...

Re: Moterų futbolas

2013 Bal 30 12:29

Po pralaimėjimo neliūdėjo

Pasak du įvarčius pelniusios S. Vanagaitės, ji konkretaus prasidėjusio sezono tikslių smūgių skaičiaus nėra užsibrėžusi. 18-metės puolėjos tikslas šiame sezone - gerai žaisti.

„Pirmąsias rungtynes vertinu gerai. Gaila, kad neišnaudojau daug progų. Šiek tiek jaudinausi prieš pirmąjį sezono mačą. Varžovės buvo stiprios", - Futbolo.TV vertino S. Vanagaitė.

Po pralaimėjimo „Akmenė" neliūdėjo. „Viskas labai gerai. Stengiamės, žaidėme iki galo. Išėjo, kaip išėjo. Tikėjomės praleisti mažiau, bet kaip pirmoms rungtynėms, visai neblogai. Šiaulietės paliko gerą įspūdį. Mes šiemet norėtume kovoti dėl medalių", - po dvikovos kalbėjo buvusi „Gintros-Universiteto", o dabar „Akmenės" žaidėja Raimonda Bložytė.

Šiaulių komandos strategas Rimantas Viktoravičius gyrė jo komandai rimtą iššūkį metusią „Akmenę" ir džiaugėsi R. Jevtušenkaitės žaidimu ir įvarčiu.

„Truputį netenkina saugių žaidimas. Taip pat realizacija. Rungtynių pradžioje merginos galbūt manė, jog „Akmenę" lengvai įveiks, nes ji pernai buvo priešpaskutinė. Norėtųsi, kad žaistume geriau, bet merginų per daug peikti negaliu. Vis dėlto rezultatas - teigiamas", - komentavo R. Viktoravičius.

...

Re: Moterų futbolas

2013 Geg 02 12:36

Futbolo.tv

Giedriaus Vaitkevičiaus nuotr. — Šiaulių "Gintra-Universitetas" – Kauno "FM-Žara" 8:1 (6:0)

FOTO (61 nuotraukų): https://www.facebook.com/media/set/?set ... 109&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Paveikslėlis

Blin, mano planuose buvo nulėkti ir pasižiūrėti moterų futbolą, bet vakar daug varžybų daug veiksmo, taip ir nepamačiau.... gal kitą kartą bus dar karštesnė diena. :D

...

Re: Moterų futbolas

2013 Geg 02 12:38

II turo statistika

Gegužės mėn. 1 d. (trečiadienis)

4. "Gintra-Universitetas" - "FM-Žara" 8:1 (6:0)
Teisėjai - L. Jackus, M. Juškevičius, K. Valius
Įvarčiai: 4, 29 min. Sonata Vanagaitė, 5,34, 56 min. Simona Veličkaitė, 20 min. Rasa Imanalijeva, 27 min. Evelina Buividavičiūtė, 68 min. Dovilė Gailevičiūtė („Gintra-Universitetas"); 87 min. Irma Pilnikovaitė („FM-Žara")

5. "Akmenė" - MFA "Žalgiris" 7:0 (4:0)
Teisėjai - M.Gudinavičius, A.Stepanovas,S, Kartočius
Įvarčiai: 11,55 min. Julija Gudelevičiūtė, 17,26,80 min. Raimonda Bložytė, 38 min. Jorūnė Lipkinaitė, 69 min. Skaistė Bajorinaitė ("Akmenė")

6. "Kreontas" - "TexTiliTe" 0:3 (0:1)
Teisėjai - H. Tamulynas, B. Kikutis, E. Asanavičius
Įvarčiai: 14 min. Ugnė Adamavičiūtė, 49 min. Rimantė Kunickaitė, 58 min. Karolina Ragauskaitė („TexTiliTe")

...

Re: Moterų futbolas

2013 Geg 02 12:39

Moterų A lygoje - įtikinamos Šiaulių ir Akmenės futbolininkių pergalės
http://www.lff.lt/lt/article/moteru_a_l ... u_pergales" onclick="window.open(this.href);return false;

Gegužės 1 dieną, trečiadienį, Lietuvos moterų A lygos čempionate buvo sužaisti antrojo turo susitikimai, kuriuose savo varžovus įtikinamai įveikė "Gintra-Universitetas" ir "TexTiliTe" komandos, o "Akmenė" kiek netikėtai net 7:0 abstulbino "Žalgirio" futbolininkes.

