matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Moterų futbolas

2015 Sau 26 20:32

Tauragės futbolininkės pelnė tris pergales
http://www.taurageszinios.lt/lt/sportas/item/4962" onclick="window.open(this.href);return false;

Savaitgalį Klaipėdoje ir Šventupėje įvyko Lietuvos moterų žiemos uždarų patalpų I lygos futbolo pirmenybių pirmo etapo pirmas turas. Po trijų susitikimų į lyderių gretas išsiveržė Tauragės sporto mokyklos komanda.

Pajūryje nesustabdoma buvo Tauragės SM komanda, kuri vienodu rezultatu 5:0 nugalėjo Šilutės „Blizges“ ir Šiaulių FA ir 5:3 įveikė Klaipėdos FM. Tauragės ekipoje su Šilutės komanda pasižymėjo Kristina Murinaitė, pelniusi keturis įvarčius, kartą varžovių vartininkę nuginklavo Austėja Lekavičiūtė.

Rungtynėse su Šiaulių komanda tauragiškių gretose pasižymėjo Kristina Murinaitė, Skaistė Bajorinaitė ir Sandra Kleinaitė. Varžybose su klaipėdietėmis po vieną įvartį Tauragės komandai pelnė Aistė Baužaitė, Kristina Murinaitė, Sandra Kleinaitė, Austėja Lekavičiūtė ir Skaistė Bajorinaitė.

Po trijų susitikimų 10 komandų turnyrinėje lentelėje tauragiškės užima pirmąją vietą. Kitas rungtynes Tauragės SM komanda žais sausio 31 dieną, „Bastilijoje“.

Rungtynių pradžia – 12 valandą.

Paveikslėlis

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Moterų futbolas

2015 Kov 10 22:24

Cezio dirvonai

Grakščiosios futbolininkės atsiskleidė naujame amplua
2015-03-10
http://futbolo.tv/lietuvos-futbolas/201 ... ame-amplua" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=2SnFf4WoD8A" onclick="window.open(this.href);return false;


zaruliom

Re: Moterų futbolas

2015 Kov 11 14:26

Kaselyte Greta, Vestina Neverdauskaite iš karto atpažinau, trecios neatpazistu, gal cezis zinos krutiniu dydzius neciupinejes..

...

Re: Moterų futbolas

2015 Kov 12 09:16

Cezio dirvonai

Grakščiosios futbolininkės atsiskleidė naujame amplua
Ačiū, braonius, už dirvonus.. :D

Akims atgaiva, žinok. vakar, beje apturėjau fotosesiją, tai pats pleškinau ir mane nupyškino.
Nuo kojų nusivariau, bet gerų kadrų prigaudėm.

Reiks susitvarkyt tas foto.. ir su šito video fotom pasižaist ;)

Ačiū už delišez.. ;)

...

Re: Alytaus SRC moterų futbolo klubo komanda

2015 Kov 24 12:03

panevėžietes merginos sako, kad už Alytų žais.. bus dvi alytiškės ir būrys panevėžiečių.. :mrgreen:

galvoju:
Normaliai tas Alytus sukasi, nereikia jiems net savų.. kai talentų kalvė PFA aprūpina geriausiomis iš geriausių, tik pavadinimas ALYTUS.

...

Re: Alytaus SRC moterų futbolo klubo komanda

2015 Geg 11 09:39

A. Klevečkaitė - į savo vartus, 49 min. A. Apanavičiūtė - į savo vartus
:D

- Čia: geriausias praeito sezono DAINAVOS FK tradicijas tęsia Alytaus merginos.. :mrgreen:

***

LSU-Žara (Kaunas) - SRC-FMK (Alytus) 10;1 (6:0)
NFA stadionas, 10 žiūrovų
Teisėjas - Š. Tamulynas (Kaunas)
Įvarčiai: 14, 31 min. M. Liužinaitė, 15, 50 min. L. Vaitukaitytė, 28 min. A. Žėglevičiūtė, 38, 65 min. J. Lipkinaitė, 89 min. A. Naumčiuk (LSU-Žara); 34 min. A. Klevečkaitė - į savo vartus, 49 min. A. Apanavičiūtė - į savo vartus, 70 min. V. Ilgūnaitė (SRC-MFK)

