Kijevo "Arsenal" - Liepojos "Metalurg" 5:0. Mikoliūnas prisidėjo vienu įvarčiu.

2010 Kov 01 18:58

Šeštosios Mikoliūno komandos lygiosios Ukrainos futbolo pirmenybėse
2010-03-01 16:30
BNS

21-ąjį tašką Ukrainos futbolo čempionato XVII turo rungtynėse iškovojo devintą vietą šešiolikos komandų užimantis Sauliaus Mikoliūno Kijevo „Arsenal“ klubas, sekmadienį svečiuose susitikimą su aštuntojoje pozicijoje esančia Kijevo „Obolon“ (22 tšk.) vienuolike baigęs lygiosiomis 0:0.

Lietuvis žaidė iki 64 minutės.

Pirmenybių lyderiais lieka šalies čempionai Kijevo „Dinamo“ (45 tšk.) futbolininkai, lenkiantys Donecko „Šachtar“ (43 tšk.) ir Charkovo „Metalist“ (35 min.) komandas.

Dariaus Miceikos Zaporožės „Metalurg“ (19 tšk.) klubas lieka vienuoliktas, Mariupolio „Iljičevec“ (18 tšk.) vienuolikė, kurioje žaidžia Mantas Samusiovas ir Gediminas Paulauskas – dvylikta, o Kęstučio Ivaškevičiaus Krivyj Riho „Kryvbas“ (7 tšk.) ekipa – šešiolikta.

2010 Kov 02 09:00

nu bent jau gerai, kad i starta pradejo patekinet...

2010 Kov 07 19:08

Dar vienos S.Mikoliūno klubo lygiosios Ukrainoje
2010-3-07

Sauliaus Mikoliūno atstovaujama Kijevo „Arsenal“ komanda Ukrainos „Premier“ 19-ojo turo rungtynes namuose su Dnepropetrovsko „Dnepr“ ekipa baigė lygiosiomis 1:1. Tai buvo jau septintosios „Arsenal“ klubo lygiosios Ukrainos pirmenybėse šį sezoną. Mačo baigtį lėmė du vienuolikos metrų baudiniai. Lietuvos rinktinės saugas Saulius Mikoliūnas rungtyniavo nuo 57-os minutės.

52-ąją minutę „Arsenal“ vienuolikę taikliu smūgiu nuo vienuolikos metrų žymos išvedė Sergejus Zakarliuka, ir aikštės šeimininkai buvo arti pergalės. Tačiau 80-ąją minutę į „Arsenal“ vartus paskirtą baudinį realizavo Jevgenijus Selezniovas. Beje, šis „Dnepr“ komandos puolėjas per pridėtą laiką gavo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės.

Po šių lygiųjų „Arsenal“ (22 tšk.) turnyrinėje lentelėje pakilo į 8-ąją poziciją. Tuo metu „Dnepr“ klubas (30 tšk.) žengia ketvirtas.

2010 Kov 25 12:00

S.Mikoliūno rezultatyvus perdavimas Ukrainoje
2010-3-25

Sauliaus Mikoliūno atstovaujamas Kijevo “Arsenal” klubas nutraukė lygiųjų seriją Ukrainos futbolo “Premier” lygoje. “Arsenal” futbolininkai savo aikštėje 2:0 (0:0) palaužė Poltavos “Vorksla” ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę Ukrainos aukščiausiame divizione šiais metais ir šeštąją šį sezoną. Saulius Mikoliūnas aikštėje pasirodė 60 minutę, o po lietuvio perdavimo krito antrasis įvartis į “Vorksla” ekipos vartus.

Kijevo “Arsenal” vienuolikė į priekį išsiveržė 51 susitikimo minutę, kai varžovų klaida gynyboje pasinaudojo Ionutas Mazilu. O jau 66 minutę šis puolėjas iš Rumunijos iššoko vienas prieš “Vorksla” komandos vartininką ir įtvirtino Kijevo ekipos pergalę. Rumunui kamuolį tiksliai “iškišo” vos prieš kelias minutes aikštėje pasirodęs “Arsenal” saugas Saulius Mikoliūnas. Po šios pergalės “Arsenal” (27 tšk.) klubas pakilo į aštuntą turnyrinės lentelės vietą.

Kijevo “Arsenal” – Poltavos “Vorksla” 2:0 (0:0)

51′ [1 - 0] I.Mazilu
66′ [2 - 0] I.Mazilu

Tuo metu Manto Samusiovo ir Gedimino Paulausko atstovaujamas Mariupolio “Illičevets” klubas turėjo tenkintis lygiosiomis – mačas Kijeve su vietos “Obolon” komanda baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1). “Illičevets” futbolininkai šiose rungtynėse pirmavo, tačiau persvaros išsaugoti nesugebėjo. Visas rungtynes žaidęs Mantas Samusiovas gavo geltoną kortelę, o neužtikrintai žaidęs kitas “Illičevets” gynėjas Gediminas Paulauskas po pirmojo kėlinio buvo pakeistas. Išlyginamąjį įvartį “Obolon” komanda pasiekė pasinaudojusi lietuvio klaida. “Illičevets” (21 tšk.) klubas yra 11 turnyrinės lentelės pozicijoje.

