Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2011 Spa 13 18:11

Dar vienas bedarbis. įdomu kokio didumo kompensacija jam pagal įstatymus priklauso...
R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2011 Spa 14 09:29

Dar vienas bedarbis. įdomu kokio didumo kompensacija jam pagal įstatymus priklauso...
R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!
jei pats atsistatydini tai nepriklauso...

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2011 Spa 14 11:27

Šiaip su rinktinės treneriais sudaromos sutartys konkrečiam terminui.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2011 Spa 14 11:54

Šiaip su rinktinės treneriais sudaromos sutartys konkrečiam terminui.
tai jo bet jei butu nutraukta anksciau laiko reiketu kompensacijos, o kai pats nutrauki nereikia...

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2011 Spa 14 14:23

varanas sake, kad nenutraukines anksciau laiko, o palauks kontrakto pabaigos. matyt taip labiau apsimoka.

...

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2011 Spa 15 15:01

Varanis sakė, kad daug norinčių treniruoti rinktinę atsirado. Tik dauguma jų nerimti kandidatai: Minijos ir Žvelgaičio treneriai per skysti rinktinei. :lol:
Vėl LFF susiras kokį importinį mulkį. :lol: Džiugins mus pagerėjusiu žaidimu. :lol:

laurenz
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:14
Palaikoma komanda: FK Sūduva

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2011 Spa 21 18:22

Rinktinės žaidėjams kritikos pažėręs Raimondas Žutautas: „Aš futbolą išmanau gerai“
http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... -24-175982" onclick="window.open(this.href);return false;

tpc
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 13:25
Palaikoma komanda: FBK KAUNAS

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2011 Spa 22 08:46

praktiskai bet kokioj sitacijoj pasakymas kad as ismanau ka nors geriau uz kita yra ne kas kita kaip gyrimasis,o tai yra blogas iprotis:) :mrgreen:
Kaunas Lietuvos širdis http://www.kaunas-ultras.com" onclick="window.open(this.href);return false;

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2011 Spa 22 11:20

Tai čia ir arkliui aišku, kad jis futbolą išmano, juk pats žaidęs jį yra kiek metų, gal ir treneriu geru būtų, jei būtų žemesnes komandas patreniravęs.

...

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2011 Spa 22 12:11

Raimondas Žutautas: „Aš futbolą išmanau gerai“
Svarstau:

Kaip supratau, tai jis vienintelis, kuris išmano.
Irgi mat išmanusis. :lol:
Visi kiti apie futbolą nesupranta arba supranta gerokai mažiau nei RŽ. :lol:
Hmmmm, ar kiekvienas, kuris apie save galvoja, kad išmano futbolą, yra tinkamas treniruoti nacionalinę rinktinę???

LFF suteikė šansą pasirodyti ko yra vertas, bet bachūras susimovė.
Ant kaktos tegul nusipaišo didelę L raidę ta proga ir laukia kitos progos, kurios jam, greičiausiai, niekas nesuteiks.

...

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2011 Spa 26 16:10

UEFA EURO 2012 atrankos I grupė


Komanda Ž L Lyg P Įv. s T

1. Ispanija 8 8 0 0 26-6 24
2. Čekija 8 4 1 3 12-8 13
3. Škotija 8 3 2 3 9-10 11
4. LIETUVA 8 1 2 5 4-13 5
5. Lichtenšteinas 8 1 1 6 3-17 4

........................................................................................
Pergalė prieš Čekiją, o daugiau niekuo negalime pasigirti.
http://www.lff.lt/lt/nacionaline_rinkti ... rezultatai
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2013 kartus.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2011 Lap 17 17:32

http://tv.delfi.lt/video/K7jJj6w0/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2013 Spa 12 10:43

kažkaip praleidau.

Futbolininkas Deividas Šemberas per teismus nori atsiimti skolą iš buvusio rinktinės trenerio Raimundo Žutauto

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... z2hUXCyzx7" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: R.Žutautas - naujasis rinktinės treneris!

2016 Rgs 22 15:50

Skolų negrąžinęs buvęs rinktinės vyr. treneris dingo it į vandenį
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/skol ... -i-vandeni" onclick="window.open(this.href);return false;

Vieša paslaptis, kad vienas mįslingiausių ir nesėkmingiausių Lietuvos rinktinės strategų Raimondas Žutautas į nacionalinę komandą atėjo „daryti biznį“, kuris nesusiklostė taip sėkmingai, kaip buvo iš pradžių piešiama tuometiniams Lietuvos futbolo federacijos vadovams Liutaurui Varanavičiui ir Juliui Kvedarui.