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Moterų futbolas

2015 Geg 28 12:12

Rinktinės vartininkė: moterų futbole jaučiu tikrą kovą
2015-05-25 17:43 Mindaugas Kryžiokas | Alfa.lt
Viktorija Magalinskaja (LFF nuotr.)
Lietuvos moterų futbolo rinktinės narė, įvairių salės ir lauko futbolo turnyrų nugalėtoja ir prizininkė, Vilniaus „FM-Kreontas“ komandos žaidėja Viktorija Magalinskaja Lietuvos edukologijos universitete (LEU) jau ketvirtus metus studijuoja kūno kultūrą, yra gabi ir stropi studentė. Pakalbinome Viktoriją ir paprašėme papasakoti apie save, sportą, pasiekimus, studijas ir ateities planus.

Ką tau reiškia futbolas ir sportas apskritai?

Futbolas mano gyvenime atsirado netikėtai ir yra su manimi iki šiol. Tai mano gyvenimo dalis. Treniruodamasi patyriau daug išgyvenimų, įvairių emocijų, ugdžiausi kaip asmenybė, susiradau daug draugų. Vaikystėje buvau aktyvi mergaitė, taigi turėjau užsiimti kokia nors veikla. Sportas man padėjo save realizuoti. Sportuodama išsikraunu, pasislepiu nuo rutinos, problemų: ateini ir galvoji tik apie treniruotes ir kaip toliau tobulėti.

Ką apie šią sporto šaką mano tavo artimieji ir draugai?

Artimieji ir draugai jau pripratę, neįsivaizduoja manęs be futbolo. Šeimos nariai mane labai palaiko, kartu išgyvena ir džiaugiasi.

Kaip supratai, jog ši sporto šaka yra skirta tau?

Mokykloje, būdama trečios klasės mokinė, labai gerai žaidžiau judrųjį žaidimą (kvadratą). Mane pastebėjo treneriai, pasiūlė lankyti futbolo treniruotes. Nuo to laiko buvau tarsi užburta. Man labai patiko, iškart gerai sekėsi, todėl ir nusprendžiau, kad ši sporto šaka skirta man.

Galbūt prisimeni savo pirmąsias varžybas? Papasakok įspūdžius.

Pirmųjų varžybų nepamiršiu niekada. Treneriai vežė mane į varžybas kaip vartininkę. Nebuvau nei vienoje treniruotėje, nežinojau taisyklių. Man pasakė: „Gaudyk visus kamuolius.“ Tą dieną nepraleidau nė vieno įvarčio ir gavau geriausios vartininkės apdovanojimą. Labai džiaugiausi.

Gal galėtum įvardinti savo svarbiausius pasiekimus šioje sporto šakoje?

Futbolas yra komandinis žaidimas, todėl labai džiugu, kai laimime bet kokias varžybas. Tačiau be to labai svarbus ir savęs kaip komandos dalies įsivertinimas. Labai malonu, kai kiti mane įvertina teigiamai. Svarbiausi komandiniai pasiekimai – tai laimėtos pirmos vietos salės ir lauko futbolo lygose. Mano asmeninis pasiekimas – atstovavimas Lietuvos moterų futbolo rinktinėje. Manau, tai pats svarbiausias mano pasiekimas.

Su kuo tau labiau patinka varžytis futbolo aikštėje: vaikinais ar merginomis?

Bėgant metams supratau, kad vaikinų ir merginų futbolas labai skiriasi. Vartus yra tekę ginti ir vyrų komandoje Sekmadienio futbolo lygoje (SFL). Ten jaučiausi kitaip nei žaidžiant su merginomis. Būdama merginų komandoje labiau jaučiu varžybų dvasią, varžymąsi, tikrą kovą. Todėl labiau patinka varžytis su savo lyties atstovėmis.

Galbūt turi autoritetą?

Man labiau patinka veikti, o ne stebėti. Manau, žmogus turi būti autoritetas pats sau. Man autoritetas yra kiekvienas, kuris gyvena teisingai, mėgaujasi tuo, ką daro, ir tam atiduoda visas savo jėgas.

