Respublik
Pranešimai: 7440
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

2022 Gru 03 12:31

J. Usavičius – „Empoli“ klubo peržiūroje
http://fkriteriai.lt/2022/12/j-usaviciu ... erziuroje/

Šešiolikmetis Talentų futbolo akademijos auklėtinis Jonas Usavičius praėjusį šeštadienį, atstovaudamas „Riteriams B“, pereinamosiose rungtynėse į „Šilutės“ vartus sumušė tris įvarčius, o šios savaitės pradžioje išvyko į Italijos „Empoli“ klubo peržiūrą.

„Tikrai savaitė įdomi. Prieš tą dvikovą su „Šilutes“ treneris rūbinėje priminė, kad tai paskutinės sezono rungtynės, todėl privalome jomis pasimėgauti, atsipalaiduoti ir žaisti kaip geriausiai gaunasi. Nuostabus jausmas įmušti tris įvarčius, tačiau tuomet tą jausmą pakeitė jaudulys. Tėtis pasakė, kad atsirado galimybė išbandyti save Italijoje, tad tik po kelių dienų apsiraminau, įteigęs sau, kad išvažiuoju kelioms dienoms, o tai reiškia, kad nėra laiko jaudintis – geriau naudotis duota galimybe“, – sakė J. Usavičius.

Jonai, ar jau kalbėjai su treneriais, ko jie tikisi iš tavęs? Kaip sekėsi pirmos treniruotės?
Su treneriais asmeniškai nekalbėjau. Manau, kad jie tikisi pamatyti mano gerąsias savybes ir ką aš geriausiai sugebu. Pirmos treniruotės praejo tikrai neblogai, jos per daug nesiskiria nuo treniruočių Lietuvoje, dėl to nebuvo sunku prisitaikyti.

Kaip galvoji, ar jau esi užaugęs tokiam iššūkiui kaip Italija?
Manau, taip. Esu fizikai ir psichologiškai labiau subrendęs, dabar reikia tik gerai pasirodyti.

Grįžkime apskritai į 2022-uosius. Su TFA tapote savo amžiaus grupės nugalėtojais, dabar vyresnių grupėje taip pat esate tarp lyderių. Kas lemia tokią jūsų jėgą?
Manau, kad visos komandos nusiteikimas laimėti kiekvienas rungtynes ir vienas tikslas – būti vėl nugalėtojais šiais metais.

O kaip tu pats užaugai per tuos metus?
Esu greitesnis su kamuoliu, greičiau priimu sprendimus ir taip pat fiziškai stipresnis tapau.

Jei nepavyktų užsikabinti Italijoje, kokius planus esi išsikėlęs kitiems metams?
Toliau tobulėti, žaisti dar daugiau minučių Pirmoje lygoje, būti naudingesnis komandai ir įmušti daugiau įvarčių negu šiais metais.

Respublik
Pranešimai: 7440
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

2023 Sau 10 01:26

E.Stočkūnas gali žaisti Liepojoje
https://www.sportas.lt/naujiena/469895/ ... -liepojoje

Buvęs Vilniaus „Riterių“, Alytaus „Dainavos“ ir Gargždų „Bangos“ futbolininkas Ernestas Stočkūnas gali pradėti legionieriaus karjerą.

24-erių metų lietuvis šiuo metu dalyvauja Latvijos FK „Liepaja“ klubo peržiūroje ir jau žaidė draugiškose rungtynėse.

Jei krašto gynėjas paliks teigiamą įspūdį, ateinantį sezoną jis žais Latvijos stipriausioje lygoje.

Respublik
Pranešimai: 7440
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

2023 Sau 24 20:50

BFA talentas iššūkių ieško užsienyje

BFA reprezentacinės komandos narys Dovydas Petrauskas (2005 m.) nusprendė priimti privačios Anglijos futbolo akademijos iš Market Harborough miesto „Brooke House College“ (www.brookehousecollege.co.uk) vadovybės kvietimą atvykti peržiūrai ir įvertinti savo galimybes tiek futbolo, tiek mokslo srityje. Jau nuo sausio 22 d. trims savaitėms į Jungtinę Karalystę išvykstantis BFA saugas bent jau laikinai pasiruošimą su komanda naujam Pirmos lygos sezonui ketina iškeisti į intensyvias treniruotes kartu su šios vienos pajėgiausių Anglijos studentų futbolo lygos komandos nariais ir tuo pačiu – į intensyvius mokslus šiame koledže.

Anot Dovydo, vizito tikslas – įvertinti ne tik savo kaip futbolininko gebėjimus ir įrodyti savo tinkamumą žaisti ne tik už „Brooke House College“ U18 komandą, bet ir už pagrindinę vyresnių žaidėjų komandą.

Kaip pasakojo „Brooke House College” Futbolo akademijos vadovas Istvan Kislorincz, „Brooke House College” futbolo akademijoje vyrauja unikali ir draugiška atmosfera, kurioje futbolo žaidėjai turi galimybę patirti gan aukšto lygio britiško futbolo patirtį ir puikų treniruotumą iš akademijos trenerių. „Žaidimo greitis ir fiziškumas yra išskirtiniai akcentai mūsų komandų žaidime, tad daugeliui mūsų studentų šios siekiamybės yra nemenki iššūkiai, nesvarbu, iš kokios šalies jie atvyksta,” - apie BHC futbolo žaidimo filosofiją kalbėjo I. Kislorincz.

Paklaustas apie buvusius akademijos studentus, kurie pasirinko profesionalaus futbolo žaidėjo kelią, BHC Futbolo akademijos vadovas paskaičiavo, jog šiuo metu tokių yra per keturiasdešimt, kurie žaidžia skirtingame lygmenyje, bet turi profesionalaus žaidėjo statusą. „Kinijos Superlyga, Belgijos, Slovakijos, Vengrijos Pirmas divizionas – šalys ir lygos, kuriose rasite buvusių mūsų akademijos žaidėjų. Daugelis tų žaidėjų atstovauja ir savo šalių nacionalines rinktines. Naujausia mūsų sėkmės istorija – Denishe iš Bermudų, kuris visai neseniai pasirašė profesionalaus žaidėjo kontraktą su „Leicester City“klubu ir vos prieš porą savaičių debiutavo šio klubo U21 komandos rungtynėse prieš „Chelsea“ U21 komandą,” – apie BHC studijavusius pofesionalius futbolo žaidėjus pasakojo I. Kislorincz.
Kadaise Kazubovičius studijavo.

Tobex
Pranešimai: 10505
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

2023 Sau 24 21:29

Januševiskij Liepajos peržiūroje.

Tobex
Pranešimai: 10505
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

2023 Sau 31 10:39

apie Ramon Azeez
https://www.allnigeriasoccer.com/read_n ... ?nid=46194
Žalgiriai sumaišyti?

Grįžti į