Parašytas: 2011 Gru 10 21:05
bronius
„Sūduva“ įveikė pirmos lygos čempionus
Penktadienis, 09 Gruodis 2011 22:03

Šiandien, kontrolinio pobūdžio rungtynėse „Sūduva“ įveikė šių metų LFF pirmosios lygos čempionus Vilniaus REO komandą rezultatu 2:0. Pirmąjame kėlinyje “Sūduvos” gretose pasižymėjo Ričardas Beniušis, o antrajame - priešininkų vartininką nuginklavo “Sūduvos” klubo peržiūroje esantis aštuoniolikmetis Igor Čathajev iš Maskvos “Spartak” klubo. Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė viena sudėtim, o antrajame abiejų komandų sudėtys buvo pakeistos. REO komandos sudėtyje galima buvo išvysti tokius įvariems klubams atstovavusius žaidėjus kaip Tadas Papečkys, Karolis Jasaitis, Tomas Grigalevičius, Valerijus Mižigurskis, Irmantas Zelmikas, Tomas Ražanauskas, Mindaugas Kalonas.
”Sūduva“ pirmajame kėlinyje žaidė tokios sudėties: M.Matuzas, V.Borovskis, V.Slavickas, N.Radžius, G.Urba, A.Urbšys, P.Leimonas, T.Eliošius, A.Brokas, P.Lukšys, R.Beniušis. Antrajame kėlinyje- M.Matuzas, P.Isoda, Tumosa, V.Lasevičius, N.Radžius, P.Kisilevskis, V.Bagdanavičius, K.Strolys, A.Breivė, M.Eizė (A,Bielkauskas), Igor Čathajev.

bronius
Jei jau Seimo narys su viršsvoriu ruošiasi draskyti A lygos komandų gynybą, kodėl to negalėtų padaryti politologas ir žurnalistas? :)

Parašytas: 2011 Gru 11 11:56
bronius
Straipsnį pataisė ir Tomas Grigalevičius atvirto į Mindaugą, o Igor Čathajev - į Igor Čimbarov.

Parašytas: 2011 Gru 11 12:02
Tobex
jei zutauta isrinks vel treneriu rinktines, tai mes galesim rinkti sacharuka geriausiu lt zaideju.. kaip kad bulgarai savo premjera

Parašytas: 2011 Gru 16 22:55
bronius
Neoficialiais duomenimis Sūduva - U18 0:1

Parašytas: 2011 Gru 17 15:12
bronius
Apmaudus įvartis nulėmė rungtynių baigtį

Vakar dienos rungtynėse Lietuvos jaunimo (U-18) rinktinė kontrolinio pobūdžio rungtynėse rezultatu 1:0 įveikė „Sūduvos“ dublerių komandą. Jaunieji marijampoliečiai apmaudų įvartį į savo vartus praleido pačioje rungtynių pabaigoje.
„Sūduvos“ dublerių komandos sudėtis: Vartininkas Martynas Matuzas, Darius Isoda, Gytis Urba, Vytautas Lasevičius, Dovydas Tumosa, Vilmantas Bagdanavičius, Karolis Chvedukas, Aivaras Bielkauskas, Audrius Miravinskas, Simonas Veverskis, Armandas Breivė. Antrajame kėlinyje po keitimų marijampoliečių gretose dar žaidė Karolis Strolys, Normantas Bartninkas, Giedrius Matulevičius (1997m. gimimo), Tomas Valukonis, Andrius Černius.

Parašytas: 2011 Gru 21 19:06
bronius
Planuojamos draugiškos rungtynės FK „Dainava“ – FC „Daugava“
19 Grd

Pradedamas planuoti pasirengimas naujam sezonui. Alytaus „Dainavos“ žaidėjai į pirmas treniruotes turėtų susirinkti 2012 m. sausio pradžioje. Derinamos ir parengiamosios FK „Dainava“ rungtynės. Viena pirmųjų galimų priešininkių – Latvijos bronzos medalininkė Daugpilio FC „Daugava“. FK DAINAVA – FC DAUGAVA 2012-ųjų sausio mėn. numatoma dengtame „Arvi“ manieže, Marijampolėje.

Parašytas: 2012 Sau 05 08:23
bronius
Sausio 6 d., 14:30 Daugava - Ekranas (Rygos "Skonto" maniežas)

Parašytas: 2012 Sau 06 16:27
bronius
Daugava - Ekranas 1:2 (1:0)
38' Daugava 1:0
54' Velička 1:1
85' Savėnas 1:2 (11 m.b.)

Startinė FKE sudėtis: T.Kauneckas, M.Samusiovas, I.Dedura, G.Tomkevičius, J.Glele, J.Moroz, A.Ribokas, M.Savėnas, A.Arlauskas, T.Markevičius, A.Velička.
Atsarginiai žaidėjai: K.Timofejevas, D.Gleveckas, A.Kučys, M.Andelkovič, A.Fofana, R.Radavičius, A.Vertelis, M.Dūda, D.Norvilas, R.Pilotas.

Parašytas: 2012 Sau 09 16:43
Tobex

savenas atrodo bus galinga jega siemet, dar kai uz nugaros tures andelkoviciu kuris tolima pasa gali paduoti.

Parašytas: 2012 Sau 16 21:31
geriantis
Broniau, taigi Žalgirio puslapy yra jau nurodytos datos ir Žalgirio varžovai draugiškom varžybom iki vasario 4 d., kodėl neįtrauki į sąrašaitį??
Draugiškų rungtynių maratoną „Žalgiris“ pradės antradienį, rungtynėmis su Lietuvos jaunimo U – 21 rinktine, kuri ruošiasi turnyrui Rusijoje. Sausio 21 d. VMFD „Žalgiris“ priims svečius iš Latvijos Daugpilio „Daugava“. Po savaitės įvyks dar vienos rungtynės. Su kuo sostinės klubui teks rungtyniauti paaiškės artimiausiu metu. Paskutinėse dvejose rungtynėse „Žalgiris“ išmėgins jėgas su Latvijos klubais. Vasario 1 d. laukia akistata su „Jelgava“, o vasario 4 d. su „Gulbene“ klubu.

Parašytas: 2012 Sau 16 22:01