Studijuoji LEU. Ką manai apie studijas mūsų universitete?
Man labai patinka mano studijų programa. Mums suteikia daug žinių apie specialybę, turime galimybę užsiimti įvairiomis sporto šakomis. Teoriniai dalykai ir sportas yra suderinti. Pradėjusi studijuoti kūno kultūrą atradau save.

Kokie tavo ateities planai?
Žadu ir toliau žaisti futbolą Vilniaus „FM-Kreontas“ komandoje. Turiu šiokių tokių sveikatos problemų, todėl šiuo metu itin didelių tikslų sau nekeliu. Kai baigsiu bakalauro studijas, ieškosiu darbo pagal profesiją. Jau pradėjau treniruoti mergaites. Man labai patinka, norėčiau ir toliau užsiimti šia veikla.

Ko palinkėtum kitiems sportininkams, draugams, bendrakursiams, sau?
Siekite savo svajonių, turėkite gyvenime tikslą. Būkite sąžiningi, teisingi, siekdami savo svajonių, elkitės garbingai. Sau norėčiau palinkėti sveikatos, kantrybės ir atrasti savo tikslą.

Skaitykite daugiau: ​Rinktinės vartininkė: moterų futbole jaučiu tikrą kovą | Alfa.lt http://www.alfa.lt/straipsnis/49855269/ ... z3bQHLQH4V" onclick="window.open(this.href);return false;

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: įvairūs

2015 Spa 27 12:49

pirma lietuvė užsienyje?
http://futbolo.tv/reportazai/2015-metai ... ubo-vartus" onclick="window.open(this.href);return false;

Behemoth'c
Pranešimai: 812
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: įvairūs

2015 Spa 27 14:58

pirma lietuvė užsienyje?
http://futbolo.tv/reportazai/2015-metai ... ubo-vartus" onclick="window.open(this.href);return false;
tikrai kad ne pirma!

...

Re: įvairūs

2015 Spa 27 15:41

Švedijoje ir dar kažkur grajino.. tik mergų pavardžių nepamenu..

...

Re: Moterų futbolas

2015 Gru 04 11:15

2015 m. Moterų A lyga

II etapas A grupė
Vieta Komanda Rng. Prg. Lyg. Prl. Įm. įv. Pr. įv. Įv. skrt. Tšk.
1 Šiaulių FK Gintra – Universitetas 6 6 0 0 91 3 88 48
2 Kauno LSU-Žara 6 3 1 2 51 38 13 29
3 Vilniaus MFA Žalgiris 6 1 2 3 15 36 -21 19
4 Jonavos KKSC EOS-Aušra 6 0 1 5 13 55 -42 11

2015 m. Moterų A lyga
II etapas B grupė
Vieta Komanda Rng. Prg. Lyg. Prl. Įm. įv. Pr. įv. Įv. skrt. Tšk.
1 Vilniaus FM-JL Stars 4 2 1 1 9 29 -20 13
2 Alytaus SRC-MFK 4 1 1 2 15 33 -18 11

...

Re: Moterų futbolas

2015 Gru 04 11:16

2015 m. Moterų I lyga II etapas dėl 1-8 vt.
Vieta Komanda Rng. Prg. Lyg. Prl. Įm. įv. Pr. įv. Įv. skrt. Tšk.
1 Ukmergės SC TexTiliTe-Keliai 7 5 2 0 16 2 14 17
2 Šiaulių FA 7 5 1 1 11 3 8 16
3 Vilniaus MFA Žalgiris-2 7 5 1 1 10 5 5 16
4 Akmenė-SC 7 2 3 2 5 2 3 9
5 Tauragės VJSM 7 2 3 2 6 8 -2 9
6 Ukmergės SC Senamiestis 7 2 1 4 7 12 -5 7
7 Druskininkų FK "Druskininkai" 7 1 1 5 5 12 -7 4
8 Kauno FM 7 0 0 7 5 21 -16 0

