Lietingą vakarą "Jambo" įvarčių lietus

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 8 d.

„Jambo“ VS. „HG-Sendvaris“ 9:2 (4:1)

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių pirmaujantį trejetuką siekianti sugrįžti „Jambo“ komanda, kiek daugiau vargo su „Herkaus Galerija-Sendvariu“ turėjo tik pirmąjį rungtynių pusvalandį, kai nerealizuotu 11 metrų baudiniu nepavyko padvigubinti persvaros, o už minutės buvo praleistas varžovų išlyginamasis įvartis (1:1). Tačiau jau nuo sekančios minutės prasidėjo „Jambo“ įvarčių lietus ir nesikuklindami mušti po du įvarčius per dvi minutes, „Jambo“ žaidėjai savo persvara žaibiškai didino. Iki pertraukos ji išaugo iki 4:1, o antroje rungtynių pusėje įmušusi dar penkis įvarčius, „Jambo“ atitrūko iki 9:1. Tik paskutinis rungtynių įvartis krito į „Jambo“ vartus, tad galutinis rungtynių rezultatas – 9:2.
- 11 įvarčių per rungtynes.. ne kiekvieną kartą tiek sukrenta...

...

2014 Spa 15 11:10

"Jambo" nesunkiai įveikė "Rosos" jaunimą ir liko tik du pretendentai į III-ąją vietą

„Jambo“ - „Rosa“ 8:3 (4:0)
Spalio 14 d

„Jambo“ komanda antradienį vakare žengė dar vieną svarbų žingsnį kovoje dėl LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių III-osios vietos. „Jambo“ nuo pat pirmos minutės pirmavusi ir per pirmas penkioliką minučių trimis įvarčiais praktiškai nulėmusi pergalę prieš „Rosą“, vėliau tik pasimėgaudama siuntė įvarčius į varžovų vartus. Tiesa, rungtynėms baigiantis ir pati atleido vadžias gynyboje ir leido „Rosai“ dvejais įvarčiais sumažinti „Jambo“ komandos pergalingą pranašumą (8:3).

Prie šios „Jambo“ pergalės trimis įvarčiais prisidėjo Bartas Butinas ir Deividas Peištaras bei dukart pasižymėjo Karolis Inta.
Paskutiniame ture „Jambo“ komanda kovos su „Baltais“ ir sieks pergalės, kad patys užsitikrintų trečiąją vietą. „Jambo“ komandą dar gali aplenkti tik „Saremos“ komanda, kuriai liko dvejos rungtynės su „Rosa“ ir „Olimpo-SC“

1 GARGŻDŲ PRAMOGOS-TAŠKAS 19 14 0 5 56 : 25 31 42
2 KKT 19 13 3 3 40 : 17 23 42
3 JAMBO 19 11 3 5 60 : 31 29 36