Daugkartinės Lietuvos čempionės „Gintros-Universitetas" futbolininkės iškovojo antrąją pergalę net 8:1 įveikdamos Kauno „FM-Žaros" komandą. Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės savo pranašumą spėjo įrodyti dar prieš pertrauką pelnydamos šešis įvarčius. Nugalėtojų gretose tris kartus pasižymėjo Simona Veličkaitė, du įvarčius pelnė Sonata Vanagaitė.

Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Akmenėje, kur vietos futbolininkės ypač lengvai įveikė Vilniaus „Žalgirio" komandą. Tris įvarčius šeimininkėms pelnė Raimonda Bložytė, du sykius sostinės ekipos vartininkę nuginklavo Julija Gudelevičiūtė.

Pirmuosius taškus į savo sąskaitą įsirašė ir Ukmergės „TexTiliTe", kuro išvykoje rezultatu 3:0 palaužė Vilniaus „Kreonto" komandos pasipriešinimą. Po vieną įvartį ukmergietėms pelnė Ugnė Adamavičiūtė, Rimantė Kunickaitė ir Karolina Ragauskaitė.

Kitas moterų A lygos turas vyks gegužės 17 dieną.

...

Re: Moterų futbolas

2013 Geg 08 14:39

Daugkartinės čempionės meta iššūkį „Šiaulių“ vyrams
2013-05-08 http://www.futbolo.tv/straipsniai/2013- ... uli-vyrams" onclick="window.open(this.href);return false;

Ketvirtadienį, 18 valandą, Šiaulių miesto savivaldybės stadione daugkartinės šalies čempionės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės mes iššūkį „Šiaulių“ vyrams. Draugiškos rungtynės – Šiaulių universiteto studentų akcija „Išliek pyktį sportuodamas“.

Moterys tikisi laimėti

„Žaisime ir, žinoma, kad norėtume laimėti. Jeigu vyrai pasiduos, tai padaryti bus realu, – šypsojosi „Gintros-Universiteto“ puolėja Sonata Vanagaitė. – Jei vaikinai žais pilna jėga, šansų mažai. Jie fiziškai stipresni, techniškai pranašesni už mus.“

„Gintra-Universitetas“ versis be nerungtyniausiančios vienos lyderių Rasos Imanalijevos. Nebus ir merginų, išvykusių į Lietuvos jaunimo iki 17 metų (U-17) rinktinę. Bene didžiausi nuostoliai – Dovilė Gailevičiūtė, Simona Veličkaitė ir Renata Jevtušenkaitė.

„Gaila, kad žaisime ne pajėgiausios sudėties. Bet komandą vis tiek surinksime“, – ramino 18-metė S. Vanagaitė.

Jos nuomone, tokia akcija – smagi, panašaus pobūdžio renginių galėtų būti ir daugiau. Juolab, kad šiuolaikinėje visuomenėje smurtas šeimoje – opi problema.

Vyrai žais savo malonumui

Pasak „Šiaulių“ saugo Dariaus Jankausko, kol kas neaišku, kokia sudėtimi rungtyniaus vyrų komanda. Viskas priklausys nuo trenerio Tomo Kančelskio nurodymų.

„Žinoma, nesikausime kaip su vyrais, bet ir pergalės lengvai neatiduosime, – šypsojosi D. Jankauskas. – Būtų smagu išbėgti į aikštę. Niekada nesu žaidęs prieš merginas. Galbūt tik vaikystėje, prieš vyresnes mergaites. Tada jėgos būdavo apylygės. Dabar būtų visai kitokia, įdomi patirtis.“

D. Jankausko teigimu, pergalė nebus svarbiausia. Tikslas – smagiai pažaisti.

„Akciją vertinu teigiamai. Reikėtų kuo daugiau tokių. Jos skatina ir žmonių užimtumą, ir kelia futbolo populiarumą. Be to, smurtas šeimoje – didelė problema, į kurią reikia atkreipti dėmesį. Ypač nukenčia vaikai, kurie ima prastą pavyzdį iš tėvų“, – kalbėjo 21-erių D. Jankauskas.

