Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 18:43

Matau, bet praeitą kartą dėl Cezio problema buvo, kad jis veldavosi į asmenines diskusijas nesusijusias su futbolu.
Kopindavo viską išeilės nežiūrėdamas ar ta info jau buvo, ar ne.
Vieną straipsnį kopindavo per kelias žinutes.
ir panašiai.

Tai panašu, kad išvadas padarė ir taip nebedaro, pradės daryti vėl gaus baną.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 18:49

gaila, kad nėra ignoravimo funkcijos forume. o gal ir yra.

edit:
Nueinant į valdymo punktą, pasirenkate "Draugai ir priešai"
Prie priešų įvedate Makenzis ir jo daugiau nebematote forume. galite diskutuoti ir matydami kitų žinutes, o jo ne. bus lengviau ignoruoti

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 20:22

gaila, kad nėra ignoravimo funkcijos forume. o gal ir yra.

edit:
Nueinant į valdymo punktą, pasirenkate "Draugai ir priešai"
Prie priešų įvedate Makenzis ir jo daugiau nebematote forume. galite diskutuoti ir matydami kitų žinutes, o jo ne. bus lengviau ignoruoti
Kaip ir sakiau yra tų būdų :)

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 23:40

Matau, bet praeitą kartą dėl Cezio problema buvo, kad jis veldavosi į asmenines diskusijas nesusijusias su futbolu.
Kopindavo viską išeilės nežiūrėdamas ar ta info jau buvo, ar ne.
Vieną straipsnį kopindavo per kelias žinutes.
ir panašiai.

Tai panašu, kad išvadas padarė ir taip nebedaro, pradės daryti vėl gaus baną.
really nebesivelia į diskusijas ne į temą? ar aš čia kažkaip aklas, ar būtent taip ir yra?

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 16 08:44

Matau, bet praeitą kartą dėl Cezio problema buvo, kad jis veldavosi į asmenines diskusijas nesusijusias su futbolu.
Kopindavo viską išeilės nežiūrėdamas ar ta info jau buvo, ar ne.
Vieną straipsnį kopindavo per kelias žinutes.
ir panašiai.

Tai panašu, kad išvadas padarė ir taip nebedaro, pradės daryti vėl gaus baną.
really nebesivelia į diskusijas ne į temą? ar aš čia kažkaip aklas, ar būtent taip ir yra?
buvo vakar ten kažkiek. kai rašiau, dar nebuvau matęs.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 16 11:01

Tobex, tu pas mus esi žmogus autoritetingas ir teisingas, kuo ne kartą teko įsitikinti.
Pasakyk, kaip vyras, štai karys labai nori diskutuoti.
Jis yra prieš tai, kad iš forumo būtų daromas kažkoks ten archyvas ar failų konteinerinė. (Pats sėkmingai klijuoja linkus.)
Gerai, jis nori diskutuoti. Bet štai išgirsta kito asmens nuomonę, jam pritrūksta svarių argumentų ir staiga ima ieškotis globėjų, psichologų, kažkokių palaikytojų,
Dar po kurio laiko ima ieškoti kaltų, ima svaidytis kažkokiais kaltinimais.
Jeigu tu esi vyras, tu pastovėsi už save, už savus, o ne imsi verkšlenti, kad tave skriaudžia kažkokie ceziai, makenziai ir dar kažkas.
Ar ne taip galvoju? Vyras turi būti vyras, bet čia maži, nuskriausti berniukai labai nepatenkinti ir nori išsilieti ant kažko.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 16 12:06

gaila, kad nėra ignoravimo funkcijos forume. o gal ir yra.

edit:
Nueinant į valdymo punktą, pasirenkate "Draugai ir priešai"
Prie priešų įvedate Makenzis ir jo daugiau nebematote forume. galite diskutuoti ir matydami kitų žinutes, o jo ne. bus lengviau ignoruoti
Kaip ir sakiau yra tų būdų :)
nu ok, darome ignorą, tik gali po to visokių susidubliavimų gautis.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 16 12:18

darome ignorą, tik gali po to visokių susidubliavimų gautis.
Tu būsi paskutinis, tu pasidubliuosi ir tave turės užbaninti. :)
Man toks variantas net labai tinka. :lol:

