2017-11-04 13:00
NFA Stadionas

Re: Pereinamosios rungtynės

2017 Spa 28 18:24

Pagaliau galima gražiai žiūrėti, tikėkimės bent jau kitą sezoną susigrąžins ir vėl atgal į tokį transliacijų formatą (ypatingai po to ką pašnekėjo naujieji Viasat grupės šeimininkai)

2017 Spa 28 18:36

aš tai nesuprantu pagal ką sprendžia kurias rungtynes tiesiogiai transliuoti Youtube kanale, o kurias ne :)

2017 Spa 28 20:28

Tamošausko mintys po rungtynių... Biškį optimistiškai sakyčiau :)

T.Tamošauskas: „Anksti praleistas įvartis neišmušė mūsų iš vėžių“

Mutis
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

2017 Spa 28 21:12

Nu bet neturetu verkti. Suzaide labai normaliai. Ir nepasakytum, kad jau be sansu Kaune bus.

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

2017 Spa 28 21:41

O ka jie pasnekejo?

Beje, buvo tikrai super pagaliau stebeti rungtynes gera kokybe ir nestringant.

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

2017 Spa 29 16:23

Nebežinau net ką daryt su Naglio komentavimu.

2017 Spa 29 19:33

komantavimas prastas, bet atrodo, kad jis vienintelis futbolo.tv komentatorius likęs, kuris futbolą suprantą.

2017 Spa 30 11:16

KOVOJE DĖL TEISĖS ŽAISTI A LYGOJE – „STUMBRO“ PERGALĖ PIRMOSE RUNGTYNĖSE
2017-10-28 | Martynas Pocius

Kauno „Stumbras“ išsiveržė į priekį kovoje dėl teisės kitą sezoną rungtyniauti A lygos čempionate. Septintą vietą šiemet stipriausiose šalies pirmenybėse užėmę kauniečiai svečiuose įveikė sidabrą Pirmoje lygoje iškovojusią Gargždų „Bangą“ 2:1 (1:1) ir dviejų rungtynių serijoje įgijo pranašumą.

Dvikova „Stumbrui“ prasidėjo labai sėkmingai. Jau 4-ą minutę įvartį pelnė Vilius Armanavičius. Saugas gražiu slalomu pro kelis varžovus įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Persvara svečiai džiaugėsi vos 10 minučių. A lygoje šį sezoną pradėjęs, o vasarą persikraustęs į Gargždus Rokas Krušnauskas laimėjo dvikovą ir perdavimu prieš vartus išvedė Sigitą Urbį, kurį baudos aikštelėje nuvertė Jardelis Nazare.

Skyrus baudinį, prie 11 m žymos stojęs R.Krušnauskas šaltakraujiškai išlygino rezultatą.

Kėlinio viduryje šeimininkus palaikiusių žiūrovų nemalonę užsitraukė kaunietis Levanas Matčarašvilis, kurį nušienavo Mantas Gudauskas. Manydami, kad gruzinas pasitelkė aktorinius gebėjimus, vėliau kiekvieną jo prisilietimą prie kamuolio žiūrovai palydėdavo ne tik švilpimu, bet ir skanduotėmis.

Sužaidus pusvalandį, R.Sadauskas liko nepatenkintas teisėjo sprendimu ne tik skirti jam pražangą, bet ir parodyta geltona kortele. Gynėjo emocijas numalšino tik papildomas žodinis įspėjimas, po kurio jis galėjo prieš save išvysti ir raudoną kortelę.

Iškart po pertraukos grubiai suklydo „Stumbro“ vartininkas, per kampinį neišlaikęs kamuolio rankose. Jo laimei, šalia buvęs R.Krušnauskas mušė virš vartų.

Sužaidus daugiau nei valandą, kone visa svečių komanda apsupo arbitrą reikalaudama baudinio. Futbolininkų nuomone, standartinės situacijos metu blokuodamas Dominykas Barausko smūgį, Sig.Urbys tai padarė ranka. Švilpukas tylėjo.

Netrukus „Stumbras“ išsiveržė į priekį. Po standartinės situacijos gargždiškiams atmušus kamuolį, svečiai pratęsė ataką. Kgaogelo Sekgota pasiuntė kamuolį link vartų, kur jį į tinklą pasiuntė Andre Almeida.

Po įvarčio, situaciją aikštėje kontroliavo kauniečiai. Kelis sykius jie pavojingai mušė iš tolį. Šalia vartų praskriejo Fabio Lopezo ir K.Sekgotos šūviai.

Mačo pabaigoje dvi puikias progas išlyginti rezultatą sukūrė „Banga“. Iš pradžių kampinio metu visiškai laisvo Sig.Urbio smūgį galva kone nuo vartų linijos atmušė gynėjas J.Nazare, dar po minutės prieš vartus iššokusio R.Krušnausko smūgį R.Josviakis sugebėjo atremti koja.