Sieks atkreipti visuomenės dėmesį

Akcijos „Išliek pyktį sportuodamas“ sumanytojai – Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto lietuvių filologijos ir ryšių su visuomene ketvirto kurso studentai.

„Nusprendėme surengti akciją, nes reikia atkreipti visuomenės dėmesį į tiek moterų, tiek ir vyrų patiriamą smurtą. Tai opi problema, bet daugelis linkę ją slėpti“, – įsitikinusi viena akcijos organizatorių Simona Zaurakaitė.

Ji slapčia viliasi, kad laimės moterys, bet, organizatorės nuomone, geriausias rezultatas būtų lygiosios: „Tikimės nemažo žiūrovų susidomėjimo. Vis dėlto, pavasaris, gražus oras ir vyks neeilinis reginys. Ne kaskart pamatysi kaip moterys vienoje aikštėje kovoja su vyrais.“

Pasak Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus Viešųjų ryšių poskyrio viršininkas Artūro Šliavo, vien per keturis šių metų mėnesius Šiaulių apskrities policijos įstaigos gavo 956 pranešimus apie smurtą artimoje aplinkoje, kuriais remiantis pradėti 708 ikiteisminiai tyrimai.

Per praėjusius metus į Šiaulių apskrities policijos įstaigas dėl smurto kreiptasi 2048 kartus, pradėti 1386 ikiteisminiai tyrimai.

Teksto ir nuotraukos autorius – Giedrius Vaitkevičius

...

Re: Moterų futbolas

2013 Geg 28 12:28

Šiaulių FA - Lietuvos merginų futbolo pirmenybių nugalėtoja
http://www.lff.lt/lt/article/siauliu_fa ... nugaletoja" onclick="window.open(this.href);return false;

Sekmadienį Šventupėje įvyko Lietuvos merginų, gimusių 1995 metais ir jaunesnių, futbolo čempionato finalinės varžybos. Finale dalyvavo šešios pajėgiausios Lietuvos komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius po tris. Burtai lėmė, kad į A pogrupį pateko Vilniaus FM, Ukmergės SC ir Šiaulių FA. Į B pogrupį pateko Akmenės SC, Kauno FM-I ir Kauno FM-II.

A pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Šiaulių FA, sutriuškinusi 10:0 Vilniaus FM ir 8:0 Ukmergės SC. Antrąją vietą užėmė Ukmergės SC, 7:0 nugalėjusi Vilniaus FM.

Pirmąją vietą B pogrupyje užsitikrino Kauno FM-I komanda, vienodu rezultatu 6:0 nugalėjusi Akmenės SC ir Kauno FM-II ekipą. Antroje vietoje liko Kauno FM-II. Susitikimas tarp Kauno FM-II ir Akmenės SC pasibaigė 3:2 kauniečių naudai.

Dėl V vietos susitiko Vilniaus FM ir Akmenės SC. Pergalę ir V vietą iškovojo Vilniaus komanda, 3:2 įveikusi Akmenės SC.

III vietą užtikrintai iškovojo Ukmergės SC, net 7:2 sutriuškinusi Kauno FM-II.

Dėl I vietos kovojo abiejų pogrupių nugalėtojos Šiaulių FA ir Kauno FM-I. Rezultatu 3:1 susitikimą laimėjo ir pirmąją vietą iškovojo Šiaulių FA.

Geriausios pozicijų žaidėjos:
Saugė - Milda Liužinaitė (Kaunas)
Puolėja -Samanta Karasiovaitė (Šiauliai)
Gynėja - Ingrida Nekrašaitė (Ukmergė)
Vartininkė - Justina Šėgždaitė (Šiauliai)
Rezultatyviausia žaidėja - Simona Veličkaitė (Šiauliai)

Geriausios komandų žaidėjos:
1. Lolita Žižytė (Ukmergė)
2. Guoda Ivoškaitė (Kaunas II)
3. Dovilė Gailevičiūtė (Šiauliai)
4. Monika Piesliakaitė (Kaunas I)

...

Re: Moterų futbolas

2013 Bir 07 13:58

Birželio 6 d. Atkeltos IV turo rungtynės
20:00 val. „Gintra-Universitetas" - „Žalgiris" (Gytarių stadionas)

Birželio 8 d. V turas
14:00 val. „Žalgiris" - „FM-Žara" (Fanų stadionas)
17:00 val. „Kreontas" - „Gintra-Universitetas" (Fabijoniškių vid, mokyklos stadionas)
13:00 val. „TexTiliTe" - „Akmenė" (Šventupės stadionas)

...

