Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

2022 Gru 05 17:50

„Korona“ klubo peržiūroje dalyvavęs G.Paulauskas pasiūlymo likti nesulauks

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje žaidžiantis Kelcų „Korona“ klubas savo peržiūroje turėjo „Riterių“ puolėją Gytį Palauską.

Lietuvis žaidė draugiškose rungtynėse prieš „Gornik Leczna“ ekipą, kurias „Korona“ laimėjo rezultatu 4:0.

Visgi, G.Paulauskui įspūdžio palikti nepavyko ir šiandien Kelcų klubo sporto direktorius informavo, kad lietuviui sutartis nebus siūloma.

„Gytis Paulauskas nėra tokio tipo puolėjas, kurio ieškome. Jis jau išvyko iš Kelcų“, – sakė „Korona“ sporto direktorius Pawelas Golanskis.

G.Paulauskas toliau bando užsikabinti Lenkijoje
2023.01.10

Šiuo metu „Riterių“ puolėjas Gytis Paulauskas dalyvauja kito Lenkijos „Ekstraklasa“ klubo Radomo „Radomiak“ peržiūroje. Turkijoje treniruočių stovyklą turintis „Radomiak“ klubas jau žaidė vienas draugiškas rungtynes su Rumunijos „Sepsi“ klubu ir jose rungtyniavo G.Palauskas.

Priminsime, kad praėjusiame sezone G.Palauskas A lygoje per 31 rungtynes pelnė 8 įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Gytis Paulauskas

2023 Sau 16 17:47

Keliasi į Albanijos lygą, atstovaus Egnatia Rrogozhinë.

G.Paulauskas pradeda legionieriaus karjerą

Aštuonis įvarčius pernai įmušęs puolėjas Gytis Paulauskas pradeda legionieriaus karjerą – puolėjas žais Rogožinės „Egnatia“ ekipoje Albanijos pirmenybėse.

„Gytis yra dar vienas pavyzdys, kaip jaunas žaidėjas, pasinaudojęs klubo suteiktomis galimybės, užaugo. Tai, tarsi, yra „Riterių“ vizitinė kortelė. Pačiam Gyčiui norisi palinkėti sėkmės bei nesustoti siekiant futbolo aukštumų“, – sakė klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

Per trejus metus G.Paulauskas „Riterių“ marškinėlius oficialiose rungtynėse vilkėjo 88 kartus, per kuriuos pelnė 18 įvarčių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Įsimintiniausia puolėjo dvikova buvo UEFA Europos lygos atrankos pirmojo etapo rungtynėse prieš „Derry City“. Tąsyk jis pasižymėjo dviem pelnytais įvarčiais.

Naujasis puolėjo klubas „Egnatia“ šiuo metu Albanijos pirmenybėse po 16 turų turi 25 taškus ir rikiuojasi trečioje vietoje. Nuo pirmaujančio „Partizani“ klubo juos skiria vos 4 taškai.

Respublik

2023 Sau 16 19:15

Atmetus pirmas mintis, žymiai geresnė yra kad čempionatas jau įpusėjęs ir net blogiausiu atveju vasarą būtų visiems įdomus ir formoje. Tai gal ir visai neblogas dalykas Sausio pabaigoje pereiti į įpusėjusio sezono lygas.

Kalinauskas
Pranešimai: 3271
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

2023 Sau 18 18:05

Pirmas mačas taurėje ir pergalingas įvartis 96 minutę.

Respublik

2023 Sau 18 23:01

Highlightai

Apie 4:50 kažkur
„Egnatia“ taurės turnyro pirmose aštuntfinalio rungtynėse išvykoje 1:0 nugalėjo „Skenderbeu“ ekipą, o antrojo kėlinio viduryje į aikštę žengęs lietuvis pasižymėjo šeštą pridėto laiko minutę. Gavęs perdavimą iš komandos draugo, G.Paulauskas pasižymėjo kaire koja smūgiu į tolimąjį apatinį vartų kampą.

Atsamokąsias aštuntfinalio rungtynes komandos žais „Egnatia“ namų aikštėje.

Respublik

2023 Vas 11 22:12

Paulauskas šiandien pelnė pirmą įvartį lygoje ir išplėšė komandai pergalę svečiuose rezultatu 0–1.

2023 Vas 12 15:39

O ten gal irgi apribojimai pasams? Bet žiūrint irgi įstrigo jo kaltė.

Koks agentas galėtų nepatingėti pasiūlyti Šarkausko, gali ir pavykti.

Respublik

2023 Geg 10 21:02

Paulausko Egnatia pateko į Albanijos taurės finalą, Birželio 1 su tituluočiausiu jų klubu Tirana.

Respublik

2023 Spa 29 16:25

Lietuvos rinktinės nariai žaidė savo klubų gretose

Šeštadienį Albanijos lygoje visas rungtynes žaidė puolėjas Gytis Paulauskas. Šįkart „Egnatia“ klubo puolėjui pasižymėti nepavyko, o jo ekipa išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Skenderbeu“ klubu.

Respublik

2023 Lap 11 19:48

Žiaurios naujienos iš lyderių mūšio Albanijoje:

Ghanaian striker Raphael Dwamena tragically dies during Albanian league match
A tragedy marked the 13th round of the Albanian championship. In the 25th minute, the match between Egnatia and Partizani was interrupted after Raphael Dwamena collapsed on the pitch.

The Ghanaian striker was immediately taken to the nearest hospital but did not survive. The death was later confirmed by the Albanian Football Federation.

Respublik

2024 Vas 26 17:10

Pavykęs debiutas: Gytis Paulauskas įmušė jau pirmajame mače Ukrainos čempionate

Gytis Paulauskas sėkmingai debiutavo Ukrainos futbolo pirmenybėse. Sekmadienį vykusiame mače lietuvio atstovaujamas Kovalivkos „Kolos“ 2:0 įveikė Rivnės „Veres“ ekipą.

Puolėjas iš Lietuvos į aikštę buvo mestas 67-ąją minutę, kai rezultatas dar buvo lygus. G.Paulauskui žengus į aikštę „Kolos“ išsiveržė į priekį, o 83-ąją minutę įvartį pelnė ir pats lietuvis.

Po pergalės „Kolos“ klubas užima septintąją vietą.