Atsakomosios rungtynės Kaune įvyks lapkričio 4 d. 13 val.

2017 Spa 30 11:18

A lygos pereinamosios rungtynės: Banga - Stumbras (įvarčiai)

O kiek žiūrovų buvo? Teisėjai ir dar kažkas. Jokia "Cosmos' sistema to nerodo. :P Kad su linku būtų.

2017 Spa 31 19:09

Kad bus sujungti abu (mokamas ir TV3play) portalai iš jų padarant vieną, kuriame norint žiūrėti didžiąją dalį turinio reikėtų prenumeruoti (būtų mokama).
Kas nutiks su TV3 interneto platforma „TVplay“?
Tai puikus dalykas – ši platforma visose Baltijos šalyse surenka apie 1 mln. žiūrovų per mėnesį. Bet technologiniai sprendimai nėra patys naujausi. Todėl „TVplay“ taip pat bus integruojama į minėtą naują platformą. Dabar naudojamas sprendimas jau beveik priėjo gyvavimo ciklo pabaigą. Dabartinėje platformoje nėra prenumeratos (angl. Subscription Video On Demand) galimybių. O šiandien tai yra pats populiariausias turinio pardavimo būdas. Portale „TVplay“ vartotojai negali prisiregistruoti, negalime jiems suteikti mokamų paslaugų, turinio prenumeratos. Norime modernizuoti „TVplay“ ir tai pasiūlyti. Taip pat norime pridėti personalizavimo galimybių. Planuojame, kad nauja platforma pati prisitaikys prie vartotojų įpročių ir pomėgių, kad, pavyzdžiui, sporto gerbėjams nebūtų siūlomos muilo operos ir atvirkščiai.

2017 Spa 31 19:20

Vienu žodžiu: gaidys :D

Kita vertus, gal paskatins kežkiek žmonių (tarp jų ir mane) eiti į stadionus

2017 Lap 04 14:41

STUMBRAS 3 - 0 BANGA

Įvarčiai:
40' Lucas Villela
52' Dominykas Barauskas
74' Lucas Villela

2017 Lap 06 11:12

Pirmų rungtynių ataskaita: http://lietuvosfutbolas.lt/rungtynes/st ... s-1600231/" onclick="window.open(this.href);return false;

Antrųjų rungtynių atsakiata: http://lietuvosfutbolas.lt/rungtynes/st ... a-1600232/" onclick="window.open(this.href);return false;

2017 Lap 06 11:13

KAUNO „STUMBRAS“ IŠSAUGOJO VIETĄ A LYGOJE

Lietuvos futbolo federacijos taurės laimėtojai Kauno „Stumbro“ komanda ir kitą sezoną rungtyniaus A lygos čempionate.

Pereinamosiose rungtynėse dėl teisės likti aukščiausioje lygoje „Stumbras“ du kartus pranoko I lygoje antrą vietą užėmusią Gargždų „Bangą“. Išvykoje varžovus įveikę 2:1, namie kauniečiai triumfavo 3:0.

Nacionalinės futbolo akademijos stadione vykusiame mače „Bangos“ futbolininkai nuo pirmų minučių atsitraukė atgal, o „Stumbro“ komanda iš karto perėmė iniciatyvą, siekdama kuo greičiau pelnyti įvartį.

Atsilaikę Gargždų futbolininkai ėmė dažniau lankytis varžovų aikštės pusėje, bet besibaigiant kėliniui, praleido įvartį. 39 minutę „Stumbras“ išsiveržė į priekį po tikslaus brazilo Lucaso Villelos smūgio iš kairiojo atakos krašto.

Antrą rungtynių dalį šeimininkai vėl pradėjo aktyviai ir netrukus padidino savo pranašumą. 50 minutę „Stumbras“ įžaidė kampinį, atliko kelis perdavimus ir prie virpsto perdavimo laukęs Dominykas Barauskas nesunkiai pelnė įvartį – 2:0.
Į tai „Banga“ atsakė pavojingu išpuoliu, po kurio kamuolys atsimušė į Rodrigo Josviaki ginamų vartų virpstą. Tačiau „Stumbro“ futbolininkai daugiau įsisiautėti svečiams neleido.

Iš karto po to „Stumbras“ surengė rezultatyvią ataką, kurią tiksliu smūgiu iš kairiojo krašto baigė ir savo antrąjį įvartį pelnė L. Villela – 3:0.

Dviejų rungtynių serijoje „Stumbras“ pranoko „Bangą“ rezultatu 5:1 ir išliko A lygoje.