Re: Moterų futbolas

2013 Bir 07 14:00

Futbolo trenerė J.Kličiūtė į darbą eina kaip į šventę
I.Butautas/sportas.info

Kauno futbolo mokyklos mergaičių, Lietuvos moterų ir devyniolikmečių merginų rinktinės trenerė, buvusi futbolininkė ir pradedanti teisėja, aktyvi judėjimo „Moterys už futbolą" dalyvė. 29 metų Jolita Kličiūtė spėja visur ir nesigaili nė vieno savo pasirinkimo. Su tuo teko susitaikyti ir jos draugui kariškiui.

Žaidėja

Tiesa, prieš tai, kai mergina pirmą kartą pateko į futbolo treniruotę, futbolas jai buvo niekas.

„Į futbolą aš atėjau prieš 16 metų. Pradėjau žaisti Ukmergėje, tiksliau Šventupėje, - ten kur ir atgimė moterų futbolas. Mano pirmasis treneris Vytautas Tutlys atėjo į kūno kultūros pamoką rinkti mergaičių žaisti futbolą. Aš nesusidomėjau, pasakiau - ne, aš - mergaitė ir tikrai futbolo nežaisiu. O visos bendraklasės nuėjo. Jos mane vis kalbino, kol pagaliau, kad jos nuo manęs atstotų, po trijų mėnesių nuėjau ir aš pabandyti. Maniau tik pasižiūrėti, bet man iš karto davė aprangą ir pasakė - rytoj važiuojam į rungtynes. O aš juk nieko nemoku. Žinojau tada tik tai, kad futbolas žaidžiamas kojomis... Grįžusi namo pasakiau mamai. Ji manęs neišleido. Todėl kitą kartą nuėjau grąžinti aprangos. Bet niekas iš manęs jos nepriėmė - taip aš ir likau komandoje. Ir taip susirgau šiuo žaidimu, kad dabar man futbolas - viskas. Dabar iš visų tų sportavusių mergaičių aš likau viena. Ta, kuri labiausiai nenorėjo..." - apie gyvenimo paradoksą pasakojo J. Kličiūtė.

Iš Ukmergės dabartinė trenerė studijuoti išvyko į tuometę Lietuvos kūno kultūros akademiją. Nors svarstė, ar ne geriau vykti į Šiaulių pedagoginį universitetą. Mat tame mieste - stipriausia ir profesionaliausia šalies moterų futbolo komanda.

„Aš turėjau galimybę pasirinkti studijuoti Šiauliuose ir žaisti vietos „Gintroje", bet norėjau arčiau namų ir pasirinkau Kauną. Ir po mokslų likau tame mieste. Ir vėl išėjo taip, kaip neplanavau. Visada sakiau, kad trenerės darbas - ne man, kad aš negaliu dirbti su vaikais. Net nesirinkau trenerės specialybės, įstojau į socialinę pedagogiką. Po pirmo kurso gavau pasiūlymą padirbėti su Kauno merginų komandą „Žara". Gavau valandų futbolo mokykloje ir taip išėjo, kad dirbu tą darbą, kurio dirbti nesitikėjau", - kalbėjo J. Kličiūtė.

Trenerė

Tiesa, paties futbolo žaidimo prieš porą metų J. Kličiūtei teko atsisakyti. Viskam nepakako laiko ir teko rinktis - ar komandą treniruoti, ar treniruotis pačiai.

Nugalėjo materialiniai motyvai. Lietuvoje nėra profesionalių futbolininkių, kurios gyventų iš žaidimo.

„Profesionaliausias Lietuvos moterų futbolo klubas yra „Gintra". Dar ir ta pati Ukmergė. Tenai už maistą sumoka. Bet ne Kaune. Kaune niekam neįdomus moterų futbolas - mes ir aprangas pačios perkamės, ir už autobusą reikia mestis kur nors važiuojant. Tėvai merginoms padeda", - pasakojo J. Kličiūtė

Buvusi futbolininkė dirba ne tik futbolo mokyklos trenere. Ji yra ir Lietuvos U19 rinktinės vyr. trenerio asistentė. Šiemet J. Kličiūtė debiutavo dar vienose pareigose: kaip moterų rinktinės vyr. trenerio asistentė.

