bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Statomas: Šiaulių dengtas maniežas

2011 Sau 18 13:43

Prie Šiaulių arenos gali iškilti futbolo maniežas
2011 01 18
http://www.fcsiauliai.lt/lt/futbolo_naujienos/rec_12249" onclick="window.open(this.href);return false;
Irena Budrienė

Lankėsi Minske

Neseniai keli Šiaulių miesto savivaldybės sporto ir projektų rengimo specialistai grįžo iš Minsko, kur apžiūrėjo ten veikiantį futbolo maniežą. Pasak Šiaulių futbolo akademijos direktoriaus Sauliaus Lesnicko, kelionė buvo naudinga, nes panašų Futbolo maniežą žadama statyti ir Šiauliuose. Siekiama sudaryti sąlygas sportininkams treniruotis visus metus, o ne tik vasarą. Prieš tai sporto specialistai lankėsi Marijampolės futbolo manieže, todėl galėjo palyginti jį su pamatytu Baltarusijoje. S. Lesnicko žodžiais, Marijampolės maniežas yra daug ekonomiškesnis nei Minsko, tačiau ne toks daugiafunkcinis. Baltarusių objektas turi ir daugiau privalumų. Marijampolės maniežas yra be langų, todėl dieną rekia apšvietimo, eikvojama energija. Minsko futbolo maniežas ne tik erdvus, bet ir šviesus — dideli langai užtikrina natūralų apšvietimą dienos metu. Lietuvių delegacija Minske taip pat domėjosi futbolo maniežo užimtumu, išlaikymo kaštais ir nuomos kainomis. „Įsitikinome, kad abu mūsų matyti futbolo maniežai yra nuolat pilni sportininkų — organizuojamos stovyklos, atvyksta komandos iš užsienio, rengiami suaugusiųjų ir vaikų turnyrai.

Futbolo maniežas — būtinas

S. Lesnickas įsitikinęs, kad Šiauliuose pastačius futbolo maniežą jis nuolat bus užimtas. Vien Šiaulių futbolo akademijoje treniruojasi daugiau nei 500 sportininkų. Lengvosios atletikos manieže vykstančiame Šiaulių apskrities futbolo čempionate dalyvauja 35 komandos. Varžybos vyksta futbolui nepritaikytose patalpose, nors susidomėjimas šia sporto šaka mūsų krašte — didžiulis. Nors su mokyklomis dėl treniruočių žiemą yra sudaryta 11 sutarčių, bet visi norintys sportuoti į mokylas netelpa. Be to, mokyklose sąlygos treniruotis neatitinka reikalvimų, o tai trukdo sportininkams tobulėti. Marijampolės futbolo maniežas kainavo 12,5 milijono litų. Minsko futbolo maniežas ženkliai didesnis, bet Šiaulia rinktųsi kuklesnį variantą. „Pasispaudus 10 milijonų litų turėtų užtekti“,— mano S. Lesinskas. Sporto strateginėje komisijoje tartasi, kad Futbolo maniežas būtų pastatytas iki 2012 metų liepos pradžios, kai Šiauliuose vyks pasaulio sporto visiems žaidynės (TAFISA).

Rengiama galimybių studija

Šiaulių miesto savivaldybės Investicijų ir plėtros skyrius informavo, kad neseniai įvyko konkursas Futbolo maniežo galimybių studijai parengti. Galimybių studija ne tik išnagrinės esamą situaciją, bet ir pasiūlys geriausią būdą, kaip kooperuoti lėšas Futbolo maniežui statyti. Galimybių studijos rengėjai pateiks skaičiavimus ir pateiks kelis projekto įgyvendinimo variantus, o sprendimą priims Šiaulių miesto taryba. Pagal detalųjį planą šalia Šiaulių arenos gali būti būti statoma ir daugiau objektų. Tai — viešbučiai, ledo arena, vandens parkas, regbio aikštynas, olimpinis baseinas. Dėl pastarojo statybos jau buvo sukirsta rankomis, bet investuotojas pernai gegužę savo planų atsisakė.

