...

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 05 13:06

Paaiškinimas

XXV (25) ture buvau užmetęs 6 taškus kariui.
http://www.90min.lt/posting.php?mode=quote&f=34&p=19228
Karys pasivėlino su atsakymais.
Atlantas 1:3 Dainava
Sūduva 3:0 Mažeikiai
Žalgiris 3:0 Klaipėda
Šiauliai 1:0 Banga
Tauras 1:1 Kruoja
Ekranas 2:0 Kaunas
tai neuskaitykit tu su kuriais pasivelinau, bet siaip tik grizau is skotijos tai anksciau negalejau...
tai neuskaitykit tu su kuriais pasivelinau, bet siaip tik grizau is skotijos tai anksciau negalejau...
Tu neįsipaišei į 24 val. limitą. Aš tai suprantu tokius atvejus ir pro pirštus galiu žiūrėti :lol:
Kokį tašką, kitą- tvarkos palaikymo sumetimais- reikėtų minusuoti. :lol: :lol: :lol:
Caras labai kišosi į mano veiklą. Tai sakė, kad jeigu yra taisyklės, reikia visiems, ir, net man, reikia jų laikytis. :lol:
tai neminusuokit, o tu kurios siandien varzybos neskaitykit, o kur itilpau i limita tas skaitykit, ar taip negalima?
Visiems tur4t7 b8ti ai6ku, kad kad karys pav4lavo ir visokie pra6ymai yra neteis4ti.
Kaip pasak4 pats caras:
Nuo šiol galioja ši taisyklė ir visų prašau jos laikytis, tame tarpe ir Lecce - o ne vėl "kada nuspręsiu" ir "kada galėsiu".
Tada "nesiškandalinau", nes vos prieš savaitę buvau užbanintas, nenorėjau kelti bangų, bet dabar tiesiog privalėjau atimti tuos šešis taškus iš kario ir atitaisyti skriaudą padarytą kitiems spėjikams.

Įdomiausia, kad XXIV (24) turo rezultatus skaičiavo pats karys, ir pavėlavusių neskaičiavo. :lol:
Pakeiskime taisykles karui???
Deja. to padaryti negaliu net aš, kaip minėjau ,caras aiškiai pasakė, kad nubalsavom ir šventa.
Nuo šiol galioja ši taisyklė ir visų prašau jos laikytis, tame tarpe ir Lecce
ir kariui tas pats taikloma.

Atsiprašau kitų spėjikų už šitą situaciją. Visos klaidos ištaisytos. Tiek laurenz, tiek mano darbe.
Dabar tenka tik sulaukti XXXIII (33) turo pabaigos ir suvesti duomenis.



karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 12:17

nelabai supratau kaip as pavelavau tai iki rungtyniu likus dienai, tai jeigu parasiau tuos spejimus kurie buvo paveluoti ir anuliuok, o tuos kurie ne palik, ar cia kazkokia atskira taisykle yra kad visas turas turi but spejamas kartu...

...

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 12:18

XXXIII (33) turas:

Per šį turą iškovoti taškai:

8 taškai: Dogas, U.S. LECCE.
7 taškai: Lazy.
6 taškai: karys, mozambikas, mafia7, samuel, Brisiaus Galas.
5 taškai: Makenzis, Bombard1er, ledinukas, Rulis, Lietotajs.
4 taškai: britty, geriantis, Valiukas, laurenz, Lorencas.
3 taškai: patriotas, Kobenhavn, TėTušis.
2 taškai: FC Palanga.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 15 16 14 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 22 29 18 30 31 32 33

TOP-10:

1. Makenzis 174
2. Bombard1er 172
3. karys 170

4. patriotas 166
5. ledinukas 165
6. britty 161
7. geriantis 158
8. Valiukas 157
9. piratas 149
10. Lazy 146
_________________________
kiti spėjikai:

11. Rulis 142
12. mozambikas 139
13. "mafia7' - 137
14. Lietotājs 136
15. Laurenz 134
16. S@muel 127
17. København 125
18. Tėtušis 121
19. Brisiaus Galas 98
20. Dogas 95
21. Lorencas 93
22. U.S. LECCE 82
23. FC Palanga 67
----------------------


...

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 12:24

nelabai supratau kaip as pavelavau tai iki rungtyniu likus dienai, tai jeigu parasiau tuos spejimus kurie buvo paveluoti ir anuliuok, o tuos kurie ne palik, ar cia kazkokia atskira taisykle yra kad visas turas turi but spejamas kartu...
Puikiai viską supranti: pats skaičiavai XXIV turą, ir tų kurie pasivėlino, juk neskaičiavai. O dabar jau nieko nebesupranti. Amnezija???

rymkos spėjimus dar skaičiuosite?
nu cia reik broniaus klaust, kaip su tom apklausimis, as buciau linkes skaicuot, visvien dar rungtynes neprasidejo :)
nu cia reik broniaus klaust, kaip su tom apklausimis, as buciau linkes skaicuot, visvien dar rungtynes neprasidejo :)
- O aš čia prie ko? Nubalsavom "diena prieš pirmas turo rungtynes", tai ir laikykimės savo nutarimo.
nu cia reik broniaus klaust, kaip su tom apklausimis, as buciau linkes skaicuot, visvien dar rungtynes neprasidejo :)
- O aš čia prie ko? Nubalsavom "diena prieš pirmas turo rungtynes", tai ir laikykimės savo nutarimo.
na tas visas balsavimas buvo del skaicuotuojo nepatogumu, man tai dzin, ok neskaiciuojam...

...

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 12:33

Karys trečiadieniais parašydavo spėjimus, bet kai savo atsakymus parašydavo patriotas ar Makenzis, tai kario spėjimai staiga pasikeisdavo.
Trys epizodai tokie buvo. Tik todėl pradėjau koncervuoti tuos atsakymus, kad vieną dieną manęs kvailio vietoje nepaliktum.

Sakyčiau, kad nevyriškai elgiesi ir čia verkšleni....

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 13:01

Karys trečiadieniais parašydavo spėjimus, bet kai savo atsakymus parašydavo patriotas ar Makenzis, tai kario spėjimai staiga pasikeisdavo.
Trys epizodai tokie buvo. Tik todėl pradėjau koncervuoti tuos atsakymus, kad vieną dieną manęs kvailio vietoje nepaliktum.

Sakyčiau, kad nevyriškai elgiesi ir čia verkšleni....
kliedi totaliai paranoja cia tau ar kas, niekada savo spejimu nederinau su jokiais kitais dalyviais, o apie pavelavima kurios vietos nesupranti gi sakau, jeigu pavelavau tai neskaiciuok, tik ar visus turo atsakymus reikia anuliuot ar tik tuos kuriuos pavelavau ir viskas.

...

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 13:09

kliedi totaliai paranoja cia tau ar kas, niekada savo spejimu nederinau su jokiais kitais dalyviais, o apie pavelavima kurios vietos nesupranti: gi sakau, jeigu pavelavau tai neskaiciuok, tik ar visus turo atsakymus reikia anuliuot ar tik tuos kuriuos pavelavau ir viskas.
Ačiū daktarėli, už konsultaciją. reikėjo desktopą nufotografuoti, tai su įkalčiais rimtesnė kalba būtų.
Aš ir neskaičiuoju. :lol:
XXIV ture skaičiavai ir sau vienu tašku mažiau paskaičiavai... Tą irgi atminusuoti???

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 13:11

kliedi totaliai paranoja cia tau ar kas, niekada savo spejimu nederinau su jokiais kitais dalyviais, o apie pavelavima kurios vietos nesupranti: gi sakau, jeigu pavelavau tai neskaiciuok, tik ar visus turo atsakymus reikia anuliuot ar tik tuos kuriuos pavelavau ir viskas.
Ačiū daktarėli, už konsultaciją. reikėjo desktopą nufotografuoti, tai su įkalčiais rimtesnė kalba būtų.
Aš ir neskaičiuoju. :lol:
XXIV ture skaičiavai ir sau vienu tašku mažiau paskaičiavai... Tą irgi atminusuoti???
tai viso turo neskaiciuoji ar tik tuos kuriuos pavelavau? negi sunku i paprasta klausima atsakyt, del to tavo lol tai didziausias lol pats ir esi, cia pasaulines konspiracijas susigalvodams del afigenai reiksimngo totalizaoriaus, galetum pas daktareli ir apsilankyt mazu ka patartu

...

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 13:16

tai viso turo neskaiciuoji ar tik tuos kuriuos pavelavau? negi sunku i paprasta klausima atsakyt, del to tavo lol tai didziausias lol pats ir esi, cia pasaulines konspiracijas susigalvodams del afigenai reiksimngo totalizaoriaus, galetum pas daktareli ir apsilankyt mazu ka patartu
Sorry, bronius aiškiai yra pasakęs, kad visas turas nuplaukia.
Ten žaliai paryškintai parašiau: akinius užsidek, snaiperi. :lol:
- Nubalsuota diena, vadinasi diena. Balsavime buvo laukelis "Kitas variantas", bet niekas nerašė apie 3, 5 ar kokias kitokias valandas. Nuo šiol galioja ši taisyklė ir visų prašau jos laikytis, tame tarpe ir Lecce -
Pas daktarėlius nesu buvęs, gal tikrai reikėtų nueiti, kada priimi???
Turėjai visą savaitę pateikti atsakymams, o tu gastroliavai. Ir dar aš kaltas lieku??? :lol:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 13:21

tai viso turo neskaiciuoji ar tik tuos kuriuos pavelavau? negi sunku i paprasta klausima atsakyt, del to tavo lol tai didziausias lol pats ir esi, cia pasaulines konspiracijas susigalvodams del afigenai reiksimngo totalizaoriaus, galetum pas daktareli ir apsilankyt mazu ka patartu
Sorry, bronius aiškiai yra pasakęs, kad visas turas nuplaukia.
Ten žaliai paryškintai parašiau: akinius užsidek, snaiperi. :lol:
- Nubalsuota diena, vadinasi diena. Balsavime buvo laukelis "Kitas variantas", bet niekas nerašė apie 3, 5 ar kokias kitokias valandas. Nuo šiol galioja ši taisyklė ir visų prašau jos laikytis, tame tarpe ir Lecce -
Pas daktarėlius nesu buvęs, gal tikrai reikėtų nueiti, kada priimi???
Turėjai visą savaitę pateikti atsakymams, o tu gastroliavai. Ir dar aš kaltas lieku??? :lol:
kur cia blin parasyta kad visas turas ar net paminetas zodis turas? diena iki rungtyniu pradzios ar turo pradzios niekur neparasyta....

...

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 13:26

Turėk sąžinės ir neapsimetinėk šlanga. :lol:
Aš tau galiu padėkoti už gerą juoko dozę. Anekdotų karaliai prieš tave nublanksta. :lol:

Ne iki kiekvienų rungtynių atskirai, o iki pirmų turo rungtynių pateikti visus spėjimus... dieną prieš.....

Ar taip aiškiau, ar vėl prasidės vaidinimas???
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2011 kartus.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 13:29

Turėk sąžinės ir neapsimetinėk šlanga. :lol:
Aš tau galiu padėkoti už gerą juoko dozę. Anekdotų karaliai prieš tave nublanksta. :lol:
tai atsakysi i klausima ar ne, jeigu rungtynes vyksta skirtingomis dienomis tai ar buvo apibrezta kad spejimas turi buti padarytas likus dienai butent iki turo pradzios ar iki kievienu konkreciu rungtyniu pradzios (su citata), nes bentjau anskciau jeigu paveluodavai kurais nors rungtynes speti, visas likusias visvien galedavai, na bet anyway sveikinimai nugaletojui...

p.s. lengviau aisku apie visokius karalius ir daktarelius is savo fantaziju pasaulio blevyzgot...

...

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 13:33

Su citatom ar be.... koks skirtumas???
iki pirmų turo rungtynių pateikti visus spėjimus... dieną prieš.....
bronius rašė:- Nubalsuota diena, vadinasi diena. Balsavime buvo laukelis "Kitas variantas", bet niekas nerašė apie 3, 5 ar kokias kitokias valandas. Nuo šiol galioja ši taisyklė ir visų prašau jos laikytis, tame tarpe ir Lecce -
Vis dar neaiškumų yra??? O gal aš prastai aiškinu???

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 13:35

iki pirmų turo rungtynių pateikti visus spėjimus... dieną prieš.....
bronius rašė:- Nubalsuota diena, vadinasi diena. Balsavime buvo laukelis "Kitas variantas", bet niekas nerašė apie 3, 5 ar kokias kitokias valandas. Nuo šiol galioja ši taisyklė ir visų prašau jos laikytis, tame tarpe ir Lecce -
Vis dar neaiškumų yra??? O gal aš prastai aiškinu???
blin nieks gi nekvestionuoja diena ar valanda, paprastas klausimas ar diena iki turo pradzios ar iki kiekvienu atskiru rungtyniu pradzios, jeigu tai buvo apibrezta tuomet buvo, jei cia tu pats nusprendei tai pats...

...

Re: Rezultatai turas po turo

2011 Lap 07 13:38

Va tame ir esmė, kad iki turo.
Užkniso tie miegaliai, kurie sekmadienį per pietus atsibunda ir likusių trijų rungtynių rezus surašo. Dėl ko ir balsavome. Visokie rymkos ir kiti užPYPTino.

Grįžti į