„Visada maniau, kad būnant trenere reikia labai daug kantrybės, ypač dirbant su panelėmis. Tiesa sakant, su vaikinais dirbti neteko, bet kiek su treneriais pakalbu, tai su mergaitėmis - sunkiau. Jos kaprizingesnės. Štai šiandien per treniruotę matau: nepatenkinta viena, nepatenkinta kita. Atrodo, jau šį kartą darėme tai, ką jos norėjo - žaidėme futbolą visą treniruotę. Paklausiau - kas atsitiko? Sako: „Neturiu nuotaikos..." Kai pradėjau dirbti trenere, ėmiau puikiai suprasti savo trenerį, suprantu, kodėl jis ant mūsų surikdavo", - kalbėjo J. Kličiūtė apie savo darbo kasdienybę.

Tačiau darbu mergina nesiskundžia. Veikiau - giria: „O šiaip aš esu labai patenkinta savo darbu. Galiu tvirtai pasakyti, kad dirbu mėgstamą darbą. Aš į jį važiuoju kaip į šventę."

Teisėja

„Pernai ėmiau teisėjauti. Kol kas didelio noro, užsidegimo nėra, bet kai prisimenu, kaip atėjau į futbolą, kaip tapau trenere, tai ir klausiu savęs, ar nebus taip pat ir su teisėjavimu... Mane į teisėjas pastūmėjo dabar teisėjaujantys kolegos", - pasakojo J. Kličiūtė.

Dažniausia teisėjos J. Kličiūtės vieta - už aikštės linijos. Pagrindiniam aikštės teisėjui ji padeda per berniukų ir vyrų rungtynes.

„Man kol kas tenka teisėjauti berniukams, jauniams. Pernai buvo didelis iššūkis. Paskyrė teisėjauti vyrams - trečios lygos mėgėjams. Ir patekau į tokias rungtynes, kur susimušė komandos... Pamenu, stoviu ir galvoju - ką aš čia veikiu?.." - pasakojo teisėja.

Ji sakosi negirdėjusi kokių nors vyrų įžeidimų ar nepasitikėjimo tuo, kad jiems teisėjaus moteris.

„Kolegės pasakojo, kad anksčiau vyrai nesuprasdavo, kaip gali būti, kad moteris - teisėja. Bet šiais laikais aš bent jau asmeniškai nepatyriau negatyvaus požiūrio ar replikų - ką ji čia veikia? Gal dėl to, kad mane, kaip trenerę, futbolo Kaunas žino, todėl elgiasi kultūringai. Nebent pasako: „Jolita, kiek tu darbų gali dirbti: ir treniruoji, ir teisėjauji?"

Draugas

J. Kličiūtė gyvena su draugu. „Jis yra kariškis. Tad nėra nusiteikęs prieš sportą. Iš pradžių paburbėjo. Sakė: „Kolegos stebisi, kaip mano draugė žaidžia futbolą?" Paklausiau, ar jam gėda dėl to? Sako: „Ne. Aš didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kad tu tokia esi, nes tu esi kitokia nei kitos", - pasakojo futbolo trenerė.

J. Kličiūtės draugas nepyksta netgi dėl to, kad ir savaitgaliais Jolita kartais laiką leidžia su savo auklėtinėmis.

„Dėl varžybų, treniruočių tenka aukoti laisvalaikį, atsisakyti gimtadienių, susitikimų su draugais. Bet jis viską supranta, žino ką pasirinko, su kuo gyvena", - tvirtino futbolui atsidavusi mergina.

...

Re: Moterų futbolas

2013 Bir 12 11:16

الأردن - الكويت 21 - 0
Moterų futbolas, Jordanija 21 : 0 Kuveitas.




Lietuvoje moterų A lygoje irgi visko yra buvę, bet, kad taip... :mrgreen:

...