Linas
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 21:57
Palaikoma komanda: Fk Mažeikiai
Miestas: Londonas/Mažeikiai

Re: Įvairios bazės

2011 Sau 18 20:46

Būtų labai šaunu, kad bent vienas maniežas šiaurės vakarų Lietuvoj atsirastu. Nes dabar iš Mažeikių į Vilnių, ar į Marijampolę 300 km., o iki Šiaulių vos 80 km.. Manau, kad dėl to ir rungtynių lankomumas sezono pradžioje padidėtų. Nes tikrai mažai žmonių gali keliauti 300 km į rungtynes "namuose" .
Mėlynai baltas
Mažeikių "Romar" - Vilniaus "Žalgiris" http://www.youtube.com/watch?v=ugb-hGP44lo

Tobex
Pranešimai: 10888
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Įvairios bazės

2011 Kov 26 14:47

http://www.etaplius.lt/Aktualijos/Taryb ... e-statybai" onclick="window.open(this.href);return false;
Taryba pritarė maniežo su futbolo aikšte statybai

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Įvairios bazės

2012 Lap 29 15:56

O kaip ten Siauliuose su statybom futbolo maniezo :?: Juk iki 2012 metu zadejo pastatyt? O gal jau pastate? :)

Tobex
Pranešimai: 10888
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Įvairios bazės

2012 Lap 29 22:37

net nepradėjo, tik nubalsavo kad reikia :D bet kadangi savilvadybė kaip visoje Lietuvoje prasiskolinusi tai nieko ir nevyksta

...

Šiaulių dengtas maniežas:

2014 Rgs 11 11:56

Šalia Šiaulių arenos išdygs dengtas maniežas
2014-09-08 http://etaplius.lt/salia-siauliu-arenos ... recommends" onclick="window.open(this.href);return false;

Šiaulių miesto vadovai atgaivina dengto maniežo statybos prie Šiaulių arenos idėją. Žiemą Šiauliuose futbolininkai, žolės riedulininkai, regbininkai neturi kur treniruotis. Šiauliečių idėjai statyti maniežą pritarė premjeras.

Dainų parke, šalia Šiaulių arenos, pagal detalųjį planą turėtų iškilti dengtas maniežas, o ateityje galbūt ir 50 m ilgio plaukimo baseinas. Mintis šioje vietoje pastatyti maniežą šiauliečiams kilo beveik prieš dešimtmetį, tačiau dėl įvairių priežasčių taip ir nebuvo įgyvendinta. Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas sako, kad daugiau atidėlioti nebegalima.

„Jau pribrendo laikas, nes žiemą neturim galimybės treniruotis, neturim aikščių. Mes jau keleri metai brandinam idėją statyti maniežą“, – teigė miesto meras Justinas Sartauskas.

Šiauliečių idėjai pritarė premjeras, nes Šiauliuose daug stiprių komandų, kurios neturi kur treniruotis žiemą.

Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas sako, kad maniežo statyba galėtų kainuoti apie 15 mln. Lt. Pirmiausia bus skelbiamas konkursas techniniam projektui rengti.

...

Re: Šiaulių dengtas maniežas:

2014 Rgs 11 12:00

Šalia Šiaulių arenos išdygs dengtas maniežas
Žiūrėsim, kas ten išdygs.. Jeigu per tiek laiko niekas neišdygo, tai be pinigų ir vėl liks šiauliečiai be dengto maniežo.

...

Re: Naujienos

2015 Lap 19 15:08

Šiauliai 2012 metais turės futbolo maniežą
http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-144245" onclick="window.open(this.href);return false;

24 Šiaulių miesto tarybos politikams balsavus už, 4 susilaikius, ir prieš nebalsavus nei vienam, miesto taryba priėmė sprendimą šalia Šiaulių arenos statyti Futbolo maniežą bei įrengti dvi pilnų matmenų natūralios dangos aikštes.

