Naujienos

Moderatorius: Respublik

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Naujienos

2023 Gru 06 21:24

Kad jau sugrįžo šitas projekas Dembavoje, tai įdomu ar bus padaryti pokyčiai, nes kai buvo teikiama paraiška finansavimui, tai teko matyti, kad jisai buvo suplanuotas statyti jau kaip nebepilnų matmenų.
Skamba tai aišku įdomiai:
Jei viskas seksis gerai, tikimasi, kad Dembava jau 2025-aisiais turės modernų 0,93 ha sporto aikštyną Guobų gatvėje. 22,7 aro užims futbolo aikštė, beveik 6 arus – teniso aikštė, kiek daugiau nei penki arai numatyti krepšinio aikštelei, o 2 arų plote įsikurs padelio aikštelė. Taip pat bus vieta treniruokliams, liks ir vaikų žaidimo aikštelė, vietos automobiliams. Numatyta įrengti vaizdo stebėjimo kameras, apšvietimą. Žiūrovai žaidžiančiuosius galės stebėti lengvų konstrukcijų 51 vietos tribūnoje. Stadionas bus pritaikytas ir turintiems negalią žmonėms.
https://sekunde.lt/leidinys/sekunde/sta ... paliaubas/
Kažkas nuvogė 0.57 hektaro. Bet net ieškodamas optimizmo, visgi aš negaliu įžvelgti, kad čia būtų įgyvendinama pilnų matmenų aikštė :( .

Reiktų aišku pasakyti, kad Dembava jau turi pilnų matmenų aikštę - tiktia jinai yra įkurta veikiančiose Karaliaus Mindaugo kareivinėse. Bet tuo pačiu pilna laisvos žemės aplinkui hidrometeorologijnę stotį įrengti kad ir visą kompleksą su dar kokiomis penkiomis pilnų matmenų aikštėmis šalia pagrindinės gyvenvietės gatvės ir ieškoma kažkokių netinkamų užviečių!..

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Naujienos

2023 Gru 09 19:32

Klaipėdoje bus statomas dengtas futbolo maniežas, savivaldybė pasirašė sutartį dėl projektavimo paslaugų. Kaip BNS informavo Klaipėdos savivaldybė, naujas statinys planuojamas Baltijos prospekte, šalia Baltijos gimnazijos.
Klaipėdos maniežo statyba planuojama kainuos 7.5 milijonus eurų, jį užbaigti tikimasi 2025 metų rudeniui.
Klaipėdos savivaldybė visgi sekantiems metams paskyrė €300 tūkst. maniežo prie Baltijos/M.Mažvydo gimnazijų (Baltijos pr. 51) darbams, kad ir ką tokia suma reikštų.

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Naujienos

2023 Gru 24 01:19

Klaipėdos savivaldybė visgi sekantiems metams paskyrė €300 tūkst. maniežo prie Baltijos/M.Mažvydo gimnazijų (Baltijos pr. 51) darbams, kad ir ką tokia suma reikštų.
Administracija paaiškino, kad sutartis su buvusiais projektuotojais yra nutraukta, nes (sakykim nelabai tikiu skaičiumi, bet ok) maniežo kainos projekcija išaugo nuo 10 mil. iki maždaug 40 milijonų, arba beveik dvigubos Šiaulių bei Kauno maniežų statybų kainos.

Dabartinė suma yra skirta iš naujo pradėti projektavimą

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Naujienos

2024 Sau 18 01:33

Nežinau kur geriausia tokį linką kelti, bet labai norėtųsi, kad į tokį finansavimų patektų ne tik mokykliniai aikštynai ar kokio papildomos šakos korto įrengimas aikštyne/stadione X, bet ir apšvietimo ar stogo įrengimo darbai tikruosiuose stadionuose.

