2012 Rgp 27 11:12

JUVENTA 3 - 0 JAMBO
XII (12) turas, 2012 08 25

Šiaulių “Juventa-99” 3 - 0 Klaipėdos “Jambo” (be žaidimo)
Klaipėdos “Jambo” nesurinko komandos išvykai į Šiaulius, tad “Juventai-99” įskaityta pergalė 3:0 be žaidimo.

Dar viena komandėlė degraduoja. Atėjo į II lygą perspektyvūs naujokai ir pasiekė tokias aukštumas, kad nebesurenka komandos.
Tfuj, net Plikių SAKUONA taip neišsidirbinėdavo.... o juk JAMBO prieš sezoną buvo vadinama Klaipėdos miesto mėgėjų rinktine. :evil:

"Ipukis" 2 : 1 "Jambo"

Savo pasirodymą LFF taurėje baigė Klaipėdos jambiniai, kurie surinko komandą, varo ir nuvažiavo į Marijampolę. nežinau keliese žaidė, bet gavo į kaulus.

Svarstau: prieš sezoną buvo vadinta Klaipėdos mėgėjų rinktine, o dabar nesurenka komandos. tai tame uostamiestyje liko tik devyni mėgėjai???
Ar Norvegijoje dirba ir niekam neįdomus futbolas??? Klaipėdiečiai įdomiai gyvena... nesuprantu jų...

2012 Rgp 31 11:08

Kam tas Jambo reikalingas, kai Atlantas pradeda savo klestėjimo laikotarpį. Klubas su tokiu pavadinimu yra pasmerktas anksčiau ar vėliau žlugti

...

2012 Rgp 31 11:55

ATLANTE pilna prancūzų ir vietinių profų. :mrgreen: Grįš kitais metais į KLP SFL ir wsio. Vienžo, kartu su netikrais estais- SAREMA žais SFL`e. O gal išnyks...Tokia lemtis.

Aš tai galvojau, kaip ten bus. Juk savaitgalį bus varžybos: JAMBO vs. ŽYGIS. :ugeek:
Įdomu: jambiniai nebesurenka komandos, ŽYGIS irgi tokio pat lygio. Vienžo, į tas varžybas ateis kokie 8 jambiniai ir gaus pergalę, nes ŽYGIS neatvyks. :shock:
Kliurka. :mrgreen:

...

2012 Rgs 03 12:35

JAMBO 3 - 0 ŽYGIS
XIII (13) turas

Klaipėdos “Jambo” - Joniškio “TAIP-Žygis” 3:0 (be žaidimo)

Senai taškų nerinkusi JAMBO gavo dovanėlę iš ŽYGIO.
Joniškiečiai tradiciškai neatvyko į rungtynes ir jambiniai gavo dovaną... tuos tris taškus.

...

2012 Rgs 11 11:18

MINIJA 4 - 0 JAMBO
XIV (14), 2012 09 08

Kretingoje "jambiniai" priešinosi tik pirmame kėlinyje, o po praleisto įvarčio visai sutriko, ėmė nepasitikėti savo jėgomis ir prasileido vieną įvartį po kito.
Triuškinantis pralaimėjimas jiems garbės nedaro...

...

2012 Rgs 17 13:17

JAMBO 1 - 7 LOKOMOTYVAS
XV (15) turas, 2012 09 15

Gėdingą pasirodymą surengė jambiniai, kurie namuose beviltiškai nusileido pirmenybių lyderiams.

Klaipėdos „Jambo" - Radviliškio „Lokomotyvas" 1:7 (1:4)
Teisėjas: Tomas Lavrinavičius, 50 žiūrovų.
Įvarčiai: 9 min. Algimantas Bačianskis (1:0), 14 min. Marius Ligeika (1:1), 16 min. Edgaras Stankevičius (1:2), 31 min. Valentinas Lukošaitis (1:3), 45 min. Justas Gulbinas (1:4), 57 min. Marius Ligeika (1:5), 63 min. Justas Gulbinas (1:6), 69 min. Justas Gulbinas (1:7).
Įspėjimai: Julius Mockus („Jambo").

...

2012 Rgs 24 13:55

KELMĖ 1 - 5 JAMBO
XVI (16) turas, 2012 09 22

Jambo nutraukė ilgai užsitęsusią pralaimėjimų seriją

Daugiau žaidybinės patirties turinti „Jambo“ komanda gan greitai pranoko „VJSM-Kaslitą“ ir jau iki pertraukos dukart pasižymėjus Evaldui Skyriui, klaipėdiečiai pirmavo rezultatu 2:0.
Įsibėgėjus antrajam kėliniui per porą minučių dukart kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė Donatas Žičkus ir Danas Kulišauskas (4:0). Po kelių minučių „VJSM-Kelmė“, po Modesto Gedmino tikslaus smūgio į „Jambo“ vartus, savus gerbėjus pamalonino garbės įvarčiu (1:4), tačiau geriau žaidusi “Jambo” ekipa iki finalinio teisėjo švilpuko sugebėjo susigrąžinti turėtą keturių įvarčių persvarą (5:1).

Kelmės „VJSM-Kaslita“ – Klaipėdos „Jambo“ 1:5 (0:2)
Teisėjas: Mindaugas Jackus, 30 žiūrovų.
Įvarčiai: 11 min. Evaldas Skyrius (0:1), 38 min. Evaldas Skyrius (0:2), 60 min. Donatas Žičkus (0:3), 61 min. Danas Kulišauskas (0:4), 65 min. Modestas Gedminas (1:4), 86 min. Danas Kulišauskas (1:5)
Įspėjimai: Andrius Januška („VJSM-Kaslita“), Karolis Inta („Jambo“).

...