Tikimasi, kad maniežas bus pastatytas iki 2012 m. vyksiančių tarptautinių žaidynių „Šiauliai-2012“.

Liutauras Varanavičius
Lietuvos Futbolo Federacijos prezidentas:
„Tai didžiulis postūmis ne tik Šiaulių, bet ir visos Lietuvos futbolui. Po Marijampolės futbolo komplekso tai antras toks didelis futbolo centras mūsų šalyje. Šiauliai bus pavyzdys kitiems, nes finansavimas numatomas ne tik pačiam objektui, bet ir vaikų ugdymui. Pavyzdžiai rodo, kad atsiradus panašiems objektams vaikų susidomėjimas futbolu išauga maždaug tris kartus. Mūsų strategijoje numatyta, kad Lietuvoje turėtų būti bent penki tokie centrai kaip Nacionalinė futbolo akademija Kaune. Savo ruožtu Lietuvos futbolo federacija (LFF) kreipsis į Lietuvos Respublikos vyriausybę, kad būtų iš dalies finansuojami tokie projektai kaip Šiauliuose. Tad nuomonė, kad futbolo maniežas gali brangiai kainuoti miestui – neteisinga. Jau esame sutarę, kad LFF prie šio projekto įgyvendinimo prisidės dviem dirbtinės dangos futbolo vejomis, viena – vidaus, viena – lauko, kurių vertė sudarytų 1,7 mln. Lt. Taip pat Šiauliai galėtų sulaukti ir daugiau įvairaus amžiaus rinktinių stovyklų bei rungtynių.“

Gintaras Jasiūnas
Šiaulių savivaldybės sporto skyriaus vedėjas:
„Maniežas iš esmės išspręstų futbolo ir kai kurių kitų sporto šakų užimtumo žiemos metu klausimus. Tikimės, kad šalia maniežo bus įrengtos ir natūralios dangos aikštės. Konkurso sąlygose numatėme, kad operatorius turės įsipareigoti, kad vaikų, lankančių futbolo treniruotes, skaičius nuo 500 padidėtų iki 800. Be vaikų padidės ir suaugusiųjų užimtumas – futbolo maniežas, laisvu nuo treniruočių laiku, bus atviras miestiečiams. Kol kas Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje nebuvo tokio objekto, o vien A lygoje rungtyniauja net 8 komandos iš šios Lietuvos dalies, jei dar pridėsime I lygos komandas, Pietų Latvijos miestų klubus, mėgėjus – maniežas tikrai nestovės tuščias. Savivaldybės strateginio planavimo dokumentuose numatyta, kad šalia arenos ir parke esančios BMX trasos turėtų būti dar 2 regbio aikštės bei 50 metrų baseinas. Tikimės, kad maniežo projekto įgyvendinimas bus svarus postūmis ir kitų sporto objektų atsiradimui.“

Vidmantas Šulčius
Šiaulių apskrities futbolo federacijos prezidentas:
„Pastačius futbolo maniežą pradedant vaikais, baigiant profesionalais, pereisime į kitą lygį. Įgyvendinus šį projektą futbolui Šiauliuose bus vienos geriausių sąlygų Lietuvoje, jau nekalbant apie mūsų regioną. Geresnės sąlygos treniruotėms teigiamai atsilieps tiek kiekybei, tiek kokybei. Norinčių treniruotis, manau, nepritrūksime. Net Latvijos futbolo lyderiai „Ventspils“ ir Liepojos „Metalurgs" savo treniruočių stovyklas žiemą rengia Marijampolėje. Be abejo, padaugės ir vaikų bei mėgėjų turnyrų. Šiais metais lengvosios atletikos manieže apskrities pirmenybėse žaidė 32 komandos, geresnėmis sąlygomis tų komandų bus tik daugiau.“