Pamenu, kai 2014 metais čia kario nebuvo, tada taip gera, jokio spamo nebūdavo. :roll:

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 22 14:12

Jūs dar ir jį pasiūlykit pramest, kaži kas čia liks kai vieni kitus išmėtysim.... Žmogus ėmėsi iniciatyvos, turi daug laiko, gal kiek ir nuvažiavo stogas, bet nieko čia blogo nematau.
liks diskusijos, o ne vieno veikėjo nuolatinis spamas, jeigu kažkam įdomu kai arba nuolat postinama niekam nereikalinga info, arba rašinėjama apie bet ką išskyrus temą, tai jų teisė, mano nuomone, šiame forume tokiomis sąlygomis tampa sunku diskutuoti, kokia dėl to bus adminų nuomonė, tokia bus, aš savo nuomonę išsakiau.
... Bet kokiai produktyviai diskusijai informacija yra būtinybė. Ir šiuo atveju reikia mąstyti ne tik apie save(jeigu kiekvieną dieną pats tikrini, domiesi), bet ir apie kitus esamus ar galinčius būti lankytojus, kurie nėra tokie aktyvus.
Aišku būtų labai smagu, kad į forumą nebūtų keliama mėnesių senumo informacija(nebent tai kažkoks įdomus analitinis straipsnis, video ar pnš ir mažai žinomo šaltinio), bet kol čia keliama, sisteminama einamoji informacija, tol tikrai nematyčiau problemos.

Galiausiai, jeigu tam tikra informacija tau neįdomi tiesiog praskipink ją...
aš tai siūlau pagalvot ką pagalvos koks nors žmogus šviežiai atsivertęs šitą forumą? Aš atsimenu kai susiradau jį pamačiau, kad visur vienas žmogus papostinęs(atrodė kažkokia šizofrenija) ir išėjau, vėliau, po kokių metų prisiminiau ir pažiūrėjau ar dar gyvas ir man atrodo savaitgalis buvo ar kažkas, kad ne vien cezio postai tarp naujausiu buvo, delto ir prisijungiau

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 22 17:42

Na čia turbūt priklauso nuo požiūrio. Aš kaip tik čia pasilikau, nes yra dažnai keliama informacija kurios kažkokią dalį net pastoviai naršydamas naujienų svetaines vis tiek praleisi. Tad visi naujienų paminėjimai asmeniškai nė kiek netrukdo, o kaip tik džiugina, nes nesinorėtų, kad forumas būtų "numiręs".

P.S. Ir iš esmės kai cezis buvo išmestas, tai nepasakyčiau, kad rezultatas būtų mane ypatingai pradžiuginęs, nes ne tiek ir daug čia žmonių, kurie turi noro/laiko užsiimti tokiu darbu

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 22 18:30

susiradau jį pamačiau, kad visur vienas žmogus papostinęs(atrodė kažkokia šizofrenija) ir išėjau, vėliau, po kokių metų prisiminiau ir pažiūrėjau ar dar gyvas ir man atrodo savaitgalis buvo ar kažkas, kad ne vien cezio postai tarp naujausiu buvo, delto ir prisijungiau
Man autoritetas yra sakęs, kad vienas žmogus, kaip dabar žinome psichologas, darydavo copy+paste ir siųdavo klubų atstovams e-mailus. Žiūrėkite, čia toks CEZIS apie jus blogai rašo. Labiausiai buvo linkęs rašinėti į Klp granito kontorą, kuriai nuolat teikė naujausią CEZIO rašytą medžiagą. kitų kontorų vyrukai susitikę pasakydavo, pasijuokdavo, kad kažkoks veikėjas nuolat siunčia medžiagą ir reikalauja baninti visais kanalais. Daug laiko sugaišo žmogus skundimui ir pakišinėjimui. Tai šlykštu. Dar šlykščiau, kai į FB parašo, kad parašysiu žmonai, koks tu esi, kad mergininkas ir panašiai. Mažas šantažistas. :D Ką apie tokį žmogų galvoti ir kaip jį vadinti.

