bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Ne į temą

2011 Geg 06 10:55

Летом в Эстонию могут приехать киевское "Динамо" и московский "Спартак"
http://www.cissoccer.com/news/9926.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Начиная с этого лета, в Таллинне ежегодно будет проходить товарищеский турнир с участием чемпиона Эстонии по футболу и сильных клубов из Восточной Европы. Как стало известно порталу rus.err.ee из своих заслуживающих доверия источников, в этом году турнир пройдет с 5 по 8 июля. Эстонию на нем представит таллиннская "Флора", а в числе зарубежных гостей ожидаются киевское "Динамо", московский "Спартак" и "Стяуа" из Бухареста.

"Турнир состоится на 99 процентов, но состав участников еще может поменяться. И если с приездом киевлян проблем возникнуть не должно, то "Спартак" ввиду неопределенности с главным тренером может отказаться. В этом случае его заменит другой сильный клуб", - сообщил источник.

В Эстонском футбольном союзе (ЭФС) автору этих строк подтвердили, что турнир действительно состоится. "Однако называть имена приезжих команд сейчас рано. Официально пока никто из них не подтвердил свое участие", - сказал собеседник, не сумевший уточнить, по какой системе будет проходить соревнование.

Организовывает турнир частная компания в сотрудничестве с ЭФС. Предполагается, что турнир будет ежегодным.

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Ne į temą

2011 Geg 26 10:07

Čia į temą, bet paprasčiausiai neradau kur įdėti, sugalvokit kas nors naujos temos pavadinimą tokiems straipsniams dėti

Sąžiningos finansinės konkurencijos tyrimas

Atsakydami į UEFA klausimyną galite prisidėti prie Europos profesionalaus futbolo tobulinimo.

Siekdama pagerinti Europos futbolo klubų finansinį stabilumą ir skatinti ilgalaikį planavimą UEFA diegia sąžiningos finansinės konkurencijos principus („Financial Fair Play“). Futbolo klubų aistruoliai kviečiami atsakyti į pateiktus klausimus ir taip prisidėti prie profesionalaus futbolo tobulinimo. Klausimai pateikiami šešiomis kalbomis čia - http://www.tu-chemnitz.de/hsw/sportwiss ... documents/" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 10:44

Siekdama pagerinti Europos futbolo klubų finansinį stabilumą
Kokia čia nesąmonė. Savo ilgais liežuviais jie ims ir pagerins finansinę būklę. Nusišneka žmonės :lol: Reikia juodai dirbti, kad užsidirbtum, o klubai turi finansinių problemų ir Lietuvoje, ir Anglijos 7 lygos komandos, kurios prastai valdomos bankrutuoja, ir Danijoje 5 lygos komandos subyra. Atsirado mat gerintojai :lol: :?:

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 10:57

Siekdama pagerinti Europos futbolo klubų finansinį stabilumą
Kokia čia nesąmonė. Savo ilgais liežuviais jie ims ir pagerins finansinę būklę. Nusišneka žmonės :lol: Reikia juodai dirbti, kad užsidirbtum, o klubai turi finansinių problemų ir Lietuvoje, ir Anglijos 7 lygos komandos, kurios prastai valdomos bankrutuoja, ir Danijoje 5 lygos komandos subyra. Atsirado mat gerintojai :lol: :?:
tu bent apskaitei kas tai fair play principas pries komentuodamas,...

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 11:17

Siekdama pagerinti Europos futbolo klubų finansinį stabilumą
Kokia čia nesąmonė. Savo ilgais liežuviais jie ims ir pagerins finansinę būklę. Nusišneka žmonės :lol: Reikia juodai dirbti, kad užsidirbtum, o klubai turi finansinių problemų ir Lietuvoje, ir Anglijos 7 lygos komandos, kurios prastai valdomos bankrutuoja, ir Danijoje 5 lygos komandos subyra. Atsirado mat gerintojai :lol: :?:
tu bent apskaitei kas tai fair play principas pries komentuodamas,...
Ačiū, kolega, už klausimą.
Taip skaičiau. net į tą klausimyną žiūrėjau, atsakinėjau :) ir galiu išreikšti savo požiūrį į šią koncepciją.
Tai yra teorija :) Aš irgi esu už tai, kad komandos su mažu biudžetu nelįstu į A lygą [Interas, FCK, Atlantas]. Manau, kad jeigu klubas neturi pinigų, tegul žaidžia savo kieme, tegul nejuokina pasaulio.... merdintys klubai :) Juos reikia gelbėti????? Ne, aš manau juos reikia pribaigti. Toto buvo šuo, atgyveno savo šunišką amžių ir nudvėsė- čia aš apie fk Vėtrą :evil:
Tai eilinė koncepcija. Prisiminkite: Europa kovoja prieš rasizmą, mes labai balti ir pūkuoti, pas mus tokio baisaus dalyko nėra. O štai ispanų sirgaliai ant Eto`o pamazgas pildavo ir pildavo. Kovok Tu kiek nori ir už ką nori, bet koncepcijos ir lieka popieriuje, bet stadione ir gatvėje "zakonai" kiti :evil:
Paskutinį kartą redagavo 1 Makenzis. Iš viso redaguota 2011 kartus.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 11:22

nu prie ko cia tie rasizmas, realiai gi paltini nori ir jeigu priims ta istatyma taip ir bus, kad klubai engaletu gauti didziaja dali pinigu is turtingo savininko aka arbamovicius ar arabu sheikus, ir islaidas leistu pagal uzdirbamu pinigu skaiciu va tas ir yra fair play...i ta puse prieme jau del jaunu zaidjeu ugdymo ir pan...