Saulius Lesnickas
Šiaulių futbolo akademijos direktorius:
„Džiaugiamės šiuo politikų sprendimu. Iki šiol su pavydu žiūrėjome į Marijampolės futbolo centrą. Susidurdavome su problema, kuomet žiemos metu reikdavo užtikrinti ugdymą 500 vaikų, lankantiems treniruotes. Atsiradus maniežui ši problema spręsis iš esmės. Iki šiol dažniausiai vykdavome į turnyrus Marijampolėje, Latvijoje – Rygos manieže. Kiekvieną savaitgalį mažiausiai viena komandą žaisdavo viename ar kitame turnyre. Visas išlaidas – kelionės, startinio mokesčio, nakvynės priversti buvo dengti tėveliai. Esant sąlygoms Šiauliuose vyks daugiau turnyrų. Aš pats prieš 30 metų pradėjau lankyti futbolo treniruotes. Iki praėjusių metų, kuomet buvo įrengta dirbtinės dangos aikštė, sąlygos treniruotėms išliko tokios pat kaip ir prieš man ateinant į pirmąją treniruotę. Maniežo atsiradimas mieste visapusiškai įtakos futbolo populiarinimą, vystymąsi net tik Šiauliuose, bet ir Lietuvoje.“

Saulius Širmelis
FC „Šiauliai" vyr. treneris:
„Futbolo maniežo atsiradimas mieste – visapusiškai teigiamas dalykas. Tai vaikų ir suaugusiųjų užimtumas, futbolininkų meistriškumo kėlimas, ryšių su kitų šalių futbolo klubais plėtojimas. Futbolo populiarinimui mieste tai bus didelis šuolis į priekį. Žiemos sezonu tokie maniežai ir finansiškai atsiperka. Naujai pastatytas futbolo maniežas be abejonės pritrauks į treniruočių stovyklas ne tik šalia Šiaulių esančių miestų komandas, tačiau Latvijos, Estijos, galbūt ir Lenkijos klubus. Miesto komandai nereiks ieškoti galimybių kur ir už kokias lėšas vykti į rungtynes. Šiais metais ruošdamiesi sezonui treniravomės dirbtinės dangos aikštėje, tačiau ne visuomet oro sąlygos leido tai daryti. Į varžybas vykdavome 100–200 kilometrų. Pagrindinė miesto komanda dar gali tai sau leisti, o jaunimo ugdymo procesas temperatūrai nukritus žemiau 10–15 laipsnių šalčio praktiškai sustoja.“

Tomas Kančelskis
9 kartus Lietuvos futbolo čempionas, FC „Šiauliai“-2 vyr. treneris:
„Pavydžiu jaunajai futbolininkų kartai, kuri treniruosis futbolo manieže. Kuomet aš pradėjau žaisti futbolą, treniruodavomės prastose aikštėse, visas mūsų futbolas buvo paremtas fizine jėga. Treniruojantis manieže gerės futbolininkų technika. Šiaurės šalyse, kur sąlygos neleidžia lauke treniruotis žiemą, visur yra futbolo maniežai, todėl ir jų futbolo lygis aukštesnis nei mūsų. Pasistatę maniežą pagal futbolo infrastruktūrą susilyginsime su Marijampole ir būsime vienais iš lyderių Lietuvoje pagal sąlygas treniruotis. Po truputį gerės ir komandos rezultatai“.

Svajūnas Mikalčius
Sporto mokyklos „Klevas" direktorius:
„Tai, kad bus statomas dar vienas sporto objektas Šiauliuose – sveikintina. Žinoma, daugiausiai iš to naudos turės futbolininkai, tačiau jau esame kalbėję anksčiau, kad nebus skriaudžiami ir regbininkai. Kaip žinia, didžiąją Lietuvos regbio rinktinės dalį sudaro šiauliečiai, o ir regbio komandų daugiausiai yra mūsų mieste. Tai, kad žiemą treniruočių stovyklos vyksta Marijampolėje – didelės papildomos išlaidos, kurios sumažės atsiradus maniežui.“