Re: Moterų futbolas

2013 Rgp 07 16:04

Blogai » Kamilė Vaičiulaitytė 2013-08-05 09:22 (prieš 2 d.)
Kamilė Vaičiulaitytė
Futbolininkė

Merginos irgi gali žaisti futbolą!
http://sportin.lt/blogai/kamile-vaiciul ... i-futbola/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sveiki, mieli skaitytojai, vienaip ar kitaip atklydę į šį blog'ą! Aš esu aštuoniolikmetė mergina, turinti netradicinę dailiajai lyčiai svajonę - žaisti futbolą.
Galbūt jums daug neteko girdėti apie merginų futbolą Lietuvoje. Teko sutikti nemažai žmonių, kurie nežinojo apie mūsų, futbolisčių, egzistavimą. Šiame blog'e jus trumpai supažindinsiu.

Moterų futbolas Lietuvoje turi dvi lygas: aukčiausiąją ir pirmąją. Šiose lygose žaidžia 20 komandų. Komandų yra ir daugiau, tik ne visos dalyvauja minėtose lygose. Džiugu pranešti, kad norinčių žaisti futbolą skaičiai auga. Taip pat mes dalyvaujame tarptautinėse varžybose su jaunių (u-17 ir u19) rinktinėmis ir su moterų nacionaline komanda.
Netgi turime savo judėmiją "Moterys už futbolą", kurį palaiko daugiau nei 3 tūkstančiai žmonių.
Drąsiai galiu teigti, kad Lietuvoje merginos gali žaisti futbolą. Ir tobulėti yra kur. Kelias, nueitas nuo pirmos, vietinės komandos iki nacionalinės rinktinės, gali būti labai svarbus žmogaus gyvenime. Šis kelias suformavo mano asmenybę, taip pat suteikė galimybę pažinti daug nuostabių žmonių, kurie man tapo brangūs, kurių nenorėčiau paleisti toli nuo savęs.

Suteikė galimybę pakeliauti, pamatyti futbolo kultūrą, išbandyti jėgas ir tėvynėje, ir svetur, pasivaržyti tiek su merginomis, tiek su vaikinais. Suteikė galimybę atsiskleisti. Ir svarbiausia - suteikė džiaugsmo. Labai labai daug džiaugsmo.
Taigi ši sporto šaka išskėstomis rankomis laukia aktyvių, drąsių, komandinio darbo ištroškusių, nenustygstančių vietoje merginų. Manau nepasigailėsite pabandę. Galbūt tarp jūsų, mieli skaitytojai, atsirado ir skeptikų, kurie mano, kad futbolas - ne "bobų" žaidimas. Eh, kaip aš mėgstu su jumis ginčytis...
Mielas skeptike, kojos nuo "fūlės" neklišėja, jos tampa dailesnės, susiformuoja tonusas. Na, manęs jūs galite ir neklausyti, esu jauna ir kvaila, tačiau patys medikai rekomenduoja šį sportą merginoms, kadangi dirba beveik visos raumenų grupės, vystosi ištvermė, tampame atsparesni ligoms, gerėja širdies darbas, o pats futbolas nėra monotiniškas ir reikalauja bendravimo.

Nepykit už šią mini agitaciją, bet galbūt ji privers nors vieną tėvelį pakeisti nuomonę ir nebedrausti dukrai žaisti fubolą. Kodėl mūsų svajonės turi būt varžomos visuomenės sukurtų stereotipų? Aš tikiu: VISI SKIRTINGI - VISI LYGŪS

...

Re: Moterų futbolas

2013 Rgp 07 16:05

esu aštuoniolikmetė mergina, turinti netradicinę dailiajai lyčiai svajonę
Kai buvau maža mergaitė irgi svajojau žaisti futbolą. :mrgreen:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Moterų futbolas

2013 Rgp 07 16:16

Mano dukra (8 m.) labai nori žaisti. Bandysiu suteikti sąlygas.

...

Re: Moterų futbolas

2013 Rgp 07 16:22

Mano dukra (8 m.) labai nori žaisti. Bandysiu suteikti sąlygas.
Trenerio gero reikia pirmai pradžiai. Ir, kad tik būtų noro užsiimti sportu mažei. :D Visa į tėvuką. :mrgreen:

Žalgiris
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2013 Lie 24 10:53
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Moterų futbolas

2013 Rgp 07 19:16

Juokinga. :D Reikia suteikt salygų. :mrgreen:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Moterų futbolas

2013 Rgp 08 09:24

Nematau nieko juokingo - viskam reikia pinigo.

Grįžti į