2015 m. Moterų I lyga II etapas dėl 9-12 vt.
Vieta Komanda Rng. Prg. Lyg. Prl. Įm. įv. Pr. įv. Įv. skrt. Tšk.
1 FK Banga 6 3 2 1 18 7 11 11
2 Klaipėdos FM 5 3 2 0 11 3 8 11
3 Nemenčinės FK "Rūta" 4 1 2 1 5 5 0 5
4 Vilkaviškio "Šešupė" 5 0 0 5 0 19 -19 0

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Moterų futbolas

2016 Spa 13 16:45

Alytiškių triumfas
http://aaff.lt/index.php/5780-atr" onclick="window.open(this.href);return false;

Triumfo link alytiškės paskutiniame ture 6:0 sutriuškino Marijampolės „Sūduvą“. 4 įvarčius pelnė Indrė Momeniškytė, po 1 – Domantė Grėbliūnaitė ir Danielė Svirnelytė. Bronzos medalius iškovojo Vilniaus MFA – „Žalgirio“ dublerės, mažąjį finalą prieš Tauragę laimėjusios rezultatu 5:0.„Įvartį pelniau, kai raginama trenerių ir komandos draugių prasmūgiavau iš toli. Šis turnyras įsimins tuo, kad Alytus pirmą kartą istorijoje moterų I lygos varžybose iškovojo auksą“, – sakė auksinio alytiškių įvarčio autorė O. Kalendauskaitė.Trenerio Roberto Klimavičiaus auklėtinės su aukso medaliais iškovojo ir kelialapį į A lygą, kur alytiškės rungtyniavo anksčiau. Šiuo kvietimu grįžti į aukščiausią šalies ešeloną esant finansavimui dzūkaitės turbūt pasinaudos. Čempionių ekipoje šiemet išsiskyrė geriausia pirmenybių vartininkė Kamilė Aleksonytė ir geriausia sauge pripažinta D. Grėbliūnaitė.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Moterų futbolas

2016 Lap 03 12:45

Titulus „šluojančios“ Alytaus futbolininkės planuoja sugrįžimą į A lygą
2016 spalio 18 http://alytausgidas.lt/titulus-sluojanc ... A.facebook" onclick="window.open(this.href);return false;

Šiemet „nušlavusios“ jaunučių žaidynių bronzą, jaunių futsalo sidabrą ir Lietuvos moterų futbolo I lygos auksą alytiškės planuoja sugrįžimą į A lygą. Pasak trenerio R. Klimavičiaus, šios svajonės išsipildymui prireiks ne tik jo ir auklėtinių pastangų, tačiau ir teigiamo miesto savivaldybės požiūrio bei lėšų

Alytiškės futbolininkės, 2016-ųjų sezoną vainikavusios šalies moterų I lygos auksu, įsirašė dar vieną titulą – Lietuvos jaunučių sporto žaidynių bronzą. Ji pasiekta iškovojus teisę kovoti finalų etape. Jame 4:1 (3:0) buvo įveiktos Mažeikių atstovės, o įvarčius Alytaus komandai pelnė Gabija Jakubavičiūtė, Aistė Kaškonaitė, Odeta Kalendauskaitė ir komandos kapitonė Evita Lukšaitė.

Nuo aukščiausių apdovanojimų dzūkaites skyrė vienerios rungtynės, tačiau ir priešininkės laukė neeilinės – šalies rinktinės pagrindu sudaryta būsimoji žaidynių nugalėtoja Vilniaus miesto komanda, kuriai pasipriešinti nepavyko (0:6). Sidabrą galėjo lemti sėkmė kovoje su Jonava. „Deja, neišnaudojome mažiausiai trijų progų ir tiek pat gavome”, – pralaimėjimą rezultatu 0:3 jonaviškėms pakomentavo alytiškių treneris Robertas Klimavičius.

Alytiškių futbolininkių iškovotus pagrindinius apdovanojimus dažnai papildo specialūs prizai. Geriausia Lietuvos jaunučių sporto žaidynių puolėja tapo O. Kalendauskaitė. Naudingiausia Alytaus komandos žaidėja pripažinta Danielė Svirnelytė.

Šiemet „nušlavusios“ jaunučių žaidynių bronzą, jaunių futsalo sidabrą ir Lietuvos moterų futbolo I lygos auksą alytiškės planuoja sugrįžimą į A lygą. Pasak trenerio R. Klimavičiaus, šios svajonės išsipildymui prireiks ne tik jo ir auklėtinių pastangų, tačiau ir teigiamo miesto savivaldybės požiūrio bei lėšų.