Dainius Skaparas
Mėgėjų komandos „Šiaulių fanai“ vadovas, FC „Šiauliai" gerbėjų grupės lyderis:
„Džiuginanti žinia futbolo mėgėjams. Tikiuosi, kad šis maniežas tarnaus ne tik profesionalams, tačiau ir mėgėjams. Nors mes – sergantys futbolu – net ir esamomis sąlygomis surandame kur pažaisti, tačiau vis tik visiems norisi patogumų. Net neabejoju, kad atsiradus futbolo maniežui mieste padaugės mėgėjiškų futbolo komandų, bus paprasčiau sudominti ir vaikus. Futbolo maniežas – didelis žingsnis iš „akmens amžiaus", kuriame dabar buvo mėgėjiškas futbolas.“

...

Re: Naujienos

2015 Lap 19 15:10

Šiauliai 2012 metais turės futbolo maniežą
http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-144245" onclick="window.open(this.href);return false;

Sportas > Futbolas
Publikuota: 2011 balandžio 1d. 09:22

2011 metų pezalai.. :shock:

***

Maniežo artimiausiu metu tikrai nebus.

Tiesa, jau kitais metais turėtų prasidėti sporto salės statybos šalia Vijolių sporto gimnazijos.

Taip pat ieškoma galimybių jau kitais metais įrengti antrą dirbtinos dangos aikštę mieste.

Tobex
Pranešimai: 10888
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Šiaulių dengtas maniežas:

2021 Vas 02 19:36

Ilgai laukta žinia – Šiauliuose planuojamas naujas sporto maniežas
https://www.siauliai.lt/index.php?1803476012

Šiauliuose pradėtas realizuoti svarbus, regiono futbolo ir regbio bendruomenių ilgai lauktas projektas – pradėtas dengto futbolo-regbio maniežo prie Šiaulių arenos projektavimas. Atlikus reikalingas viešojo pirkimo procedūras, sausio 28 dieną Šiaulių administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius pasirašė techninio projekto parengimo sutartį su laimėjusiomis įmonėmis UAB „Bendrieji statybų projektai“ ir UAB „Tiksli forma“. Bendra sutarties vertė 298 628 eurai.

„Puikiai suprantu futbolo ir regbio bendruomenės lūkestį tūrėti palankias sąlygas kokybiškai plėtoti šias sporto šakas ar tiesiog būti fiziškai aktyviems. Tikrai jau ne vienerius metus buvo kalbama, kad Šiauliuose turi atsirasti galimybė ne tik profesionalams, bet taip pat jauniesiems sportininkams ir senjorams šaltuoju metų periodu savo įgūdžius tobulinti dengtame sporto manieže. Manau, miestas ir regionas jau esame pribrendę šiam žingsniui“, – pažymėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Gyvenant tokioje klimatinėse juostoje, pusę sezono nėra galimybės kokybiškai treniruotis ir dalyvauti įvairaus lygio varžybose. Tik šiltuoju metų laikotarpiu vykdomas treniruočių ir varžybų procesas praktiškai netenka prasmės individualaus ir techninio pasirengimo prasme. Pasiektas progresas, pastangos ir netgi investicijos, nebeturi tęstinumo.

Regbio ir futbolo atstovai sako, kad nuolatinis taikymasis prie žiemiškų oro sąlygų yra iššūkis ne tik treneriams, planuojantiems kasdienį darbą, bet ir sportininkams, kai einant į treniruotę reikia įvertinti oro sąlygas bei pasirinkti sportavimui tinkamą aprangą bei avalynę. Žvarbus vėjas, sniegas ar lietus per daugelį metų jau tapo futbolo ir regbio bendruomenės kasdienybe, tad šio sporto objekto atsiradimas Šiaulių mieste ženkliai pagerintų sportavimo sąlygas šaltuoju metų laiku.

