Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 15 15:18

Buvo ir atvejis, kai įkėlei mano nuotrauką į forumą be mano pritarimo, teisės eksperte. :o
Tipo, ten tavo? Gavojau, kad 100 proc. feikas. :)
Kai FB profilyje yra tik viena foto, tai kelia tokiu minciu, kad "padstawa".. :roll: :idea:

Be to negali buti tokiu fainulku, kurie bent is tolo prilygtu groziu ir protu man. 8-) :lol:
Ir dar įsivaizduok kai į balius einu, tai cioces be akinių atsivedu, tai galutiniam variante net neprilygstu, o dar ir geresnis esu???? :shock: :shock: :o

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 15 15:21

Ir dar įsivaizduok kai į balius einu, tai cioces be akinių atsivedu, tai galutiniam variante net neprilygstu, o dar ir geresnis esu???? :shock: :shock: :o
Jeigu ciociu kojos iki kaklo ir dar blaivos pasiraso su tavimi i miesta kazkur iseiti, tai gal ne toks jau slykstukas esi. :)
Bet man fainumu tai abejoju ar prilygsti. sakyciau, kad jaunas pacukas, giriasi senam vilkui, koks grazutis galimai esi. :lol:
Bent jau FB parodytum tas cioces, o tai abejoju del ju buvimo.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 15 21:21


Su manimi jokiu problemu nera. Paranoja, kazkam, Net i policija kreipiasi.
Vilniaus 6-asis nustate, kad as ne prie ko, o bronius mandravoja.
Jam giliai dzin. Kai tave kas sugalvos pakisti, man irgi bus giliai dzin.

p.s. radau viena, ruosk pinigus. rasiu ir kitus
Čia forume pasirodo razborkės vyksta su policijos įsikišimu, grasinimais, pinigų prievartavimais, hakinimais. Net nesitiki, kad aplinkui tokios intrigos. Cezis tuoj visus apkaltins sąmokslu prieš jį pareikalaudamas kompensacijos : maikučių, tušinukų, šalikėlių, 20 accountų ir , kad visi tekstus kopintų iš kitų puslapių plius paryškindami spalvotai antraštes.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 15 21:25

Neturiu žalio supratimo apie kokias policijas anas rašo, bet jau kelintoje vietoje apie tai mini. Turbūt prisidirbo ir kitur. Nieko keisto..

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 15 21:39

Anksčiau dar rašydavo, kad kelios bankrutuojančių futbolo klubų kontoros jo klanui pinigų skolingos. Minėjo, kad jau už gerklės prigriebė ir tuoj visi išgirsime Cezio žygdarbius. Bet nieko taip ir neišgirdome. Gal į nosį gavo nuo tų bankrutavusių.

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 15 21:42

Iš manęs jis nieko nereikalaus, kol mane pažįstat, tai visi ramūs galit būt :)

Senukas
Pranešimai: 1873
Užsiregistravo: 2010 Kov 16 10:27
Palaikoma komanda: Kruoja

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 15 21:46

Reiks mums su Ceziu tvarka padariti viena karta,nes tvarkos nera cia :roll:

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 15 21:58

Reiks mums su Ceziu tvarka padariti viena karta,nes tvarkos nera cia :roll:
Trūksta tvarkos? Siūlyk, gal atsižvelgsim į pasiūlymus

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 15 22:20

Tvarkos neįvesi, nes vyksta paprasčiausi kivirčai, o už kivirčus niekas nebaudžia. Nei keiksmažodžių, įžeidinėjimų nematau, taigi tvarka čia yra. O kivirčai, lai lieka, čia kaip telemunda presenta

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 17 10:38

Neturiu žalio supratimo apie kokias policijas anas rašo, bet jau kelintoje vietoje apie tai mini. Turbūt prisidirbo ir kitur. Nieko keisto..
As visada baltas ir pukuotas. 8-) Viena merga, su kuria "pasportuodavayu", grasinosi policija.
Noredavo ji dovanu, sakydavo nupirk ta, ana, suknele, batelius, rankinuka (ne is turgaus), ar laikroduka uz 3 stukes, o paskui ir masinos uzsimane, tai teko pasiusti toli toli. Mergyte driso siaustis. Patyre didele geda.