Kviečiame teikti paraiškas sporto bazių pagerinimo projektams
https://www.ltusportas.lt/kvieciame-tei ... rojektams/
Nacionalinė sporto agentūra skelbia 2024 m. kvietimą teikti paraiškas sporto bazių pagerinimo projektams, finansuojamiems Sporto rėmimo fondo lėšomis. Projektams iš valstybės biudžeto šiais metais bus skiriama ne mažiau nei 4 milijonai eurų. Prioritetas bus taikomas projektams, kuriais siekiama sporto bazes atverti ir pritaikyti visuomenei.
<...>
Sporto bazių pagerinimo projektų trukmė – ne ilgesnė nei 2 metai nuo sutarties su projekto vykdytoju sudarymo dienos. Minimali skiriama suma vienam projektui – 100 tūkst. Eur, maksimali skiriama suma negali viršyti 500 tūkst. Eur. Taip pat pareiškėjai ne mažiau kaip 25 proc. nuo projekto sąmatos turės prisidėti prie projekto nuosavomis ar kitų šaltinių lėšomis.

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Naujienos

2024 Sau 28 07:48

Siekiama sukurti sporto, sveikatingumo ir rekreacijos kompleksą, kuris tarnautų visam rajonui
https://structum.lt/siekiama-sukurti-sp ... m-rajonui/
Vilniaus rajono savivaldybė siekia pokyčių teritorijoje, esančioje Nemenčinės miesto pietrytinėje dalyje. Teritorija, kaip ir visas miestas, yra apsupta pušynų, dėl to Neries pakrančių centrinėje miesto dalyje pritaikymas rekreacijai, atraktyviam poilsiui būtų paklausus ne tik vietos gyventojams, bet ir keliautojams.

Dėl to šioje teritorijoje norima numatyti sporto paskirties pastatą su baseinu, futbolo stadioną, amfiteatrą ar daugiabučių kompleksą su komercinėmis patalpomis. Pasak savivaldybės, būtent šie miesto vartai galėtų tapti vizitine atviro bendrauti miesto kortele ir įgautų aiškios formos architektūrinę išraišką.

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Naujienos

2024 Kov 02 11:03

Panevėžyje bus pastatytas pirmasis regione futbolo maniežas
https://etaplius.lt/naujiena/panevezyje ... o-maniezas

Panevėžyje bus statomas futbolo maniežas. Panevėžio miesto savivaldybė jau pasirašė maniežo įrengimo darbų rangos sutartį su konkursą laimėjusia UAB „Sversa“.

„Mieste vienas po kito įgyvendinami reikšmingi investiciniai projektai, gerinama Panevėžio sporto infrastruktūra. Dabar uždegta žalia šviesa pirmam Panevėžio regione futbolo maniežui įrengti. Vertiname konstruktyvų bendradarbiavimą su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kuri skyrė lėšų projektui įgyvendinti“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Beržų progimnazijos stadione įrengiant futbolo maniežą bus modernizuojama ten esanti futbolo aikštė, ant jos paklojant sintetinę 110 x 77 metrų futbolo dangą ir sukonstruojant iki 22 metrų aukščio pripučiamą kupolą. Planuojama sumontuoti apšvietimo, vėdinimo, šildymo sistemas, pastačius pagalbinius pristatomus blokus, juose įrengti sportininkų ir trenerių (teisėjų) persirengimo kambarius su dušais, tualetais, medicinine patalpa, tualetais žiūrovams, kitas pagalbines patalpas. Asmenims su negalia bus užtikrinta galimybė patekti, judėti ir naudotis visomis pagrindinėmis bei pagalbinėmis maniežo patalpomis, persirengimo kambariais su asmenų su negalia poreikiams pritaikytomis dušo kabinomis ir tualetais.

Įrengus maniežą bus sudarytos sąlygos miesto bendruomenei, Beržų progimnazijos moksleiviams, futbolo akademijos „Panevėžys“ auklėtiniams ir asmenims su negalia sportuoti ištisus metus, nepaisant jokių oro sąlygų. Ne trumpiau kaip trejus metus po projekto įgyvendinimo, projekto partneriai – VšĮ futbolo akademija „Panevėžys“ ir Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjunga – kiekvieną metų ketvirtį organizuos bent po vieną nemokamą renginį „Bočios diena“ asmenims su negalia ir Panevėžio miesto bendruomenei.

Laisvu nuo užsiėmimų metu futbolo aikštė bus prieinama norintiems savarankiškai treniruotis miesto bendruomenės futbolo mėgėjams, renkamos darželinukų grupės reguliarioms nemokamoms futbolo treniruotėms, dukart metuose organizuojamos nemokamos vaikų futbolo stovyklos visiems norintiems miesto bendruomenės vaikams.