Planuojamas statyti objektas yra reikalingas visam Šiaulių regionui. Šiauliuose jau nuo 2014 m. savo veiklą tęsia Šiaulių sporto gimnazija, kurioje yra sudarytos galimybės gabiems sportui moksleiviams atvykti iš viso regiono. Jaunuosius sportininkus ugdo futbolo akademija „Šiauliai“, Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademija, kurios rengiant jaunuosius talentus nuolat bendradarbiauja su regiono ir šalies sporto centrais, federacijomis.

Naujo objekto laukia profesionalūs futbolo ir regbio klubai, per 40 futbolo mėgėjų klubų. Vien futbolo ir regbio sporto šakos atstovų visame regione suskaičiuojama per 3000.

Techninio projekto ir kitos reikalingos dokumentacijos parengimą planuojama užbaigti 2022 m. pradžioje. Jau šių metų rudenį paaiškės ir tikslesnė maniežo statybos kaina. Planuojami finansavimo šaltiniai: Šiaulių regiono plėtrai skirtos ES lėšos, Valstybės investicijų programos, Šiaulių miesto savivaldybės lėšos. Prie projekto įgyvendinimo bus kviečiamos prisidėti ir kitos regiono savivaldybės.

Respublik
Pranešimai: 8754
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Šiaulių dengtas maniežas:

2021 Vas 02 20:06

300 tūkst. projektavimui skamba kaip nebloga marža.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Šiaulių dengtas maniežas:

2021 Kov 18 23:51

Šiaulių regionui reikia naujo futbolo-regbio maniežo
2021-03-17
https://www.siauliai.lt/index.php?31190 ... o7eTSrqols

Šiaulių regiono savivaldybių merai kreipėsi į švietimo mokslo ir sporto ministrę Jurgitą Šiugždinienę dėl naujo sporto objekto. Savivaldybių vadovai vieningai sutarė, kad atėjo laikas kuo efektyviau išnaudoti šalies ir regiono finansinius resursus, įgyvendinant bendrus projektus, ministerijos prašoma prisidėti prie naujo regioninio futbolo-regbio maniežo statybos.

Paveikslėlis

„Tikimės, kad sportą šalyje kuruojanti ministerija atkreips dėmesį į mūsų regiono merų kreipimąsi ir bendromis pastangomis atsiras galimybė įgyvendinti šį projektą. Siekiame pastatyti apie 10 000 kv. m sporto maniežą, kuriame būtų sudarytos visiškai kito lygio sąlygos sportininkams, sumažinta sezoniškumo įtaka futbolo ir regbio sporto šakoms. Šiaulių miesto savivaldybė jau pradėjo rengti objekto techninį projektą. Mūsų bendra iniciatyva, gal būt paskatins ir kitus šalies regionus panašiu principu įgyvendinti sporto objektų projektus. Tokiu būdu, efektyviai planuojant, galėtų atsirasti ir daugiau šalies sportininkams labai reikalingų objektų“, – sako Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Naujo objekto seniai laukia profesionalūs futbolo ir regbio klubai ir per 40 futbolo mėgėjų klubų. Vien futbolo ir regbio sporto šakos atstovų visame regione suskaičiuojama per 3 000. Šiauliuose nuo 2014 m. savo veiklą vykdo Šiaulių sporto gimnazija, kurioje yra sudarytos galimybės gabiems sportui moksleiviams atvykti iš regiono ir kitų šalies savivaldybių. Šiuo metu Sporto gimnazijoje sportuoja 154 moksleiviai iš Šiaulių regiono ir šalies savivaldybių (t. y. gyvenančių ne Šiaulių mieste), iš kurių 57 yra futbolo ir regbio sporto šakų atstovai. Šiaulių mieste taip pat veikia futbolo akademija „Šiauliai“, Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademija, kurios, rengdamos jaunuosius sportininkus, nuolat bendradarbiauja su regiono ir šalies sporto centrais, federacijomis.

Naujas maniežas sportininkams būtinas, nes tik šiltuoju metų laikotarpiu vykdomas treniruočių ir varžybų procesas praktiškai netenka prasmės individualaus ir techninio pasirengimo prasme. Pasiektas progresas, pastangos ir netgi investicijos žiemos periodu nebetenka tęstinumo.

