Užsiregistravo: 2014 Kov 08 16:22
Palaikoma komanda: Utenis

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Kov 24 17:32

Jankausko rinktinė su kiekvienomis rungtynėmis stabiliai praščiau ir praščiau žaidžia.

2018 Kov 24 22:33

Mačiau rungtynes, nuo pradžios ligi galo, pastebėjimai apie būtent žaidėjus yra ta, kad kai kuriems žaidėjams jau nebe vieta rinktinėje, kas labiausiai iškrito iš žaidimo bendrai žvelgiant tai Borovskij, krūva netikslių pasų, savo kraštą vos sugeba uždengti, toliau Šernas, iš jo jau seniai nieko nebesitikiu, Linas Klimavičius žiauriai grybą pjovė pirmame kėlinyje, nebesinori apie tą pirmą kėlinį daugiau kalbėti. Romanovskij ir Lasickas teigiama prasme pradžiugino, matosi, kad su laiku jie bus tvirti rinktinės žaidėjai, apie Laukžemį sunku ką pasakyti, nes nelabai jis ir laiko turėjo ką nors parodyti.

2018 Kov 26 11:46

PIRMASIS TESTAS KAUKAZE – NESĖKMINGAS

Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė, ruošdamasi UEFA Tautų taurės varžyboms, sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes Tbilisyje. Gruzijos rinktinė nustelbė mūsiškius pirmame kėlinyje, pasižymėjusi keturis kartus. Šiose rungtynėse Edgaras Jankauskas suteikė šansą debiutuoti trims jauniesiems futbolininkams.

Nuo pat susitikimo pradžios lietuvių gynėjams teko daug darbo, siekiant neutralizuoti gruzinų atakas, kurios dažniausiai buvo vystomos aikštės viduriu. Pirmas smūgis į Ernesto Šetkaus ginamus vartus buvo atliktas 13 minutę, kurį pastarasis sėkmingai atrėmė.

Deja, jau 15 minutę šeimininkai džiaugėsi įvarčiu. Gruzinų kombinacija aikštės viduryje pasibaigė Giorgio Papunašvilio taikliu smūgiu. Įpusėjus kėliniui lietuviams vis nesisekė regzti atakų, o gruzinai nuosekliai didino spaudimą.

23 minutę po puikaus Otaro Kakabadzės perdavimo, kamuolį galva į lietuvių vartus nukreipė Giorgis Kvitilaja. Po poros minučių Lietuvos rinktinė turėjo progą pasižymėti, tačiau Arvydo Novikovo atliktas baudos smūgis buvo nevykęs.

Kėlinio pabaigoje gruzinai dukart pasinaudojo lietuvių gynėjų klaidomis. 31 min. Linas Klimavičius neleistinai stumtelėjo G. Kvilitają ir rungtynių arbitras nurodė į 11 m atžymą – baudinį realizavo Vako Kazaišvilis. 40 min. ketvirtą šeimininkų įvartį pelnė Giorgis Čakvetadzė, meistriškai pergudravęs lietuvių vidurio gynėjus.

Antrame kėlinyje lietuviai apdairiai gynėsi ir neleido gruzinams lengvai veržtis į puolimą. Visgi, mūsiškiams taip pat nesisekė atakoje. Geriausią progą įmušti įvartį 63 minutę susikūrė Darvydas Šernas, kurio smūgis nepasiekė tikslo. Treneris Edgaras Jankauskas per paskutinį dvikovos pusvalandį išleido tris rinktinės debiutantus – Justą Lasicką, Karolį Laukžemį ir Danielį Romanovskį.

Antrasis kontrolinis testas Lietuvos rinktinės lauks kovo 27 dieną Jerevane, kur mūsiškiai nuo 18 valandos susirungs su Armėnijos rinktine. Pastaroji šiandien taip pat žaidė rungtynes ir išsiskyrė taikiai su Estija – 0:0.

