Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: LFF veikla

2020 Lie 31 09:55

beje mano įpostinto komentaro autorius yra VRFS valdybos narys :)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Lie 31 12:18

valdymas yra veikla. tarkim įmonėlė kurioje dirbu kartais dalyvauja projektuose, kuriuose mūsų funkcija ir būna valdyti (administruoti ir kžordinuotu) projektą. ir už tai gauname pinigus, yra projektų vadovų etatai ir visa kita

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: LFF veikla

2020 Lie 31 13:06

valdymas yra veikla. tarkim įmonėlė kurioje dirbu kartais dalyvauja projektuose, kuriuose mūsų funkcija ir būna valdyti (administruoti ir kžordinuotu) projektą. ir už tai gauname pinigus, yra projektų vadovų etatai ir visa kita
vas kas yra LFF veikla:
https://lff.lt/federacija/apie-mus/veikla/

o valdymas ar kumščiu į stalą, ar demokratiškas ar totalitariškas ar koks nors pilkasis kardinolas viską koordinuoja.

kitaip sakant yra komanda kuri muša įvarčius, daro pražangas, keikiasi. o ją valdyti gali tiek demokratiškasis Dambrauskas, tiek treninguotasis Pankratjevas.

LFF veikla tikrai nėra valdyti LFF :D

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Rgp 09 11:33

naujas Skirmanto Malinausko video:

LFF užsimojo cenzūruoti YouTube'ą / Šindeikis / Bondauskis / Pikčilingis / Žvingilo politinės kekšės / vaikų "galvos mokestis"

https://youtu.be/tqBNpxCRpaA


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Rgp 10 21:43

Na situacija rimtai kaista. Panašu, kad Skirmantas Malinauskas nusiteikęs neimt belaisvių, spjauna Šviniui tiesiai į veidą :D Nežinau kas Lietuvoj dar drįstų tai padaryti. Žiūrėsim ar didysis Lietuvos futbolo autoritetas pajėgus atlaikyt rimtą iššūkį ne savo surežisuotoj konferencijoj :)

Žmogaus, kuris rašo už Pukelį, nulaižytas rašinėlis gerb. Arūno FB paskyroj:
"Kad nebūtų jokių interpretacijų – naujieną pranešiu pirmas: ką tik išsiunčiau Skirmantui Malinauskui prašymą paneigti tikrovės neatitinkančias žinias.
Nes kaip žinote, per savo paskyrą „YouTube“ kanale šis veikėjas paskelbė įrašų, kuriuose paskleidė melagingus faktus apie mane.
Nevertinsiu, ar tai – nepatikimų minėto „jutūberio“ informatorių ar beribės fantazijos problema.
Pasakysiu tik tiek: tokie faktai neegzistuoja, jie yra išgalvoti, todėl negalėjo būti paskelbti.
Dėl šios priežasties ir išsiunčiau prašymą paneigti.
Ne ieškinį – tik prašymą ištaisyti klaidas, paneigti melą ir gyventi gražiai, be teisminių procesų.
Kritiką aš visada priimu, bet jau sakiau – ji turi būti konstruktyvi, o ir kritikams taikomi tiek įstatymai, tiek etikos standartai.
Nereikia iš manęs kurti demono, o savęs daryti auka (nors tai kelia šypseną: vieną dieną šis veikėjas skelbia, kaip manęs bijo, o kitą – jau varsto įvairių aukštų pareigūnų kabinetų duris ir nebijo).
Nereikia sekti pasakų, kad ginu savo garbę ir orumą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pinigais. Priminsiu, kad iš LFF niekada negavau ir negaunu jokio atlygio, pats finansiškai remiu įvairias futbolo iniciatyvas, tad apsiginti man tikrai užteks ir savų pinigų.
Tik mažiausiai noriu eiti į teismą, nes gyvenime tikrai turiu ką veikti: esu atsakingas už savo verslą ir sukurtas darbo vietas, o ir turiu pareigų Lietuvos futbolui. Tad kviečiu Skirmantą Malinauską ištaisyti padarytas klaidas: nešvaistykime laiko ir energijos – skirkime juos prasmingiems darbams."

Malinauskas šauna atgal tokį nevaikišką:

Arūnas Pukelis labai mandagiai, taisyklinga lietuvių kalba praneša, kad išsiuntė man eilinį prašymą kažką paneigti. Kol kas sunku pasakyti, ko jis manęs prašo, nes toks prašymas manęs nėra pasiekęs.