Kijevo “Obolon” – Mariupolio “Illičevets” 1:1 (1:1)

20′ [0 - 1] K.Jarošenko
38′ [0 - 1] I.Kotenko

Nesėkmę patyrė Kęstučio Ivaškevičiaus atstovaujama “Kryvbas” komanda, kuri išvykoje 1:3 nusileido Lino Klimavičiaus Dnepropetrovsko “Dnepr” ekipai. K.Ivaškevičius nebuvo registruotas rungtynėms, o L.Klimavičius liko tarp atsarginių. “Dnepr” (39 tšk.) klubas lygoje žengia ketvirtas, o “Kryvbas” (10 tšk.) komanda yra absoliuti pirmenybių autsaiderė.

Dnepropetrovsko “Dnepr” – “Kryvbas” 3:1 (2:0)

14′ [1 - 0] S.Nazarenko
40′ [2 - 0] O.Ferreyra
82′ [3 - 0] A.Rusol
84′ [3 - 0] A.Maksimov

Ukrainos “Premier” lygoje pirmauja Donecko “Šachtar” klubas (52 tšk.), artimiausią persekiotoją Kijevo “Dinamo” (50 tšk.) lenkiantis dviem taškais.

2010 Kov 29 21:23

S.Mikoliūno „Arsenal“ nusileido Donecko „Šachtar“ komandai
2010 kovo mėn. 29 d. 19:41

Septintą pralaimėjimą Ukrainos futbolo čempionato XXII turo rungtynėse patyrė devintoje vietoje esanti Sauliaus Mikoliūno Kijevo "Arsenal" (27 tšk.) vienuolikė, sekmadienį svečiuose 1:3 (0:2) pralaimėjusi šešiolikos komandų turnyro lyderiui Donecko "Šachtar" (55 tšk.) klubui. Visą susitikimą žaidęs S. Mikoliūnas 28-ą minutę buvo įspėtas.

Nepasisekė ir ketvirtoje vietoje esančiai Lino Klimavičiaus atstovaujamai Dniepropetrovsko "Dnepr" (39 tšk.) vienuolikei, kuri svečiuose 0:1 (0:1) nusileido penktojoje pozicijoje atsidūrusiems Lvovo "Karpaty" (37 tšk.) futbolininkams.

Lietuvis vėl liko tarp atsarginių.

22-ą tašką čempionate iškovojo vienuoliktoje vietoje esantis Mariupolio "Iljičiovec" klubas su trim lietuviais, rungtynes išvykoje su tryliktąją poziciją užimančia Odesos "Černomorec" (19 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:1).

Mantas Samusiovas žaidė visas rungtynes, o Gediminas Paulauskas ir prieš šias rungtynes sutartį su klubu pasirašęs Vytautas Lukša liko atsargoje.

Plastilinas
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:14
Palaikoma komanda: Lietuva

2010 Bal 01 11:08

Gerai kad Mikas bent jau losti pradejo startineje sudetyje.

2010 Bal 06 00:29

Septintoji S.Mikoliūno ekipos pergalė Ukrainos futbolo čempionate
2010-04-04 23:59

Septintą pergalę Ukrainos futbolo pirmenybių XXIII turo rungtynėse iškovojo bei į aštuntąją vietą pakilo Sauliaus Mikoliūno Kijevo „Arsenal“ (30 tšk.) vienuolikė, sekmadienį namuose 2:0 (0:0) įveikė dešimtojoje pozicijoje esančią Zaporožės „Metalurg“ (26 tšk.) komandą, kurios gretose nežaidė nei Darius Miceika, nei Mindaugas Kalonas.
S. Mikoliūnas nugalėtojų gretose rungtyniavo nuo 78-os minutės.

Ketvirtoje vietoje esanti Dniepropetrovsko „Dnepr“ (42 tšk.) komanda, kurios gretose nebuvo Lino Klimavičiaus, savo aikštėje 1:0 (0:0) privertė pasiduoti Užgorodo „Zakarpatje“ futbolininkus.

Vienuoliktą nesėkmę patyrė bei į dvyliktąją poziciją šešiolikos komandų turnyre nukrito trijų lietuvių Mariupolio „Iljičiovec“ (22 tšk.) klubas, svečiuose 0:3 (0:2) nusileidęs Poltavos „Vorskla“ ekipai.
Mantas Samusiovas žaidė visas rungtynes, Vytautas Lukša - nuo antrojo kėlinio pradžios, o Gediminas Paulauskas nerungtyniavo.

