mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Savivaldybių rinkimai ir futbolas

2023 Vas 06 14:00

Labai būtų gerai, kad ši tema gyvuotų ir prieš kiekvienus rinkimus sumestumėte aktyvumą susijusį su futbolo tematika ir vykstančiais savivaldybių rinkimais. Nes visada matome daug pažadų, facebooke prieš rinkimus sukuriami atskiri reklaminiai puslapiai kurie po rinkimų būna pamiršti, kaip ir pažadai.
Taigi ši tema kas ką žada

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Savivaldybių rinkimai ir futbolas

2023 Gru 11 19:15

Ačių Buzui už informaciją:
MAFF Prezidentas Žydrūnas Buzas, lankėsi Kalvarijoje, kur susitiko su naujai išrinktu Meru, buvusiu futbolininku, Nerijumi Šidlausku. Susitikime apžvelgta futbolo situacija Kalvarijoje ir sutarta dėl bendrų projektų įgyvendinimo.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Savivaldybių rinkimai ir futbolas

2023 Gru 12 23:28

Atgims legendinis FK Pieno cechas :?:

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Savivaldybių rinkimai ir futbolas

2023 Gru 29 03:32

Panevėžio miesto taryboje dirbs buvęs profesionalus futbolininkas P. Janušauskas
https://jp.lt/panevezio-miesto-taryboje ... nusauskas/

Panevėžio miesto tarybą palieka ir mandato atsisako politinio komiteto „Atsinaujinančiam Panevėžiui“ narys, dviejų universitetų profesorius Darius Viržonis.

Pagal savivaldos rinkimų tvarką, D. Viržonį keičia kitas politikas, futbolo akademijos „Panevėžys“ techninis direktorius Paulius Janušauskas. Savivaldos rinkimų sąrašuose jis buvo įrašytas 12-tu numerių, o porinkiminis numeris sąraše – 18-tas. P. Janušauskas prisieks gruodžio 28-tos dienos Tarybos posėdyje.

2023 metų savivaldos rinkimuose į Panevėžio miesto tarybą išrinktas D. Viržonis dirbo Švietimo, mokslo ir jaunimo reikalų komitete. Prisiekęs naujas Tarybos narys P. Janušauskas dirbs Bendruomenių, socialinių reikalų, sveikatos ir sporto komitete.

D. Viržonis naujienų portalui JP trumpai paaiškino, kodėl palieka Tarybą. „Dėl asmeninių priežasčių. Ši kadencija buvo antroji. Pirmą kartą į Panevėžio miesto tarybą buvau išrinktas 2015–2019 metais. Dirbu profesoriumi dviejuose universitetuose – Gedimino technikos ir Kauno technologijos. Esu mokslų daktaras“, – sakė D. Viržonis.

Buvęs profesionalus futbolininkas, saugas, o dabar futbolo akademijos techninis direktorius P. Janušauskas sakė esąs pasirengęs naujiems iššūkiams.

„Prisieksiu dirbti Panevėžiui ir panevėžiečiams. Tai bus pirmoji kadencija miesto taryboje. Laukia naujovės, tačiau jaučiuosi puikiai ir darbui esu pasirengęs. Ne vienerius metus esu politinio komiteto „Atsinaujinančiam Panevėžiui“ komandoje, joje dažnai aptariame miestui svarbius klausimus, tad esu tikras, kad netikėtumų nebus ir pavyks sklandžiai įsilieti į Tarybos darbą. Kadangi daugiausia žinių ir patirties esu sukaupęs sporto srityje, todėl ir miesto taryboje koncentruosiuos į sporto klausimų sprendimus“, – naujienų portalui JP teigė P. Janušauskas.

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Savivaldybių rinkimai ir futbolas

2024 Vas 21 18:10

Straipsnis už paywall:

Sausio 23 dienos „Suvalkietyje” skaitykite

Kalvarijos savivaldybės meras Nerijus Šidlauskas: „Politikoje, kaip ir futbole, reikia geros komandos“
https://www.suvalkietis.lt/2024/01/22/s ... itykite-4/

Prasidėjus 2024-iesiems, kalbinome merą Nerijų ŠIDLAUSKĄ (45 m.) apie būsimus darbus, apie futbolą ir apie… Drakoną.

Grįžti į