„Mūsų komandos biudžetas būtų mažiausias iš visų A lygos ekipų, kadangi esame jauni. Tačiau, kaip rodo patirtis, tai geriausias laikas grįžti į A lygą ir kasmet siekti aukštesnių tikslų“, – mano R. Klimavičius, kurio auklėtinės be šiemet laimėtų trofėjų taip pat į medalius pretenduoja ir Lietuvos moterų futbolo „Hummel“ lygoje.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Moterų futbolas

2016 Lap 03 12:48

Moterų A lyga


Finiše „Banga“ iškovojo bronzos medalius
2016-10-30 http://lff.lt/news/340/finise-banga-isk ... -medalius/" onclick="window.open(this.href);return false;

Spalio 30-ąją buvo sužaistas čempionato finalinis 20 turas, kuriame žiūrovus prikaustė intriga dėl bronzos medalių likimo. Debiutantė Gargždų „Banga“ turėjo 2 taškų persvarą prieš Vilniaus MFA „Žalgirį“ ir namie susirungė su Lietuvos vicečempionėmis „LSU-Žara“.

Pirmasis įvartis Gargžduose krito jau 5 minutę, kai Lijana Gedminaitė nuginklavo „LSU-Žaros“ vartininkę. 18 minutę Evelina Petrauskaitė padvigubino „tigrių“ persvarą, tačiau prieš pertrauką pasižymėjusi Ieva Lidikauskaitė sugrąžino intrigą – 2:1.

Antrajame kėlinyje „Banga“ išsaugojo pergalingą pranašumą, tad padovanojo Gargždų futbolo bendruomenei šventę bei užsitikrino trečią vietą Moterų A lygoje.
Ketvirtoje pozicijoje likęs „Žalgiris“ permainingoje dvikovoje 3:2 nugalėjo Šiaulių SG-FA-Akmenės SC futbolininkes, o hetriką atliko Ana Cheminava. Šiaulių krašto rinktinėje pasižymėjo Tatjana Veržbickaja ir Anika Kyžaitė.

Lygos čempionės „Gintra-Universitetas“ sezoną pabaigė pergale 15:1 prieš Jonavos „EOS-Aušros“ ekipą, kuri čempionate finišavo paskutinėje vietoje. Šiose rungtynėse po 4 įvarčius pelnė rezultatyviausia šio sezono žaidėja Tatjana Kozyrenko ir Simona Veličkaitė, o jonaviečių garbės įvartį pelnė Karolina Sarkanaitė.

Turnyro lentelė
Klubas Rung. Perg. Lyg. Pral. Įm. įv. Pral. įv. Įv. sant. Tašk.
1. Gintra-Universitetas 20 20 0 0 223 3 +220 60
2. LSU-Žara 20 14 0 6 70 34 +36 42
3. Banga 20 10 2 8 35 62 -27 32
4. Žalgiris 20 10 0 10 45 61 -16 30
5. ŠSG-FA-Akmenės SC 20 3 2 15 20 101 -81 11
6. EOS-Aušra 20 1 0 19 11 143 -132 3


Rezultatyviausių žaidėjų dešimtukas:
1. Tatjana Kozyrenko („Gintra-Universitetas“) – 50 įvarčių
2. Zenatha Goeiemen Coleman („Gintra-Universitetas“) – 49 įv.
3. Simona Veličkaitė („Gintra-Universitetas“) – 30 įv.
4. Sonata Vanagaitė („Gintra-Universitetas“) – 25 įv.
5. Agnė Žėglevičiūtė („LSU-Žara“) – 20 įv.
6-7. Lijana Gedminaitė („Banga“) ir Rasa Imanalijeva („Gintra-Universitetas“) – po 16 įv.
8. Ugnė Adamavičiūtė („Žalgiris“) – 12 įv.
9. Dovilė Gailevičiūtė („Gintra-Universitetas“) – 11 įv.
10. Kamilė Vaičiulaitytė („LSU-Žara“) – 9 įv.

Grįžti į