Senukas
Pranešimai: 1873
Užsiregistravo: 2010 Kov 16 10:27
Palaikoma komanda: Kruoja

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Kov 02 21:06

Labai abejoju ar žinai ką reiškia būras. Netikiu, kad Donelaitį skaitęs esi per gyvenimą :D
neidomu man tavo Donelaiciai,gerai uzteks nesamoniu rasinet vsio baigiu,domekimes futbolu geriau o ne donelaiciais

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Kov 02 21:09

Labai abejoju ar žinai ką reiškia būras. Netikiu, kad Donelaitį skaitęs esi per gyvenimą :D
neidomu man tavo Donelaiciai,gerai uzteks nesamoniu rasinet vsio baigiu,domekimes futbolu geriau o ne donelaiciais
matosi :lol: :lol:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Kov 22 20:20

Yra tik vienas Debilas - CEZIS. Iš didžiosios D!
tik dabar pamačiau, kad Ceziui visai prastai.

Sebas
Pranešimai: 457
Užsiregistravo: 2013 Kov 26 13:16
Palaikoma komanda: Dainava

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Kov 24 01:42

Ką administratoriai mano apie I lygos toto? visai smagu būtų pasivaržyti.

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 07 19:11

norisi paskaityt foruma. Isijungiu. MakCezis. Issijungiu. Savaute neinu. Isijungiu po savaites. MakCezis. Ir taip ant repeato.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 13 13:34

norisi paskaityt foruma. Isijungiu. MakCezis. Issijungiu. Savaute neinu. Isijungiu po savaites. MakCezis. Ir taip ant repeato.
tai jis gi ten kažkada aiškino, kad forumas yra jo informacijos kaupykla, o ten ne kažkokių diskusijų vieta. ir dzin, kad ten tos naujienos niekam nebeįdomios, vis vien tą patį reikia 10 kartų papostinti.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 16:43

klausimas adminams, ar jie nemato, kad forumas vėl tampo asmenine vieno veikėjo pezaliojimų vieta, ar jeigu naujas nikas, tai dzin ir vėl ta pati pasaka?

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 17:12

klausimas adminams, ar jie nemato, kad forumas vėl tampo asmenine vieno veikėjo pezaliojimų vieta, ar jeigu naujas nikas, tai dzin ir vėl ta pati pasaka?
Adminai žino, kas yra kas. Jeigu esi matęs orginalų CEZIS MEDIA produktą, tai pamatytum, kai tiesiai į kamerą atskrenda kamuolys.
Filmuojantis asmuo jį preziciškai koja atmuša į rankas vartininkui. Kitas, asmuo, stovėjęs šalia nufilmuoja tai. Ir dar vienas nuo kampinio gairelės.
Jeigu nesi matęs, to ar kitų klipų, tai patylėk. :D Skęsta du veikėjai savo fantazijose. :D Gaila man kario ir psichologo. :)

p.s. tų rungtynių nefilmavo jokia delfi.tv ar spo.tv o ištransliuota į feisbuką Cezis media.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 17:20

Kam įdomu, galite Budraičio pasiklausti, kaip su Cezio media šefu bendravo ir kaip su jo apsauga. ;)

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 17:37

Galite visi nusiraminti, Makenzis nėra Cezis

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 17:40

Galite visi nusiraminti, Makenzis nėra Cezis
koks skirtumas kas jis yra, jeigu teršia forumą lygiai taip pat.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 17:43

Jūs dar ir jį pasiūlykit pramest, kaži kas čia liks kai vieni kitus išmėtysim.... Žmogus ėmėsi iniciatyvos, turi daug laiko, gal kiek ir nuvažiavo stogas, bet nieko čia blogo nematau.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 17:47

Jūs dar ir jį pasiūlykit pramest, kaži kas čia liks kai vieni kitus išmėtysim.... Žmogus ėmėsi iniciatyvos, turi daug laiko, gal kiek ir nuvažiavo stogas, bet nieko čia blogo nematau.
liks diskusijos, o ne vieno veikėjo nuolatinis spamas, jeigu kažkam įdomu kai arba nuolat postinama niekam nereikalinga info, arba rašinėjama apie bet ką išskyrus temą, tai jų teisė, mano nuomone, šiame forume tokiomis sąlygomis tampa sunku diskutuoti, kokia dėl to bus adminų nuomonė, tokia bus, aš savo nuomonę išsakiau.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 17:54

Nežinau kary, nežinau... Šitam forume jau esam veteranai, pastebėjau tendencija, kad su laiku žmonėms pradeda stogas važiuoti, gal tegul biški Makenzis savaitę pailsi.

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2016 Rgs 15 18:27

Jūs dar ir jį pasiūlykit pramest, kaži kas čia liks kai vieni kitus išmėtysim.... Žmogus ėmėsi iniciatyvos, turi daug laiko, gal kiek ir nuvažiavo stogas, bet nieko čia blogo nematau.
liks diskusijos, o ne vieno veikėjo nuolatinis spamas, jeigu kažkam įdomu kai arba nuolat postinama niekam nereikalinga info, arba rašinėjama apie bet ką išskyrus temą, tai jų teisė, mano nuomone, šiame forume tokiomis sąlygomis tampa sunku diskutuoti, kokia dėl to bus adminų nuomonė, tokia bus, aš savo nuomonę išsakiau.
... Bet kokiai produktyviai diskusijai informacija yra būtinybė. Ir šiuo atveju reikia mąstyti ne tik apie save(jeigu kiekvieną dieną pats tikrini, domiesi), bet ir apie kitus esamus ar galinčius būti lankytojus, kurie nėra tokie aktyvus.
Aišku būtų labai smagu, kad į forumą nebūtų keliama mėnesių senumo informacija(nebent tai kažkoks įdomus analitinis straipsnis, video ar pnš ir mažai žinomo šaltinio), bet kol čia keliama, sisteminama einamoji informacija, tol tikrai nematyčiau problemos.

Galiausiai, jeigu tam tikra informacija tau neįdomi tiesiog praskipink ją...

Grįžti į