Preliminari rungtynių statistika

Gruzija – Lietuva 4:0 (4:0)

Micheilo Meschio stadionas, teisėjas – Alexandru Tean (Moldova)

Įvarčiai: 15 min. Giorgi Papunashvili, 23 min. Giorgi Kvilitaia, 31 min. Vako Qazaishvili – iš 11 m, 40 min. Giorgi Chakvetadze (Gruzija)

Įspėti: 75 min. Solomon Kverkvelia (Gruzija); 31 min. Linas Klimavičius, 65 min. Ovidijus Verbickas, 75 min. Justas Lasickas, 88 min. Vaidas Slavickas (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ernestas Šetkus, Edvinas Girdvainis, Linas Klimavičius, Vaidas Slavickas, Valdemar Borovskij, Ovidijus Verbickas (81 min. Simonas Paulius), Artūras Žulpa (46 min. Modestas Vorobjovas), Arvydas Novikovas (60 min. Justas Lasickas), Fedor Černych (81 min. Daniel Romanovskij), Darvydas Šernas (72 min. Karolis Laukžemis), Nerijus Valskis (46 min. Mantas Kuklys). Atsargoje: Vytautas Černiauskas, Edvinas Gertmonas, Algis Jankauskas, Justinas Januševskij, Egidijus Vaitkūnas, Rolandas Baravykas.

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

2018 Kov 27 20:09

Su pergale. Pagaliau. Nežinau kaip jums, bet aš blogiausiu kaukazietiško turo žaidėju renku Novikovą. Toks vaizdas, kad jam žaisti už rinktinę yra kančia. Jokios ugnelės ar noro, tiesiog atbuvo numerį Kaukaze, o toliau viskas #$!%&*@!.

2018 Kov 27 21:07

Su gruzais blogai žaidė visi, bet vienas blogiausių žaidėjų buvo Slavickas, kuris šian sėdo ant suolo. Per abi rungtynes turbūt taip - Novikovas.

2018 Kov 27 22:09

ant galo Novikovas visai neblogai kamuolį išsuko. bet standartines progas tai reikėtų kam nors kitam patikėti.

2018 Kov 28 09:26

su gruzinais nemačiau, tai galiu tik apie armėnus komentuoti. Viskas normaliai su tuo Novikovu buvo, kamuolį palaikė, pasus atiduodavo, su standartais aišku problemėlė, bet kad nesistengė tai man priešingas totaliai įspūdis susidarė, dar bandė jaunesnius paskatinti visaip, kad nesiparintų dėl klaidų taip. Iškrito baravykas, bet tai čia jaudulys grynai, viską jis realiai gali, na tiksliau gali tokių elementarių klaidų nedaryti, gli ir į priekį nubėgti, tik porą kartų buvo juokinga, kad jam nubėgs nieks kirsti į plotą nenorėjo, tik statiškai vienoje vietoje kamuolio laukė. Man rodos, perlaikė kuklį ir valskį jankauskas, na bet nugalėtojų nieks neteisia :)

2018 Kov 28 11:14

DRAUSMINGAI PASIRODŽIUSI RINKTINĖ ĮVEIKĖ ARMĖNUS

Ovidijaus Verbicko įvartis pirmo kėlinio pabaigoje ir drausminga gynyba leido Lietuvos nacionalinei vyrų rinktinei iškovoti pergalę rezultatu 1:0 Jerevane.

Šių kontrolinių rungtynių pirmas kėlinys pasižymėjo atakuojančiu abiejų komandų žaidimu. Armėnai jau antrą minutę patikrino Ernesto Šetkaus budrumą, kai Sargis Adamianas smūgiavo šalia pat vartų. 5 minutę Nerijus Valskis atliko pirmą lietuvių smūgį link šeimininkų vartų.

