Re: 2015 metų draugiškos klubų rungtynės

2015 11 19 13:00, VILNIUS
Po pakeitimo taip pat galės pasirodyti E. Vaitkūnas, Elivelto ir Lucasas Gaucho..
Kažkoks trumpas atsarginių suolelis.. :roll:

PIRMASIS KĖLINYS

45+6' Baigiasi pirmasis rungtynių kėlinys. Po jo rezultatu 1:0 pirmauja žaliai balti
45+2' Lasickas drebina vartų virpstą, tačiau jo smūgio galva neužtenka pelnyti dar vieno įvarčio
44' Atakos smaigalyje atsidūręs Romanovskis smūgiuoja į vartus, tačiau pataiko tiesiai į vartininką
43' Varžovą pargriovęs Švrljuga gauna geltoną kortelę
41' Žalgiriečiai užspaudžia svečių vartus ir net kelis kartus bando smūgiuoti, tačiau nesėkmingai
39' Shenchenko galingai smūgiuoja į vartus, tačiau Vitkauskas ir vėl žaidžia pavyzdingai, atremdamas varžovo smūgį
38' Švrljuga pasuoja viduryje esančiam Lasickui, šis kamuolį palieka Kendyšui, o baltarusis smūgiuoja stipriai, bet virš vartų
36' Sverchinskis veržiasi į priekį ir atsikratęs Barausko smūgiuoja virš vartų, taip net nesukeldamas pavojaus Vitkauskui
34' Baniulis puikiai perduoda kamuolį į baudos aikšteę Eliandro, tačiau brazilas nesuvaldo kamuolio ir jo smūgis keliauja į užribį
30' Įvartis! Kampinio metu Kendyšas sudrebina virpstą, o jo smūgį pataiso ir žalgiriečių sąskaitą atidaro laiku prie kamuolio prišokęs Baniulis.
ŽALGIRIS 1 : 0 MINSK

29' Greitą ataką surengę svečiai vos neįmuša pirmojo įvarčio, tačiau jiems sutrukdo ir vėl patikimai žaidžiantis Vitkauskas. Galiausiai teisėjas skelbia nuošalę
28' Pavojingų progų nesukuriantys "Minsk" žaidėjai renkasi grubesnį žaidimo stilių ir eilinį kartą kerta žalgiriečiams per kojas. Iš pradžių Kendyšui, dabar - Freidgeimui
25' Kendyšas atsilaisvina nuo savo tiesioginių gynėjų ir nieko nelaukdamas smūgiuoja, tačiau gerokai virš vartų
22' Baniuis perima kamuolį aikštės viduryje, siunčia jį į priekį Švrljugai, šis kamuolį perduoda atsilaisvinusiam Eliandro. Brazilas smūgiuoja visai šalia tolimojo virpsto
20' Žalgiriečių skersuojamas kamuolys kerta galinę užribio liniją, o į vartininką įsirėžęs Lasickas prieš save išvysta geltoną kortelę
19' Kampinio metu pavojingai smūgiuoja Kendyšas, taip pat Švrljuga, tačiau vartininkas šiuos smūgius atremia. Dar vieno kampinio metu, jau trečio iš eilės, žalgiriečiai praranda kamuolį
18' Pirmasis kampinis prie varžovų vartų. Kamuolys keliamas per aukštai, tačiau žalgiriečiams Eliandro ir Švrljugos pastangų dka pavyksta uždirbti dar viena kampinį
14' Romanovskis gali tęsti rungtynes, jis grįžta į aikštelę. Kendyšas prasiveržia iki varžovų vartų, tačiau yra užspaudžiamas tarp gynėjų ir smūgio į vartus neatlieka
12' Romanovskis išvedamas į užribį, jam subintuota sumušta galva, rungtynės tęsiasi
10' Po susidūrimo su varžovu susižeidžia Romanovskis, jam suteikiama medicininė pagalba
8' 11-asis svečių numeris išsiveržia į priekį, tačiau vienas likęs Vitkauskas puikiai ginasi kojomis ir atmuša klastingą smūgį
5' Pirmasis smūgis į vartus, jį atlieka Romanvskis, tačiau pusiausvyros neišlaikiusio saugo šūvis yra per silpnas ir jį lengvai sugauna svečių vartininkas
4' Komandos kol kas atsargiai žaidžia, nė viena ekipa neskuba beatodairiškai plti. Svečiai išsikovojo kampinį smūgį, tačiau jo metu pavojingesnių progų nesukūrė
1' Teisėjas skelbia mačo pradžią. Pirmyn, žaliai balti!
Šiose rungtynėse žalgiriečių kapitonu bus Jankauskas, o startinėje sudėtyje pasirodo net keli jaunimo komandos žaidėjai: Barauskas, Korsakas, Lasickas, ROmanovskis ir Baniulis
Ekipos jau žengia į aikštę, o teisėjas ruošiasi paskelbti rungtynių pradžią
Sveiki, visi, netrukus prasidės jau 17-os Vilniaus "Žalgirio" draugiškos rungtynės, šį kartą - su fk "Minsk" komanda

