2010 Kov 01 22:15

Treniruočių stovykla Kaune
2010 03 01

Šiandien "Banga" antrą kartą šiais metais išvyko į treniruočių stovyklą Kaune.

Dėl itin nepalankių oro sąlygų, praktiškai užkertančių kelią pilnaverčiam treniruočių procesui Gargžduose kovo 1-5 d. mūsų komanda treniruosis Kaune Nacionalines futbolo akademijos bazėje. Treniruočių stovykla baigsis draugiškomis rungtynėmis su Marijampolės "Sūduva" kovo 6 dieną (šeštadienį) 15 valandą Marijampolės futbolo manieže.
Į Kauną išvyko šį sezoną "Bangai" atstovausiantys I.Bagdonas, E.Bračkus, G.Gailius, A.Gedgaudas, R.Grudys, M.Gudauskas, A.Ivanauskas, G.Kožikis, M.Kura, A.Lipskis, D.Padaigis, V.Pavluchenko, P.Pocius, D.Remeza, I.Spiridonov, A.Staponka, A.Šlušnys, J.Triuška ir K.Urbaitis bei peržiūroje dalyvaujantys A.Buinickis, A.Douglas, G.Freidgeimas, D.Gordej ir P.Krasnovskis.

2010 Kov 01 22:19

A.Buinickis:

Iš SFL - į A lygą. Neblogai.. Tiesa, jis jau ragavęs A lygos (Interas, FCV)..

g2t
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 08:39
Palaikoma komanda: NT

2010 Kov 02 08:45

Douglas skaitosi perziuroj? kas per?.. :) gal derasi del kontrakto, bet tokio bajerio, kad praejusi visa sezona atzaides komandoj pries kita sezona vel dalyvautu perziuroj dar negirdejau :)

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2010 Kov 02 09:11

Šiaip tai trenerių štabas "Bangoje" pasikeitė dviem trečdaliais, tai matyt nieko jie iš to praėjusio sezono gero nematę :)

2010 Kov 02 16:36

FK "Lifosos" futbolininkai žaidė pirmąsias draugiškas rungtynes su Kauno FK "Fotofabrikas" ir jas laimėjo 3-2. Po sunkios fizinio parengimo savaitės Lifosiškiai pirmąjį kėlynį atrodė pavargę.
Vėliau apsipratę su aikštės danga perėmė iniciatyvą turėjo kelias progas Aleksandras Popovas, bet jų neišnaudojo ir 25 minutę po vartininko klaidos kritop kurioziškas įvartis iš 40 metrų į Lifosos vartus. Įvartis Lifosiškius pažadino iš "Lėtargo" miego ir neipraėjus nei 2 minutėm po puikaus Vaido Macianskio perdavimo įvartį pelnė Aleksandras Popovas. Pirmasis kėlinys baigėsi nežymia FK "Fotofabriko" žaidybine persvara ir taip pat 40 minutę nesutarus vartininkui ir gynėjams Lifosa praleido antrąjį įvartį.
Antrąjį kėlynį FK "Lifosa" pradėjo atlikusi 6 keitimus ir perėmusi iniciatyva užspaudė Kauniškius prie jų vartų. To pasekoje FK "Lifosa" įmušė 2 įvarčius ir isiveržė į priekį 3-2. Įvarčius pelnė Marius Pinskis ir Vaidas Macianskis. Gale rungtynių Kėdainiškiai atidavė iniciatyvą varžovams ir pavojingai kontraatakavo.
FK "LIFOSA" sudėtis: Donatas Petronis, Aivaras Stančius (Donatas Kairys), Marius Pinskis, Valentas Rabikauskas, Deividas Latušenka (Martynas Vaitkus), Aurimas Mančas (Donatas Jodenis), Evaldas Babenskas (Titas Jankauskas), Aivaras Gėgžna (Osvaldas Petrošius), Vaidas Macianskis, Žydrūnas Daugvila (Donatas Stankevičius), Aleksandras Popovas.

Mulkis
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 09:48

2010 Kov 04 16:08

Na, jei Lifosa su Fotofabriku vos vos sugeba sužaiti, tai gal geriau ir tegu lieka toje II-oje lygoje. Nes I-oje ji bus tik patrankų mėsa.