Ateičiai, kai rašai tokį įrašą FB (tiksliau jį rašo kažkas pasamdytas), būtų smagu matyti viską ir turėti galimybę pakomentuoti. Jos neturiu, tai palaukim.
Dabar galiu remtis tik FB įrašu. Šviniau, apie baimę, aukas, demonus papasakok tiems žmonėms, kurie banditams namus savo statomus perrašinėjo, nes buvo įtikinami, kad gyvybė svarbiau nei turtas, papasakok sudegusioms moterims, kurios duoklės nemokėjo, papasakok verslininkams, kurie verslus turėjo atiduoti, nes nei jie, nei jų darbuotojai teroro neatlaikydavo, papasakok vairuotojams, iš kurių mašinos buvo atiminėjamos, papasakok visiems daužytiems, kankintiems ir tiems, kurie jau po velėna. Pareigūnams papasakok, kurie tau kardomąsias priemones taikė, o po to su jais buvo susidorota, jie turėjo palikti tarnybą, kad kitiems būtų viskas aišku.

Nes apie tai tu nepasakoji, o aš pasakosiu ir visa Tauragė žinos, kas iš mūsų melagis ir bailys. Ir ne tik Tauragė. Svarbiausia, tu pats tai jau žinai ir tau baisu, kad ši problema nei pinigais, nei įtaka, nei smurtu nesisprendžia. Teismų aš nebijau, pripratęs. Tik skirtingai nei tu, aš ten ne įtariamuoju baudžiamosiose bylose lankiausi ir nei karto nesu pralaimėjęs.

Dėl baimės, tu labai nori, kad tavęs bijočiau, jau kelintą kartą tai girdžiu, bet visada sakiau ir sakysiu - tavęs nebijau, nes esi padugnė iš kriminalinio pasaulio, kuris dabar savo banditiškais metodais baigia valytis kelią Lietuvos futbole. Tam turi būti užkirstas kelias ir futbolo bendruomenė pagaliau turi suprasti, kad federacija nėra žaisliukas tokių žmonių rankose.

Galiu tik pakartoti, kad jeigu kažkas atsitiks man, mano šeimai, netyčia užsiliepsnos automobilis ar butas, visi žinos, kieno plati šypsena už to šviečia. Tau šie žodžiai atrodo baimė? Jeigu aš tavęs bijočiau, ar daryčiau tuos video įskaitant pirmą? Mano sąžinė rami, o tu pats žinai, kiek skeletų spintose laikai. Tiesą sakant, net nežinau, ar čia tik perkeltine prasme šį posakį suprasti reiktų.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Rgp 22 11:32

Skirmantas Malinauskas toliau tęsia Arūno Pukelio temą :) Šįkart daug iside info apie kriminalinę LFF viceprezidento praeitį

Deganti Tauragė

https://youtu.be/tKvR_aKXQZ4


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Spa 10 10:11

šviežias Malinausko video, susuktas dar prieš LTOK rinkimus. Kiek supratau kelių savaičių bėgyje pasirodys nauja video epopėjos dalis apie Švinių :)

Lietuvos atstovas olimpinėse žaidynėse

Paskelbta: 2020-10-09

https://youtu.be/2WFXtZXeuZ8


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Spa 23 20:14

Skirmantas Malinauskas: Tai antra nuoseklaus pasakojimo apie Arūną Pukelį-Švinių dalis. Šis periodas apima jo klestėjimo laikotarpį, kaip Tauragė reketu užsiimančios gaujos vadui pasidaro per ankšta, kaip ir Lietuva. Tai laikotarpis, kai Švinius ima bendradarbiauti su teisėsaugos institucijomis ir joms teikti informaciją apie nusikalstamo pasaulio atstovus. Tuo pačiu metu jis toliau daro nusikaltimus.

Pasirodo, LFF finansus reguliuoja žmogus, kuris Vokietijoje buvo nuteistas už pinigų plovimą :)

S.Malinauskas padarys profesionalų trumpą video kur išdėstys pagrindinius faktus anglų kalba ir siųs į FIFA ir UEFA. Žinant Skirmantą jis tikrai tai įgyvendins :)

https://youtu.be/s7LUB0ghevI


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Lap 11 08:05

Skirmantas Malinauskas ką tik paskelbė, kad su savo teisininkų komanda paduos Arūną Pukelį į teismą :)

https://www.facebook.com/skirmantas.mal ... 5899793564

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Lap 27 17:05

A.Pukelis kreipėsi į teismą dėl S.Malinausko teiginių: kaltina pramanais
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1415294

Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė Rimantė Kraulišė BNS informavo, kad ieškinys teismą pasiekė lapkričio 13 dieną, vėliau buvo patikslintas, o dabar yra skirtas laikas šalims pateikti atsiliepimus.