Puikią progą pasižymėti lietuviai turėjo 22 min., kai po kampinio Nerijaus Valskio galva pasiųstas kamuolys praskriejo šalia pat skersinio. 29 min. sudrebėjo armėnų vartų dešinysis virpstas po lietuvių kapitono Fedoro Černycho galingo smūgio.

Armėnai kiek aktyviau sužaidė kėlinio pabaigoje ir atliko porą grėsmingų smūgių, tačiau įvartį pasiekė mūsiškiai. 45 min. staigios atakos metu Nerijus Valskis pastebėjo dešiniame krašte laisvą O. Verbicką ir atliko rezultatyvų perdavimą. Ilgai netrukus, nuaidėjo teisėjo švilpukas, paskelbęs dvikovos pertrauką.

Antrame kėlinyje lietuviai pademonstravo patikimą gynybą ir sukūrė kelias grėsmingas progas. Aktyvus buvo F. Černychas, kurio smūgius 58 ir 64 min. atremė vartininkas Goras Manukianas. N. Valskis 69 min. staigiai atitrūko nuo armėnų gynėjų, bet smūgiavo netaikliai.

Šeimininkai perėmė žaidybinę iniciatyvą dvikovos pabaigoje, pasirodžius aikštėje Arazui Ozbilizui. 85 min. kontratakos metu armėnų gynėjai blokavo Arvydo Novikovo ir Danielio Romanovskio smūgius. Per likusį susitikimo laiką mūsiškiai sėkmingai apsigynė nuo šeimininkų išpuolių ir išsaugojo pergalingą rezultatą.

Armėnija – Lietuva 0:1 (0:1)

Jerevanas, Vazgeno Sarsiano respublikinis stadionas

Teisėjas – Irakli Kvirikašvili (Gruzija)

Įvartis: 45 min. Ovidijus Verbickas (Lietuva)

Įspėti: 34 min. Norberto Briasco (Armėnija), 62 min. Ovidijus Verbickas, 73 min. Egidijus Vaitkūnas, 79 min. Artūras Žulpa, 86 min. Arvydas Novikovas (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ernestas Šetkus, Rolandas Baravykas, Algis Jankauskas, Linas Klimavičius, Egidijus Vaitkūnas, Modestas Vorobjovas (90+5 min. Simonas Paulius), Mantas Kuklys (83 min. Daniel Romanovskij), Ovidijus Verbickas (71 min. Artūras Žulpa), Arvydas Novikovas, Fedor Černych (90+3 min. Karolis Laukžemis), Nerijus Valskis (76 min. Justas Lasickas). Atsargoje: Edvinas Gertmonas, Vytautas Černiauskas, Edvinas Girdvainis, Valdemar Borovskij, Justinas Januševskij, Vaidas Slavickas.

2018 Kov 28 11:16

sudrebėjo armėnų vartų dešinysis virpstas
- Šiaip tai kairysis.

2018 Bir 07 00:14

Liuksemburgas draugiškose 1:0 nugalėjo gruzinus..

2018 Bir 07 10:15

O lietuviai gruzams nusileido 0-4. :( Dabar savo istorinės pergalės laukia iraniečiai, mūsų didžiosios sesės iš kitapus Kaukazo. :D

2018 Bir 08 13:26

Tu senas, aš dar senesnis, bet prisimenu kas yra iraniečiai ir kokio jie lygio. Net esu matęs rungtynes. 8-)
Tiesa, labai senai. Net pamiršau, prieš ką žaidė. :roll: Bet tai nekeičia esmės. ;)

Ką tik su biču kalbėjom, tai jis sakė, kad tris gaus garantuotai. O man dar viršaus norisi užmesti. :)
Pesimistinės prognozės ir tiek. Net piaro meistrai nieko doro nesugeba išspausti. :roll:
Nerandu nieko... :shock: Apie kažkokią transliaciją iš viso tyliu. :)

2018 Bir 08 16:08

Rungtynės bus uždaros - nei žiūrovų, nei transliacijos.