bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: Pietų IV

2011 Bal 21 02:48

Paveikslėlis
Paveikslėlis

...

Re: Pietų IV

2011 Bir 15 12:38

Man tai jie labai primena tuos M. United fanus, kur per "Kelyje po Europą rodė" - girti ir sklidini neapykantos kitai nuomonei. Vienžo- tikri lietuviai- pasakysi zodi ne taip, tai sues gyva.
Paveikslėlis
Paveikslėlis

bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: Pietų IV

2011 Bir 15 14:15

O man tu panašus į šitą:
Paveikslėlis
Paveikslėlis

...

Re: Pietų IV

2011 Bir 15 14:18

iš kur gavai mano fotke? jeigu zinai LR istaymus, tai galiu tave i teisma paduoti uz mano fotkes viesa rodyma, be kelniu liksi.

...

Re: Pietų IV

2011 Bir 15 15:20

UCCMas, kaip suzinojau, yra krepsinio fanas, apskritai nesuprantu ka jis cia veikia, kiek mano galva nesa, tai cia futbolo bendruomenes forumas, o ne krepsioriu. UCCMo naujausia veikla yra visus vadinti tokiais zodzias: "Tu kvailas vaike", "Durniau" ir panasiai. Nacistams ir fasistams cia ne vieta. Irgi mat neonacis. Issiplauk savo didele srebtuve, kad alumi nedvoktu. "Del Tevynes -asilas, geda del tokiu lietuviu." Zinote kieno tai sventi zodziai? Ogi sito prisiplakelio UCCMo. Zaisk savo kieme krepsini, arba rasyk apie futbola, o ne pilk pamazgas ant garbingu pilieciu.

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: Pietų IV

2011 Bir 15 16:12

UCCMas, kaip suzinojau, yra krepsinio fanas, apskritai nesuprantu ka jis cia veikia, kiek mano galva nesa, tai cia futbolo bendruomenes forumas, o ne krepsioriu. UCCMo naujausia veikla yra visus vadinti tokiais zodzias: "Tu kvailas vaike", "Durniau" ir panasiai. Nacistams ir fasistams cia ne vieta. Irgi mat neonacis. Issiplauk savo didele srebtuve, kad alumi nedvoktu. "Del Tevynes -asilas, geda del tokiu lietuviu." Zinote kieno tai sventi zodziai? Ogi sito prisiplakelio UCCMo. Zaisk savo kieme krepsini, arba rasyk apie futbola, o ne pilk pamazgas ant garbingu pilieciu.
Krc čia jau prasideda įžeidinėjimai ir šudo malimas, reikia broniaus, kad šitą nesąmonę sutvarkytų.

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: Pietų IV

2011 Bir 15 16:20

iš kur gavai mano fotke? jeigu zinai LR istaymus, tai galiu tave i teisma paduoti uz mano fotkes viesa rodyma, be kelniu liksi.
Tai paduok tu jį į teismą jei save gerbi, ko čia nesąmones rašyt? Ir išvis ko čia į forumą atėjai, tai bbz, koks tikslas? Pilti purvą? Pasirodyti protingam? Kad tave pastebėtų? Nežinau koks tu žmogus, gal tu realybėje ir kitoks, bet šiame forume vien nesąmones rašai, na gal kelias naujienas apie I lygą įdėjai tai sveikinu, bet šiaip tu man pasirodei konkretus loxas
adminai gali mane banint, bet man atrodo tiesą parašiau

laurenz
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:14
Palaikoma komanda: FK Sūduva

Re: Pietų IV

2011 Bir 15 16:37

Ateina pilnatis ir pradeda lįst į forumą jos veikiami idiotai :D

...

Re: Pietų IV

2011 Bir 15 16:41

S@muel, atsipalaiduok, ko tu is viso nerviniesi, ar as tave uzkabinau, ar izeidziau, na, jeigu pasakiau, kad zalgiris nerimta komanda, tai gal tuo izeidziau, kad cia visi ugnimi spjaudotes. S@muel, nebuk tu mazas vaikas, dar savo mociute pasikviesk i talka, kad tave maza apgintu nuo setono, tipo, as labai blogas, o visi kiti sventieji susirinko. Juokingai skamba. Be to cia yra fanu zona, ne apie konkretu kluba kalba eina. Jeigu prie kurios komandos varytume situos bazarus, tai gal ir reiketu pasakyti, kad ne ten pataikem. As dar mazas, tik mokausi, o visaziniai is karto ima esti lyg kokie profesoriai per egzus. Aciukas uz sveikinimus, kad dabar nera naujienu, neturiu ko deti, Cia vienintelis UCCMas beprociauja, ant Budraicio ir kitu asileliu gali varyti kiek nori, o su manimi geriau nesipyk. Cia UCCMui, o S@muel, zinai, gerai pastebejai, malonu, kad pastebejai, ka cia slepti, prisipazistu, kad esu is tu, izeidziu, zmogystu. Nenoriu pilti purvo, nes pats issipurvinsiu ir dvoksiu kaip vienas kolega, pirstais nerodysiu, bet storulukas zino, kad turiu ji mintyje. Jeigu noreciau, kad mane pastebetu, tapciau Olialia berniuku. Siandien as tau, S@muel, pasirodziau konkretus loxas, po keliu dienu pakilsiu tavo akyse iki oberlocho. Geriausi linkejimai.