„Dėl tikrovės neatitinkančios, asmens garbę ir orumą žeminančios paneigimo bei tokios informacijos pašalinimo iš viešosios erdvės, teisės į atvaizdą ir teisės į privataus gyvenimo gerbimą pažeidimo“, – ieškinio turinį komentavo teismo atstovė.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Lap 27 18:18

ieškinys teismą pasiekė penktadienį tryliktą. sakyčiau simboliška :)

na dabar bus mūšis, Malinauskas irgi rengia ieškinį atstovaudamas vieną iš Pukelio aukų

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Gru 05 11:53

Pukelio atsako ilgai laukti nereikėjo :) ilgai rašė skundą vienok. Įdomu ar jo advokatus ne LFF apmoka :)

Skirmantas Malinauskas (2020-12-05):

"Na ką, 4 kilogramai popieriaus, sunku suskaičiuoti, kiek puslapių ir tik 20 dienų atsakymams - Šviniaus ieškinys man. Nuo šiandien pradeda galioti teismo įpareigojimas, Švinius reikalavo, kad per 1 dieną ištrinčiau visus įrašus, Teismas tokio reikalavimo netenkino, bet priėmė kitus - man uždrausta skelbti ginčytinus teiginius apie Švinių, o jų tikrai nemažai. Ieškinio suma 87 tūkst. 520 eurų. Čia tik pirma žinutė, tai keičia mano planus, dabar jau su teisininku teks pasitarti, kaip perdaryti paruoštą epizodą. Galbūt laikinai Švinių vadinsiu krištolo tyrumo verslininku ir Lietuvos futbolo viltimi savo video, kad nieko nepažeisčiau. Jis bet kuriuo atveju išeis, jokie epizodai trinami nebus. Skaitymo daug, tikslas aiškus - atimti iš manęs kuo daugiau laiko. Sudėta viskas - nuo lingvistinių ekspertizių iki laidų, kuriose dalyvavau, stenogramų. Bandysiu viską suvaldyti ir neabejoju, kad tai bus precedentinė byla visiems."

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Gru 13 12:04

Atėjo laikas kalbėti ne tik apie Arūną Pukelį, bet ir apie žmones aplink jį - politikus, verslininkus, pareigūnus, teisėjus, žurnalistus.

https://youtu.be/9qAh2VrVR3k


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Gru 17 17:50

neišsemiama tema - Arūnas Pukelis :)

https://youtu.be/Y5bSBiUNiHw


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Gru 17 18:35

marionetinis prezidentas T.Danilevičius verkia kruvinom ašarom ir žada toliau kovot negailėdamas jėgų su Malinausku :)

https://lff.lt/news/11699/visuomenes-in ... ormacijos/

Šių metų gruodžio 17 dieną Visuomenės informavimo etikos komisija, išnagrinėjusi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) skundą dėl Skirmanto Malinausko viešai skelbiamos informacijos.

Komisija priėmė sprendimą, kad Skirmantui Malinauskui Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksas netaikytinas.

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius apgailestavo dėl šio sprendimo: „Apgailestaujame dėl tokio sprendimo. Esame įsitikinę, kad Skirmantas Malinauskas, nesudarydamas galimybių tiek federacijai, tiek man asmeniškai, kaip federacijos prezidentui, pateikti savo pozicijos apie jo išsakomus vertinimus, pažeidė Lietuvos futbolo federacijos teises.

Būdamas ilgametis profesionalus informacijos rengėjas ir išmanydamas informacijos rengimo bei platinimo principus, sąmoningai atsisakė išklausyti kitą pusę ir taip visuomenei pateikė neobjektyvią informaciją. Savo kuriamą turinį aktyviai reklamuodamas kituose socialiniuose kanaluose, S. Malinauskas siekė padaryti kiek įmanoma didesnę žalą Lietuvos futbolo federacijos kaip organizacijos ir mano, kaip federacijos vadovo, reputacijai. Esame įsitikinę, kad bet kuri organizacija ar asmuo turi neatšaukiama teisę būti išklausytais, todėl imsimės tolimesnių teisinių veiksmų, apie kuriuos informuosime atskirai,” – teigė T. Danilevičius.

Grįžti į