karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 12:34

Šaunuolis, kad įvardijai mano paklydimus. Apie alų ir anglus :) Matau, kad esi įsikandęs tą fair play... Tu, Kary, nevyniok žodžių į vatą, nesimaskuok, atsakyk man kvailam senoliui, kuris nieko nesupranta apie futbolą ir žiauriai nusišneka: Есть ли вообще, по Вашему мнению, смысл в концепции «Financial Fair Play»?
nieko as neisikandes, nzn koks tu ten senolis, bet itarciau jei tamstai ne kokie 35> ko as nuspet negaliu tai as vyresnis,
jeigu platini pavyks igyvendint finansini fair play, tai poveikis klubiniam futbolui bus didziulis, galima palygint nebent su bosmano byla, o ar jam pavyks ir kaip dabar madinga sakyt "uzteks politines valios", klausimas atviras, na bet speciau (visiskai subjektyviai) kad palaispniui artejama link to ir pirmas zingsnis buvo jaunimo ugdymo fair play (kuris pakankamai puikiai veikia)

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 12:47

Išmintingas ir gudrus žmogus esi, matai mane kiaurai ir dėl metukų beveik nesuklydai :) -+ vieneri :lol:
Europos futbolui reikia permainų, pokyčių. O kaip juos seksis įgyvendinti, tai jau kitas klausimas. Daug gerų norų, bet būtent jais grįstas kelias į pragarą :)

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 12:50

Išmintingas ir gudrus žmogus esi, matai mane kiaurai ir dėl metukų beveik nesuklydai :) -+ vieneri :lol:
Europos futbolui reikia permainų, pokyčių. O kaip juos seksis įgyvendinti, tai jau kitas klausimas. Daug gerų norų, bet būtent jais grįstas kelias į pragarą :)
tas tai taip, nes ilgainiui gali kazkas panasaus i nba ar eurolyga pasidaryt, tokai tipo elito lyga, o visi kiti dzin (kazkuriuo mastu taip jau ir yra)

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 13:03

Aš apie tai ir kalbu, kad visas investicijas pritraukia grandai. Visi stato už nugalėtojus. Juos remia ir arabų šeichai, ir rimtos firmos, moka didžiulius pinigus už reklamą, o visi kiti klubai vargais negalais gyvuoja. Yra tarptautiniai prekiniai ženklai už kuriuos mokami milžiniški pinigai, juk tai yra milijardinė industrija [Mančesterio United marškinėliai ir vėl bus populiarūs Azijoje]. O Lietuva, tos pačios Anglijos žemesnių divizionų komandos prie to pyrago neprieina.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 13:09

Aš apie tai ir kalbu, kad visas investicijas pritraukia grandai. Visi stato už nugalėtojus. Juos remia ir arabų šeichai, ir rimtos firmos, moka didžiulius pinigus už reklamą, o visi kiti klubai vargais negalais gyvuoja. Yra tarptautiniai prekiniai ženklai už kuriuos mokami milžiniški pinigai, juk tai yra milijardinė industrija [Mančesterio United marškinėliai ir vėl bus populiarūs Azijoje]. O Lietuva, tos pačios Anglijos žemesnių divizionų komandos prie to pyrago neprieina.
is dalie milijardine idnustrija kaip tamstos pamientas man utd ar liverpool, is dalies tokiu tipo prestizo zenklu kai man city, nes tie tai dar ilgai jauciu i pliusa neis ir jokio pelno neduos...kiek kitokai situacija su ispanu grandais, nes apstarieji neturi savininko ir veikia panasiai kaip všį lietuvoje koks...

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Ne į temą

2011 Geg 27 13:20

Sutinku, kad Anglijoje ir Italijoje situacija ne pati palankiausia... bet tie kurie pardavinėja marškinėlius, užsidirba gražaus pinigo, nesvarbu, kad tie pinigai nepatenka į United ar kito klubo biudžetą. Kapitalistai nori užsidirbti ir ten iš visko daromas pinigas. Pas mus Lietuvoje ar VšĮ, ar fk, vienintelis tikslas yra išmelžti savivaldybių biudžetus, tik tiek sugeba. dažnai net futbolas tokiems veikėjams visai nerūpi. deja, pirštais negaliu badyti....





bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Ne į temą

2011 Bir 29 00:06

Absoliučiai ne apie futbolą, bet tinka kai kuriems mūsų forumo veikėjams: Исследователи выяснили, почему тролли в интернете ведут себя так гнусно (http://prokopovi.ch/content/%D0%B8%D1%8 ... 0%BD%D0%BE" onclick="window.open(this.href);return false;)

Paveikslėlis

...

Re: Ne į temą

2011 Bir 29 12:08

[quote="bronius"]Absoliučiai ne apie futbolą, bet tinka kai kuriems mūsų forumo veikėjams: Исследователи выяснили, почему тролли в интернете ведут себя так гнусно[quote="bronius"]
Jeigu buciau labai protingas, galeciau pagalvoti, kad tai akmenukas i mana darza, nes zaliai balti marsieciai mane vadina troliu. Zinai, pasakysiu taip, kad jeigut nori geru rezultatu, tai reikia nuolat treniruotis. Jeigu uzkliuvo tai, kad mokiausi isikelti video ir butent siame skyriuje ne i tema, tai jau atskira kalba. Mergytes futbolo aiksteje visai prie futbolo tinka, nebent yra kitaip mastanciu.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Ne į temą

2011 Bir 29 12:24

Gerai, kad esi savikritiškas, bet šis postas nebuvo taikomas išskirtinai tau. Aš stebiu forumą ir matau, kad pastabas supratai ir stengiesi būti naudingas. Kaip bus ateity, žiūrėsim.. O mergytės yra gerai - praskaidrina niurią futbolo padangę.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ne į temą

2011 Bir 29 12:26

Absoliučiai ne apie futbolą, bet tinka kai kuriems mūsų forumo veikėjams: Исследователи выяснили, почему тролли в интернете ведут себя так гнусно (http://prokopovi.ch/content/%D0%B8%D1%8 ... 0%BD%D0%BE" onclick="window.open(this.href);return false;)

Paveikslėlis
http://itbaze.lt/interneto-gidas/5662-m ... r-trolinti" onclick="window.open(this.href);return false;

galima moskliskai paaiskint ;)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Ne į temą

2011 Bir 29 13:07

90min.lt - lietuviško futbolo trolių diskusijos... :lol: Net mūsų prezidentą reiktų jiems priskirti, pvz. su Stankevičiumi ten neblogai susidirbo.

Grįžti į