mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Ne į temą

2019 Rgs 22 15:43

Gerbiamieji man dabar tikrai reikia pagalbos tai rašau čia, taip nutiko, kad sugedo šaldytuvas, pradžioje viršutinė dalis pradėjo nebešaldyti, paskui kaip ir kamera pradėjo streikuoti, sakau išvalysiu gal kas užsikišę, na išvaliau, įjungiau, lyg ir šaldė, bet kažkoks vandens vaikščiojimo garsas atsirado, apžiūrėjau bet niekas niekur neleidžia ir nuėjau gult ir naktį įvyko sprogimas, atsikėliau nuėjau nu lyg niekur niekas nesprogo ir ką pasakysi, diena sugrįžau kažkas lyg šaldytuve veikia, viskas atsileidę, pradėjau skaityti forume ir supratau kad šaldytuvui jau visiškos mišios. Kokį šaldytuvą rekomenduotumėte pirkti ir ką man daryti jį laikyti įjungta ar išjungta ? aš bent jį išjungiau nes chui pariši kas ten su juo vyksta. Kokius jūs šaldytuvus turite ? pas mane Atlant 13 metų ištarnavo, bet suprantu, kad čia jau jam kaip ir viskas. Nes įjungus ir išjungus ir elektronika gryba pjauna tai rodo kad įsijungusi lemputė alarm tai užgęsusi. Žodžiu visiškas šūdas ir dar priedu sergu

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ne į temą

2019 Rgs 22 15:51

gerai kad išjungei, negalima laikyti įjungto sugedusio daikto

modelio čia tau niekas nepasakys - žiūrėk kiek turi pinigų ir rinkis tau tinkamiausią variantą (dydis, kamerų išdėstymas ir pan.) pagal kišenę

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Ne į temą

2019 Rgs 22 16:05

Kaip dabar išaiškėjo tai ir dalį maisto teks išmesti.....

Montis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2018 Geg 08 11:13
Palaikoma komanda: rinktine

Re: Ne į temą

2019 Rgs 25 19:29

Ilgai ir as svarsciau apie naujo saldytuvo pasirinkima. Bet kazkaip apsistojau ties snaige. Parduotuveje pazystamas konsultantas sake, kad tai paprastas ir gerai tarnaujantis, plius jei prireiktu, ju servisas nesudetingas. Tad nusipirkau net pigesni nei planavau. Kaip ir daugeli prekiu, pirkau internetu nes ten geriausia kaina dazniausiai randu

edviu
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2023 Bir 23 08:58
Palaikoma komanda: žalgiris

Re: VERTA DEMESIO!

2023 Bir 24 12:40

ech, teks naujo šaldytuvo ieškotis, gal rasit kas dovanoja pvz. mes daug daiktų imam dovanojamų, susitvarkom, jei reikia. aišku baldus lengviau, yra priemonių tvarkymui, bet ir technikai manau rasit

Grįžti į