žaidė visas rungtynes ir 15min dar gavo geltona kortelę

Pranešimai: 11747

Robertas Vėževičius

2013 Sau 17 16:48

R.Vėževičius pasižymėjo Izraelyje

Dešimtą vietą Izraelio „Leumit“ lygoje užimantis „Maccabi Umm al-Fahm“ klubas, kuriam atstovauja buvęs „Šiaulių“ saugas Robertas Vėževičius 2:0 nugalėjo tryliktoje vietoje esančią Tel Avivo „Beitar“ ekipą. Lietuvis paskutinę rungtynių minutę pelnė antrąjį savo ekipos įvartį, tokiu būdu įtvirtindamas komandos pergalę.

...

Re: įvairūs

2013 Kov 05 14:06

Izraelyje – Roberto Vėževičiaus įvartis

Pirmadienio vakarą antrojoje Izraelio lygoje lietuvio Roberto Vėževičiaus atstovaujama „Maccabi Umm al-Fahm“ savo aikštėje 2:2 (0:0) sužaidė su „Ironi Rishon Lezion“. R. Vėževičius pelnė antrąjį komandos įvartį.

71-ąją minutę R. Vėževičius gavo perdavimą iš krašto ir išvedė „Maccabi Umm al-Fahm“ į priekį – 2:1.

Lietuvio atstovaujamai komandai pergalingos persvaros išlaikyti nepavyko – „Ironi Rishon Lezion“ rezultatą išlygino 79-ąją minutę.

R. Vėževičius rungtynių pabaigoje galėjo išplėšti pergalę, tačiau išbėgęs vienas prieš varžovų vartininką pastarajam dvikovą pralaimėjo.

„Mačas buvo labai sunkus ir be galo svarbus, norint patekti į pirmąjį aštuntuką. Deja, nepavyko išsaugoti persvaros ir tai labiausiai liūdina. Tačiau liko trejos rungtynės, nuo aštuntosios vietos atsiliekame tašku, tad viskas mūsų rankose“, – Futbolo.TV rungtynes komentavo R. Vėževičius.

Kitame antrosios Izraelio lygos etape komandos pagal rezultatus bus suskirstytos aštuonetais ir sužais po vienerias rungtynes.