė trs įvarčius.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

2022 Bir 18 23:13

11 vietą šiaip jau užėmė buvęs jo klubas FC Uta iš Arada.

O Tirgovištės klubas buvo tryliktas ir vos per Marytės plauką išvengė relegation. :roll:

Respublik

2022 Spa 17 14:06

M.Vorobjovas Rumunijoje šventė trečią pergalę iš eilės

Rumunijos lygoje Modestas Vorobjovas žaidė 86 minutes bei su „Chindia“ klubu šventė pergalę rezultatu 1:0 prieš „Mioveni“ kluba. Verta paminėti, kad „Chindia“ klubui tai buvo net trečioji pergalė iš eilės.

Lietuvis šių rungtynių 75 minutę buvo įspėtas geltona kortele.

Respublik

2022 Lap 11 10:15

Rumunijoje M.Vorobjovas pelnė pirmąjį sezono įvartį

Rumunijos taurės turnyre trečiadienį savo pirmąjį sezono įvartį pelnė Modestas Vorobjovas, o jo atstovaujamas „Chindia“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Arges“ ekipa. Lietuvis aikštėje praleido 72 minutes, o pasižymėti jam pavyko 30 rungtynių minutę.

2022 Lap 11 13:00

Bet ir mušant priešininkams „sudalyvavo“ iš blogosios pusės - į kamuolį nešoko, tik bandė kūnu sulaikyti varžovą.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

2023 Lie 22 12:38

Praneša padcastas, kad keliasi į Istanbulspor, jeigu teisybė tai turėsime aukštame lygyje žaidžiantį sauga...

Respublik

2023 Lie 27 10:58

Vorobjovas keliauja į pajėgiausią Turkijos futbolo lygą

Lietuvos rinktinei nuo 2018-ųjų metų atstovaujantis saugas Modestas Vorobjovas savo karjerą tęs pirmoje pagal pajėgumą Turkijos lygoje. Lietuvis oficialiai prisijungė prie „Istanbulspor“ klubo.

27-erių žaidėjas pasirašė net trejų metų sutartį su Turkijos sostinės klubu. Jokios kitos kontrakto detalės nėra žinomos.

Praėjusiame Turkijos „Süper Lig“ sezone „Istanbulspor“ komanda liko 12-oje turnyrinės lentelės vietoje iš 19-os.

Profesionalo karjerą M. Vorobjovas pradėjo 2013-aisiais metais. Lietuvoje jis yra žaidęs Šiauliuose, Trakuose ir vieną sezoną atstovavo Vilniaus „Žalgiriui“. 2021-ais metais jis tapo legionieriumi Rumunijos UTA Arad komandoje. Per savo karjerą lietuvis yra pelnęs 8 įvarčius, vienas iš jų krito vilkint rinktinės marškinėlius.

M.Vorobjovas „Chindia“ gretose per 35 rungtynes pelnė įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Lietuvos rinktinėje vidurio saugas yra sužaidęs 28 rungtynes, ​​įmušęs 1 įvartį.

-------------------
KPL clubs abandoned the Lithuanian national team player: he went to Turkey

Midfielder of the Lithuanian national team Modestas Vorobievas intended to continue his career in the Kazakhstan championship, but left for Turkey, reports a Meta-ratings.kz correspondent .

The 27-year-old defensive midfielder has spent the last few years playing in the Romanian Championship, playing for UTA Arad and Kindia. After the completion of the contract, Vorobevas remained in the status of a free agent and wanted to move to one of the KPL clubs. His candidacy was considered by outsiders - “Okzhetpes” and “Maktaaral”, but they hesitated to give an exact answer.

As a result, the experienced football player signed a contract with the Turkish Super League club Istanbulspor, which has been interested in the goalkeeper of the Kazakhstan national team Danil Ustimenko for several months.

Respublik

2023 Gru 20 02:28

Scandal in Turkish Championship: Istanbulspor President Takes Team off the Field

Turkish league game suspended after team pulls players off field to protest referee decision

Vorobjovas nežaidžė, bet buvo ant suolo.

Makenzis

2023 Gru 21 12:19

Pas mumis visi viską žino, bet jeigu ką... Išpuolis prieš teisėją :arrow:
2023 m. gruodžio 11 d. Superlygos (Süper Lig) rungtynių metu įvyko incidentas, kurio metu „Ankaragücü“ klubo prezidentas Farukas Koca smogė į veidą rungtynių teisėjui. Namuose žaidę „Ankaragücü“ pirmavo minimalia persvara (1-0), tačiau 97 minutę varžovai išlygino rezultatą (1-1). Nepatenkintas rungtynių eiga į aikštę išbėgo Farukas Koca ir užsipuolė rungtynių teisėją Halilą Umutą Melerį.Po incidento klubo prezidentas ir du jo pagalbininkai sulaikyti. 2023 m. gruodžio 12 d. pranešta, kad Farukas Koca ir jo pakalikai suimti. :shock: