S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 10 22:40

Bando prastumt Žutautas Baranauską kokiems žydams registruodamas jį rinktinės sudėtyje, o čia dar žiūrėk ir 5 minutėms išleido palakstyt. P.S. rungtynės geros, bet žaidimą reikia gerint, o armėnai bent jau man atrodė labai labai greiti.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 10 22:45

gal siaip kas trauma gavo ir paeme kaip sparingo partneri is vietos.. kito paaiskinimo nlb zinau :) Jei koki Riboka butu paeme palakstyti logikos bent butu

bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 00:22

Pasirodo, prieš 11 metų tam pačiam stadione lietuviai armėnams pralošė 2-1... Pažanga? ;)

Lietuva

1. Marius Poškus
2. Marius Skinderis
3. Darius Žutautas
4. Andrius Skerla (Robertas Poškus '85)
5. Orestas Buitkus
6. Devidas Šemberas
7. Tomas Danilevičius (Donatas Vencevičius '60, Vidas Danvenka '74)
8. Saulius Mikalajūnas (cap)
9. Darius Maciulevičius
10. Edgaras Jankauskas
11. Rimantas Žvingilas (Artūras Fomenka '65)
Treneris: Stasys Stankus

Armėnija
1. Harutyun Abrahamyan
2. Yervand Sukiasyan
3. Felix Khodzhoyan
4. Karen Simonyan (Artur Mkrtchyan '67)
5. Harutyun Vardanyan
6. Romik Khachatryan
7. Artur Petrosyan
8. Karen Dokhoyan
9. Artur Voskanyan
10. Armen Shahgeldyan
11. Andrei Movsesyan (Armen Petikyan '78)
Treneris: Varuzhan Sukiasyan


Įvarčiai:
4 min Andrei Movsesyan 0:1
23 min. Edgaras Jankauskas 1:1
29 min. Artur Petrosyan 1:2

Teisėjas: Taras Bezzubyak (Rusija)

P.S. Ech, nereikėjo ieškot tos info – pamiršau apie futbolinį... http://www.futbolinis.lt/content/match/4600/lt" onclick="window.open(this.href);return false;
Paveikslėlis

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 09:08

Čia yra ir Jankės įvartis iš tų senų rungtynių. Kažkiek primena Klimavičiaus vakar:


karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 09:31

rezultatas aisku malonus, bet visvien pamatem kokioj puikioj formoj visa sezona nezaides savenas (kas cia per mintis ji paimti, o ne pilibaiti), nors ir imuse ta ivarti bet kokia ideja imti beniusi, kuris jokios perspektyvos rintkineje neturi, ne geriau buinickiui duot pasizaist ar kazkam is dar jaunesniu, ir kas ten per pamirsau pavarde jaunuolis, cia isvis kokia ideja?

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 09:57

rezultatas aisku malonus, bet visvien pamatem kokioj puikioj formoj visa sezona nezaides savenas (kas cia per mintis ji paimti, o ne pilibaiti), nors ir imuse ta ivarti bet kokia ideja imti beniusi, kuris jokios perspektyvos rintkineje neturi, ne geriau buinickiui duot pasizaist ar kazkam is dar jaunesniu, ir kas ten per pamirsau pavarde jaunuolis, cia isvis kokia ideja?
pritariu pririnko visokiausiu beniusiu ir zaidejiu kurie visai be jokios zaidybines praktikos :x to tarpu Tauro zaidejiu kurie turi daug tarptautines praktikos rinktinei nei vieno :o

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 10:19

ne geriau buinickiui duot pasizaist ar kazkam is dar jaunesniu
Tai davė. Baranauskui :). 5 minutes..

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 10:23

ne geriau buinickiui duot pasizaist ar kazkam is dar jaunesniu
Tai davė. Baranauskui :). 5 minutes..
turiu galvoj puolime, krastinei saugai bene vienintele pozicija kur kaip ir viskas daugiau maziau tvarkoj...

komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 10:38

ne geriau buinickiui duot pasizaist ar kazkam is dar jaunesniu
Tai davė. Baranauskui :). 5 minutes..
turiu galvoj puolime, krastinei saugai bene vienintele pozicija kur kaip ir viskas daugiau maziau tvarkoj...
Kary, Baranauskas ir yra puolėjas, šiaip talentingam vaikiui davė apšilti kojas aukščiausiam lygy, kai rezultatas aiškus, o dėl agentų tai labai linksma klausyt, Baranausko draugą iš u-19 Dapkų iš to paties Atleto į Haifą paėmė ir nereikėjo jokių rinktinių, o jei tam Žutautas ir tarpininkavo, tai nematau nieko blogo. jau kam kam, bet žydams bet kokio fufelio neiškiši.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 10:43

... jau kam kam, bet žydams bet kokio fufelio neiškiši.
aš taip Žutauto nenuvertinčiau. Manau ir žydą jis sugebėtų išdurti. Užtenka vien pasižiūrėti, kaip LFF jam nuoširdžiai dirba.

komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 10:49

... jau kam kam, bet žydams bet kokio fufelio neiškiši.
aš taip Žutauto nenuvertinčiau. Manau ir žydą jis sugebėtų išdurti. Užtenka vien pasižiūrėti, kaip LFF jam nuoširdžiai dirba.
Aš geriau pasižiūrėsiu kaip Dapkus už Haifos pagrindą nuoširdžiai dirba.

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 11:25

Aš apskritai vietoj Žutauto to Danilevičiaus nebeimčiau, paseno jis jugi.O dėl Beniušio, tai tikrai neblogai būtų jį paimti.Vistik reikia permainų,žmogus žiūri, kaip atrodo nauji veidai rinktinėje, draugiškos rungtynės leidžia tai daryti, bent mano akimis nei vienas žaidėjas Lietuvos rinktinėje nesužaidė blogai, tai atspindi ir rezultatas.

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 11:25

Kary, Baranauskas ir yra puolėjas, šiaip talentingam vaikiui davė apšilti kojas aukščiausiam lygy, kai rezultatas aiškus, o dėl agentų tai labai linksma klausyt, Baranausko draugą iš u-19 Dapkų iš to paties Atleto į Haifą paėmė ir nereikėjo jokių rinktinių, o jei tam Žutautas ir tarpininkavo, tai nematau nieko blogo. jau kam kam, bet žydams bet kokio fufelio neiškiši.[/quote]

nzn koks jis puolejas bet pastate i krasta, o uzduotis labai paprastai su lichtensteinu ir skotija, o ateityje ir su visais kitais (musu super palankioje grupeje) kas zais puolime jei turim danila (nebeilgam)/labuka/serna ar tikrai, net alygoj nieko doro neparodantis 31 m veteranas beniusis? ko tais blin abejoju, tai ko nepabandzius kazko kas artimaiusioje ateityje tures ten lost... del to jaunio, mano nuomone, geriau butu dave kokiam ribokui/vaskelai prasilakstyt, tas tegul pirma u-21 debiutuoja,...

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 11:27

Aš apskritai vietoj Žutauto to Danilevičiaus nebeimčiau, paseno jis jugi.O dėl Beniušio, tai tikrai neblogai būtų jį paimti.Vistik reikia permainų,žmogus žiūri, kaip atrodo nauji veidai rinktinėje, draugiškos rungtynės leidžia tai daryti, bent mano akimis nei vienas žaidėjas Lietuvos rinktinėje nesužaidė blogai, tai atspindi ir rezultatas.
jo beniusis nors ir kiek dejo pastangu i tuscius vartus nepataikyt, bet tai jau buvo nebeimanoma, tiek velicka tiek jisai yra praeitis...

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2011 Rgp 11 11:30

Iš esmės Danilevičių jau reikia keisti dabar, nieko doro rinktinėje jis nebeparodo, mano manymu reiktu įlieti atgal Velička ir Beniuši

Grįžti į