2012 Spa 02 14:12

BABRUNGAS 1 - 1 JAMBO
XVII (17) turas, 2012 09 29

Truputį keista, kad "jambiniai" šį kartą sukovojo Plungėje, kur pirmieji pelnė įvartį ir tik po klaidos gynyboje leido plungiškiams išlyginti rezultatą.

šį savaitgalį "jambinių" laukia miesto derbis, kuriame gali spręstis ir 5 vietos likimas. Pralaimėjimo atveju JAMBO gali aplenkti AKMENĖ.

Plungės „Babrungas“ - Klaipėdos „Jambo“ 1:1 (0:0)
Teisėjas: Vaidas Petkus, 100 žiūrovų.
Įvarčiai: 53 min. Eduard Smirnov (0:1), 66 min. Martynas Turskis (1:1).
Įspėjimai: Robertas Petrauskas, Ernestas Grigas („Babrungas“), Vytautas Laurinaitis („Jambo“).

...

2012 Spa 09 12:47

JAMBO 3 - 3 KLAIPĖDOS GRANITAS
XVIII (18) turas, 2012 10 06

Prastai antrajame rate rungtyniavusi „Jambo“ komanda, principinėje dvikovoje neleido „Klaipėdos Granitui“ tikėtis lengvo pasižaidimo, o jau pirmajame kėlinyje pasiuntė į nokdauną, kai po Donato Montvido ir Karolio Intos įvarčių, „Jambo“ pirmavo rezultatu 2:0. Nors “Klaipėdos Granitui“ greitai pavyko atsakyti Zigmo Jesipovo įvarčiu (2:1), Karolis Inta dar iki pertraukos atstatė turėtą dviejų įvarčių persvarą (3:1). Trečiosios vietos siekusi „Klaipėdos Granito“ komanda, antrojo kėlinio viduryje per keletą minučių įmuštais Simono Juškos ir Arnoldo Nausėdos įvarčiais, sugebėjo išlyginti rezultatą (3:3), bet svarbios pergalės iškovoti nesugebėjo. Tad su „Juventa-99“ surinkę po 35 taškus, “Klaipėdos Granito” futbolininkai, dėl prastesnių tarpusavio rungtynių rezultatų, turėjo tenkintis ketvirtąja vieta.
__________________________

...

2012 Spa 09 12:50

Prieš čempionatą keltus tiklsus - "Jambo" komanda įvykdė!
Likome per viduriuka.

Šia proga nuotaikinga komandos kapitono D. Montvido nuotrauka :)

...

2012 Spa 09 12:53

Šiame sezone per 18 rungtynių "Jambo" komanda surinko 25 taškus ir užėmė 5-ają vieta.
Iškovojome 7 pergalės, 4kartus sužaidėme lygiomis ir dėja 7 rungtynės pralaimėjome...
Pelnėme 36 įvarčius,bet pralaidome šiek tiek daugiau- 39. Daugiausia įvarčių (6) pelnė - R. Kaminskas ir dabar Atlantui atstovaujantis E. Razonas. Sekmingesnis mums buvo I ratas, per kuri surinkome - 17 taškų. Tad palinkesime kitame sezone "nučiuožti" daug, daug aukščiau. Ir nepamiršti kad tik kartu, o ne po viena - mės galime, jeigu labai norime!

7 BABRUNGAS 18 5 6 7 28 : 31 -3 21
8 MINIJA 18 5 3 10 24 : 27 -3 18
9 TAIP-ŻYGIS 18 3 0 15 6 : 55 -49 9
10 VJSM-KASLITA 18 1 1 16 14 : 70 -56 4

...

2012 Spa 09 12:56

Klaipėdos derbyje – „Granito“ ir „Jambo“ lygiosios
Paskelbta 2012-10-08

Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos čempionate, kuris jau baigėsi, debiutavusios dvi uostamiesčio komandos liko greta nugalėtojų pakylos.

Į prizininkų trejetą pretendavusiems Klaipėdos „Granito“ futbolininkams bronzos medalius iš rankų tarsi išplėšė kita uostamiesčio ekipa.

Prieš paskutinį čempionato turą „Granito“ futbolininkai dar buvo trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Tačiau juos iš prizininkų trejeto išstūmė Šiaulių „Juventa-99“, kuriai paskutiniajame ture rezultatu 3:0 buvo įskaityta pergalė, nes žaisti neatvyko varžovai iš Joniškio.

Po tokios sėkmes šiauliečiai „Granito“ komandą aplenkė vienu tašku ir pakilo į trečiąją vietą. Tačiau ją atsikovoti uostamiesčio ekipa turėjo galimybę – jai paskutiniajame ture reikėjo įveikti Klaipėdos „Jambo“ komandą. Lygiųjų „Granitui“ nepakako, nes tarpusavio rezultatai buvo palankesni Šiaulių komandai.

Prastai antrajame čempionato rate rungtyniavusi „Jambo“ komanda principinėje kovoje neleido „Granitui“ tikėtis lengvo pasižaidimo, o jau pirmajame kėlinyje pasiuntė į nokdauną – po Donato Montvido ir Karolio Intos įvarčių „Jambo“ pirmavo rezultatu 2:0.

„Granitas“ greitai surezgė rezultatyvią ataką ir po Zigmo Jesipovo įvarčio skirtumą sušvelnino – 2:1.

Tačiau K.Inta dar iki pertraukos atkūrė turėtą dviejų įvarčių skirtumą – 3:1.

Antrojo kėlinio viduryje „Granito“ žaidėjai Simonas Juška ir Arnoldas Nausėdas išlygino rezultatą, tačiau komanda svarbios pergalės iškovoti taip ir nebesugebėjo.
_________________________________________________________________
Skaitykite daugiau: http://klaipeda.diena.lt/naujienos/mies ... z28nJTxETR" onclick="window.open(this.href);return false;