Beje, čia prašymų skiltis. bronius kažkodėl tyli. Nesuprantu, kas paleido gandą, kad čia tas pats žmogus. Tobex pasiekė viršūnę, kai parašė, kad Lėjos IP sutampa ir panašiai.
Kaip gali sutapti? Su manimi nieko bendro neturi visa tai. Lorencas ir kiti žmonės tikri yra ir buvo, kodėl ištrinti nesuprantu. Jeigu savaitgalį aš būnu stadione ir wi-fi pasijungiu tuo pačiu kanalu kaip kitas forumietis, tai ką? Ne man paranoja ir ne man šizofrenija.

Man nesvarbu, kieno postai. su malonumu skaitau Anbo, Republik, nes rimti vyrai, o psichologas ir karys ieško, ko nepametę.
Gal man irgi malonu ateiti ant gatavo. Kadangi psichologas didžiąją dalį postų parašęs į skiltį gelbėkite, padėkite, tai nelaikau rimtu diskusijų veikėju.
Atvirkščiai, kenkėjas numeris vienas.

Aš siūlyčiau šalinti ne pasekmes, o priežastis. Ir ta problema yra mūsų brangus psichologas, kuriam atrodo, kad visi kiti yra psichologiškai nestabilūs.
(Dažnai mes vertimame kitus pagal save.) Esi kažkoks pereskiotojas ir tiek. raganų medžioklės sezonas tau. pilnatis vis dar veikia?
Jeigu nesutari su savimi, tai prašyčiau neieškoti kaltųjų. Į save pasižiūrėk.
Kažkas su tavimi negerai, bet man nerūpi.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 22 18:39

Beje, aš pažįstu net du CEZIUS. Vienas iš jų yra tikras ir nesumeluotas, o kitas apsišaukėlis. :) Bet aš nei vienas, nei kitas. ;)

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 22 18:45

tiek daug parašei, bet manęs nepaminėjai. Per šiuos metus pastebėjau, kad vyksta smarkūs pokyčiai šiame forume.

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 22 19:52

:D :D :D
Kokius mailus į kokius klubus idiote
Dieve mano kas tu per būtybė. :D

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 24 12:19

:D :D :D
Kokius mailus į kokius klubus idiote
Dieve mano kas tu per būtybė. :D
Idiotas
https://lt.wikipedia.org/wiki/Idiotas" onclick="window.open(this.href);return false;

Apie F. Dostojevskio romaną žiūrėkite – Idiotas (romanas).
Idiotas – žmogus, dėl protinio atsilikimo beveik negebantis išmokti kalbėti ir mąstyti. Idiotai geba ištarti tik kelis sunkiai suvokiamus žodžius, dažnai nesupranta aplinkinių kalbos, neskiria giminaičių nuo visiškai pašalinių žmonių.

Idiotas yra XIX a. ir XX a. pirmos pusės medicinos ir psichologijos terminas, reiškęs labai protiškai atsilikusį asmenį, su labai mažu IQ (iki 20). Pvz., idiotais būna dalis žmonių, sergančių kretinizmu.

Jie nesugeba gyventi savarankiškai, neturi savęs aptarnavimo įgūdžių, patys nesugeba pavalgyti ir pan. Emocinis gyvenimas apsiriboja primityviomis malonumo ir nepasitenkinimo reakcijomis. Vienų emocijose vyrauja pykčio ir įniršio propliūpiai, kiti būna vangūs ir apatiški.

Reiškinys, kai žmogus yra idiotas, vadinasi idiotija.
Kad kitus vadini idiotais, tai labai žemas lygis. O man patiko ta dalis, kad jie nesugeba net pavalgyti savarankiškai.
Ar tu šiandien pavalgęs? :roll: Gal pamaitinti tave, jeigu pats nesugebi. :)

Parašiau į kokius klubus ir ką rašinėjai į privatą FB.
Dabar tik įsitikinau, kad viskas, ką girdėjau yra tiesa.

Kaip suprantu, esi skaitęs Dostojevskio knygą ir dabar save tapatini su pagrindiniu herojumi.
Šaunuolis, taip ir toliau. ;)

Grįžti į