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 11:29

nu prie ko cia tie rasizmas, realiai gi paltini nori ir jeigu priims ta istatyma taip ir bus, kad klubai engaletu gauti didziaja dali pinigu is turtingo savininko aka arbamovicius ar arabu sheikus, ir islaidas leistu pagal uzdirbamu pinigu skaiciu va tas ir yra fair play...i ta puse prieme jau del jaunu zaidjeu ugdymo ir pan...
Aš tą dalyką puikiai suprantu. Rožinių drambliukų svajonės :) "Ant popieiaus" viskas gražu, bet ar tai yra įgyvendinama??? Didžiausią rūpestį jiems kelia Anglijos, Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos lygos. O mes su savo bėdomis jiems visai nerūpime. Neinvestuos Lietuvoje jokie arabų šeichai :)

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 11:34

nu prie ko cia tie rasizmas, realiai gi paltini nori ir jeigu priims ta istatyma taip ir bus, kad klubai engaletu gauti didziaja dali pinigu is turtingo savininko aka arbamovicius ar arabu sheikus, ir islaidas leistu pagal uzdirbamu pinigu skaiciu va tas ir yra fair play...i ta puse prieme jau del jaunu zaidjeu ugdymo ir pan...
Aš tą dalyką puikiai suprantu. Rožinių drambliukų svajonės :) "Ant popieiaus" viskas gražu, bet ar tai yra įgyvendinama??? Didžiausią rūpestį jiems kelia Anglijos, Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos lygos. O mes su savo bėdomis jiems visai nerūpime. Neinvestuos Lietuvoje jokie arabų šeichai, dar ne tiek sukvailėjo :)
ta prasme kas svajones, kad nesugebes priimti tokiu istatu, gal taip gal ne, paziuresim pamatysim, nematau jokiu priezasciu buti skeptisku uefa atveju, pakankamai jie kieti, ypach platini ... o prie ko cia rupim mes ar nerupim istatai tai bendri bus visiems...

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 11:47

Įstatai bus bendri :) Na, ir tegul :)
Visi sutinka, kad Anglijos lyga labiausiai išsigimė, čia geriausias pavyzdys būtų jų nacionalinė rinktinė. Jau nebemoka žaisti angliukai futbolo. Kažkas sugalvojo juos atitraukti nuo alaus bokalų ir į futboloaikšteles juos išvesti :) Juokingi man tokie biurokratų užmojai :)

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 11:56

Įstatai bus bendri :) Na, ir tegul :)
Visi sutinka, kad Anglijos lyga labiausiai išsigimė, čia geriausias pavyzdys būtų jų nacionalinė rinktinė. Jau nebemoka žaisti angliukai futbolo. Kažkas sugalvojo juos atitraukti nuo alaus bokalų ir į futboloaikšteles juos išvesti :) Juokingi man tokie biurokratų užmojai :)
ir kuo cia siejasi tavo sitas postas su finansiniu fair play , ypac antroji jo dalis, kas ten ka bando nuo ko atitraukti, logikos jokios...

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 12:02

Geriau sakyk: peržiūrėjai tą klausimyną??? Kokia Tavo nuomonė???

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 12:09

Geriau sakyk: peržiūrėjai tą klausimyną??? Kokia Tavo nuomonė???
wtf? kam rasinet kazkokias nesamones nesusijusias su tema? net jei ir skyrelis taip vadinas

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 12:17

Geriau sakyk: peržiūrėjai tą klausimyną??? Kokia Tavo nuomonė???
wtf? kam rasinet kazkokias nesamones nesusijusias su tema? net jei ir skyrelis taip vadinas
Nebūk mažvaikis,ir, kai rašai kažkokias nesąmones, tu man pasakyk konkrečiai, ką tu vadini nesąmone???
Aš nesąmone vadinu tą klausimyną. O Tu???
Насколько важным является, по Вашему мнению, положение, при котором отдельные профессиональные
футбольные клубы находились бы в равных финансовых условиях.
Paskutinį kartą redagavo 1 Makenzis. Iš viso redaguota 2011 kartus.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 12:20

Geriau sakyk: peržiūrėjai tą klausimyną??? Kokia Tavo nuomonė???
wtf? kam rasinet kazkokias nesamones nesusijusias su tema? net jei ir skyrelis taip vadinas
Nebūk mažvaikis,ir, kai rašai kažkokias nesąmones, tu man pasakyk konkrečiai, ką tu vadini nesąmone???
Aš nesąmone vadinu tą klausimyną. O Tu???
taigi parasiau, kuo tavo bredai tie apie alu ir anglus susije su finansiniu fair play, o parasyt kad kazkas yra nesamone deidelio proto nereikia...

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 12:30

Šaunuolis, kad įvardijai mano paklydimus. Apie alų ir anglus :) Matau, kad esi įsikandęs tą fair play... Tu, Kary, nevyniok žodžių į vatą, nesimaskuok, atsakyk man kvailam senoliui, kuris nieko nesupranta apie futbolą ir žiauriai nusišneka: Есть ли вообще, по Вашему мнению, смысл в концепции «Financial Fair Play»?

Grįžti į