Ukrainos čempionate pirmauja Donecko „Šachtar“ (58 tšk.) futbolininkai, lenkiantys Kijevo „Dinamo“ (56 tšk.) bei Charkovo „Metalist“ (45 taškai) klubus.

2010 Bal 16 15:05

„Arsenal“ su S.Mikoliūnu Ukrainos čempionate pralaimėjo 1:6
2010 balandžio mėn. 16 d. 14:56

Devintą pralaimėjimą Ukrainos futbolo pirmenybių XXIV turo rungtynėse patyrė aštuntą vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Sauliaus Mikoliūno atstovaujamas Kijevo "Arsenal" (30 tšk.) klubas, ketvirtadienį namuose net 1:6 (1:3) pralaimėjęs šeštojoje pozicijoje esančiai Simferopolio "Tavrija" (40 tšk.) vienuolikei. Lietuvis žaidė antrąjį kėlinį.

Tryliktąją nesėkmę patyrė ir į keturioliktą vietą nukrito trijų lietuvių Mariupolio "Iljičiovec" (22 taškai) komanda, išvykoje 1:3 (1:1) nusileidusi trečiojoje pozicijoje esantiems Charkovo "Metalist" (49 tšk.) futbolininkams.Gediminas Paulauskas žaidė visą susitikimą, Vytautas Lukša - iki 77 minutės, o Mantas Samusiovas nebuvo registruotas rungtynėms.

Čempionate pirmauja Kijevo "Dinamo" (62 tšk.) klubas, lenkiantis Donecko "Šachtar" (59 tšk.) vienuolikę.

Lino Klimavičiaus Dniepropetrovsko "Dnepr" (46 tšk.) komanda lieka ketvirta, o Zaporožės "Metalurg" (29 taškai) vienuolikė su Dariumi Miceika - dešimta.

2010 Bal 23 22:18

A. Kiev 3 - 1 Illichivets
Mikoliūnas 74min. daro rezultatą 3:1

2010 Bal 24 01:48

Ukrainos futbolo čempionate - pirmasis S.Mikoliūno įvartis
2010-04-23 23:20

Pirmąjį įvartį Ukrainos futbolo pirmenybėse įmušė Saulius Mikoliūnas, o jo Kijevo „Arsenal“ klubas XXVII turo rungtynėse namuose 3:1 (0:0) nugalėjo Mariupolio „Iljičiovec“ vienuolikę su trimis lietuviais.

Antrąjį kėlinį žaidęs S. Mikoliūnas pasižymėjo 74-ą minutę ir įtvirtino galutinę klubo pergalę - 3:1.

Svečių gretose Mantas Samusiovas rungtyniavo visas 90 minučių, Vytautas Lukša žaidė tik pirmąjį kėlinį, o Gediminas Paulauskas nebuvo registruotas rungtynėms.

Dar du įvarčius į svečių vartus įmušė Ionutas Mazilu (48 ir 60 min.).

„Iljičiovec“ ekipoje pasižymėjo Ivanas Kozorezas (59 min.).

Po šios pergalės „Arsenal“ futbolininkai su 36 taškais liko aštuntoje vietoje, o 25 taškus turinti Mariopolio ekipa liko dvylikta.

Šešiolikos komandų čempionate pirmauja po 65 taškus turintys Kijevo „Dinamo“ ir Donecko „Šachtar“ klubai, net 15 taškų lenkiantys trečiojoje pozicijoje esančius Charkovo „Metalist“ futbolininkus.

Lino Klimavičiaus Dniepropetrovsko „Dnepr“ (46 tšk.) klubas - ketvirtas, o Dariaus Miceikos Zaporožės „Metalurg“ (29 tšk.) komanda - vienuolikta.

2010 Bal 30 22:14

S.Mikoliūnas pajuto įvarčių skonį
2010 balandžio 30 d., penktadienis

Šiandien, 28-ojo Ukrainos futbolo čempionato turo rungtynėse dar vieną įvartį pelnė Lietuvos nacionalinės rinktinės saugas Saulius Mikoliūnas, o jo komanda išvykoje be vargo 5:1 (2:0) įveikė Poltavos „Vorskla“ futbolininkus. Kijevo „Arsenal“ ekipai lietuvis, rungtyniavęs iki 66 minutės, 53 minutę pelnė trečią įvartį. Po šios pergalės „Arsenal“ ekipa iki čempionato pabaigos likus vos dviem turams, turnyrinėje lentelėje pakilo į septintą poziciją.

Kitos šios dienos rungtynės tarp Donetsko „Metalurh“ ir Lugansko „Zorya“ ekipų baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Likę 28 turo susitikimai bus žaidžiami savaitgalį.

