slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Lie 03 17:51

Koks protingas zmogus sugalvojo avatara, vartotojo duomenis nukelti i desine, o pranesimus talpina kaireje?
.
Niekada į tai neatkreipaiau dėmesio. Bet dabar atkreipsiu ir mane nervins toks atvirkštinis forumo pateikimas...

...

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Lie 03 18:01

Koks protingas zmogus sugalvojo avatara, vartotojo duomenis nukelti i desine, o pranesimus talpina kaireje?
.
Niekada į tai neatkreipaiau dėmesio. Bet dabar atkreipsiu ir mane nervins toks atvirkštinis forumo pateikimas...
:lol: Matau esi geros nuotaikos po vakar rungtyniu.
As tai tokia sistema pirma karta matau. Totalizatoriuje zmones maisosi. Arba. As skaitau pranesima, galvoju, koks cia protingas zmogus parase, bet pasiziurejes matau, kad mano paties rasyta. :lol:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Lie 03 18:12

As skaitau pranesima, galvoju, koks cia protingas zmogus parase, bet pasiziurejes matau, kad mano paties rasyta. :lol:
čia forume turbūt daugeliui taip nutinka :)

...

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Lie 03 18:31

As skaitau pranesima, galvoju, koks cia protingas zmogus parase, bet pasiziurejes matau, kad mano paties rasyta. :lol:
čia forume turbūt daugeliui taip nutinka :)
Reiketu pasiklausti kitu, tik uz save galiu kalbeti.

Ir zinutes po viena private tenka trinti. Varginanti misija.

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Lie 03 20:34

O man ši sistema be galo patinka.

...

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Lie 03 20:40

O man ši sistema be galo patinka.
Tau viskas patinka? Vadinasi, nereiklus zmogus esi...

britty
Pranešimai: 221
Užsiregistravo: 2010 Kov 18 16:09
Palaikoma komanda: FK Ekranas
Miestas: Panevėžys

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Lie 03 21:33

As skaitau pranesima, galvoju, koks cia protingas zmogus parase, bet pasiziurejes matau, kad mano paties rasyta. :lol:
čia forume turbūt daugeliui taip nutinka :)
Reiketu pasiklausti kitu, tik uz save galiu kalbeti.

Ir zinutes po viena private tenka trinti. Varginanti misija.
O čia tu jau klysti. Private galima trinti ne po vieną žinutę, o visas. :)
Visą gyvenimą, visad kartu!
Paveikslėlis
http://fkekranas.lt/

...

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Lie 03 22:15

O čia tu jau klysti. Private galima trinti ne po vieną žinutę, o visas. :)

Teks pasiziureti, kai turesiu ka trinti :lol:

...

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Lie 03 23:39

Pasiziurejau i sita portala: http://www.forosdefutbol.es/liga-lituan ... 13944.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zinote, labai man primena musu 90min.lt :lol: Liga de Fútbol en Lituania y Liga Lituana.

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Lie 04 02:26

Jo, Jo ten visi labai serga už FBK Kauną :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Lie 04 13:10

Koks protingas zmogus sugalvojo avatara, vartotojo duomenis nukelti i desine, o pranesimus talpina kaireje?
Niekur tokios sistemos nera, tik cia. Dazniausiai visi vartotojo duomenys pateikiami kairej, o jau tada raso pranesima.
Kazkaip atvirksciai jus viska padarete.
- DUK (dažnai užduodami klausimai) skyrelyje yra parašyta, kad šios diskusijų lentos autoriai - phpBB grupė (http://www.phpbb.com/" onclick="window.open(this.href);return false;). Wikipedijoje parašyta, kad phpBB grupė - atviro kodo sistema. O tai reiškia, kad lentą kūrė daugybė žmonių iš viso pasaulio. Tad kiek keista girdėti, kad "mes čia viską atvirkščiai padarėme" :)

...