Futbolo maniežo vertė – per 3 mln. 330 tūkst. Eur. Projektas „Pripučiamo futbolo maniežo įrengimas Beržų g. 37, Panevėžyje“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra, lėšomis. Projektui skirta 450 tūkst. Eur, taip pat Švietimo, mokslo ir sporto ministerija iš Nustatytų matmenų dengtų futbolo, regbio ir kitų sporto šakų plėtrai pritaikomų maniežų įrengimo programos skyrė 1 mln. Eur, likusios lėšos – iš Savivaldybės biudžeto.

Šis projektas turės būti įgyvendintas per 2024-2025 metus.

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Naujienos

2024 Kov 02 11:13

Klaipėda įšaldė maniežo projektą.

Biudžetą patvirtino vienbalsiai, dėl strategijos - diskusijos
https://ve.lt/aktualijos/klaipedos-puls ... diskusijos

Nors vakar Klaipėdos miesto taryboje vyko nemažai diskusijų, ar tikrai lėšos paskirstytos tinkamai, visgi 2024-2026 metų strateginiam veiklos planui ir šių metų biudžetui buvo pritarta.

Net septynis siūlymus, kaip būtų galima patobulinti strateginį veiklos planą, turėjęs liberalas Saulius Budinas nesulaukė reikiamo palaikymo.

S. Budinas siūlė numatyti finansavimą minėtame veiklos plane Žardės ir Purmalių piliakalnių sutvarkymui, Jūrininkų poliklinikos, dengto futbolo maniežo, sporto salės Šviesos gatvėje, bibliotekos pietinėje miesto dalyje, pėsčiųjų ir dviračių tilto per Dangės upę ties naująja mokykla Senvagės gatvėje statyboms. Taip pat prašė neatsisakyti Mėlynosios vėliavos programos uostamiesčio paplūdimiuose.

Posėdžio metu buvo akcentuojama, kad visi šie išvardyti projektai nėra išbraukiami iš ilgalaikių planų, tačiau šiuo metu prioritetai yra kiti.

Po ilgų ir karštų diskusijų už Klaipėdos miesto savivaldybės 2024-2026 metų strateginį veiklos planą balsavo 20 Tarybos narių, 7 susilaikė.

„Suplanuoti darbai ir investicijos nukreipiami tiek į infrastruktūros projektus, tiek į gyventojams reikalingų paslaugų užtikrinimą ir plėtrą“, - sako Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.
Lyg ir forume liko nepaminėta:

Taupote mūsų pinigus? O kas jūsų prašė?
https://www.atviraklaipeda.lt/2023/11/0 ... usu-prase/

Pastarajame Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimti sprendimai dėl miesto strateginio plano pakeitimo.<...>

Tarybos posėdyje buvo svarstomi siūlomi pinigų perskirstymo pakeitimai. Tada ir paaiškėjo, kad viešojoje erdvėje sklandantys gandai apie stabdomus darbus – tikra tiesa. Panašu, kad naujųjų miesto socialdemokratų bei Remigijaus Žemaitaičio į miesto tarybą atvestų bendražygių aklu pritarimu dabartiniams miesto vadovams jau niekas neabejoja. Jų balsai ir lėmė, kad gandai virstų faktu.

Lengva ranka sustabdyti jau pradėti svarbūs miestui projektai: Jūrininkų sveikatos priežiūros centro statyba, Baltijos prospekto bei Taikos prospekto žiedinės sankryžos rekonstravimo darbai, naujos sporto salės statyba Kretingos g., dengto futbolo maniežo statyba. Giliai į stalčių grūdami kiti miesto planai, prie kurių nežinia kada bus grįžtama
Klaipėdos savivaldybė visgi sekantiems metams paskyrė €300 tūkst. maniežo prie Baltijos/M.Mažvydo gimnazijų (Baltijos pr. 51) darbams, kad ir ką tokia suma reikštų.
Administracija paaiškino, kad sutartis su buvusiais projektuotojais yra nutraukta, nes (sakykim nelabai tikiu skaičiumi, bet ok) maniežo kainos projekcija išaugo nuo 10 mil. iki maždaug 40 milijonų, arba beveik dvigubos Šiaulių bei Kauno maniežų statybų kainos.