PRASYMAS

Kadangi Tobex viesai parase, kad as is kazkokiu mergaitisku accountu cia rasiau, tai gal paraso konkreciai.
Atrase man labai ilga GRAMOTA, o vartotojo vardo nepaminejo. Tokie kaltinimai yra absurdiski.
Prasyciau ivardinti tuos moteriskus accountus, su kuriais neva rasyta arba tegul atsipraso.
Taigi, arba rasom, varda, arba atsiprasom. Nepakesiu jokiu absurdisku plektinimu.
Anksčiau dar rašydavo, kad kelios bankrutuojančių futbolo klubų kontoros jo klanui pinigų skolingos. Minėjo, kad jau už gerklės prigriebė ir tuoj visi išgirsime Cezio žygdarbius. Bet nieko taip ir neišgirdome. Gal į nosį gavo nuo tų bankrutavusių.

Ai, yra viena konrora, tai nubausiu, bet nerasau kada ir kaip. viskas jau apskaiciuota ir pasiruosta. dabar laukiu cempionato pradzios, nes koks malonumas kazka daryti, kai nera futbolo. :geek: Viskam savas laikas. o as niekur, niekada neskubu.
Kodel bankrutuojancios? Net labai gyvubingos tos kontoros ir labai noriai taresi. Todel ir ramu, grazu. Butu mandravoje, tai kitaip viskas klostytusi, bet sarasiuke dar yra keli vardai ir kelios pavardes. Dabar dorosiu Vilniu, kai kitur viskas ramu ir grazu.

Respublik
Pranešimai: 8677
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 17 17:18

Yra nustatytos teisinės procedūros šmeižto atveju, o šiaip gal galite nesiaiškinti santykių forumo komentaruose - patikėkite, tai nėra nei aktualu, nei įdomu

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 17 17:29

iki 2 metu :) kai viesai :D paraso kokia nesamone, kad as is mergaitisko accounto rasau. Nors viena zinote??? Kokiu tikslu Tobex tai raso??? Smalsus esu, tik tiek. paklausiau, koks vartotojo vardas, tai nuo pirmadienio tyla. Jeigu tiesa, tai ko tyleti. Atsiprasymu irgi nesulaukiu.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 17 17:45

žinau, kad būna užsiciklini kaip užsikirtusi plokštelė todėl atsakysiu į tavo norą.

keletas iš tavo galimai naudotų nickų:
Leja
Brisiaus Galas
Smirdžius Nykštukas
Trockij
The Miz

Gali nebesiteisinti daugiau ir nebesibėdavoti kaip tave neteisingai skriaudžia. Susimąstyk kodėl taip nutinka ir ar pats prie to visai nesi prisidėjęs? (retorinis klausimas, nereikia viešai atsakinėti)

Baigiam temą, kitiems ji neįdomi. Neįdomi ir man, bet kai pradėjai į svečius prašytis, tai nusprendžiau paaiškinti kodėl tavęs svečiuose nenoriu.

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 17 17:51

žinau, kad būna užsiciklini kaip užsikirtusi plokštelė todėl atsakysiu į tavo norą.

keletas iš tavo galimai naudotų nickų:
Leja
Brisiaus Galas
Smirdžius Nykštukas
Trockij
The Miz

Baigiam temą, kitiems ji neįdomi. Neįdomi ir man, bet kai pradėjai į svečius prašytis, tai nusprendžiau paaiškinti kodėl tavęs svečiuose nenoriu.
Cia ne noras, o prasymas. :roll:
As apie mergaitiskus nikus klausiau, o ne apie nykstukus. :lol:

O galimai geras zodis. :) gerai, kad ji pavartojai, noredamas neprikibtu niekas, net as

Leja, butent ta forumiete, su kuria 'sportaves' po kaldra.. tekdavo ir jos kompu pasinaudoti kartais. :P
Kadangi pagal taisykles negaliu nieko viesinti, tai ir neviesinsiu. Turiu mintyje asmens duomenu.
Tik galiu pasakyti, kad pas mane ji buvo atvaziavusi ir as pas ja esu buves.

Man dar smalsu, kiek ten IP adresu prie Lejos matote???
Mano IP jums yra zinomas, todel neskaiciuokite. arba sumuokite.
Tu supratai, kad as nesu nofileris. As tik sefas. Lorencas irgi mano zmopgus, bet ne as. Kai kurie dabar yra Wilno, renka duokles is visu kontoru.

Tave is nosies pazistu, incognito. :D

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Vas 17 18:12

siūlau abiem adminam maskimaliai ignoruot jį

Grįžti į