2010 Geg 05 21:34

S.Mikoliūnas ir toliau sėkmingai muša įvarčius Ukrainoje
2010 gegužės 05 d., trečiadienis

Šiandien Ukrainos aukščiausioje lygoje buvo žaidžiami priešpaskutinio turo susitikimai. Nors po šiandieninės pergalės prieš Kijevo „Dynamo“ rezultatu 1:0 (1:0) Donecko „Shakhtar“ futbolininkai jau užsitikrino čempionų titulus, Lietuvos futbolo sirgaliams turbūt maloniai girdėti tai, jog jau trečia turą iš eilės įvarčiu pasižymi Kijevo „Arsenal“ ekipos saugas iš Lietuvos Saulius Mikoliūnas. Po šiandien, 24 minutę, lietuvio pelnyto įvarčio „Arsenal“ išsiveržė į priekį rungtynėse su Donetsko „Metalurgh“ ekipa, o susitikimą laimėjo rezultatu 2:0 (1:0). Po šios pergalės „Arsenal“ užsitikrino čempionate septintą poziciją, bei teorines galimybes paskutiniame ture susikauti dėl šeštosios.

Net tris lietuvius savo gretose užsiregistravusi Mariupolio „Iliychivets“ ekipa išvykoje net 4:1 (1:0) nusileido Lino Klimavičiaus Dnepropetrovsko „Dnepr“ futbolininkams. Mariupolio ekipos gretose šįkart užregistruotas buvo vienintelis Mantas Samusiovas, tačiau ir jam nepasisekė. 41 susitikimo minutę lietuvis patyrė traumą ir buvo pakeistas. Vytautas Lukša ir Gediminas Paulauskas į„Iliychivets“ protokolą įtraukti nebuvo, kaip ir „Dnepr“ ekipoje L.Klimavičius. Po nesėkmės Mariupolio ekipa išliko 12 turnyrinės lentelės pozicijoje, o „Dnepr“ taip pat išliko ketvirti.

Pergalę iškovojo Dariaus Miceikos Zaporožės „Metalurg“ klubas, savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikdamas „Chernomorec“ futbolininkus.
Lietuvis susitikimui registruotas nebuvo. „Metalurg“ turnyrinėje lentelėje užsitikrino devintą poziciją.

Rungtynėms registruotas nebuvo ir Kęstutis Ivaškevičius, atstovaujantis Kryvoj Rogo „Kryvbas“ klubą, tačiau jo komandos draugai išvykoje įveikė Lvovo „Karpaty“ ekipą rezultatu 2:0 (2:0). „Kryvbas“ ekipa vis dar yra priešpaskutinėje lentelės pozicijoje, bei jai gresia iškritimas iš lygos, tačiau pergalė paskutiniame ture ir Odesos „Chernomorec“ ekipos nesėkmė leistų jiems pasilikti lygoje.

Paskutinio turo susitikimai bus žaidžiami sekmadienį.

2010 Geg 29 15:43

Kaip skelbia Graikijos spauda, Herakliono „Ergotelis“ klubo vadovybė komandą palikusį lietuvį Deividą Česnauskį norėtų pakeisti kitu Lietuvos nacionalinės rinktinės saugu. Šįkart klubo akiratyje atsidūrė Saulius Mikoliūnas.
26 metų saugas praėjusį sezoną atstovavo Kijevo „Arsenal“ (Ukraina) ekipai ir su šiuo klubu dar turi iki 2012 metų galiojantį kontraktą. „Ergotelis“ ekipos vadovai yra pasiruošę išpirkti iš ukrainiečių lietuvio kontraktą.
Priminsime, jog D.Česnauskis neseniai pasirašė trejų metų kontraktą su Salonikų „Aris“ ekipa.

stilius toks pat kaip deivido tai sueitu, o ir paciam miko manau ten butu naudinga pazaisti, tiesa alga matyt mazesne butu

2010 Lie 06 09:42

Šeštadienį kontrolines rungtynes Kijeve, Ukraina, žaidė vietos „Arsenal“ ekipa ir „Lvov“ futbolininkai, besiruošiantys Ukrainos pirmos lygos pirmenybėms. Susitikimą „Arsenal“ ekipa laimėjo įtikinamu skirtumu, rezultatu 4:1 (2:1).
“Arsenal” ekipai atstovaujantis lietuvis Saulius Mikoliūnas aikštėje pasirodė antrojo kėlinio pradžioje ir jau pirmos atakos metu jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų virpstą. Vis gi, įrodyti, jog tai neatsitiktinumas S.Mikoliūnui prireikė nedaug laiko, jau 55 minutę lietuvis pelnė ketvirtą savo ekipos įvartį.
Lietuvos nacionalinės rinktinės saugas žaidė iki mačo pabaigos.