...

Re: Pietų IV

2011 Bir 15 16:42

Ateina pilnatis ir pradeda lįst į forumą jos veikiami idiotai :D
konkreti nuomone :) o tai ka tiems vargsams idiotams daugiau veikti, yra tik du keliai arba eiti pas mergas arba listi i foruma

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: Pietų IV

2011 Bir 15 17:18

S@muel, atsipalaiduok, ko tu is viso nerviniesi, ar as tave uzkabinau, ar izeidziau, na, jeigu pasakiau, kad zalgiris nerimta komanda, tai gal tuo izeidziau, kad cia visi ugnimi spjaudotes. S@muel, nebuk tu mazas vaikas, dar savo mociute pasikviesk i talka, kad tave maza apgintu nuo setono, tipo, as labai blogas, o visi kiti sventieji susirinko. Juokingai skamba. Be to cia yra fanu zona, ne apie konkretu kluba kalba eina. Jeigu prie kurios komandos varytume situos bazarus, tai gal ir reiketu pasakyti, kad ne ten pataikem. As dar mazas, tik mokausi, o visaziniai is karto ima esti lyg kokie profesoriai per egzus. Aciukas uz sveikinimus, kad dabar nera naujienu, neturiu ko deti, Cia vienintelis UCCMas beprociauja, ant Budraicio ir kitu asileliu gali varyti kiek nori, o su manimi geriau nesipyk. Cia UCCMui, o S@muel, zinai, gerai pastebejai, malonu, kad pastebejai, ka cia slepti, prisipazistu, kad esu is tu, izeidziu, zmogystu. Nenoriu pilti purvo, nes pats issipurvinsiu ir dvoksiu kaip vienas kolega, pirstais nerodysiu, bet storulukas zino, kad turiu ji mintyje. Jeigu noreciau, kad mane pastebetu, tapciau Olialia berniuku. Siandien as tau, S@muel, pasirodziau konkretus loxas, po keliu dienu pakilsiu tavo akyse iki oberlocho. Geriausi linkejimai.

Kas čia nervinasi? Aš? Nu tai kad ne, čia tu kažką bandai įrodyt net nzn ką, jauti kažkokią neapykantą tam Žalgiriui, tam pačiam UCCM, pietų IV ir rašai nesąmones, čia žmonės ateina naujienų paskaityt, apie futbolą padiskutuot, o atėję mato nesąmonių prirašytų, ot kaip įdomu...tam yra penalty.lt, lrytas.lt, delfi.lt neabejoju ten bendraminčių rasi. Apie tą patį Žalgirį jau šitame forume prirašyta apie 68 psl. Beje aš už nieką nestoju, tiesiog jeigu turi asmeninių reikalų su UCCM tai ir aiškinkis su juo asmeniškai, o tu čia viską vietoj rašai, ne čia tam vieta

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Pietų IV

2011 Bir 15 17:23

nu pzd duodat. Atėjo žmogus į forumą, išdėsto savo, pakankamai įdomią nuomonę tam tikrais klausimais, o jūs čia visi pradedat putotis , tiesti rankas į viršų ir kviesti gelbėtoją bronių, kad apgintų jus nuo U.S. LECCE komentarų :lol: Geriau pasižiūrėkit ką patys įdomaus pripostinat apie futbolą. 2011 metų A lygos temoje kiek ten prirašyta ar pridiskutuota? Vienas kitas postas apie vykusias rungtynes, o pagrindas copypaste. Žodžiu nykuma. O dar nekurių forumo šviesuolių pagrindiniai argumentai prieš nepriimtiną nuomonę - "debilas" "kliedesys""paranojikas" ir panašiai... ai, geriau protingai patylim, paskaitom copypaste, nereiks nei broniaus.

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: Pietų IV

2011 Bir 15 17:25

Ai nu jo, kaip sakoma, duok durniui kelią

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Pietų IV

2011 Bir 16 22:42

ei tu u.c lecce ? prisipazin gerojiu kas tavie is Pietu4 apsalpino? jei neprisipazinsi dar karta busi apipiltas slapimu :x

...

Re: Pietų IV

2011 Bir 17 15:14

ei tu u.c lecce ? prisipazin gerojiu kas tavie is Pietu4 apsalpino? jei neprisipazinsi dar karta busi apipiltas slapimu :x
Nelabai supratau tamstos tarimo, cia tikriausia zemaitiskai parasyta. Su IV Pietu reikalu iki siol neturejau, juos tik per TV esu mates, Vilniuje gyvenime nesu buves, o i musu grazu miesteli jie neuzklysta. O kokios ten pas jus tradicijos su tais palaisymais slapimu? Nezinau tenyksciu paprociu, su vandalais ir nacistais reikalu neturiu. O tie IV pietiniai prisilake alucio ar daznai dazna taip ismaudo kitus sirgalius? As sitos idomios istorijos nesu girdejes, tai butu idomu isgirsti kazkokiu naujienu is sirgaliu gyvenimo, o mes Lecce mieste tai per koki sena fiata perlipame, koks nors storas bicas ant kapoto uzsoka, dar ant stogo patrepsi ir pabegame.

Grįžti į