2010 Kov 04 16:45

Kovo 5 dieną (penktadienį) 15 valandą "Banga-2" - "Tauras-2"
Kovo 6 dieną (šeštadienį) 15 valandą "Banga-2" - "Minija"

2010 Kov 04 17:44

Iš pernai metų sezono dar Lifosa ir Granitas su Vilku buvo tos komandos, kurios kažkiek priešinosi Kaunui. O Vidzgiris tai labai silpnai pasirodė Kaune...
Manau, kad Lifosa dar pusė velnio komanda I-ai lygai.

2010 Kov 04 19:10

Tęsiasi draugiškų varžybų maratonas su Latvijos ekipomis
2010 03 04

Šiaulių „Šiaulių“ klubas tęsia draugiškų varžybų maratoną su Latvijos ekipomis. Šįkart šiauliečiai penktadienį, 17 val., susitiks su „Skonto“ ekipa. Varžybos vyks Rygos "Olimpijskij" manieže.

„Šiauliai“ praėjusių metų A lygos sezone užėmė ketvirtąją vietą. „Skonto“ tapo Latvijos čempionato prizininku ir įtikinama persvara – beveik per pus – aplenkė ketvirtąją vietą užėmusią „Jurmalos“ komandą.

2010 Kov 05 14:14

Žalgiris - Kruoja 1:0. Baigiantis rungtynėms Daumantas Žukauskas persimetęs kamuolį per vartininką pasiuntė jį į tuščius vartus.

2010 Kov 05 20:58

Dubleriai palaužė tauragiškius
2010 03 05

Šiandien "Banga-2" žaidė draugiškas rungtynes su "Tauru-2".

Jaunieji klubo futbolininkai, atstovausiantys "Bangai-2" ir "Bangelei", tęsia pasirengimą kovo pabaigoje startuosiančiam sezonui. Praėjusį savaitgalį "Bangelė" sužaidė lygiosiomis - 1:1 (įvartį pelnė V.Beizakas) su Klaipėdos "Akademija", o šiandien, pasipildžiusi "Bangos" naujoku I.Bagdonu, žaidė su Tauragės "Tauru-2".
Mūsų komanda aktyviai pradėjo rungtynes ir turėjo ne vieną galimybę pasižymėti, tačiau baigiantis pirmajam kėliniui praleido svečių kontrataką - 0:1. Antrojo kėlinio pradžioje gargždiškiai buvo priversti dar kartą traukti kamuolį iš tinklo - 0:2.
Visgi šios nesėkmės nepalaužė jaunųjų futbolininkų. Pirmiausia į kitą savaitę "Palangos Juzės" turnyre dalyvaujančią Lietuvos U-19 rinktinę pakviestas I.Bagdonas, po K.Valančiaus perdavimo, smūgiu galva sušvelnino rezultatą - 1:2. Vėliau atakos smaigalyje atsidūrė jau K.Valančius, kuris pasiuntė į vartus po I.Bagdono tolimo smūgio atšokusį kamuolį - 2:2. Dar kartą K.Valančius buvo greitesnis už varžovus paskutinę susitikimo minutę, kai po V.Žiliaus smūgio galva trečią kartą pasiuntė kamuolį į tauragiškių vartus - 3:2.
Po rungtynių dublerių treneris V.Liutikas pasidžiaugė gerokai už varžovus jaunesnės komandos žaidimu bei puikiai vienas kitą papildžiusiais puolėjais K.Valančiumi ir I.Bagdonu.
"Banga-2" - "Tauras-2" 3:2 (0:1). "Bangos-2" sudėtis: M.Grimalis, A.Nakrošis, M.Bitinas, D.Averkinas, G.Petkevičius (Ž.Stirbys), Mantas Jurkus (V.Beizakas), A.Butkus, T.Vitkauskas, A.Bitinas (R.Žilius), K.Valančius, I.Bagdonas.

Rytoj 15 valandą "Banga-2", kurios gretas dar papildys penki treniruočių stovykloje Kaune dalyvavę žaidėjai, Gargždų Policijos stadione žais su Kretingos "Minija".