Dabartinė suma yra skirta iš naujo pradėti projektavimą

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Naujienos

2024 Kov 13 11:26

Futbolo ateitis Ignalinoje
https://aina.lt/futbolo-ateitis-ignalinoje/
Kalbėta ir apie infrastruktūros atnaujinimą. Ignalina, kaip pastebėjo LFF atstovai, neturi tinkamo stadiono, kuris tiktų žaisti futbolo varžybas 11 prieš 11-ka.

Meras L. Ragaišis akcentavo esminį dalyką ,,<...>Kalbant apie infrastruktūrą, tai naujo stadiono statyba tikrai nėra numatyta mūsų strateginiuose planuose. <...>Taigi, racionaliai skaičiuojant, protingiau būtų vežti vaikus į Visagino futbolo bazę. Futbolo akademijos filialo steigimo klausimą galima svarstyti…“,– kalbėjo meras.

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Naujienos

2024 Kov 15 16:35

Paaiškėjo futbolo maniežo projektavimo darbų nutraukimo kaina
https://www.atviraklaipeda.lt/2024/03/1 ... imo-kaina/

33 679,82 Eur – tiek miesto žmonėms kainuos Klaipėdos savivaldybės sprendimas nutraukti dengto futbolo maniežo, Baltijos pr. 51, statybos projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų sutartį. Šie pinigai bus sumokėti už jau padarytus projektavimo, kuris greičiausiai, niekada nebus realizuotas, darbus.

„Šalys susitaria, kad nutraukus sutartį visos šalių tarpusavio prievolės pagal sutartį, išskyrus nurodytas šiame susitarime, pasibaigia, šalys viena kitai nereikš reikalavimų ir (ar) pretenzijų dėl sutarties (ne)vykdymo)”, – rašoma vasario pabaigoje pasirašytame savivaldybės ir UAB „SRP Projektas“ susitarime.

99 970,2 Eur vertės sutartis dėl projektavimo su šia bendrove buvo pasirašyta dar praėjusios kadencijos miesto valdžios 2022 m. spalio pradžioje. Pastaroji tikėjosi šį objektą pastatyti už daugiau nei 7,5 mln. eurų. Du milijonus eurų tikėtasi gauti iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos patvirtintos programos. Buvo planuojama, jog dengtas futbolo maniežas turėtų 1500 vietų ir atitiktų minimalius LFF A lygos varžybų reikalavimus, aikštės dydis siektų 105 m x 68 m. Naujuoju maniežu galėtų naudotis ne tik uostamiesčio futbolo klubai, varžybose dalyvaujančios komandos, bet ir šalia esančių Pempininkų rajono mokyklų mokiniai ar kiti pietinės miesto dalies futbolo mėgėjai. Maniežą prižiūrėtų Klaipėdos sporto bazių valdymo centras.

„Klaipėdos savivaldybės infrastruktūros plėtros skyriaus specialistų, kuriais abejoti negaliu, duomenimis, futbolo maniežo statybos kainuotų daugiau nei 30 milijonų eurų. Gavus pirminius projektinius pasiūlymus ir preliminarią galimą statybos kainą, kuri siekia 40-50 mln., tęsti projektą buvo atsisakyta. Antra, pilnų matmenų futbolo maniežas, koks jis buvo numatytas, net nebūtų tilpęs suplanuotame sklype. Priešingai nei teigia oponentai, dengto futbolo maniežo statybos nėra išbraukiamos iš planų, laikinai tik sustabdomos. Suprantame objekto svarbą sportuojančiam jaunimui, ieškome alternatyvų ir kai tik jas rasime, pradėsime statybas“, – taip tokį sprendimą vasario pabaigoje savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ aiškino Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Naujienos

2024 Bal 03 15:45

Kitoks Klaipėdos valdžios požiūris jau atsiėjo apie pusę milijono
https://www.atviraklaipeda.lt/2024/04/0 ... -milijono/

Grįžti į