...

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 11:16

Matai - Baltija- pateko pagal pinigini principa i I lyga, o -pasikartosiu, kad fbk tikriausiai ir sitas principas nesisviecia :mrgreen:
Ane??? Tu sakai, kad pagal piniginį... :roll:
Man kažkaip nesimatė tų pinigų, nei egzotikos užsipirko, kur tie jų pinigai??? :roll:

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 11:32

Pas Palangą buvo piniginiai principai :lol:

...

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 11:37

Joo, ten iš viso metų nesusipratimas.. 8-) :twisted: galvojau, kad bus normalus klubas, o jie pagal pilną programą iš savęs tyčiojosi.. dar gruzų prisisamdė...

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 11:41

Man regis ten kažkoks reabilitacijos centras buvo sulaužytiems ir sergantiems užsienio žaidėjams.Ten ir baltų ir juodų ir velnias žino kokių dar buvo.Gal vėl bus, tegul į A-lyga duoda paraišką, jei bus ragas ir sunkiai surenkami klubai bus, tai žiūrėk gal priims.Nes neaišku su Ekranu, su Dainava klausimas kaip bus, su Šiauliais viskas aišku, numatomas atsigavimas, Tauras gal pagaliau iškris iš A-lygos, nes niekaip neiškrenta.

...

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 11:45

Dar Kruoją užmiršai, ten visada galima tikėtis kokio akibrokšto. staiga savivaldybė ir koks kiaulių augintojas nuspręs, kad neverta remti futbolo ir šakės klubui...

Palanga, tai Lietuvos perlas... :mrgreen: Reikėjo KG kurti FK PALANGOS pagridu ir su tokiu pavadinimu, gal įdomiau būtų... :roll:

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 11:52

Mano manymu žiūrint realiai reikia daryti lyginį komandų skaičių čempionate, tad sakau: VMFD Žalgiris, Klaipėdos Atlantas, Sūduva Marijampolė, Pakruojo Kruoja, Gargždų Banga, FC Šiauliai, Alytaus Dainava, Klaipėdos Granitas
8 Komandos realiausiai žiūrint, Ekrano nebeskaičiavau, nes galimas krachas nusimato, jei su Panevėžio Ekranu bus viskas gerai, bus 9 komandos, dešimtos komandos A-lygos čempionate aš nematau.

...

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 12:02

Su velnio neštųjų galera dar nebūčiau toks tikras, nors visko ten gali būti. Kol nenuskęs, tol A lygos klubu laikysiu, nes per tuos 20 metų vienintelis klubas nepraleido nė vienų pirmenybių.

Ir prie 9 komandų galima priprasti. man labai keista, kad šiais metais latviai pasidarė 10 klubų čempionatą, bet žaidė 3 ratais, kažkokia nesąmonė... :P

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 12:13

Man asmeniškai, net šis čempionatas patiko, buvo super

...

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 12:15

O man nepaliko didesnio įspūdžio... :ugeek:

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 12:26

Tik ta 9 komanda visur be vietos maišėsi

...

Pasvarstykime...

2013 Lap 21 12:40

Aišku, lyginis skaičius yra geriau. Bet vis tiek, daug rungtynių nukelinėjama... vasara be futbolo... nesamone toks cempionatas. :twisted:

The Miz

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 15:08

Taura ne cia irasei :DD
pagal a lygos nuostatus paskutiniai iskrenta is alygos, tai gal nebedarys maloniu Taurui lff ir paliks uz borto legendini kluba.

The Miz

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 15:10

O fbk kokiu budu I lygoj? Nei pinigu svieciasi, nei sportiniu principu nepatenka...
per ziema gal ras koki sprendima, gi be skolu baige sezona, tai lengviau ieskoti, kai nereikia sukti galvos del senu skolu,o sportiniai principai niekam tada nesvarbus, kai yra pinigo

ledinukas
Pranešimai: 421
Užsiregistravo: 2010 Vas 17 15:51
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 16:21

Kas liecia Kruoja tai tik laiko klausimas kada dings toks klubas is A lygos. Ekranas paskutinius 2-3 metus beveik vien is europos pinigu gyveno, tai jiem labai pasiseke, kad per plauka iskovojo ta vieta ir kitiek metam, nes isvis butu krahas. Tauras galiu pasakyti tik tiek, kad pagal dabartine situacija zais A lygoj ir turetu gan neblogai pasirodyti, o kaip bus toliau ziuresim.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Pasvarstykime...

2013 Lap 21 16:23

Nors tu ir Tauro fanas ar sirgalius, bet galiu pasakyti, kad jie užėmė paskutinę vietą, o pakeisti Taurą jau atsirado kas

Grįžti į