...

2015 Lap 19 15:01

FK ŽALGIRIS 2 - 2 FK MINSK

90+7' Rungtynės baigiasi rezultatu 2:2
90+1' Kuklys gražiu smūgiu lygina rezultatą - 2:2!
90' Vasilyewas patikimai realizuoja 11 metrų baudinį, rezultatas 2:1 svečių naudai
89' Kerla gauna geltoną kortelę, skiriamas 11 metrų baudinys
88' Kuklys gauna geltoną kortelę
86' Šernas pažeme siunčia kamuolį link vartų, tačiau prie kamuolio suskubusiam Gaucho nepavyksta jo pasiųsti į vartų tinklą
85' Baudos smūgio metu atšokusį kamuolį smūgiuoja Lukša, tačiau saugo šūvis keliauja į užribį
82' Kerla smūgiuoja galva, tačiau netaikliai
78' Varžovai lygina rezultatą - 1:1
72' Ore buvusį varžovą kūnu taranavęs Gaucho prieš save išvysta geltoną kortelę
70' Slijngardas pamato atsidengusį Šerną ir perduoda jam kamuolį į priekį, tačiau šoninis teisėjas ir vėl kelia nuošalės vėliavėlę
68' Varžovai vis dažniau keliauja link Klevinsko ginamų vartų, tačiau net ir pavykus atlikti smūgį jis būna itin netaiklus
63' Kuklys atlieka baudos smūgį ir galingai sudrebina virpstą. Deja, bet įvarčio nėra
62' LFF stadione pagaliau baigia pliaupti lietus ir netgi išlenda saulė. Žalgiriečiai surengia greitą ataką, kurios metu dominuoja trumpi perdavimai, o galiausiai varžovai neištveria ir griauna ant žemės Lukšą
59' Vaitkūnas išmeta kamuolį iš už užribio linijos, Elivelto gražiai ir techniškai perkelia kamuolį virš gynėjo, bet nespėja atlikti smūgio, prie kamuolio prišoka vartininkas
56' Kuklys pasuoja krašte atsilaisvinusiam Lukšai, tačiau saugui skersuojant prie jo prišoka gynėjas, o kamuolys kerta galinę užribio liniją ir greita ataka nutrūksta
54' Elivelto kovoja dėl kamuolio antrame aukšte, tačiau susiduria su varžovu ir užsidirba pražangą. Šis yra aiškiai nepatenkintas, kad brazilas krisdamas jį kliudė, tačiau aistroms įsipliekti neleidžia teisėjas
50' Greitos atakos metu Gaucho pasuoja aikštės pakraščiu sprintujančiam Lukšai, jis skersuoja link vartų Šernui, tačiau pirmas prie kamuolio suskumba svečių vartininkas
48' Į vartus iškart pavojingai smūgiuoja Šernas, jo šūvį vartininkas, visgi, atremia
46' Prasideda antrasis kėlinys

...

2015 Lap 24 16:05

TRAKAI 0 - 0 ATLANTAS
2015 11 24, VILNIUS
DRAUGIŠKOS VARŽYBOS

Baigėsi kontrolinės rungtynės Vilniuje tarp "Trakų" ir Klaipėdos "Atlanto".

Įvarčių nebuvo pasiekta - 0:0.

Susitikimui prasidėjus, apie 15 min., sunkią traumą patyrė vartininkas Mindaugas Malinauskas (sezonas jam baigėsi).
Į vartus stojęs vartininkų treneris Antonas Savčenkovas (Marius Adamonis buvo išvykęs į egzaminą), atrėmė nemažai pavojingų smūgių.