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Lie 04 15:52

Koks protingas zmogus sugalvojo avatara, vartotojo duomenis nukelti i desine, o pranesimus talpina kaireje?
Niekur tokios sistemos nera, tik cia. Dazniausiai visi vartotojo duomenys pateikiami kairej, o jau tada raso pranesima.
Kazkaip atvirksciai jus viska padarete.
- DUK (dažnai užduodami klausimai) skyrelyje yra parašyta, kad šios diskusijų lentos autoriai - phpBB grupė (http://www.phpbb.com/" onclick="window.open(this.href);return false;). Wikipedijoje parašyta, kad phpBB grupė - atviro kodo sistema. O tai reiškia, kad lentą kūrė daugybė žmonių iš viso pasaulio. Tad kiek keista girdėti, kad "mes čia viską atvirkščiai padarėme" :)
Radau ispaniska musu 90min.lt atitikmeni :lol: tiesiog broliskas portalas. Kaip minejau ne karta, delfi ir wiki neskaitau, na, is wiki tik imu nuotraukas. Noreciau asmenines konsultacijos kaip ten jas teisingai susikelti. dar neperkandau sistemos.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Rgp 25 22:55

koki karta dar ziurek susimyslyjes Slasheri uzbananisis
aš ir pats išeisiu, jei tokius bespridielus bronius toliau mėtys. Kažkoks vaikų darželis gaunasi. Lecce išsakė labai teisingą kritiką broniaus atžvilgiu, bet pastarasis pasijuto įsižeidusia mergaite. Arba broniau apsiramini, arba atsisakyk banininmo privilegijos ir nesikišk kur tau nereikia. Geriau dėtum pastangas kurti forumo pagrindą, sukeldamas įvairių lygų info, statistiką - manau tokia pagrindinė užduotis moderatorių ar bent suorganizuoti, kad tai vyktų. Apie A lygos turą nebūna daugiau dešimt postų, nes niekas nesukelia temų kiekvienoms rungtynėms. Kitos lygos praktiškai pamirštos. Žodžiu jokios sistemos tik palaida bala. Bet sužiūrėt keiksmažodžius ar pagal savo supratimą nutraukti kažkokią diskusiją grasinant banais - tai sugebame. Gal tikrai dažniau pasėdėk ant sofkutės, kaip Lecce tau pasiūlė. Manau ir be tavo banų forumas gyvuos.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Rgp 25 23:39

Tik vieno gailiuosi - kad nedaviau Leccei bano dar gegužės mėnesį kai jis čia "pasirodė". Pasikalbėjom, atrodo suprato, bet prigimtis vis tiek išlenda. Nė per nago juodimą neįsižeidžiau ką jis ten apie mane parašė - tai man neįdomu. Nežinau kokiu būdu jis tapo totalizatoriaus skyrelio tvarkytoju (gal jie su laurenzu ir susitarė, o gal ir pats juo pasiskyrė), bet staiga pakeisti balsavimo taisykles vidury sezono su niekuo nepasitarus, tik jam pačiam užsinorėjus, yra paprasčiausiai negarbinga. Jeigu labai reikia - padarom balsavimą ir pakeičiam tas taisykles, kas maniau ir įvyko. Bet pasirodo vėl jam blogai. Jeigu apsiėmei darbą tai ir atlik jį neišsidirbinėjęs, o jei negali - perleisk kitam. Šiaip Lecce visą laiką balansavo ant bano ribos - jis turi sugebėjimą konfliktuoti su kitais forumo lankytojais. Kažkuris iš forumiečių ji taikliai apibūdino: "trolis". Toks jis ir yra. Pažiūrėsim pirmadienį - gal jau bus linkęs bendradarbiauti?

Man suteikė admino teises su sąlyga, kad prižiūrėčiau tvarką forume. Tvarka paprasta: nesikeikt ir neįžeidinėt kitų lankytojų. Jei galvoji, kad man labai patinka čia jus banint - labai klysti, bet kitos išeities neturiu. O radęs laisvo laiko įmetu ir kokį straipsnelį apie futbolą iš interneto.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Pageidavimai, nusiskundimai ir padekos

2011 Rgp 26 07:07


Man suteikė admino teises su sąlyga, kad prižiūrėčiau tvarką forume. Tvarka paprasta: nesikeikt ir neįžeidinėt kitų lankytojų.
Paskutiniu metu prižiūri, kad forume vystytųsi chaosas ir destrukcija. Matau, kad jokių išvadų nedarai ir nesiruoši daryti.

Grįžti į