programuotojasgf
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010 Rgs 14 23:01
Palaikoma komanda: FBK Kaunas

Re: Nieko rimto

2010 Spa 18 14:26

Atsiprasau, sumaisiau linkus. Tai yra ant tokio persivarziau http://www.fieggen.com/shoelace/overunderlacing.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

tpc
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 13:25
Palaikoma komanda: FBK KAUNAS

Re: Nieko rimto

2010 Spa 18 15:43

siaip turiu select kamuoli tai galiu pasakyt pagal kaina 100lt. geresnio varianto nematau:)
Kaunas Lietuvos širdis http://www.kaunas-ultras.com" onclick="window.open(this.href);return false;

programuotojasgf
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010 Rgs 14 23:01
Palaikoma komanda: FBK Kaunas

Re: Nieko rimto

2010 Spa 18 15:50

aaa, select'as tai mano vaikystes futbolo kamuolys :) Tiek mokykloj tiek futbolo mokykloj budavo butent sitas kamuolys :)

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Nieko rimto

2010 Gru 27 10:25

Prisiminiau, kaip tik kamuolius pas mus mokykloje buvo GoldenStar kamuolys.Išlaikė 16 metų, pamenu daug kamuolių buvo, bet būtent visi imdavo aptriušusi, nuspardyta, daug rungtynių mačiusi kamuolį.Mokykla jau pabaigiau, bet šio kamuolio tikrai nepamiršiu.

programuotojasgf
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010 Rgs 14 23:01
Palaikoma komanda: FBK Kaunas

Re: Nieko rimto

2011 Sau 04 16:32

Buvau tokiam megejiskam turnyrelyje futbolo pries pora savaiteliu, buvo specialiai sales futbolui kamuolys skirtas neblogas, tai tikrai pasijuto skirtumas akivaizdus, kur salej su tam pritaikytu lost o kur su lauko kamuoliu salej lost. Jau isigijau vasarini kamuoli kaledu proga, bet mastau reiktu dar ir salini prisigriebt :)

...

Re: Nieko rimto

2011 Lie 01 13:41

Buvau tokiam megejiskam turnyrelyje futbolo pries pora savaiteliu, buvo specialiai sales futbolui kamuolys skirtas neblogas, tai tikrai pasijuto skirtumas akivaizdus, kur salej su tam pritaikytu lost o kur su lauko kamuoliu salej lost. Jau isigijau vasarini kamuoli kaledu proga, bet mastau reiktu dar ir salini prisigriebt :)
Neteko saleje futbolo losti, tik ant zoles ir zvyro, smelio. Protingas zmogus roges ruosia ziema, o vasarini kamuoli perkasi ziema.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Nieko rimto

2011 Lie 03 13:46

Aš salės futbolo žaidėjas,nors ir studentu lygos, bet geriau sekasi lošti ant žolės.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Nieko rimto

2011 Lie 03 13:51

klausykit aš parduotuvėj mačiau tokį stebuklą plaukuota futbolo kamuoli, geltonas toks, žinot, kaip yra lauko teniso kamuoliukai, bet ten jau visas kamuolys ant šono užrašyta football ball, pagal tai ir sprendžiu, kad tai futbolo kamuolys.Kas ten per dalykas ir kam jis skirtas man įdomu?

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Nieko rimto

2011 Lie 03 14:01

klausykit aš parduotuvėj mačiau tokį stebuklą plaukuota futbolo kamuoli, geltonas toks, žinot, kaip yra lauko teniso kamuoliukai, bet ten jau visas kamuolys ant šono užrašyta football ball, pagal tai ir sprendžiu, kad tai futbolo kamuolys.Kas ten per dalykas ir kam jis skirtas man įdomu?
ant asfalto zaist, bent jau kai italijoj buvau italai ant asfalto su tokiais zaisdavo, jis atsoka silpniau patogu ant kietos dangos valdyti...

...

Re: Idomybes ir keistenybes

2014 Lap 20 13:09

šiandien 90min.lt reklamose KRŪTŲ DIDINIMAS.. joo, gal kuris forumietis susidomės.. :mrgreen:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Idomybes ir keistenybes

2014 Lap 20 13:21

Turbūt dėl šito tavo posto šiandien atsirado reklama apie krūtų didinimą :)
man tai atrodo, kad tuoj EJ pradės didintis papus, putlintis lūpas ir ant špilkų vaikščioti, nes kai su tokiom kalendorinėm susideda, tai vyriškumo nebesimato.. :evil:
:

...

Re: Idomybes ir keistenybes

2014 Lap 20 13:28

Turbūt dėl šito tavo posto šiandien atsirado reklama apie krūtų didinimą :)
man tai atrodo, kad tuoj EJ pradės didintis papus, putlintis lūpas ir ant špilkų vaikščioti, nes kai su tokiom kalendorinėm susideda, tai vyriškumo nebesimato.. :evil:
:
man atrodo, kad ne mano nuopelnai čia.. :roll:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Idomybes ir keistenybes

2014 Lap 20 13:30


man atrodo, kad ne mano nuopelnai čia.. :roll:
Ne tavo. Jankausko su Viktorija.

...

Re: Idomybes ir keistenybes

2014 Lap 20 13:33

- cha cha.. per žiemą ir aš galėčiau didinti papus, kol futbolo nebus..

Paveikslėlis

...

Re: Idomybes ir keistenybes

2014 Lap 20 13:34


man atrodo, kad ne mano nuopelnai čia.. :roll:
Ne tavo. Jankausko su Viktorija.
tegul jie abu eina ir pasididina.. :mrgreen: vaikščios už rankyčių susikibę ir bus didžiapapiai :P

Grįžti į