Pralaimėjimų lavina privertė trenerį pasitraukti iš užimamų pareigų. Ir ne tik Lietuvos rinktinės. Nieko iki tol netreniravęs R.Žutautas po atsistatydinimo iš nacionalinės komandos apskritai baigė trenerio karjerą.

Atrodė, kad ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas dėl to nei kiek neišgyvena. Populiarūs žurnalai rašė apie jo išvystytą verslą, apie prabangius namus, automobilius ir apie sėkmę, kuri skirta toli gražu ne kiekvienam. Tačiau aiškėja, kad visa ta prabanga – tik iliuzija, kurią sukūrė puikiai visuomenei žinomi futbolininkai bei verslininkai.

„Iškaulino pinigus ir dingo kaip į vandenį. Žmona dar kartais parašo, kad skolą grąžins, o Raimondo seniai neteko nei matyti, nei girdėti. Neįsivaizduoju, kokioje aferoje jis sudalyvavo, tačiau žinau, kad panašiai nukentėjau ne aš viena. O sumos tikrai yra labai didelės“, - portalui futbolas.lt pasakojo prisistatyti nenorėjusi verslininkė.

Pasitikėjimo kreditų gavęs šiuo metu Londone gyvenantis R.Žutautas didžiules sumas skolinosi ir iš buvusių savo auklėtinių. Visiems buvo pasakojama ta pati pasaka, kuri kaip vėliau paaiškėjo – yra be galo.

Tarp pinigus R.Žutautui paskolinusių žmonių ir Deividas Šemberas, ir Edgaras Česnauskis, ir Tomas Ražanauskas, kurie, panašu, kad buvusiam treneriui rankos šiandien nebepaduotų.

„Jis daug pasakodavo, koks yra sėkmingas verslininkas. Aš per daug net nesigilinau, nes tuo metu mano mintys buvo aikštėje, o ne versle. Žmogų seniai pažinojau, tad nebuvo net minties kad apgaus. Apskritai, aš linkęs pasitikėti žmonėmis. O gavosi taip, kad buvau priverstas minti teismų slenksčius. Pasirodo, kad sėkmingo verslininko modelis atitiko sukčiaus modelį“, - beveik penkerių metų istoriją portalui futbolas.lt prisiminė D.Šemberas, pripažinęs, kad R.Žutautas dalį skolos grąžino, tačiau prieš porą metų dingo it į vandenį.

Deividai, sakykite, nuo ko prasidėjo jūsų su R.Žutautu finansinė istorija?

Maždaug prieš ketverius metus susitikome, vyriškai pakalbėjome, paskolinau pinigus ir tuo vyriškumas baigėsi. Kalbu apie tai ne dėl to, kad norėčiau kažkam pasiguosti, o todėl, kad apsaugočiau kitus, kurie dar nespėjo pakliūti į šio verslininko pinkles. Puikiai žinau, kad esu toli gražu ne vienas panašiai nukentėjęs.

Jūs turite įrodymų, kad skolinote pinigus?

Be abejo. Aš jau prieš porą metų laimėjau teismą, kuris ponui Žutautui priteisė skolas ir visas teismo išlaidas. Tada jo iniciatyva surašėme taikos sutartį, jis padarė kelis mokėjimus, o po to vėl prapuolė. Nei į skambučius, nei į žinutes neatsako.

Pasikartosiu, tačiau aš nesu vienas, kuriam šis žmogus skolingas. Tai yra didelę riziką keliantis žmogus. Kas jį pažįsta – reikia būti budriems, nes tai tiesioginis kelias į pinigų praradimą.

Kodėl teismo keliu neatgavote pinigų?

Teismas neturi ko išieškoti. R.Žutautas neturi absoliučiai jokio turto.

Tuos pinigus jau nurašėte ar dar turite vilties, kad atsitiks stebuklas?

Nežinau, ko tikėtis, kai žmogus nebendrauja. O jo sąmoningumo nebesitikiu.

Įsivaizduojate, kur nukeliavo jūsų pinigai?

Neįsivaizduoju. Tuo metu rodė brangias parduotuves, tai gal insvestavo ten. O gal ir ne. Man sunku pasakyti. Faktas tas, kad tie pinigai dingo.

Grįžti į