Respublik
Pranešimai: 8754
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Šiaulių dengtas maniežas

2022 Geg 25 09:27

Senas

Viceministras: naujam sporto maniežui Šiauliai pasiruošę
https://siauliai.lt/news/view/viceminis ... -pasiruose
2021-04-16

Paveikslėlis

Šiauliuose viešintį Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministrą dr. Liną Obcarską, kuris kuruoja sporto sritį, pirmiausia priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Susitikime, kuriame dalyvavo ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas, buvo aptartas regioninio regbio-futbolo maniežo projektas, statybų lokacija ir planuojamos finansavimo galimybės iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Šiaulių regiono regbio ir futbolo bendruomenės daugybę metų galėjo aktyviai ir kokybiškai treniruotis bei dalyvauti įvairaus lygio varžybose tik šiltuoju laikotarpiu. Vos pusmetį vykdomas treniruočių ir varžybų procesas būdavo nepilnavertis, o pasiektas progresas, pastangos ir netgi investicijos neurėjo tęstinumo.

Norėdama pakeisti šią sportininkams nedėkingą situaciją, Šiaulių miesto savivaldybė šių metų sausio pabaigoje užsakė būsimo regbio-futbolo maniežo techninį projektą. Kovo mėnesį, palaikydami maniežo statybos idėją, į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją kreipėsi visų 7 regiono savivaldybių merai. Susitikęs su Šiaulių miesto meru Linas Obcarskas pabrėžė, kad ministerija buvo nustebinta tokio regiono merų ryžto ir sutarimo įgyvendinti naujo sporto objekto projektą.

„Neliko kito pasirinkimo, kaip atvykti į Šiaulius aptarti tolimesnių projekto įgyvendinimo galimybių, susipažinti su projektiniais pasiūlymais, apžiūrėti būsimojo objekto vietą. Matosi, kad Šiauliai tikrai pavyzdingai atliko namų darbus. Turime pasitvirtinę programą, pagal kurią galėtume finansuoti panašių objektų statybą“, – sakė Linas Obcarskas.

„Valstybė neturėtų skirti lėšų savivaldybių objektams, jei pastarosios neprisideda finansiškai. Mūsų ketinimai dėl naujo sporto maniežo yra patys rimčiausi, mes pasiruošę rasti savo lėšų dalį, kad visi procesai vyktų greitai ir sklandžiai. Jau ir dabar užtikrintumėme šimtaprocentinį maniežo užimtumą, o norisi galvoti ir apie ateitį. Šiauliuose mes ant naujų ir tvirtų pagrindų kuriame futbolą. Šis objektas būtų labai reikalingas miesto futbolo komandos meistriškumo kėlimui. Ilgainiui, įgyvendinus panašius projektus visoje šalyje, galėtume pradėti svajoti ir apie stiprią futbolo nacionalinę rinktinę“, – teigė Šiaulių meras Artūras Visockas.

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijoje viceministras Linas Obcarskas susitiko su regbio ir futbolo bendruomenių atstovais, Šiaulių sporto gimnazijos vadovais. Kartu aptarta Šiaulių sporto gimnazijos veikla, strategija ir sporto plėtojimo situacija mieste. Viceminstro vizitas Šiauliuose baigsis šeštadienį, apsilankymu Lietuvos sporto medicinos centro Šiaulių filiale.

Respublik
Pranešimai: 8754
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Šiaulių dengtas maniežas

2022 Geg 25 09:47

Birželio 3 dieną viešinimas.


https://youtu.be/Ca8onFxxKbU

Tobex
Pranešimai: 10888
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Šiaulių dengtas maniežas

2022 Rgs 18 11:10

penktadienį mačiau, kad prie arenos aikštėlej nemaža kruvą išpjautų krųmų ir medžių. Reikės apsižvalgyti atidžiau, manau, kad tai jau pirmieji realūs darbai maniežo statyos praždiai.

Grįžti į